Ιράν - Azadegan LeagueΕνημερωση δεδομενων 07 Σεπτεμβρίου 2026

Niroye Zamini - Saipa: στατιστικά αγώνα

Niroye Zamini crest
Niroye Zamini
0 : 1ημιχρονο 0:0
Saipa crest
Saipa
135%(3.77)
X35%(2.68)
230%(2.12)

Ο αγώνας υπόσχεται να είναι εξαιρετικά ισορροπημένος, κάτι που υποδηλώνει την ισοπαλία ως το πιο πιθανό αποτέλεσμα. Η Νιρόγιε Ζαμίνι παρουσιάζει στέρεη εντός έδρας απόδοση με 44% νίκες και μόλις 0.67 μέσο όρο γκολ που δέχτηκε στο γήπεδό της, ωστόσο οι τελευταίες πέντε αναμετρήσεις γενικά τους χάρισαν μόνο ισοπαλίες και ήττα. Η Σαϊπά κατέχει υψηλότερη θέση στον πίνακα και έχει καλύτερη απόδοση στις τελευταίες συναντήσεις (1.8 PPG), αλλά η χαμηλή αποτελεσματικότητά της σε εκτός έδρας αγώνες (μόλις 0.6 γκολ κατά μέσο όρο ανά αγώνα και 50% FTS%) αποτελεί σοβαρό πρόβλημα. Καθοριστικός παράγοντας είναι η αμυντική συνοχή των φιλοξενούμενων (70% καθαρά φύλλα εκτός έδρας) και το γεγονός ότι οι γηπεδούχοι στις τελευταίες πέντε εντός έδρας αναμετρήσεις έχουν σημειώσει τρεις ισοπαλίες. Λαμβάνοντας υπόψη τον χαμηλό μέσο όρο γκολ στους αγώνες και των δύο ομάδων καθώς και τα ισοπεδωμένα στατιστικά xG, αναμένω μία έντονη, τακτική αναμέτρηση που θα κριθεί με μοιρασμό των βαθμών.

Niroye Zamini - Saipa: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Niroye Zamini αντιμετώπισε την Saipa στο Azadegan League (Ιράν). Ο αγώνας διεξήχθη στις 9 Φεβρουαρίου 2026. Τελικό σκορ: 0:1.

Τρέχουσα φόρμα

Niroye Zamini: 0-4-1, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Saipa: 3-0-2, 1.80 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Niroye Zamini σκοράρει 0.89 και δέχεται 0.84 γκολ ανά αγώνα. Saipa σκοράρει 0.85 και δέχεται 0.45. Μέσος όρος λίγκας: 1.55 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Niroye Zamini 37%, Saipa 20%. Over 2.5: Niroye Zamini 21%, Saipa 25%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 34%, Over 2.5 23%.

xG, σουτ και στυλ

Saipa έχει υψηλότερο xG: 1.34 έναντι 1.05. Niroye Zamini: 5.2 σουτ ανά αγώνα, Saipa: 5.8.

Ημίχρονα αγώνα

Niroye Zamini: προηγείται στο ημίχρονο 21%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.53. Saipa: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.40.

Γκολ ανά λεπτό

Niroye Zamini: 76-90+ (8 γκολ). Saipa: 0-15 (4 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Azadegan League: 1.55 γκολ ανά αγώνα, BTTS 34%, Over 2.5 23%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 1.00, BTTS 0%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Ο αγώνας υπόσχεται να είναι εξαιρετικά ισορροπημένος, κάτι που υποδηλώνει την ισοπαλία ως το πιο πιθανό αποτέλεσμα. Η Νιρόγιε Ζαμίνι παρουσιάζει στέρεη εντός έδρας απόδοση με 44% νίκες και μόλις 0.67 μέσο όρο γκολ που δέχτηκε στο γήπεδό της, ωστόσο οι τελευταίες πέντε αναμετρήσεις γενικά τους χάρισαν μόνο ισοπαλίες και ήττα. Η Σαϊπά κατέχει υψηλότερη θέση στον πίνακα και έχει καλύτερη απόδοση στις τελευταίες συναντήσεις (1.8 PPG), αλλά η χαμηλή αποτελεσματικότητά της σε εκτός έδρας αγώνες (μόλις 0.6 γκολ κατά μέσο όρο ανά αγώνα και 50% FTS%) αποτελεί σοβαρό πρόβλημα. Καθοριστικός παράγοντας είναι η αμυντική συνοχή των φιλοξενούμενων (70% καθαρά φύλλα εκτός έδρας) και το γεγονός ότι οι γηπεδούχοι στις τελευταίες πέντε εντός έδρας αναμετρήσεις έχουν σημειώσει τρεις ισοπαλίες. Λαμβάνοντας υπόψη τον χαμηλό μέσο όρο γκολ στους αγώνες και των δύο ομάδων καθώς και τα ισοπεδωμένα στατιστικά xG, αναμένω μία έντονη, τακτική αναμέτρηση που θα κριθεί με μοιρασμό των βαθμών.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

-1Κατοχη (%)-1
Niroye ZaminiSaipa
-1Σουτ-1
Niroye ZaminiSaipa
-1Σουτ στον στοχο-1
Niroye ZaminiSaipa
0xG0
Niroye ZaminiSaipa
-1Κορνερ-1
Niroye ZaminiSaipa
0Επικινδυνες επιθεσεις0
Niroye ZaminiSaipa
-1Φαουλ-1
Niroye ZaminiSaipa
-1Καρτες-1
Niroye ZaminiSaipa

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

0.89Γκολ υπέρ / αγώνα0.85
Niroye ZaminiSaipa
0.84Γκολ κατά / αγώνα0.45
Niroye ZaminiSaipa
37%Μέση κατοχή31%
Niroye ZaminiSaipa
2.32Σουτ στον στόχο / αγώνα2.15
Niroye ZaminiSaipa

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

5.21Σουτ ανά αγώνα5.75
Niroye ZaminiSaipa
2.32Σουτ στον στόχο2.15
Niroye ZaminiSaipa
17.2%Μετατροπή σουτ14.8%
Niroye ZaminiSaipa
37%Κατοχή31%
Niroye ZaminiSaipa
1.05xG υπέρ1.34
Niroye ZaminiSaipa
1.34xG κατά0.8
Niroye ZaminiSaipa

Ποιότητα σουτ

Niroye Zamini: Με κόντρεςSaipa: Με κόντρες
Niroye ZaminiSaipa
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)45%37%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.200.23
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.380.40

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Saipa είναι 125% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

0.8 π. / αγώνα - Niroye Zamini · 1.8 π. / αγώνα - Saipa

Niroye Zamini
LDDDD
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
26% W37% R37% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-7-7
1.16 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-4-1
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-3-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-3-0
WWDDD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.6Γκολ κατά: 0.8xG: 1.21xG αντιπάλου: 1.21BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Saipa
LWLWW
Κατανομή αποτελεσμάτων
45% W35% R20% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
9-7-4
1.70 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +8
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-0-2
1.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-3-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-1-2
DWWLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 0.8xG: 2.03xG αντιπάλου: 1.18BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Niroye Zamini είναι 5% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.89 γκολ / αγώνα - Niroye Zamini · 0.85 γκολ / αγώνα - Saipa

Η Saipa είναι 87% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.84 γκολ / αγώνα - Niroye Zamini · 0.45 γκολ / αγώνα - Saipa

Επιθετικό προφίλ Niroye Zamini: πιο δύσκολο

Niroye Zamini σκοράρει στο 58% των αγώνων (11 από 19 αγώνες), ενώ Saipa κρατά clean sheet στο 70% (14 από 20 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Saipa: ισχυρό

Saipa σκοράρει στο 60% των αγώνων (12 από 20 αγώνες), ενώ Niroye Zamini κρατά clean sheet στο 32% (6 από 19 αγώνες).

17Γκολ υπέρ (σεζόν)17
Niroye ZaminiSaipa
16Γκολ κατά (σεζόν)9
Niroye ZaminiSaipa
1.74Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.3
Niroye ZaminiSaipa
3Γκολ υπέρ (τελευταία 5)5
Niroye ZaminiSaipa
4Γκολ κατά (τελευταία 5)4
Niroye ZaminiSaipa

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

58%1 γκολ60%
Niroye ZaminiSaipa
16%2 γκολ20%
Niroye ZaminiSaipa
5%3 γκολ5%
Niroye ZaminiSaipa
5%4 γκολ0%
Niroye ZaminiSaipa

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

68%1 γκολ30%
Niroye ZaminiSaipa
16%2 γκολ15%
Niroye ZaminiSaipa
0%3 γκολ0%
Niroye ZaminiSaipa
0%4 γκολ0%
Niroye ZaminiSaipa

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

37%
Niroye Zamini - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.7 από 19 αγώνες
34%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

11%BTTS στο ημίχρονο10%
Niroye ZaminiSaipa
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα5%
Niroye ZaminiSaipa
11%Γκολ και στα δύο ημίχρονα15%
Niroye ZaminiSaipa

BTTS και σύνολο γκολ

16%Τουλ. 3 γκολ και BTTS20%
Niroye ZaminiSaipa
5%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS5%
Niroye ZaminiSaipa
60%BTTS - τελευταία 540%
Niroye ZaminiSaipa

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

47%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο45%
Niroye ZaminiSaipa
16%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο15%
Niroye ZaminiSaipa
5%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο5%
Niroye ZaminiSaipa

2ο ημίχρονο

63%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο50%
Niroye ZaminiSaipa
32%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο15%
Niroye ZaminiSaipa
11%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο0%
Niroye ZaminiSaipa

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Saipa είναι 16% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.21 π. / αγώνα - Niroye Zamini · 1.4 π. / αγώνα - Saipa

Niroye Zamini - κατάσταση στο ημίχρονο
21% προηγείται58% ισοπαλία21% χάνει
Saipa - κατάσταση στο ημίχρονο
25% προηγείται65% ισοπαλία10% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.21Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.4
Niroye ZaminiSaipa
0.37Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.45
Niroye ZaminiSaipa
0.32Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.2
Niroye ZaminiSaipa
0.68Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.65
Niroye ZaminiSaipa
74%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο80%
Niroye ZaminiSaipa
68%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο65%
Niroye ZaminiSaipa

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.16Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.5
Niroye ZaminiSaipa
0.53Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.4
Niroye ZaminiSaipa
0.53Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.25
Niroye ZaminiSaipa
1.05Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)0.65
Niroye ZaminiSaipa
53%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο80%
Niroye ZaminiSaipa
63%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο60%
Niroye ZaminiSaipa

Niroye Zamini - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

21% W53% R26% P
23
Πόντοι ημιχρόνου
7
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
22
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.21
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος124%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 21% των αγώνων και κερδίζει το 26%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Saipa - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

30% W60% R10% P
28
Πόντοι ημιχρόνου
9
Γκολ ημιχρόνου
+5
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
30
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.40
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος180%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 45%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Niroye Zamini - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.601.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.00.6
Γκολ κατά / αγώνα0.40.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.41.0
1 γκολ40%60%
2 γκολ0%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%60%
Χωρίς γκολ100%40%
Διαφορά γκολ-2+1
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 60% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 80% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0
Saipa - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.201.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.6
Γκολ κατά / αγώνα0.40.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.81.0
1 γκολ60%80%
2 γκολ20%20%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%60%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ0+1
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 40% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Niroye Zamini
ΥπέρΚατά
2
1
0-15
1
2
16-30
4
3
31-45
0
4
46-60
2
1
61-75
8
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (8 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Saipa
ΥπέρΚατά
4
2
0-15
1
2
16-30
4
0
31-45
3
0
46-60
1
2
61-75
4
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

1.52
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.7 : 0.8
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
98%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
29%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-34%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
35%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
17%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 6 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Niroye Zamini

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.29
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.34
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-8.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.16
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.50
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
98%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
133%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.36
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 47% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 12% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
47%

Saipa

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.54
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.14
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-12.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.49
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.35
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
135%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
49%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.10
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 24% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 24% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
24%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Azadegan League).

Ομάδες vs λίγκα

Niroye ZaminiLigaSaipa
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 1.741.55 1.30
Σκόραραν και οι δύο 37%34% 20%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 21%23% 25%
Clean sheets 32%44% 70%
Γκολ πριν το ημίχρονο 47%47% 45%
Γκολ μετά το ημίχρονο 63%57% 50%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

1.55
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
34%
Σκόραραν και οι δύο
23%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
44%
Clean sheets
0.91
Γκολ εντός / αγώνα
0.63
Γκολ εκτός / αγώνα
+44%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+31%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+19%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
47%
1 γκολ
14%
2 γκολ
2%
3 γκολ
0%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
57%
1 γκολ
22%
2 γκολ
5%
3 γκολ
1%
4 γκολ

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Niroye Zamini 0 - 0 - 1 Saipa. Μεσος ορος γκολ 1.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.

Saipa
1 : 0
Niroye Zamini

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Niroye Zamini - Saipa;

Ο αγώνας της Azadegan League έληξε Niroye Zamini 0:1 Saipa. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Niroye Zamini - Saipa;

Η Niroye Zamini σκοράρει κατά μέσο όρο 0,89 γκολ ανά αγώνα και η Saipa 0,85. Ο μέσος όρος της Azadegan League είναι 1,55 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 23% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 37% των αγώνων της Niroye Zamini και στο 20% της Saipa.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Niroye Zamini και η Saipa;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Niroye Zamini έχει ρεκόρ 0-4-1 (0,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Saipa 3-0-2 (1,80 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Niroye Zamini - Saipa;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Niroye Zamini - Saipa: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.