Βενεζουέλα - Primera DivisiónΕνημερωση δεδομενων 31 Αυγούστου 2026

Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira: στατιστικά αγώνα

Rayo Zuliano crest
Rayo Zuliano
1 : 4ημιχρονο 1:1
Deportivo La Guaira crest
Deportivo La Guaira

Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Rayo Zuliano αντιμετώπισε την Deportivo La Guaira στο Primera División (Βενεζουέλα). Ο αγώνας διεξήχθη στις 22 Αυγούστου 2026. Τελικό σκορ: 1:4.

Τρέχουσα φόρμα

Rayo Zuliano: 1-0-4, 0.60 βαθμοί/αγώνα. Deportivo La Guaira: 3-0-2, 1.80 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Rayo Zuliano σκοράρει 1.00 και δέχεται 1.65 γκολ ανά αγώνα. Deportivo La Guaira σκοράρει 1.35 και δέχεται 0.70. Μέσος όρος λίγκας: 2.50 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Rayo Zuliano 47%, Deportivo La Guaira 48%. Over 2.5: Rayo Zuliano 59%, Deportivo La Guaira 26%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 52%, Over 2.5 45%.

xG, σουτ και στυλ

Deportivo La Guaira έχει υψηλότερο xG: 1.46 έναντι 1.05. Rayo Zuliano: 9.7 σουτ ανά αγώνα, Deportivo La Guaira: 13.4.

Ημίχρονα αγώνα

Rayo Zuliano: προηγείται στο ημίχρονο 24%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.41. Deportivo La Guaira: προηγείται στο ημίχρονο 39%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.65.

Γκολ ανά λεπτό

Rayo Zuliano: 16-30 (4 γκολ). Deportivo La Guaira: 76-90+ (9 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Primera División: 2.50 γκολ ανά αγώνα, BTTS 52%, Over 2.5 45%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-2. Μέσος όρος γκολ 2.33, BTTS 33%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Deportivo La Guaira καταλαμβάνει την 3η θέση και σε ολόκληρη τη σεζόν έχει υποστεί μόλις 2 ήττες σε 22 αγώνες, ενώ η Rayo Zuliano έχει ηττηθεί σε 9 από τα 16 παιχνίδια της. Οι φιλοξενούμενοι παραμένουν αήττητοι εκτός έδρας, κερδίζοντας το 58% των αγώνων και φέρνοντας ισοπαλία στο 42%, ενώ οι γηπεδούχοι ηττώνται στο 50% των περιπτώσεων εντός έδρας. Η La Guaira δημιουργεί περισσότερες ευκαιρίες: καταγράφει κατά μέσο όρο 12,17 τελικές προσπάθειες και 4,17 σουτ στον στόχο ανά αγώνα, έναντι 10,25 και 3,25 αντίστοιχα της Rayo, ενώ το xG της ανέρχεται σε 1,39 έναντι 1,14 των γηπεδούχων. Σημαντική είναι επίσης η διαφορά στην αμυντική λειτουργία, καθώς οι φιλοξενούμενοι δέχονται κατά μέσο όρο 0,75 γκολ εκτός έδρας και διατηρούν ανέπαφη την εστία τους στο 42% των αγώνων, ενώ η Rayo δεν σκοράρει στο 50% των εντός έδρας αναμετρήσεών της. Παρότι η La Guaira έχει ηττηθεί σε 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της, το καλύτερο εκτός έδρας ρεκόρ και η υψηλότερη ποιότητα παιχνιδιού και στις δύο πλευρές του γηπέδου συνηγορούν υπέρ της νίκης της.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Η Rayo Zuliano έχει χαμηλό εποχικό ποσοστό G/G, μόλις 30%, και διατηρεί ανέπαφη την εστία της στο 60% των αγώνων, ενώ σκοράρει κατά μέσο όρο μόλις 0,8 γκολ. Η Deportivo La Guaira συμμετέχει συχνότερα σε αγώνες όπου σκοράρουν και οι δύο ομάδες, καθώς το ποσοστό G/G της φτάνει το 58%, όμως εκτός έδρας δέχεται κατά μέσο όρο μόλις 0,75 γκολ. Οι γηπεδούχοι δεν έχουν σκοράρει στο 40% των αγώνων τους, ενώ η άμυνα της La Guaira μπορεί να εκμεταλλευτεί τη χαμηλή αποτελεσματικότητα των σουτ τους, η οποία ανέρχεται μόλις στο 6%, έναντι 12% των φιλοξενούμενων. Τα πέντε τελευταία παιχνίδια αυξάνουν τις πιθανότητες για ανοιχτό αγώνα, καθώς το G/G της La Guaira ανήλθε τότε στο 80%, όμως η Rayo σκόραρε σε αυτό το διάστημα μόλις 1,0 γκολ ανά αγώνα. Η συνολική εικόνα των δεδομένων εξακολουθεί να δείχνει ελαφρώς πιο έντονα το σενάριο N/G, δηλαδή ότι τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες δεν θα σκοράρει.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Το αγωνιστικό προφίλ της σεζόν και των δύο ομάδων στηρίζει ξεκάθαρα ένα χαμηλό σκορ: η Rayo Zuliano σημειώνει κατά μέσο όρο μόλις 0.8 γκολ και δέχεται 0.6, ενώ η Deportivo La Guaira δέχεται μόλις 0.75 γκολ ανά αγώνα. Οι αγώνες της Rayo ολοκληρώθηκαν κάτω από 2.5 γκολ στο 90% των περιπτώσεων και κάτω από 3.5 γκολ σε όλους τους μέχρι τώρα αγώνες· για τους φιλοξενούμενους, τα αντίστοιχα ποσοστά για αυτές τις γραμμές ανέρχονται σε 67% και 83%. Η γηπεδούχος κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 60% των αγώνων, ενώ το ποσοστό ευστοχίας της ανέρχεται μόλις στο 6%, γεγονός που περιορίζει την επιθετική της δυναμική και την πιθανότητα να αυξηθεί το συνολικό σκορ. Τα τελευταία πέντε παιχνίδια ήταν πιο ανοιχτά, καθώς σε αυτό το διάστημα σημειώθηκαν πάνω από 2.5 γκολ στο 60% των αγώνων της Rayo και στο 80% της La Guaira, όμως η πρόβλεψη των 2.15 γκολ εξακολουθεί να προσφέρει σαφές περιθώριο ασφαλείας για το Under 3.5. Ως εκ τούτου, το Under 3.5 αποτελεί την ισχυρότερη επιλογή, καθώς απαιτεί τουλάχιστον τέσσερα γκολ, κάτι που δεν καταγράφηκε στο 100% των αγώνων της γηπεδούχου στη σεζόν και στο 83% των αγώνων των φιλοξενούμενων.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Το ισχυρότερο σενάριο είναι ισοπαλία στο ημίχρονο και μετά το τελικό σφύριγμα, καθώς η Rayo Zuliano ήταν ισόπαλη στο 45ο λεπτό στο 50% των αγώνων, ενώ η Deportivo La Guaira στο 58%. Τα πρώτα ημίχρονα και των δύο ομάδων είναι πολύ προσεκτικά: οι γηπεδούχοι πετυχαίνουν κατά μέσο όρο 0,4 γκολ και δέχονται 0,3, ενώ οι φιλοξενούμενοι σκοράρουν 0,67 και δέχονται μόλις 0,17 γκολ. Η Rayo έχει ανέπαφη εστία στο 60% των αγώνων, ενώ η La Guaira στο 42%, γεγονός που, σε συνδυασμό με τον μέσο όρο μόλις 0,8 γκολ που πετυχαίνουν οι γηπεδούχοι, ευνοεί ένα χαμηλό σκορ. Οι φιλοξενούμενοι παραμένουν αήττητοι στη σεζόν και έχουν κερδίσει το 58% των αγώνων, επομένως το σενάριο ισοπαλία στο Ημίχρονο/Τελικό και νίκη τους μετά το τέλος του αγώνα παραμένει πολύ ρεαλιστική εναλλακτική, όμως το υψηλό ποσοστό ισοπαλιών της Rayo στο τέλος των αγώνων, που ανέρχεται στο 50%, ενισχύει ελαφρώς την επιλογή X/X.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

1 : 1
1ο ημιχρονο
0 : 3
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

33Κατοχη (%)67
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
6Σουτ18
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
3Σουτ στον στοχο11
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
0.67xG2.3
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
-1Κορνερ-1
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
10Επικινδυνες επιθεσεις55
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
25Φαουλ13
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
6Καρτες5
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
1Γκολ υπέρ / αγώνα1.35
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
1.65Γκολ κατά / αγώνα0.7
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
44%Μέση κατοχή57%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
3Σουτ στον στόχο / αγώνα4.3
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

9.65Σουτ ανά αγώνα13.43
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
3Σουτ στον στόχο4.3
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
10.4%Μετατροπή σουτ10%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
44%Κατοχή57%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
1.05xG υπέρ1.46
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
1.64xG κατά1.09
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Ποιότητα σουτ

Rayo Zuliano: ΙσορροπημένηDeportivo La Guaira: Ισορροπημένη
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)31%32%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.330.31

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Deportivo La Guaira είναι 200% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

0.6 π. / αγώνα - Rayo Zuliano · 1.8 π. / αγώνα - Deportivo La Guaira

Rayo Zuliano
LLLWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
29% W12% R59% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-2-10
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -11
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-0-4
0.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-1-4
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-1-2
DWLLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.4xG: 1.17xG αντιπάλου: 1.64BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Deportivo La Guaira
LWLWW
Κατανομή αποτελεσμάτων
48% W43% R9% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
11-10-2
1.87 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +15
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-0-2
1.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
7-5-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
3-2-0
DDWWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.2Γκολ κατά: 1.4xG: 1.76xG αντιπάλου: 1.32BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Deportivo La Guaira είναι 35% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1 γκολ / αγώνα - Rayo Zuliano · 1.35 γκολ / αγώνα - Deportivo La Guaira

Η Deportivo La Guaira είναι 136% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.65 γκολ / αγώνα - Rayo Zuliano · 0.7 γκολ / αγώνα - Deportivo La Guaira

Επιθετικό προφίλ Rayo Zuliano: ασταθές

Rayo Zuliano σκοράρει στο 53% των αγώνων (9 από 17 αγώνες), ενώ Deportivo La Guaira κρατά clean sheet στο 48% (11 από 23 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Deportivo La Guaira: πολύ ισχυρό

Deportivo La Guaira σκοράρει στο 78% των αγώνων (18 από 23 αγώνες), ενώ Rayo Zuliano κρατά clean sheet στο 12% (2 από 17 αγώνες).

17Γκολ υπέρ (σεζόν)31
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
28Γκολ κατά (σεζόν)16
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
2.65Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.04
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)11
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
7Γκολ κατά (τελευταία 5)7
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

53%1 γκολ78%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
29%2 γκολ35%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
18%3 γκολ9%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
0%4 γκολ4%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

88%1 γκολ52%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
35%2 γκολ17%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
18%3 γκολ0%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
12%4 γκολ0%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

47%
Rayo Zuliano - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 από 17 αγώνες
48%
Deportivo La Guaira - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.11 από 23 αγώνες
52%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

24%BTTS στο ημίχρονο13%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα4%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
18%Γκολ και στα δύο ημίχρονα30%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

BTTS και σύνολο γκολ

41%Τουλ. 3 γκολ και BTTS26%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
18%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
40%BTTS - τελευταία 580%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

71%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο61%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
41%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο22%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
18%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο4%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

2ο ημίχρονο

82%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο74%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
41%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο26%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
6%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο13%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Deportivo La Guaira είναι 52% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.12 π. / αγώνα - Rayo Zuliano · 1.7 π. / αγώνα - Deportivo La Guaira

Rayo Zuliano - κατάσταση στο ημίχρονο
24% προηγείται41% ισοπαλία35% χάνει
Deportivo La Guaira - κατάσταση στο ημίχρονο
39% προηγείται52% ισοπαλία9% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.12Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.7
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
0.59Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.7
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
0.76Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.22
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
1.35Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.91
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
47%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο78%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
59%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο48%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.94Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.57
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
0.41Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.65
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
0.88Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.48
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
1.29Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.13
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
41%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο57%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira
71%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο43%
Rayo ZulianoDeportivo La Guaira

Rayo Zuliano - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

24% W24% R53% P
19
Πόντοι ημιχρόνου
10
Γκολ ημιχρόνου
-3
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
16
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-8
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.12
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος121%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 24% των αγώνων και κερδίζει το 29%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Deportivo La Guaira - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

39% W39% R22% P
39
Πόντοι ημιχρόνου
16
Γκολ ημιχρόνου
+11
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
36
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.70
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος123%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 39% των αγώνων και κερδίζει το 48%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Rayo Zuliano - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.600.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.80.2
Γκολ κατά / αγώνα0.41.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.2
1 γκολ80%100%
2 γκολ40%20%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%20%
Χωρίς γκολ40%80%
Διαφορά γκολ+2-4
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 0% ισοπαλία - 80% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4
Deportivo La Guaira - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.601.40
Γκολ υπέρ / αγώνα1.40.8
Γκολ κατά / αγώνα0.60.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.01.6
1 γκολ100%100%
2 γκολ60%40%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία40%20%
Χωρίς γκολ20%40%
Διαφορά γκολ+40
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 20% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 7

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Rayo Zuliano
ΥπέρΚατά
2
1
0-15
4
5
16-30
4
7
31-45
2
4
46-60
2
3
61-75
3
8
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -5 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Deportivo La Guaira
ΥπέρΚατά
4
1
0-15
4
3
16-30
8
1
31-45
3
6
46-60
3
2
61-75
9
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +6 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.35
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.8 : 1.5
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
94%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
48%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-1%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
41%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
10%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 10 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Rayo Zuliano

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.59
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.06
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+3.3 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.05
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.01
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
71%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
150%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.40
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 18% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 12% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
18%

Deportivo La Guaira

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.37
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.28
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-11.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.11
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.39
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
123%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
50%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.07
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 29% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 13% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
29%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Primera División).

Ομάδες vs λίγκα

Rayo ZulianoLigaDeportivo La Guaira
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.652.50 2.04
Σκόραραν και οι δύο 47%52% 48%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 59%45% 26%
Clean sheets 12%28% 48%
Γκολ πριν το ημίχρονο 71%66% 61%
Γκολ μετά το ημίχρονο 82%76% 74%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.50
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
52%
Σκόραραν και οι δύο
45%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.40
Γκολ εντός / αγώνα
1.10
Γκολ εκτός / αγώνα
+27%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+21%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+17%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
66%
1 γκολ
34%
2 γκολ
8%
3 γκολ
3%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
40%
2 γκολ
16%
3 γκολ
3%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Rayo ZulianoΓκολLuis Dugarte
  2. Deportivo La GuairaΚίτρινη κάρταGuillermo Luis Ortíz
  3. Rayo ZulianoΚόκκινη κάρταDeiber Vásquez
  4. Rayo ZulianoΚίτρινη κάρταJoiser Daniel Arias Maza
  5. Rayo ZulianoΚίτρινη κάρταJorge Luis Gómez Rodríguez
  6. Deportivo La GuairaΚίτρινη κάρταManuel Sulbarán
  7. Rayo ZulianoΚίτρινη κάρταLuis Felipe Corredor Ramos
  8. Deportivo La GuairaΓκολGuillermo Luis OrtízΑσίστ: Juan Carlos Castellanos Anuel
  9. Rayo ZulianoΚίτρινη κάρταAndrés Kinsler
  10. Deportivo La GuairaΚίτρινη κάρταCarlos Augusto Rojas Torres
  11. Deportivo La GuairaΑλλαγήΜπήκε: Miguel Eduardo González AcostaΒγήκε: Rommell Jhoan Ibarra Hernández
  12. Rayo ZulianoΑλλαγήΜπήκε: Cristian Gregory Maldonado ChourioΒγήκε: Luis Dugarte
  13. Deportivo La GuairaΓκολJuan Carlos Castellanos Anuel
  14. Deportivo La GuairaΚίτρινη κάρταCristopher Javier Varela Caicedo
  15. Deportivo La GuairaΑλλαγήΜπήκε: Nelson Antonio Hernández BelorínΒγήκε: Luis Ángel Casimiro Peña Martínez
  16. Deportivo La GuairaΓκολGuillermo Luis OrtízΑσίστ: Juan Carlos Castellanos Anuel
  17. Deportivo La GuairaΑλλαγήΜπήκε: Juan Luis Perdomo RiveroΒγήκε: Juan Carlos Castellanos Anuel
  18. Deportivo La GuairaΚίτρινη κάρταCésar Alberto Da Silva Correia
  19. Deportivo La GuairaΓκολCésar Alberto Da Silva Correia

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (3): Rayo Zuliano 0 - 1 - 2 Deportivo La Guaira. Μεσος ορος γκολ 2.33, σκοραραν και οι δυο σε 33% αγώνες.

Deportivo La Guaira
1 : 0
Rayo Zuliano
Deportivo La Guaira
4 : 0
Deportivo Rayo Zuliano
Deportivo Rayo Zuliano
1 : 1
Deportivo La Guaira

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira;

Ο αγώνας της Primera División έληξε Rayo Zuliano 1:4 Deportivo La Guaira. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira;

Στις τελευταίες 3 απευθείας αναμετρήσεις η Rayo Zuliano κέρδισε 0, η Deportivo La Guaira 2 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,33 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 33%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira;

Η Rayo Zuliano σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η Deportivo La Guaira 1,35. Ο μέσος όρος της Primera División είναι 2,50 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 45% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 47% των αγώνων της Rayo Zuliano και στο 48% της Deportivo La Guaira.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Rayo Zuliano και η Deportivo La Guaira;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Rayo Zuliano έχει ρεκόρ 1-0-4 (0,60 πόντοι ανά αγώνα) και η Deportivo La Guaira 3-0-2 (1,80 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.