Raufoss - Sandnes Ulf: στατιστικά αγώνα
Raufoss - Sandnes Ulf: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Raufoss αντιμετώπισε την Sandnes Ulf στο First Division (Νορβηγία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 30 Αυγούστου 2026. Έδρα: NAMMO stadion. Τελικό σκορ: 0:3.
Τρέχουσα φόρμα
Raufoss: 1-0-4, 0.60 βαθμοί/αγώνα. Sandnes Ulf: 0-0-5, 0.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Raufoss σκοράρει 1.21 και δέχεται 2.42 γκολ ανά αγώνα. Sandnes Ulf σκοράρει 1.37 και δέχεται 1.84. Μέσος όρος λίγκας: 3.84 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Raufoss 63%, Sandnes Ulf 47%. Over 2.5: Raufoss 74%, Sandnes Ulf 42%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 63%, Over 2.5 74%.
xG, σουτ και στυλ
Sandnes Ulf έχει υψηλότερο xG: 1.44 έναντι 1.22. Raufoss: 10.4 σουτ ανά αγώνα, Sandnes Ulf: 11.9.
Ημίχρονα αγώνα
Raufoss: προηγείται στο ημίχρονο 16%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.63. Sandnes Ulf: προηγείται στο ημίχρονο 21%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.05.
Γκολ ανά λεπτό
Raufoss: 76-90+ (6 γκολ). Sandnes Ulf: 76-90+ (11 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
First Division: 3.84 γκολ ανά αγώνα, BTTS 63%, Over 2.5 74%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 3.00, BTTS 0%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Raufoss διαθέτει σαφώς ευνοϊκότερο σημείο αναφοράς βάσει της πρόσφατης φόρμας: συγκέντρωσε 6 βαθμούς σε πέντε αγώνες, ενώ η Sandnes Ulf ηττήθηκε και στα πέντε παιχνίδια, σκοράροντας μόλις 4 γκολ και δεχόμενη 15. Οι γηπεδούχοι είναι επίσης πιο αποτελεσματικοί στην έδρα τους, όπου πετυχαίνουν κατά μέσο όρο 1,44 γκολ, έναντι 1,00 γκολ της Sandnes Ulf εκτός έδρας, ενώ ο μέσος όρος xG τους ανέρχεται σε 1,34, έναντι 1,27 των φιλοξενούμενων. Η άμυνα της Raufoss δείχνει επίσης ελαφρώς πιο σταθερή, καθώς εντός έδρας δέχεται κατά μέσο όρο 1,56 γκολ, ενώ η Sandnes Ulf δέχεται έως και 1,89 γκολ στα εκτός έδρας παιχνίδια της. Οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν σκοράρει στο 44% των εκτός έδρας αγώνων τους, ενώ η Raufoss μένει χωρίς γκολ στο 22% των εντός έδρας αναμετρήσεών της, γεγονός που ενισχύει το επιχείρημα υπέρ της αξιοποίησης του πλεονεκτήματος έδρας. Και οι δύο ομάδες αντιμετωπίζουν προβλήματα στην άμυνα, επομένως ο αγώνας μπορεί να είναι ανοιχτός, όμως το καταστροφικό σερί της Sandnes Ulf συνηγορεί υπέρ της νίκης της Raufoss.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Η Raufoss διαθέτει ισχυρά επιθετικά επιχειρήματα, σκοράροντας εντός έδρας κατά μέσο όρο 1,7 γκολ με xG 1,60, ενώ η Sandnes Ulf δέχεται εκτός έδρας κατά μέσο όρο 1,89 γκολ. Ωστόσο, το βασικό πρόβλημα για το σενάριο G/G είναι η επίθεση των φιλοξενούμενων: σκοράρουν κατά μέσο όρο μόλις 1,0 γκολ, ενώ στα τελευταία 5 παιχνίδια μόλις 0,8, μένοντας χωρίς γκολ στο 44% των αγώνων της σεζόν. Η Sandnes Ulf έχει χάσει τα πέντε τελευταία παιχνίδια της και έχει δεχθεί σε αυτά 15 γκολ, όμως παρά το xG 1,52 σε αυτό το διάστημα, το μετέτρεψε σε μόλις 4 γκολ. Τα εποχικά ποσοστά BTTS των δύο ομάδων, 50% για τη Raufoss και 44% για τη Sandnes Ulf, είναι明显ώς χαμηλότερα από το 62% του πρωταθλήματος. Η Raufoss κρατά ανέπαφη την εστία της στο 30% των αγώνων, επομένως το πιθανότερο σενάριο φαίνεται να είναι αυτό στο οποίο οι γηπεδούχοι θα σκοράρουν, αλλά τουλάχιστον μία ομάδα θα ολοκληρώσει την αναμέτρηση χωρίς γκολ, δηλαδή BTTS No.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η Raufoss σκοράρει κατά μέσο όρο 1,7 γκολ ανά αγώνα, ενώ η Sandnes Ulf δέχεται έως και 1,89, με τους γηπεδούχους να παράγουν 1,60 xG έναντι 1,59 xG που επιτρέπει ο αντίπαλος. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, η Raufoss σημείωσε 9 γκολ και δέχθηκε 12, ενώ η Sandnes Ulf επέτρεψε 15 τέρματα, γεγονός που ενισχύει明显α την εκτίμηση για τα γκολ των γηπεδούχων. Η γραμμή Over 1,5 επιβεβαιώθηκε στο 80% των αγώνων της Raufoss και σε όλους τους αγώνες της Sandnes Ulf, επομένως διαθέτει σαφώς πιο σταθερή βάση από τα υψηλότερα όρια. Επιπλέον, στο δεύτερο ημίχρονο σημειώθηκε τουλάχιστον ένα γκολ στο 90% των αγώνων των γηπεδούχων και στο 100% των αγώνων των φιλοξενούμενων. Το Over 1,5 έχει το προβάδισμα, καθώς ακόμη και με περιορισμένο επιθετικό δυναμικό από την πλευρά της Sandnes Ulf, η αδύναμη άμυνα και των δύο ομάδων ευνοεί την επίτευξη τουλάχιστον δύο γκολ.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Raufoss έχει σαφές πλεονέκτημα σε όλη τη διάρκεια της σεζόν: πετυχαίνει κατά μέσο όρο 1,7 γκολ έναντι 1,0 της Sandnes Ulf, ενώ ο δείκτης xG της ανέρχεται σε 1,60 έναντι 1,27 των φιλοξενούμενων. Οι γηπεδούχοι έχουν κερδίσει το 40% των αγώνων τους, ενώ η Sandnes Ulf έχει ηττηθεί στο 67% και στα πέντε τελευταία παιχνίδια της γνώρισε ισάριθμες ήττες, με απολογισμό 0,8 γκολ υπέρ και 3,0 κατά ανά αγώνα. Ήδη από το ημίχρονο, η Raufoss προηγούνταν στο 30% των αγώνων, ενώ οι φιλοξενούμενοι πήγαιναν στα αποδυτήρια πίσω στο σκορ στο 56% των περιπτώσεων και οι ίδιοι πετύχαιναν μόλις 0,11 γκολ στα πρώτα ημίχρονα. Η επιλογή 1/1 είναι η πιο πιθανή, καθώς η Raufoss καταγράφει κατά μέσο όρο 5,7 σουτ στον στόχο ανά αγώνα έναντι 3,0 της Sandnes Ulf, ενώ η αδύναμη άμυνα των φιλοξενούμενων αναμένεται να επιτρέψει στους γηπεδούχους να πάρουν το προβάδισμα και να το διατηρήσουν μέχρι το τέλος.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Raufoss | Sandnes Ulf | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 30% | 37% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.12 | 0.12 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.39 | 0.31 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Sandnes Ulf είναι 13% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.21 γκολ / αγώνα - Raufoss · 1.37 γκολ / αγώνα - Sandnes Ulf
Η Sandnes Ulf είναι 32% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
2.42 γκολ / αγώνα - Raufoss · 1.84 γκολ / αγώνα - Sandnes Ulf
Raufoss σκοράρει στο 74% των αγώνων (14 από 19 αγώνες), ενώ Sandnes Ulf κρατά clean sheet στο 21% (4 από 19 αγώνες).
Sandnes Ulf σκοράρει στο 68% των αγώνων (13 από 19 αγώνες), ενώ Raufoss κρατά clean sheet στο 11% (2 από 19 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Raufoss
Over / Under - Sandnes Ulf
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Sandnes Ulf είναι 18% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
0.89 π. / αγώνα - Raufoss · 1.05 π. / αγώνα - Sandnes Ulf
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Raufoss - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 16% των αγώνων και κερδίζει το 26%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
Sandnes Ulf - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 21% των αγώνων και κερδίζει το 32%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.6 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.60 | 0.80 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.6 | 0.6 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.6 | 1.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 2.2 | 2.0 |
| 1 γκολ | 80% | 100% |
| 2 γκολ | 80% | 60% |
| 3 γκολ | 20% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 20% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 40% |
| Διαφορά γκολ | -5 | -4 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.00 | 0.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.2 | 0.6 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.8 | 2.2 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 2.8 |
| 1 γκολ | 60% | 100% |
| 2 γκολ | 20% | 60% |
| 3 γκολ | 20% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 0% |
| Χωρίς γκολ | 80% | 60% |
| Διαφορά γκολ | -3 | -8 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (10). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -4 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (11 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (9). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Raufoss
Sandnes Ulf
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (First Division).
Ομάδες vs λίγκα
| Raufoss | Liga | Sandnes Ulf | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 3.63 | 3.84 | ▼ 3.21 |
| Σκόραραν και οι δύο | • 63% | 63% | ▼ 47% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | • 74% | 74% | ▼ 42% |
| Clean sheets | ▼ 11% | 20% | • 21% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 74% | 76% | ▼ 63% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | • 89% | 88% | ▲ 95% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προηγουμενος αγωνας: Raufoss 0 - 0 - 1 Sandnes Ulf. Μεσος ορος γκολ 3.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Raufoss - Sandnes Ulf;
Ο αγώνας της First Division έληξε Raufoss 0:3 Sandnes Ulf. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Raufoss - Sandnes Ulf;
Η Raufoss σκοράρει κατά μέσο όρο 1,21 γκολ ανά αγώνα και η Sandnes Ulf 1,37. Ο μέσος όρος της First Division είναι 3,84 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 74% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 63% των αγώνων της Raufoss και στο 47% της Sandnes Ulf.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Raufoss και η Sandnes Ulf;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Raufoss έχει ρεκόρ 1-0-4 (0,60 πόντοι ανά αγώνα) και η Sandnes Ulf 0-0-5 (0,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Raufoss - Sandnes Ulf;
Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Raufoss - Sandnes Ulf: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


