North Texas - Austin II: στατιστικά αγώνα
North Texas - Austin II: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
North Texas αντιμετώπισε την Austin II στο MLS Next Pro (Ηνωμένες Πολιτείες). Ο αγώνας διεξήχθη στις 20 Αυγούστου 2026. Τελικό σκορ: 0:0.
Τρέχουσα φόρμα
North Texas: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα. Austin II: 3-2-0, 2.20 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
North Texas σκοράρει 1.57 και δέχεται 1.57 γκολ ανά αγώνα. Austin II σκοράρει 2.14 και δέχεται 0.86. Μέσος όρος λίγκας: 3.28 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: North Texas 52%, Austin II 55%. Over 2.5: North Texas 57%, Austin II 50%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 61%, Over 2.5 66%.
xG, σουτ και στυλ
Austin II έχει υψηλότερο xG: 1.66 έναντι 1.46. North Texas: 11.8 σουτ ανά αγώνα, Austin II: 13.6.
Ημίχρονα αγώνα
North Texas: προηγείται στο ημίχρονο 29%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. Austin II: προηγείται στο ημίχρονο 59%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.05.
Γκολ ανά λεπτό
North Texas: 76-90+ (9 γκολ). Austin II: 31-45+ (12 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
MLS Next Pro: 3.28 γκολ ανά αγώνα, BTTS 61%, Over 2.5 66%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 5 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-2-3. Μέσος όρος γκολ 2.00, BTTS 60%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Austin II βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας, με 14 νίκες και μόλις 2 ήττες σε 21 αγώνες, ενώ η North Texas έχει κερδίσει 7 από τα 20 παιχνίδια της. Οι φιλοξενούμενοι είναι ιδιαίτερα αξιόπιστοι εκτός έδρας: κερδίζουν το 70% των αγώνων, δεν έχουν γνωρίσει καμία ήττα, δέχονται κατά μέσο όρο μόλις 0,40 γκολ και διατηρούν ανέπαφη την εστία τους στο 60% των εμφανίσεών τους. Η North Texas εντός έδρας σκοράρει μεν 2,50 γκολ ανά αγώνα, με xG 1,65, όμως η άμυνά της επιτρέπει κατά μέσο όρο 1,38 γκολ, καθώς και xG αντιπάλων στο 1,61. Η Austin II δημιουργεί σταθερά ευκαιρίες, καταγράφοντας 1,69 xG και 6,2 τελικές προσπάθειες εντός εστίας εκτός έδρας, ενώ επιπλέον δεν έχει μείνει ποτέ χωρίς να σκοράρει μακριά από την έδρα της. Τα πέντε τελευταία παιχνίδια ευνοούν επίσης, έστω και οριακά, τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι πέτυχαν 9 γκολ και δέχθηκαν 5, έναντι του απολογισμού της North Texas με 7 γκολ υπέρ και 10 κατά.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Η επιλογή στο BTTS: Ναι υποστηρίζεται κυρίως από την τρέχουσα φόρμα, καθώς στα 5 τελευταία παιχνίδια και οι δύο ομάδες επιβεβαίωσαν αυτό το σενάριο σε ποσοστό 60%. Η North Texas δεχόταν κατά μέσο όρο 2,0 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα, με xG κατά της στο 1,84, ενώ η Austin II δημιουργεί κατά μέσο όρο 1,75 xG και καταγράφει 6,2 τελικές εντός εστίας ανά παιχνίδι. Οι γηπεδούχοι αναμένεται επίσης να σκοράρουν: στη σεζόν πετυχαίνουν κατά μέσο όρο 2,09 γκολ, ενώ η Austin II, παρά την πολύ καλή αμυντική της λειτουργία, επιτρέπει στους αντιπάλους 1,53 xG ανά αγώνα. Κίνδυνο για το G/G αποτελεί το 60% των αγώνων με ανέπαφη εστία της Austin II, καθώς και το μόλις 40% των αγώνων της σεζόν στους οποίους σκόραραν και οι δύο ομάδες, γι’ αυτό και το προβάδισμα του σεναρίου «Ναι» παραμένει μέτριο. Η απουσία αγώνων N/G στη σεζόν μειώνει επιπλέον την πιθανότητα να μείνει κάποια από τις δύο ομάδες εντελώς χωρίς γκολ.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η επιλογή Over 1,5 γκολ έχει ισχυρή βάση, καθώς στο 82% των αγώνων της North Texas και στο 90% των αναμετρήσεων της Austin II σημειώθηκαν τουλάχιστον 2 τέρματα. Και οι δύο ομάδες σκόραραν σε κάθε αγώνα της σεζόν, ενώ ο μέσος όρος xG τους ανέρχεται αντίστοιχα σε 1,61 και 1,69, γεγονός που δείχνει ότι δημιουργούν σταθερά ευκαιρίες. Στις τελευταίες 5 εμφανίσεις της, η North Texas δεχόταν κατά μέσο όρο 2,0 γκολ, ενώ η Austin II σημείωνε σε αυτό το διάστημα 1,8 τέρματα ανά αγώνα. Οι υψηλότερες γραμμές είναι πιο αβέβαιες, καθώς η Austin II έχει δεχθεί μόλις 0,4 γκολ ανά αγώνα στη σεζόν, όμως το όριο του 1,5 παραμένει ξεκάθαρα το καλύτερα υποστηριζόμενο από τα δεδομένα.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Austin II διαθέτει πολύ ισχυρό εκτός έδρας προφίλ: έχει κερδίσει το 70% των αγώνων της, δεν έχει ηττηθεί και δέχεται κατά μέσο όρο μόλις 0,4 γκολ ανά αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι προηγούνταν στο ημίχρονο στο 60% των αγώνων, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους σημείωναν κατά μέσο όρο 1,2 γκολ πριν από την ανάπαυλα· η North Texas, στο ίδιο διάστημα, δεν πέτυχε ούτε ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο και δεχόταν κατά μέσο όρο 1,0. Η υπεροχή της Austin είναι επίσης εμφανής στην τρέχουσα αμυντική της φόρμα, καθώς η ομάδα δέχθηκε κατά μέσο όρο 1,0 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια, έναντι 2,0 για τους γηπεδούχους. Μετά την ανάπαυλα, η Austin II διατηρεί ανέπαφη την εστία της στο 90% των εμφανίσεών της και δέχεται κατά μέσο όρο μόλις 0,1 γκολ, γεγονός που ευνοεί τη διατήρηση του προβαδίσματος. Επομένως, το πιθανότερο σενάριο είναι οι φιλοξενούμενοι να πάρουν το προβάδισμα πριν από την ανάπαυλα και να διατηρήσουν τη νίκη μέχρι το τέλος. Στην αγορά Ημίχρονο/Τελικό, το πιθανότερο σημείο είναι 2/2.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| North Texas | Austin II | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 39% | 42% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.12 | 0.12 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.34 | 0.38 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Austin II είναι 57% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1.4 π. / αγώνα - North Texas · 2.2 π. / αγώνα - Austin II
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Austin II είναι 36% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.57 γκολ / αγώνα - North Texas · 2.14 γκολ / αγώνα - Austin II
Η Austin II είναι 83% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.57 γκολ / αγώνα - North Texas · 0.86 γκολ / αγώνα - Austin II
North Texas σκοράρει στο 67% των αγώνων (14 από 21 αγώνες), ενώ Austin II κρατά clean sheet στο 45% (10 από 22 αγώνες).
Austin II σκοράρει στο 100% των αγώνων (22 από 22 αγώνες), ενώ North Texas κρατά clean sheet στο 14% (3 από 21 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - North Texas
Over / Under - Austin II
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Austin II είναι 59% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1.29 π. / αγώνα - North Texas · 2.05 π. / αγώνα - Austin II
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
North Texas - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 29% των αγώνων και κερδίζει το 33%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Austin II - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 59% των αγώνων και κερδίζει το 68%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.40 | 1.80 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 1.4 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.2 | 1.2 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.2 | 2.6 |
| 1 γκολ | 60% | 100% |
| 2 γκολ | 40% | 80% |
| 3 γκολ | 20% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 40% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 20% |
| Διαφορά γκολ | -6 | +1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 2.00 | 2.40 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 1.2 | 1.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.2 | 0.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.4 | 1.4 |
| 1 γκολ | 80% | 100% |
| 2 γκολ | 40% | 20% |
| 3 γκολ | 20% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 80% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 20% |
| Διαφορά γκολ | +5 | +3 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (12 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
North Texas
Austin II
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (MLS Next Pro).
Ομάδες vs λίγκα
| North Texas | Liga | Austin II | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 3.14 | 3.28 | ▼ 3.00 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 52% | 61% | ▼ 55% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 57% | 66% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▼ 14% | 22% | ▲ 45% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 62% | 76% | ▼ 73% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 86% | 84% | ▲ 86% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (5): North Texas 0 - 2 - 3 Austin II. Μεσος ορος γκολ 2.00, σκοραραν και οι δυο σε 60% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα North Texas - Austin II;
Ο αγώνας της MLS Next Pro έληξε North Texas 0:0 Austin II. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων North Texas - Austin II;
Στις τελευταίες 5 απευθείας αναμετρήσεις η North Texas κέρδισε 0, η Austin II 3 και 2 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 60%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το North Texas - Austin II;
Η North Texas σκοράρει κατά μέσο όρο 1,57 γκολ ανά αγώνα και η Austin II 2,14. Ο μέσος όρος της MLS Next Pro είναι 3,28 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 66% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 52% των αγώνων της North Texas και στο 55% της Austin II.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η North Texas και η Austin II;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η North Texas έχει ρεκόρ 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Austin II 3-2-0 (2,20 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για North Texas - Austin II;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


