Εσθονία - MeistriliigaHiiu staadionΕνημερωση δεδομενων 17 Οκτωβρίου 2026

Nõmme Kalju - Harju Jalgpallikool: στατιστικά αγώνα

Nõmme Kalju crest
Nõmme Kalju
0 : 1ημιχρονο 0:0
Harju Jalgpallikool crest
Harju Jalgpallikool

Nõmme Kalju - Harju Jalgpallikool: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Nõmme Kalju αντιμετώπισε την Harju Jalgpallikool στο Meistriliiga (Εσθονία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 10 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Hiiu staadion. Τελικό σκορ: 0:1.

Τρέχουσα φόρμα

Nõmme Kalju: 2-0-3, 1.20 βαθμοί/αγώνα. Harju Jalgpallikool: 3-1-1, 2.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Nõmme Kalju σκοράρει 1.79 και δέχεται 0.93 γκολ ανά αγώνα. Harju Jalgpallikool σκοράρει 1.41 και δέχεται 1.59. Μέσος όρος λίγκας: 3.14 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Nõmme Kalju 55%, Harju Jalgpallikool 52%. Over 2.5: Nõmme Kalju 48%, Harju Jalgpallikool 66%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 59%, Over 2.5 66%.

xG, σουτ και στυλ

Nõmme Kalju έχει υψηλότερο xG: 1.84 έναντι 1.56. Nõmme Kalju: 15.6 σουτ ανά αγώνα, Harju Jalgpallikool: 12.4.

Ημίχρονα αγώνα

Nõmme Kalju: προηγείται στο ημίχρονο 52%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.79. Harju Jalgpallikool: προηγείται στο ημίχρονο 28%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.72.

Γκολ ανά λεπτό

Nõmme Kalju: 16-30 (11 γκολ). Harju Jalgpallikool: 76-90+ (11 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Meistriliiga: 3.14 γκολ ανά αγώνα, BTTS 59%, Over 2.5 66%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 7 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 6-0-1. Μέσος όρος γκολ 2.43, BTTS 29%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Nõmme Kalju έχει το πλεονέκτημα της έδρας: σκοράρει κατά μέσο όρο 2,13 γκολ ανά αγώνα με xG 1,95, ενώ η Harju πετυχαίνει εκτός έδρας 1,29 γκολ με xG 1,52. Οι γηπεδούχοι καταγράφουν εντός έδρας κατά μέσο όρο 6,2 σουτ στον στόχο, έναντι 3,71 των φιλοξενούμενων εκτός έδρας, στοιχείο που συνηγορεί υπέρ περισσότερων ευκαιριών για την Kalju. Η αμυντική διαφορά ευνοεί επίσης τους γηπεδούχους: δέχονται εντός έδρας 1,13 γκολ ανά αγώνα, έναντι 1,79 της Harju εκτός έδρας. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι είναι επικίνδυνοι το τελευταίο διάστημα — σε πέντε αγώνες πέτυχαν 15 γκολ και κέρδισαν τρεις φορές, ενώ η Kalju σκόραρε 9 γκολ και σημείωσε δύο νίκες. Η βελτίωση της φόρμας της Harju αυξάνει τον κίνδυνο έκπληξης, όμως το ποσοστό ηττών της εκτός έδρας, που ανέρχεται στο 57%, και το γεγονός ότι δεν σκόραρε στο 36% αυτών των αγώνων συνηγορούν υπέρ της νίκης των γηπεδούχων.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το G/G εμφανίστηκε στο 47% των αγώνων της Nõmme Kalju και στο 57% των αναμετρήσεων της Harju Jalgpallikool, ενώ ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι 59%, γεγονός που αποτελεί μέτρια ένδειξη υπέρ του να σκοράρουν και οι δύο ομάδες. Οι γηπεδούχοι πετυχαίνουν κατά μέσο όρο 1,53 γκολ ανά αγώνα, ενώ οι φιλοξενούμενοι δέχονται 1,79, επομένως είναι πιθανό να σκοράρει η Nõmme Kalju. Η Harju πετυχαίνει κατά μέσο όρο 1,29 γκολ και έχει σημειώσει 15 γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια· στο ίδιο διάστημα, οι γηπεδούχοι δέχονταν κατά μέσο όρο 1,6 γκολ. Ωστόσο, χρειάζεται προσοχή, καθώς η Nõmme Kalju κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 40% των αγώνων, ενώ η Harju δεν σκόραρε στο 36% των αναμετρήσεών της. Παρά τον κίνδυνο αυτό, η επιθετική αποτελεσματικότητα των δύο ομάδων γέρνει ελαφρώς την πρόβλεψη προς το G/G.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Στους αγώνες της Nõmme Kalju σημειώθηκαν τουλάχιστον δύο γκολ στο 80% των περιπτώσεων, ενώ στα παιχνίδια της Harju Jalgpallikool το αντίστοιχο ποσοστό ήταν 79%, γεγονός που παρέχει ισχυρή βάση για επιλογή Over 1,5 γκολ. Οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1,53 γκολ ανά αγώνα, ενώ οι φιλοξενούμενοι δέχονται 1,79, επομένως η Nõmme Kalju έχει από μόνη της καλές προϋποθέσεις για να βρει δίχτυα. Η Harju μπορεί επίσης να συμβάλει στο σκορ: πετυχαίνει κατά μέσο όρο 1,29 γκολ, ενώ το xG της ανέρχεται σε 1,52. Στους τελευταίους πέντε αγώνες, οι γηπεδούχοι είχαν μέσο όρο 1,8 γκολ και οι φιλοξενούμενοι 3,0, αν και ο τόσο υψηλός ρυθμός της Harju ενδέχεται να μην διατηρηθεί. Συνεπώς, με εκτίμηση 3,05 γκολ, η ασφαλέστερη επιλογή είναι το Over 1,5· η γραμμή των 2,5 γκολ είναι λιγότερο ασφαλής, παρότι ξεπεράστηκε στο 60% των αγώνων των γηπεδούχων και στο 71% των αγώνων των φιλοξενούμενων.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η Nõmme Kalju έχει ισχυρότερες προϋποθέσεις για να προηγηθεί πριν από το ημίχρονο: σημειώνει κατά μέσο όρο 0,93 γκολ στο πρώτο ημίχρονο έναντι 0,43 της Harju, ενώ οι φιλοξενούμενοι ήταν πίσω στο σκορ στο ημίχρονο σε 7 από τους 14 αγώνες τους. Οι γηπεδούχοι προηγούνταν μετά από 45 λεπτά σε 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια τους, ενώ η Harju δεν σκόραρε πριν από το ημίχρονο στο 64% των αγώνων της στη σεζόν. Υπέρ της διατήρησης του προβαδίσματος συνηγορούν επίσης ο μέσος όρος των 1,53 γκολ της Nõmme ανά αγώνα, έναντι των 1,79 γκολ που δέχεται η Harju, καθώς και τα ποσοστά ανέπαφης εστίας των γηπεδούχων (40%) έναντι των φιλοξενούμενων (7%). Ωστόσο, η επιλογή Ημίχρονο/Τελικό δεν είναι ξεκάθαρη, καθώς στα πέντε τελευταία παιχνίδια η Harju σημείωνε κατά μέσο όρο 3 γκολ, εκ των οποίων τα 2,2 στο δεύτερο ημίχρονο, γεγονός που αυξάνει τον κίνδυνο ανατροπής του προβαδίσματος.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

63Κατοχη (%)37
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
18Σουτ7
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
6Σουτ στον στοχο7
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
2.37xG1.48
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
9Κορνερ4
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
113Επικινδυνες επιθεσεις74
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
17Φαουλ9
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
3Καρτες0
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
1.79Γκολ υπέρ / αγώνα1.41
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
0.93Γκολ κατά / αγώνα1.59
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
52%Μέση κατοχή49%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
5.38Σουτ στον στόχο / αγώνα4.1
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

15.55Σουτ ανά αγώνα12.38
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
5.38Σουτ στον στόχο4.1
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
11.5%Μετατροπή σουτ11.4%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
52%Κατοχή49%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
1.84xG υπέρ1.56
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
1.42xG κατά1.86
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Ποιότητα σουτ

Nõmme Kalju: ΕπιθετικήHarju Jalgpallikool: Ισορροπημένη
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)35%33%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.330.34

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Harju Jalgpallikool είναι 67% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.2 π. / αγώνα - Nõmme Kalju · 2 π. / αγώνα - Harju Jalgpallikool

Nõmme Kalju
LLLWW
Κατανομή αποτελεσμάτων
52% Ν17% Ι31% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
15-5-9
1.72 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +25
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-0-3
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
7-3-5
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-0-2
WWLLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 1.6xG: 1.87xG αντιπάλου: 1.72BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Harju Jalgpallikool
WLWWD
Κατανομή αποτελεσμάτων
41% Ν7% Ι52% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
12-2-15
1.31 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -5
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-1-1
2.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
6-0-8
Τελευταία 5 εκτός έδρας
3-0-2
LLWWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 1.2xG: 1.89xG αντιπάλου: 1.50BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Nõmme Kalju είναι 27% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.79 γκολ / αγώνα - Nõmme Kalju · 1.41 γκολ / αγώνα - Harju Jalgpallikool

Η Nõmme Kalju είναι 71% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.93 γκολ / αγώνα - Nõmme Kalju · 1.59 γκολ / αγώνα - Harju Jalgpallikool

Επιθετικό προφίλ Nõmme Kalju: πολύ ισχυρό

Nõmme Kalju σκοράρει στο 86% των αγώνων (25 από 29 αγώνες), ενώ Harju Jalgpallikool κρατά clean sheet στο 24% (7 από 29 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Harju Jalgpallikool: ισχυρό

Harju Jalgpallikool σκοράρει στο 72% των αγώνων (21 από 29 αγώνες), ενώ Nõmme Kalju κρατά clean sheet στο 34% (10 από 29 αγώνες).

52Γκολ υπέρ (σεζόν)41
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
27Γκολ κατά (σεζόν)46
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
2.72Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
9Γκολ υπέρ (τελευταία 5)7
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
8Γκολ κατά (τελευταία 5)6
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

86%1 γκολ72%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
45%2 γκολ48%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
24%3 γκολ14%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
10%4 γκολ3%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

66%1 γκολ76%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
21%2 γκολ52%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
7%3 γκολ24%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
0%4 γκολ3%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

55%
Nõmme Kalju - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.16 από 29 αγώνες
52%
Harju Jalgpallikool - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.15 από 29 αγώνες
59%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

14%BTTS στο ημίχρονο24%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα3%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
31%Γκολ και στα δύο ημίχρονα21%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

BTTS και σύνολο γκολ

41%Τουλ. 3 γκολ και BTTS52%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
7%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS14%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
80%BTTS - τελευταία 560%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

72%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο76%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
41%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο41%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
14%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο10%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

2ο ημίχρονο

83%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο83%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
34%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο41%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
10%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο17%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Nõmme Kalju είναι 50% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.86 π. / αγώνα - Nõmme Kalju · 1.24 π. / αγώνα - Harju Jalgpallikool

Nõmme Kalju - κατάσταση στο ημίχρονο
52% προηγείται31% ισοπαλία17% χάνει
Harju Jalgpallikool - κατάσταση στο ημίχρονο
28% προηγείται41% ισοπαλία31% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.86Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.24
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
1Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.69
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
0.38Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.72
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
1.38Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.41
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
72%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο48%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
41%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο52%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.48Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.07
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
0.79Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.72
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
0.55Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.86
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
1.34Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.59
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
55%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο38%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool
41%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο55%
Nõmme KaljuHarju Jalgpallikool

Nõmme Kalju - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

38% Ν34% Ι28% Η
54
Πόντοι ημιχρόνου
29
Γκολ ημιχρόνου
+18
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
43
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+7
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.86
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 52% των αγώνων και κερδίζει το 52%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Harju Jalgpallikool - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

24% Ν34% Ι41% Η
36
Πόντοι ημιχρόνου
20
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
31
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-4
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.24
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος146%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 28% των αγώνων και κερδίζει το 41%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Nõmme Kalju - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.801.60
Γκολ υπέρ / αγώνα1.20.6
Γκολ κατά / αγώνα0.80.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.01.4
1 γκολ100%80%
2 γκολ80%40%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία60%60%
Χωρίς γκολ20%40%
Διαφορά γκολ+2-1
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 0% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 40% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 6
Harju Jalgpallikool - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.401.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.41.0
Γκολ κατά / αγώνα0.60.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.6
1 γκολ80%60%
2 γκολ20%60%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ-1+2
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 20% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 80% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Nõmme Kalju
ΥπέρΚατά
7
1
0-15
11
7
16-30
11
3
31-45
3
5
46-60
11
4
61-75
9
7
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (11 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Harju Jalgpallikool
ΥπέρΚατά
7
3
0-15
5
7
16-30
8
11
31-45
4
8
46-60
6
9
61-75
11
8
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (11 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (11). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.86
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.7 : 1.2
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
91%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
54%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-15%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
62%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
4%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 25 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Nõmme Kalju

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.42
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.44
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-18.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.05
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.49
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
101%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
68%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.52
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 17% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 13% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
17%

Harju Jalgpallikool

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.30
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.12
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.15
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.27
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
103%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
89%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.69
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 27% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 17% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
27%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Meistriliiga).

Ομάδες vs λίγκα

Nõmme KaljuLigaHarju Jalgpallikool
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.723.14▼ 3.00
Σκόραραν και οι δύο▼ 55%59%▼ 52%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 48%66%• 66%
Clean sheets▲ 34%22%▲ 24%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 72%77%• 76%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 83%88%▼ 83%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.14
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
59%
Σκόραραν και οι δύο
66%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
22%
Clean sheets
1.78
Γκολ εντός / αγώνα
1.37
Γκολ εκτός / αγώνα
+30%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+23%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+4%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
77%
1 γκολ
46%
2 γκολ
17%
3 γκολ
8%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
88%
1 γκολ
48%
2 γκολ
18%
3 γκολ
8%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Nõmme KaljuΚίτρινη κάρταMoudou Tambedou
  2. Nõmme KaljuΑλλαγήΜπήκε: Mattias MännilaanΒγήκε: Enrique Esono Lottar Eyang
  3. Nõmme KaljuΑλλαγήΜπήκε: Tiago Azevedo BaptistaΒγήκε: Moudou Tambedou
  4. Harju JalgpallikoolΑλλαγήΜπήκε: Kaspar RoomussaarΒγήκε: Marten Henrik Kelement
  5. Nõmme KaljuΚίτρινη κάρταMattias Männilaan
  6. Harju JalgpallikoolΓκολKaspar Roomussaar
  7. Nõmme KaljuΚίτρινη κάρταOleksandr Musolitin

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (7): Nõmme Kalju 6 - 0 - 1 Harju Jalgpallikool. Μεσος ορος γκολ 2.43, σκοραραν και οι δυο σε 29% αγώνες.

Harju Jalgpallikool
1 : 0
Nõmme Kalju
Nõmme Kalju
1 : 0
Harju Jalgpallikool
Harju Jalgpallikool
0 : 2
Nõmme Kalju
Harju Jalgpallikool
1 : 3
Nõmme Kalju FC
Harju Jalgpallikool
2 : 3
Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC
1 : 0
Harju Jalgpallikool
Nõmme Kalju FC
3 : 0
Harju Jalgpallikool

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Nõmme Kalju - Harju Jalgpallikool;

Ο αγώνας της Meistriliiga έληξε Nõmme Kalju 0:1 Harju Jalgpallikool. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Nõmme Kalju - Harju Jalgpallikool;

Στις τελευταίες 7 απευθείας αναμετρήσεις η Nõmme Kalju κέρδισε 6, η Harju Jalgpallikool 1 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,43 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 29%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Nõmme Kalju - Harju Jalgpallikool;

Η Nõmme Kalju σκοράρει κατά μέσο όρο 1,79 γκολ ανά αγώνα και η Harju Jalgpallikool 1,41. Ο μέσος όρος της Meistriliiga είναι 3,14 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 66% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 55% των αγώνων της Nõmme Kalju και στο 52% της Harju Jalgpallikool.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Nõmme Kalju και η Harju Jalgpallikool;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Nõmme Kalju έχει ρεκόρ 2-0-3 (1,20 πόντοι ανά αγώνα) και η Harju Jalgpallikool 3-1-1 (2,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Nõmme Kalju - Harju Jalgpallikool;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Nõmme Kalju - Harju Jalgpallikool — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.