RAAL La Louvière - KAA Gent: στατιστικά αγώνα
RAAL La Louvière - KAA Gent: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
RAAL La Louvière αντιμετώπισε την KAA Gent στο Pro League (Βέλγιο). Ο αγώνας διεξήχθη στις 16 Αυγούστου 2026. Έδρα: Stade du Tivoli. Τελικό σκορ: 1:2.
Τρέχουσα φόρμα
RAAL La Louvière: 0-0-1, 0.00 βαθμοί/αγώνα. KAA Gent: 1-0-0, 3.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
RAAL La Louvière σκοράρει 1.00 και δέχεται 2.00 γκολ ανά αγώνα. KAA Gent σκοράρει 2.00 και δέχεται 0.00. Μέσος όρος λίγκας: 3.20 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: RAAL La Louvière 100%, KAA Gent 0%. Over 2.5: RAAL La Louvière 100%, KAA Gent 0%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 60%, Over 2.5 73%.
xG, σουτ και στυλ
KAA Gent έχει υψηλότερο xG: 1.82 έναντι 0.68. RAAL La Louvière: 5.0 σουτ ανά αγώνα, KAA Gent: 15.0.
Ημίχρονα αγώνα
RAAL La Louvière: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00. KAA Gent: προηγείται στο ημίχρονο 100%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00.
Γκολ ανά λεπτό
RAAL La Louvière: 46-60 (1 γκολ). KAA Gent: 31-45+ (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Pro League: 3.20 γκολ ανά αγώνα, BTTS 60%, Over 2.5 73%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-1. Μέσος όρος γκολ 1.50, BTTS 50%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η KAA Gent καταλαμβάνει την 3η θέση στον βαθμολογικό πίνακα, ενώ η RAAL La Louvière βρίσκεται στη 13η, και το ξεκίνημα της σεζόν ευνοεί ξεκάθαρα τους φιλοξενούμενους. Η Gent κέρδισε το μοναδικό μέχρι τώρα παιχνίδι πρωταθλήματος με 2:0, ενώ οι γηπεδούχοι ηττήθηκαν με 1:2. Στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις της, η ομάδα από τη Γάνδη παραμένει αήττητη, καταγράφοντας 2 νίκες και 3 ισοπαλίες και δεχόμενη μόλις 1 γκολ, ενώ η RAAL υπέστη 3 ήττες και δέχθηκε 8 τέρματα. Οι γηπεδούχοι έχουν μεν πετύχει 6 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια, սակայն η συγκομιδή τους των 0,8 βαθμών ανά αγώνα υπολείπεται αισθητά του μέσου όρου της Gent, που ανέρχεται σε 1,8. Η αμυντική σταθερότητα των φιλοξενούμενων και η ασθενέστερη αγωνιστική τάση της RAAL δείχνουν ότι η KAA Gent έχει περισσότερες πιθανότητες νίκης, αν και η ισοπαλία παραμένει ρεαλιστικό ενδεχόμενο λόγω των τριών ισοπαλιών της Gent στην τελευταία σειρά αγώνων.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το ισχυρότερο σήμα δείχνει προς το BTTS όχι (N/G), κυρίως λόγω της εξαιρετικά συμπαγούς πρόσφατης πορείας της KAA Gent: η ομάδα δέχθηκε μόλις 1 γκολ σε 5 αγώνες, δηλαδή 0,2 ανά ματς, ενώ οι αντίπαλοι κατέγραψαν εναντίον της μέσο όρο xG 1,24. Η Gent κράτησε ανέπαφη την εστία της σε 4 από αυτά τα 5 παιχνίδια, κάτι που έρχεται σε αντίθεση με την επιθετική παραγωγή της RAAL La Louvière, η οποία σε αυτό το διάστημα σημείωνε κατά μέσο όρο 1,2 γκολ. Οι γηπεδούχοι, αντίθετα, δέχονταν 1,6 γκολ ανά αγώνα, ενώ το μέσο xG εναντίον τους ανερχόταν στο υψηλό 1,96, επομένως οι φιλοξενούμενοι έχουν ρεαλιστικές πιθανότητες να σκοράρουν. Το BTTS εμφανίστηκε μόλις στο 20% των τελευταίων πέντε αγώνων της Gent, ενώ το 60% των γηπεδούχων δεν εξισορροπεί τον κίνδυνο να αναχαιτιστεί η RAAL από την άμυνα των φιλοξενούμενων. Παρότι ο μέσος όρος BTTS στο πρωτάθλημα ανέρχεται στο 78%, η τρέχουσα αμυντική αποτελεσματικότητα της Gent συνηγορεί υπέρ ενός σεναρίου στο οποίο τουλάχιστον μία ομάδα δεν θα βρει δίχτυα.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η RAAL La Louvière σημείωσε κατά μέσο όρο 1,2 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, αλλά παράλληλα δέχθηκε 1,6, ενώ το μέσο xG κατά της έφτασε το εντυπωσιακό 1,96. Η KAA Gent δημιούργησε σε αυτό το διάστημα ευκαιρίες αξίας κατά μέσο όρο 1,66 xG ανά αγώνα, γεγονός που δείχνει την ουσιαστική δυναμική των φιλοξενούμενων να πετύχουν τουλάχιστον ένα γκολ. Οι γηπεδούχοι ξεπέρασαν τη γραμμή των 2,5 γκολ σε τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια τους, ενώ η βελγική λίγκα καταγράφει πολύ υψηλό μέσο όρο 3,33 γκολ ανά αγώνα. Ωστόσο, η άμυνα της Gent αποτελεί σημαντικό ανασταλτικό παράγοντα για τις υψηλότερες γραμμές, καθώς η ομάδα δέχθηκε μόλις 1 γκολ στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις της. Το ισχυρότερο σήμα παραμένει το Over 1,5: η πρόβλεψη για 2,62 γκολ προσφέρει σημαντικό πλεονέκτημα σε αυτή την επιλογή, χωρίς να απαιτείται η υπόθεση ενός ανοιχτού αγώνα με τουλάχιστον τρία τέρματα.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η KAA Gent είναι σαφώς πιο σταθερή στα πέντε τελευταία παιχνίδια: παραμένει αήττητη, συγκεντρώνει κατά μέσο όρο 1,8 βαθμούς ανά αγώνα, ενώ η RAAL La Louvière μόλις 0,8. Οι γηπεδούχοι βρίσκονταν πίσω στο σκορ στο ημίχρονο στο 60% αυτών των αγώνων, σκοράροντας πριν από την ανάπαυλα μόλις 0,2 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενοι 1,0 γκολ. Η Gent δεν έχασε κανένα πρώτο ημίχρονο, προηγούνταν στο 40% των περιπτώσεων και η άμυνά της κράτησε ανέπαφη την εστία της στο ημίχρονο και στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις της. Μετά την ανάπαυλα, η La Louvière δέχεται κατά μέσο όρο 0,6 γκολ, ενώ η Gent εξακολουθεί να μην έχει χάσει κανένα δεύτερο ημίχρονο, ενισχύοντας το σενάριο διατήρησης του εκτός έδρας προβαδίσματος. Επομένως, το πιο πιθανό είναι οι φιλοξενούμενοι να προηγηθούν πριν από την ανάπαυλα και να διατηρήσουν τη νίκη μέχρι το τέλος, δηλαδή Ημίχρονο/Τελικό X/2.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| RAAL La Louvière | KAA Gent | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 40% | 53% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.14 | 0.12 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.50 | 0.25 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η KAA Gent είναι 100% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1 γκολ / αγώνα - RAAL La Louvière · 2 γκολ / αγώνα - KAA Gent
RAAL La Louvière σκοράρει στο 100% των αγώνων (1 από 1 αγώνες), ενώ KAA Gent κρατά clean sheet στο 100% (1 από 1 αγώνες).
KAA Gent σκοράρει στο 100% των αγώνων (1 από 1 αγώνες), ενώ RAAL La Louvière κρατά clean sheet στο 0% (0 από 1 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - RAAL La Louvière
Over / Under - KAA Gent
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η KAA Gent είναι 200% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1 π. / αγώνα - RAAL La Louvière · 3 π. / αγώνα - KAA Gent
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
RAAL La Louvière - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Δέχεται 2.0 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
KAA Gent - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 100% των αγώνων και κερδίζει το 100%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.00 | 0.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 1.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.0 | 2.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.0 | 3.0 |
| 1 γκολ | 0% | 100% |
| 2 γκολ | 0% | 100% |
| 3 γκολ | 0% | 100% |
| Ανέπαφη εστία | 100% | 0% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 0% |
| Διαφορά γκολ | 0 | -1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 3.00 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 2.0 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.0 | 0.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 2.0 | 0.0 |
| 1 γκολ | 100% | 0% |
| 2 γκολ | 100% | 0% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 100% | 100% |
| Χωρίς γκολ | 0% | 100% |
| Διαφορά γκολ | +2 | 0 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (2 goals). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
RAAL La Louvière
KAA Gent
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Pro League).
Ομάδες vs λίγκα
| RAAL La Louvière | Liga | KAA Gent | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 3.00 | 3.20 | ▼ 2.00 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 100% | 60% | ▼ 0% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▲ 100% | 73% | ▼ 0% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 23% | ▲ 100% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 0% | 87% | ▲ 100% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 100% | 80% | ▼ 0% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (2): RAAL La Louvière 0 - 1 - 1 KAA Gent. Μεσος ορος γκολ 1.50, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα RAAL La Louvière - KAA Gent;
Ο αγώνας της Pro League έληξε RAAL La Louvière 1:2 KAA Gent. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων RAAL La Louvière - KAA Gent;
Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η RAAL La Louvière κέρδισε 0, η KAA Gent 1 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 1,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το RAAL La Louvière - KAA Gent;
Η RAAL La Louvière σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η KAA Gent 2,00. Ο μέσος όρος της Pro League είναι 3,20 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 73% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 100% των αγώνων της RAAL La Louvière και στο 0% της KAA Gent.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η RAAL La Louvière και η KAA Gent;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η RAAL La Louvière έχει ρεκόρ 0-0-1 (0,00 πόντοι ανά αγώνα) και η KAA Gent 1-0-0 (3,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για RAAL La Louvière - KAA Gent;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


