Κολομβία - Categoria Primera AEstadio PalograndeΕνημερωση δεδομενων 23 Οκτωβρίου 2026

Ο αγώνας διακόπηκε ή αναβλήθηκε

Η ημερομηνία μπορεί να αλλάξει. Τα στατιστικά παραμένουν διαθέσιμα ως πλαίσιο του αγώνα.

Once Caldas - Alianza Petrolera: στατιστικά αγώνα

Once Caldas - Alianza Petrolera: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Once Caldas παίζει με Alianza Petrolera στο Categoria Primera A (Κολομβία). Η ημερομηνία μπορεί να αλλάξει. Τα στατιστικά παραμένουν διαθέσιμα ως πλαίσιο του αγώνα. Έδρα: Estadio Palogrande.

Τρέχουσα φόρμα

Once Caldas: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα. Alianza Petrolera: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Once Caldas σκοράρει 1.44 και δέχεται 1.17 γκολ ανά αγώνα. Alianza Petrolera σκοράρει 0.85 και δέχεται 1.61. Μέσος όρος λίγκας: 2.54 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Once Caldas 69%, Alianza Petrolera 52%. Over 2.5: Once Caldas 42%, Alianza Petrolera 45%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 48%.

xG, σουτ και στυλ

Once Caldas έχει υψηλότερο xG: 1.67 έναντι 1.20. Once Caldas: 15.3 σουτ ανά αγώνα, Alianza Petrolera: 11.5.

Ημίχρονα αγώνα

Once Caldas: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.83. Alianza Petrolera: προηγείται στο ημίχρονο 24%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.39.

Γκολ ανά λεπτό

Once Caldas: 76-90+ (15 γκολ). Alianza Petrolera: 31-45+ (7 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Categoria Primera A: 2.54 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 48%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-2-1. Μέσος όρος γκολ 1.67, BTTS 67%.

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Once CaldasAlianza Petrolera
1.44Γκολ υπέρ / αγώνα0.85
Once CaldasAlianza Petrolera
1.17Γκολ κατά / αγώνα1.61
Once CaldasAlianza Petrolera
53%Μέση κατοχή44%
Once CaldasAlianza Petrolera
5.75Σουτ στον στόχο / αγώνα3.15
Once CaldasAlianza Petrolera

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

15.28Σουτ ανά αγώνα11.48
Once CaldasAlianza Petrolera
5.75Σουτ στον στόχο3.15
Once CaldasAlianza Petrolera
9.5%Μετατροπή σουτ7.4%
Once CaldasAlianza Petrolera
53%Κατοχή44%
Once CaldasAlianza Petrolera
1.67xG υπέρ1.2
Once CaldasAlianza Petrolera
1.38xG κατά1.38
Once CaldasAlianza Petrolera

Ποιότητα σουτ

Once Caldas: ΕπιθετικήAlianza Petrolera: Ισορροπημένη
Once CaldasAlianza Petrolera
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)38%27%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.10
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.250.27

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Once Caldas είναι 14% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.6 π. / αγώνα - Once Caldas · 1.4 π. / αγώνα - Alianza Petrolera

Once Caldas
LDWWD
Κατανομή αποτελεσμάτων
36% Ν42% Ι22% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
13-15-8
1.50 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +10
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
9-3-5
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-0-3
LLWLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 1.0xG: 1.60xG αντιπάλου: 1.21BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Alianza Petrolera
LWLDW
Κατανομή αποτελεσμάτων
21% Ν33% Ι45% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
7-11-15
0.97 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -25
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-3-9
Τελευταία 5 εκτός έδρας
3-0-2
LWWLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 2.0xG: 1.54xG αντιπάλου: 1.46BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Once Caldas είναι 69% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.44 γκολ / αγώνα - Once Caldas · 0.85 γκολ / αγώνα - Alianza Petrolera

Η Once Caldas είναι 38% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.17 γκολ / αγώνα - Once Caldas · 1.61 γκολ / αγώνα - Alianza Petrolera

Επιθετικό προφίλ Once Caldas: πολύ ισχυρό

Once Caldas σκοράρει στο 86% των αγώνων (31 από 36 αγώνες), ενώ Alianza Petrolera κρατά clean sheet στο 21% (7 από 33 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Alianza Petrolera: πολύ ισχυρό

Alianza Petrolera σκοράρει στο 64% των αγώνων (21 από 33 αγώνες), ενώ Once Caldas κρατά clean sheet στο 19% (7 από 36 αγώνες).

52Γκολ υπέρ (σεζόν)28
Once CaldasAlianza Petrolera
42Γκολ κατά (σεζόν)53
Once CaldasAlianza Petrolera
2.61Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.45
Once CaldasAlianza Petrolera
6Γκολ υπέρ (τελευταία 5)7
Once CaldasAlianza Petrolera
5Γκολ κατά (τελευταία 5)10
Once CaldasAlianza Petrolera

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

86%1 γκολ64%
Once CaldasAlianza Petrolera
36%2 γκολ18%
Once CaldasAlianza Petrolera
11%3 γκολ3%
Once CaldasAlianza Petrolera
8%4 γκολ0%
Once CaldasAlianza Petrolera

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

81%1 γκολ79%
Once CaldasAlianza Petrolera
28%2 γκολ42%
Once CaldasAlianza Petrolera
6%3 γκολ24%
Once CaldasAlianza Petrolera
3%4 γκολ9%
Once CaldasAlianza Petrolera

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

69%
Once Caldas - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.25 από 36 αγώνες
52%
Alianza Petrolera - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.17 από 33 αγώνες
55%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

28%BTTS στο ημίχρονο18%
Once CaldasAlianza Petrolera
6%BTTS και στα δύο ημίχρονα3%
Once CaldasAlianza Petrolera
28%Γκολ και στα δύο ημίχρονα12%
Once CaldasAlianza Petrolera

BTTS και σύνολο γκολ

39%Τουλ. 3 γκολ και BTTS33%
Once CaldasAlianza Petrolera
3%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS12%
Once CaldasAlianza Petrolera
60%BTTS - τελευταία 580%
Once CaldasAlianza Petrolera

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

67%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο70%
Once CaldasAlianza Petrolera
39%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο39%
Once CaldasAlianza Petrolera
6%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο12%
Once CaldasAlianza Petrolera

2ο ημίχρονο

72%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο70%
Once CaldasAlianza Petrolera
50%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο36%
Once CaldasAlianza Petrolera
17%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο12%
Once CaldasAlianza Petrolera

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Once Caldas είναι 17% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.31 π. / αγώνα - Once Caldas · 1.12 π. / αγώνα - Alianza Petrolera

Once Caldas - κατάσταση στο ημίχρονο
25% προηγείται56% ισοπαλία19% χάνει
Alianza Petrolera - κατάσταση στο ημίχρονο
24% προηγείται39% ισοπαλία36% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.31Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.12
Once CaldasAlianza Petrolera
0.61Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.45
Once CaldasAlianza Petrolera
0.53Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.79
Once CaldasAlianza Petrolera
1.14Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.24
Once CaldasAlianza Petrolera
53%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο52%
Once CaldasAlianza Petrolera
53%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο61%
Once CaldasAlianza Petrolera

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.42Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.85
Once CaldasAlianza Petrolera
0.83Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.39
Once CaldasAlianza Petrolera
0.64Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.82
Once CaldasAlianza Petrolera
1.47Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.21
Once CaldasAlianza Petrolera
50%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο45%
Once CaldasAlianza Petrolera
33%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο64%
Once CaldasAlianza Petrolera

Once Caldas - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

28% Ν58% Ι14% Η
47
Πόντοι ημιχρόνου
22
Γκολ ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
51
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+7
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.31
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος144%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 36%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Alianza Petrolera - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

15% Ν39% Ι45% Η
37
Πόντοι ημιχρόνου
15
Γκολ ημιχρόνου
-11
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
28
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-14
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.12
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος88%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 24% των αγώνων και κερδίζει το 21%. Συνήθως κρατά το προβάδισμα ως το τέλος.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Once Caldas - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.201.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.8
Γκολ κατά / αγώνα0.60.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.2
1 γκολ60%80%
2 γκολ40%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%60%
Χωρίς γκολ60%20%
Διαφορά γκολ-1+2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 60% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Alianza Petrolera - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.41.0
Γκολ κατά / αγώνα1.01.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.42.0
1 γκολ80%80%
2 γκολ60%60%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία40%60%
Χωρίς γκολ60%20%
Διαφορά γκολ-30
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 20% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Once Caldas
ΥπέρΚατά
11
5
0-15
2
7
16-30
9
7
31-45
5
7
46-60
10
7
61-75
15
9
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (15 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (9). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +6 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Alianza Petrolera
ΥπέρΚατά
6
4
0-15
2
8
16-30
7
14
31-45
4
6
46-60
5
10
61-75
4
11
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (14). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -7 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.54
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.5 : 1.0
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
100%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
61%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-34%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
55%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
5%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 20 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Once Caldas

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.29
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.02
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-11.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.23
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.21
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
96%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
113%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.10
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 29% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 21% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
29%

Alianza Petrolera

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.18
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.58
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+10.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.35
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.23
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
82%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
107%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.43
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 21% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Categoria Primera A).

Ομάδες vs λίγκα

Once CaldasLigaAlianza Petrolera
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα• 2.612.54• 2.45
Σκόραραν και οι δύο▲ 69%55%▼ 52%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 42%48%▼ 45%
Clean sheets▼ 19%27%▼ 21%
Γκολ πριν το ημίχρονο• 67%68%▲ 70%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 72%78%▼ 70%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.54
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
55%
Σκόραραν και οι δύο
48%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.50
Γκολ εντός / αγώνα
1.04
Γκολ εκτός / αγώνα
+44%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+31%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+21%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
68%
1 γκολ
34%
2 γκολ
10%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
40%
2 γκολ
15%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (3): Once Caldas 0 - 2 - 1 Alianza Petrolera. Μεσος ορος γκολ 1.67, σκοραραν και οι δυο σε 67% αγώνες.

Alianza Petrolera
1 : 1
Once Caldas
Alianza Petrolera FC
0 : 0
Once Caldas SA
Once Caldas SA
1 : 2
Alianza Petrolera FC