Philadelphia Union - FC Cincinnati: στατιστικά αγώνα
Philadelphia Union - FC Cincinnati: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Philadelphia Union αντιμετώπισε την FC Cincinnati στο MLS (Ηνωμένες Πολιτείες). Ο αγώνας διεξήχθη στις 9 Σεπτεμβρίου 2026. Τελικό σκορ: 5:0.
Τρέχουσα φόρμα
Philadelphia Union: 3-2-0, 2.20 βαθμοί/αγώνα. FC Cincinnati: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Philadelphia Union σκοράρει 1.57 και δέχεται 1.70 γκολ ανά αγώνα. FC Cincinnati σκοράρει 2.23 και δέχεται 2.32. Μέσος όρος λίγκας: 3.21 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Philadelphia Union 70%, FC Cincinnati 77%. Over 2.5: Philadelphia Union 61%, FC Cincinnati 68%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 63%, Over 2.5 62%.
xG, σουτ και στυλ
Philadelphia Union έχει υψηλότερο xG: 1.80 έναντι 1.59. Philadelphia Union: 16.3 σουτ ανά αγώνα, FC Cincinnati: 13.9.
Ημίχρονα αγώνα
Philadelphia Union: προηγείται στο ημίχρονο 17%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.04. FC Cincinnati: προηγείται στο ημίχρονο 27%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.18.
Γκολ ανά λεπτό
Philadelphia Union: 61-75 (9 γκολ). FC Cincinnati: 76-90+ (17 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
MLS: 3.21 γκολ ανά αγώνα, BTTS 63%, Over 2.5 62%.
Μεταξύ τους
Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Philadelphia Union έχει σαφέστερα αγωνιστικά δεδομένα υπέρ της για τη νίκη εντός έδρας: δημιουργεί κατά μέσο όρο 1,94 xG ανά αγώνα, ενώ η FC Cincinnati εκτός έδρας επιτρέπει στους αντιπάλους 1,94 xG και δέχεται έως και 2,73 γκολ ανά παιχνίδι. Οι γηπεδούχοι πραγματοποιούν επίσης 17,2 σουτ ανά εντός έδρας αγώνα, έναντι 12,09 προσπαθειών της Cincinnati εκτός έδρας, ενώ η άμυνά τους επιτρέπει κατά μέσο όρο μόλις 1,1 γκολ. Η Cincinnati σκοράρει 1,64 γκολ ανά αγώνα εκτός έδρας και έχει αποτελεσματικότητα 14%, όμως δεν έχει διατηρήσει ούτε μία φορά ανέπαφη την εστία της μακριά από το γήπεδό της, γεγονός που αυξάνει τις πιθανότητες της Union να αξιοποιήσει το πλεονέκτημά της στη δημιουργία ευκαιριών. Η τρέχουσα φόρμα ευνοεί επίσης ελαφρώς τους γηπεδούχους, οι οποίοι στα πέντε τελευταία παιχνίδια συγκέντρωσαν 8 βαθμούς και σημείωσαν 9 γκολ, ενώ οι φιλοξενούμενοι συγκέντρωσαν 5 βαθμούς και μόλις 5 γκολ. Η ισοπαλία παραμένει πιθανή, καθώς η Philadelphia αναδεικνύεται ισόπαλη στο 40% των εντός έδρας αγώνων της, όμως η αδύναμη εκτός έδρας άμυνα της Cincinnati συνηγορεί υπέρ του αποτελέσματος 1.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το σήμα για γκολ και από τις δύο πλευρές είναι πολύ ισχυρό: το BTTS (G/G) επαληθεύτηκε στο 73% των αγώνων της Philadelphia Union και στο εντυπωσιακό 82% των αναμετρήσεων της FC Cincinnati, έναντι του 63% ως μέσος όρος του πρωταθλήματος. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, και οι δύο ομάδες κατέγραψαν BTTS (G/G) στο 80% των περιπτώσεων, ενώ η Philadelphia σημείωσε κατά μέσο όρο 1,8 γκολ και δέχθηκε 1,6, την ώρα που η Cincinnati σκόραρε 1,0 και δεχόταν 1,8. Οι γηπεδούχοι έχουν υψηλό μέσο όρο 2,82 γκολ ανά αγώνα, ενώ η Cincinnati δεν έχει κρατήσει ούτε μία απαραβίαστη εστία στη σεζόν και επιτρέπει κατά μέσο όρο στους αντιπάλους της 2,73 γκολ. Την επιθετική δυναμική των φιλοξενούμενων επιβεβαιώνει το xG 1,45 στη σεζόν και 1,71 στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις, με xG κατά της Philadelphia στο 1,65. Επομένως, το σενάριο BTTS (G/G) είναι σαφώς πιο πιθανό από ένα παιχνίδι BTTS Όχι, δηλαδή από μια αναμέτρηση στην οποία τουλάχιστον μία ομάδα δεν θα σκοράρει· αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα σκορ 0:0 ούτε ότι καμία από τις δύο ομάδες δεν θα βρει δίχτυα.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η Philadelphia Union πετυχαίνει κατά μέσο όρο 2.82 γκολ εντός έδρας, ενώ η FC Cincinnati δέχεται εκτός έδρας έως και 2.73, γεγονός που ενισχύει σημαντικά την προοπτική ενός αγώνα με πολλά γκολ. Η δυναμική των ευκαιριών είναι επίσης υψηλή: το μέσο xG των γηπεδούχων ανέρχεται σε 1.73 και των φιλοξενούμενων σε 1.45, ενώ το xG που δέχονται οι δύο ομάδες ανέρχεται αντίστοιχα σε 1.65 και 1.94. Στο 91% των αγώνων κάθε ομάδας σημειώθηκαν τουλάχιστον 2 γκολ, ενώ το Over 2.5 εμφανίστηκε στο 64% των αγώνων της Philadelphia και στο 73% της Cincinnati. Στους τελευταίους πέντε αγώνες, και οι δύο ομάδες κατέγραψαν Over 2.5 στο 60% των περιπτώσεων, ενώ σημειώθηκαν γκολ και από τις δύο πλευρές στο 80% αυτών των αναμετρήσεων. Η ισχυρότερη επιλογή είναι το Over 1.5, καθώς η σταθερή υπέρβαση αυτού του ορίου συνδυάζεται με πρόβλεψη για 3.35 γκολ συνολικά στον αγώνα.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Philadelphia Union διαθέτει σαφές πλεονέκτημα στα αποτελέσματα ολόκληρων των αγώνων: κερδίζει το 64% των αναμετρήσεων και πετυχαίνει κατά μέσο όρο 2,82 γκολ, ενώ η FC Cincinnati επικρατεί μόλις στο 9% των αγώνων και δέχεται κατά μέσο όρο 2,73 τέρματα. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν επίσης περισσότερες ευκαιρίες, καταγράφοντας κατά μέσο όρο 6,64 σουτ στον στόχο έναντι 5,45 των αντιπάλων, ενώ το xG τους ανέρχεται σε 1,73 έναντι 1,45 της Cincinnati. Στο ημίχρονο, η Philadelphia προηγούνταν στο 36% των αγώνων, ενώ οι φιλοξενούμενοι βρίσκονταν πίσω στο σκορ μετά το πρώτο μέρος στο 36% των αναμετρήσεων. Ιδιαίτερα σημαντικό είναι το δεύτερο ημίχρονο, στο οποίο η Union πετυχαίνει κατά μέσο όρο 1,64 γκολ και κερδίζει στο 55% των περιπτώσεων, ενώ η Cincinnati σκοράρει μόλις 0,73 τέρματα και χάνει στο 55% των δεύτερων ημιχρόνων. Επομένως, το πιθανότερο σενάριο είναι η προηγούμενη στο σκορ των γηπεδούχων στο ημίχρονο και η νίκη τους μετά το τελικό σφύριγμα, δηλαδή Ημίχρονο/Τελικό 1/1.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Philadelphia Union | FC Cincinnati | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 31% | 43% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.11 | 0.11 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.32 | 0.37 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Philadelphia Union είναι 38% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
2.2 π. / αγώνα - Philadelphia Union · 1.6 π. / αγώνα - FC Cincinnati
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η FC Cincinnati είναι 42% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.57 γκολ / αγώνα - Philadelphia Union · 2.23 γκολ / αγώνα - FC Cincinnati
Η Philadelphia Union είναι 36% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.7 γκολ / αγώνα - Philadelphia Union · 2.32 γκολ / αγώνα - FC Cincinnati
Philadelphia Union σκοράρει στο 78% των αγώνων (18 από 23 αγώνες), ενώ FC Cincinnati κρατά clean sheet στο 9% (2 από 22 αγώνες).
FC Cincinnati σκοράρει στο 86% των αγώνων (19 από 22 αγώνες), ενώ Philadelphia Union κρατά clean sheet στο 17% (4 από 23 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Philadelphia Union
Over / Under - FC Cincinnati
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η FC Cincinnati είναι 46% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
0.87 π. / αγώνα - Philadelphia Union · 1.27 π. / αγώνα - FC Cincinnati
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Philadelphia Union - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 17% των αγώνων και κερδίζει το 30%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
FC Cincinnati - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 27% των αγώνων και κερδίζει το 36%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.00 | 2.60 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.6 | 1.6 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.0 | 0.2 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.6 | 1.8 |
| 1 γκολ | 80% | 80% |
| 2 γκολ | 60% | 60% |
| 3 γκολ | 20% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 80% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 20% |
| Διαφορά γκολ | -2 | +7 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.60 | 1.20 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.8 | 0.8 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.6 | 1.2 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.4 | 2.0 |
| 1 γκολ | 100% | 100% |
| 2 γκολ | 40% | 40% |
| 3 γκολ | 0% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 20% | 60% |
| Διαφορά γκολ | +1 | -2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (11). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (17 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (13). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +4 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Philadelphia Union
FC Cincinnati
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (MLS).
Ομάδες vs λίγκα
| Philadelphia Union | Liga | FC Cincinnati | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | • 3.26 | 3.21 | ▲ 4.55 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 70% | 63% | ▲ 77% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | • 61% | 62% | ▲ 68% |
| Clean sheets | ▼ 17% | 21% | ▼ 9% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 83% | 77% | ▲ 82% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 74% | 81% | ▲ 91% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Philadelphia Union - FC Cincinnati;
Ο αγώνας της MLS έληξε Philadelphia Union 5:0 FC Cincinnati. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Philadelphia Union - FC Cincinnati;
Η Philadelphia Union σκοράρει κατά μέσο όρο 1,57 γκολ ανά αγώνα και η FC Cincinnati 2,23. Ο μέσος όρος της MLS είναι 3,21 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 62% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 70% των αγώνων της Philadelphia Union και στο 77% της FC Cincinnati.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Philadelphia Union και η FC Cincinnati;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Philadelphia Union έχει ρεκόρ 3-2-0 (2,20 πόντοι ανά αγώνα) και η FC Cincinnati 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Philadelphia Union - FC Cincinnati;
Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Philadelphia Union - FC Cincinnati: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


