Ponte Preta - CRB: στατιστικά αγώνα
Ponte Preta - CRB: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Ponte Preta αντιμετώπισε την CRB στο Serie B (Βραζιλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 20 Σεπτεμβρίου 2026. Έδρα: Estádio Moisés Lucarelli. Τελικό σκορ: 1:0.
Τρέχουσα φόρμα
Ponte Preta: 0-0-5, 0.00 βαθμοί/αγώνα. CRB: 3-0-2, 1.80 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Ponte Preta σκοράρει 0.57 και δέχεται 2.21 γκολ ανά αγώνα. CRB σκοράρει 1.50 και δέχεται 1.43. Μέσος όρος λίγκας: 2.34 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Ponte Preta 43%, CRB 57%. Over 2.5: Ponte Preta 46%, CRB 61%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 48%, Over 2.5 43%.
xG, σουτ και στυλ
CRB έχει υψηλότερο xG: 1.89 έναντι 1.16. Ponte Preta: 10.6 σουτ ανά αγώνα, CRB: 18.3.
Ημίχρονα αγώνα
Ponte Preta: προηγείται στο ημίχρονο 14%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.18. CRB: προηγείται στο ημίχρονο 54%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.64.
Γκολ ανά λεπτό
Ponte Preta: 31-45+ (7 γκολ). CRB: 31-45+ (11 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Serie B: 2.34 γκολ ανά αγώνα, BTTS 48%, Over 2.5 43%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 6.00, BTTS 100%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Ponte Preta βρίσκεται στην 20ή θέση και σε βαθιά κρίση: έχει ηττηθεί και στα 5 τελευταία παιχνίδια της, χωρίς να σκοράρει ούτε ένα γκολ σε αυτό το διάστημα, ενώ έχει δεχθεί 14. Η CRB είναι όγδοη, έχει κερδίσει 3 από τα 5 τελευταία ματς και έχει πετύχει 8 γκολ σε αυτά, ενώ οι γηπεδούχοι έχουν μόλις 2 νίκες και 22 ήττες σε ολόκληρη τη σεζόν. Στην έδρα της, η Ponte Preta σκοράρει κατά μέσο όρο μόλις 0,64 γκολ ανά αγώνα, δεν βρίσκει δίχτυα στο 36% των εμφανίσεών της και κερδίζει μόλις το 7% των αναμετρήσεων, ενώ η CRB εκτός έδρας επικρατεί στο 43% των αγώνων. Οι φιλοξενούμενοι δημιουργούν επίσης περισσότερες ευκαιρίες: καταγράφουν κατά μέσο όρο 14,93 σουτ και 5,29 στον στόχο ανά αγώνα, έναντι 12 και 3,64 της Ponte Preta, ενώ το μέσο xG τους ανέρχεται σε 1,59, έναντι 1,34 των γηπεδούχων. Η άμυνα της CRB δεν είναι επίσης αλάνθαστη, καθώς αμφότερες οι ομάδες δέχονται κατά μέσο όρο 1,64 γκολ στις υπό εξέταση συνθήκες, όμως η τρέχουσα επιθετική αναποτελεσματικότητα των γηπεδούχων αυξάνει ξεκάθαρα τις πιθανότητες των φιλοξενούμενων για νίκη.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το ισχυρότερο σήμα κατά του BTTS προέρχεται από την τρέχουσα φόρμα της Ponte Preta: οι γηπεδούχοι δεν έχουν σκοράρει ούτε ένα γκολ στα τελευταία 5 παιχνίδια τους, ενώ BTTS δεν σημειώθηκε σε καμία από αυτές τις αναμετρήσεις. Ο μέσος όρος xG τους σε αυτό το διάστημα ανέρχεται μόλις στο 1,05, ενώ δέχονται κατά μέσο όρο 2,8 γκολ και έχουν επιτρέψει συνολικά 14 τέρματα, γεγονός που αυξάνει την πιθανότητα η CRB να σκοράρει χωρίς απάντηση. Η CRB είναι σαφώς πιο σταθερή επιθετικά, έχοντας πετύχει κατά μέσο όρο 1,6 γκολ στις τελευταίες 5 εμφανίσεις της, δημιουργήσει xG 2,18 και επιβεβαιώσει το G/G στο 80% αυτών των αγώνων, όμως αυτή η τάση απαιτεί επίσης να σκοράρουν οι γηπεδούχοι. Παρότι σε επίπεδο σεζόν η Ponte Preta πετυχαίνει κατά μέσο όρο 1,79 γκολ εντός έδρας και το G/G της ανέρχεται στο 64%, το τρέχον σερί των πέντε ηττών και ο μηδενικός απολογισμός τερμάτων συνηγορούν ξεκάθαρα σε ένα σενάριο N/G, δηλαδή όπου τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες δεν θα σκοράρει.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Το ισχυρότερο σήμα είναι το Over 1.5, καθώς και οι δύο ομάδες ξεπέρασαν αυτή τη γραμμή στο 79% των αγώνων της σεζόν. Η Ponte Preta βρίσκεται, ωστόσο, σε πολύ κακή κατάσταση: στα 5 τελευταία παιχνίδια δεν σκόραρε, ενώ δέχθηκε 14 γκολ, δηλαδή κατά μέσο όρο 2.8 ανά αγώνα. Την ίδια περίοδο, η CRB σκόραρε κατά μέσο όρο 1.6 γκολ, δημιούργησε xG 2.18 και αντιμετωπίζει την άμυνα των γηπεδούχων, η οποία πρόσφατα επέτρεψε xG 2.37. Παρότι οι γηπεδούχοι μειώνουν την αξιοπιστία ενός υψηλού Over, τα 1.79 γκολ που πετυχαίνει κατά μέσο όρο η Ponte Preta στη σεζόν, καθώς και τα 1.64 γκολ που δέχεται κατά μέσο όρο η CRB, στηρίζουν το σενάριο τουλάχιστον δύο τερμάτων. Η γραμμή του 2.5 παραμένει κοντά στην ισορροπία, όμως το Over 1.5 έχει σαφώς μεγαλύτερο πλεονέκτημα χάρη στην αδύναμη άμυνα των γηπεδούχων και την επιθετική δυναμική της CRB.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το ισχυρότερο σήμα συνηγορεί υπέρ του προβαδίσματος και της νίκης της CRB, καθώς η Ponte Preta έχασε και τα 5 τελευταία παιχνίδια της, σημειώνοντας κατά μέσο όρο 0,0 γκολ και δεχόμενη 2,8. Κατά το ίδιο διάστημα, η CRB κέρδισε 3 από τους 5 αγώνες, σημείωσε 1,6 γκολ ανά παιχνίδι και προηγούνταν στο ημίχρονο στο 60% των αναμετρήσεών της, ενώ η Ponte Preta δεν προηγήθηκε ούτε μία φορά και στο 60% των αγώνων της βρισκόταν πίσω στο σκορ μετά το πρώτο ημίχρονο. Οι φιλοξενούμενοι παρουσιάζουν επίσης σαφώς καλύτερη πρόσφατη αγωνιστική εικόνα πριν από την ανάπαυλα: σημειώνουν κατά μέσο όρο 0,8 γκολ σε αυτό το διάστημα, έναντι 0,0 των γηπεδούχων, ενώ η Ponte Preta δέχεται κατά μέσο όρο 1,2 γκολ. Τα εποχικά δεδομένα προσφέρουν στους γηπεδούχους ένα επιχείρημα μέσω του xG 2,19 έναντι 1,59 της CRB, όμως η τρέχουσα επιθετική κρίση τους και το ποσοστό ηττών 100% στα πέντε τελευταία παιχνίδια μειώνουν σημαντικά τη σημασία του πλεονεκτήματος έδρας. Μετά την ανάπαυλα, η CRB δείχνει επίσης πιο σταθερή, σημειώνοντας πρόσφατα κατά μέσο όρο 0,8 γκολ, ενώ η Ponte Preta δεν πέτυχε ούτε ένα, γεγονός που ενισχύει το σενάριο 2/2.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Ponte Preta | CRB | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 31% | 34% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.11 | 0.10 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.18 | 0.24 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η CRB είναι 163% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
0.57 γκολ / αγώνα - Ponte Preta · 1.5 γκολ / αγώνα - CRB
Η CRB είναι 55% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
2.21 γκολ / αγώνα - Ponte Preta · 1.43 γκολ / αγώνα - CRB
Ponte Preta σκοράρει στο 46% των αγώνων (13 από 28 αγώνες), ενώ CRB κρατά clean sheet στο 25% (7 από 28 αγώνες).
CRB σκοράρει στο 79% των αγώνων (22 από 28 αγώνες), ενώ Ponte Preta κρατά clean sheet στο 7% (2 από 28 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Ponte Preta
Over / Under - CRB
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η CRB είναι 143% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
0.75 π. / αγώνα - Ponte Preta · 1.82 π. / αγώνα - CRB
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Ponte Preta - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 14% των αγώνων και κερδίζει το 7%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.
Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
CRB - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 54% των αγώνων και κερδίζει το 46%. Συνήθως κρατά το προβάδισμα ως το τέλος.
Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.40 | 0.20 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.2 | 1.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.2 | 1.6 |
| 1 γκολ | 60% | 80% |
| 2 γκολ | 40% | 60% |
| 3 γκολ | 20% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 100% |
| Διαφορά γκολ | -6 | -8 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 2.00 | 1.40 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.8 | 0.8 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.6 | 1.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.4 | 1.8 |
| 1 γκολ | 100% | 100% |
| 2 γκολ | 40% | 60% |
| 3 γκολ | 0% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 20% | 40% |
| Διαφορά γκολ | +1 | -1 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (16). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -15 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (11 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (12). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -5 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Ponte Preta
CRB
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Serie B).
Ομάδες vs λίγκα
| Ponte Preta | Liga | CRB | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 2.79 | 2.34 | ▲ 2.93 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 43% | 48% | ▲ 57% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▲ 46% | 43% | ▲ 61% |
| Clean sheets | ▼ 7% | 30% | ▼ 25% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 79% | 67% | ▲ 89% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | • 75% | 75% | • 75% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προηγουμενος αγωνας: Ponte Preta 0 - 0 - 1 CRB. Μεσος ορος γκολ 6.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Ponte Preta - CRB;
Ο αγώνας της Serie B έληξε Ponte Preta 1:0 CRB. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Ponte Preta - CRB;
Η Ponte Preta σκοράρει κατά μέσο όρο 0,57 γκολ ανά αγώνα και η CRB 1,50. Ο μέσος όρος της Serie B είναι 2,34 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 43% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 43% των αγώνων της Ponte Preta και στο 57% της CRB.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Ponte Preta και η CRB;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Ponte Preta έχει ρεκόρ 0-0-5 (0,00 πόντοι ανά αγώνα) και η CRB 3-0-2 (1,80 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Ponte Preta - CRB;
Το στατιστικό υπόβαθρο του Ponte Preta - CRB — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


