Αργεντινή - Primera DivisiónΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Rosario Central - Banfield: στατιστικά αγώνα

Rosario Central crest
Rosario Central
2 : 1ημιχρονο 0:1
Banfield crest
Banfield
165%(1.56)
X20%(3.60)
215%(5.25)

Η Rosario Central υπερέχει σαφώς της Banfield όσον αφορά την εντός έδρας φόρμα και τους γενικούς δείκτες αποτελεσματικότητας. Οι γηπεδούχοι έχουν ισορροπημένη διαφορά τερμάτων εντός έδρας (0) με 50% ανέπαφες εστίες και ένα ικανοποιητικό xG (1.88), ενώ η Banfield δεν έχει κερδίσει κανέναν εκτός έδρας αγώνα στη σεζόν (0% Win%), δεχόμενη κατά μέσο όρο 1.67 γκολ ανά παιχνίδι. Η Banfield έχει ηττηθεί και στα τρία τελευταία εκτός έδρας ματς και σκοράρει μόλις 0.33 γκολ κατά μέσο όρο εκτός έδρας, γεγονός που με 67% των αγώνων χωρίς να σκοράρει, την καθιστά ελάχιστα απειλητική. Η διαφορά στην κατοχή της μπάλας (55% έναντι 37%) και στα σουτ στον στόχο (5.75 έναντι 2.33) επιβεβαιώνει περαιτέρω την κυριαρχία των γηπεδούχων. Ο υψηλός δείκτης xG Against της Banfield εκτός έδρας (2.32) υποδηλώνει ότι η άμυνά της είναι επιρρεπής στο να δέχεται γκολ, γεγονός που ευνοεί τη νίκη της Rosario Central.

Rosario Central - Banfield: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Rosario Central αντιμετώπισε την Banfield στο Primera División (Αργεντινή). Ο αγώνας διεξήχθη στις 15 Μαρτίου 2026. Τελικό σκορ: 2:1.

Τρέχουσα φόρμα

Rosario Central: 3-1-1, 2.00 βαθμοί/αγώνα. Banfield: 2-0-3, 1.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Rosario Central σκοράρει 1.11 και δέχεται 0.67 γκολ ανά αγώνα. Banfield σκοράρει 1.11 και δέχεται 1.22. Μέσος όρος λίγκας: 1.95 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Rosario Central 44%, Banfield 44%. Over 2.5: Rosario Central 33%, Banfield 44%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 46%, Over 2.5 31%.

xG, σουτ και στυλ

Rosario Central έχει υψηλότερο xG: 1.52 έναντι 1.38. Rosario Central: 11.9 σουτ ανά αγώνα, Banfield: 12.1.

Ημίχρονα αγώνα

Rosario Central: προηγείται στο ημίχρονο 33%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.67. Banfield: προηγείται στο ημίχρονο 11%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.89.

Γκολ ανά λεπτό

Rosario Central: 46-60 (3 γκολ). Banfield: 46-60 (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Primera División: 1.95 γκολ ανά αγώνα, BTTS 46%, Over 2.5 31%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Rosario Central υπερέχει σαφώς της Banfield όσον αφορά την εντός έδρας φόρμα και τους γενικούς δείκτες αποτελεσματικότητας. Οι γηπεδούχοι έχουν ισορροπημένη διαφορά τερμάτων εντός έδρας (0) με 50% ανέπαφες εστίες και ένα ικανοποιητικό xG (1.88), ενώ η Banfield δεν έχει κερδίσει κανέναν εκτός έδρας αγώνα στη σεζόν (0% Win%), δεχόμενη κατά μέσο όρο 1.67 γκολ ανά παιχνίδι. Η Banfield έχει ηττηθεί και στα τρία τελευταία εκτός έδρας ματς και σκοράρει μόλις 0.33 γκολ κατά μέσο όρο εκτός έδρας, γεγονός που με 67% των αγώνων χωρίς να σκοράρει, την καθιστά ελάχιστα απειλητική. Η διαφορά στην κατοχή της μπάλας (55% έναντι 37%) και στα σουτ στον στόχο (5.75 έναντι 2.33) επιβεβαιώνει περαιτέρω την κυριαρχία των γηπεδούχων. Ο υψηλός δείκτης xG Against της Banfield εκτός έδρας (2.32) υποδηλώνει ότι η άμυνά της είναι επιρρεπής στο να δέχεται γκολ, γεγονός που ευνοεί τη νίκη της Rosario Central.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση

Ανα ημιχρονο

0 : 1
1ο ημιχρονο
2 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

71Κατοχη (%)29
Rosario CentralBanfield
21Σουτ7
Rosario CentralBanfield
6Σουτ στον στοχο2
Rosario CentralBanfield
2.35xG0.96
Rosario CentralBanfield
6Κορνερ0
Rosario CentralBanfield
85Επικινδυνες επιθεσεις52
Rosario CentralBanfield
8Φαουλ9
Rosario CentralBanfield
3Καρτες1
Rosario CentralBanfield

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.11Γκολ υπέρ / αγώνα1.11
Rosario CentralBanfield
0.67Γκολ κατά / αγώνα1.22
Rosario CentralBanfield
52%Μέση κατοχή43%
Rosario CentralBanfield
4.67Σουτ στον στόχο / αγώνα3.67
Rosario CentralBanfield

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.89Σουτ ανά αγώνα12.11
Rosario CentralBanfield
4.67Σουτ στον στόχο3.67
Rosario CentralBanfield
9.3%Μετατροπή σουτ9.2%
Rosario CentralBanfield
52%Κατοχή43%
Rosario CentralBanfield
1.52xG υπέρ1.38
Rosario CentralBanfield
1.48xG κατά1.72
Rosario CentralBanfield

Ποιότητα σουτ

Rosario Central: ΙσορροπημένηBanfield: Ισορροπημένη
Rosario CentralBanfield
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)39%30%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.130.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.240.30

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Rosario Central είναι 67% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

2 π. / αγώνα - Rosario Central · 1.2 π. / αγώνα - Banfield

Rosario Central
WLWWD
Κατανομή αποτελεσμάτων
44% W33% R22% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-3-2
1.67 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +4
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-1-1
2.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-1-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-1-2
LDWL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 0.4xG: 1.62xG αντιπάλου: 1.17BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Banfield
LWLWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
33% W11% R56% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
3-1-5
1.11 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-0-3
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
0-0-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-0-3
LLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 1.4xG: 1.52xG αντιπάλου: 1.59BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Rosario Central είναι 82% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.67 γκολ / αγώνα - Rosario Central · 1.22 γκολ / αγώνα - Banfield

Επιθετικό προφίλ Rosario Central: πολύ ισχυρό

Rosario Central σκοράρει στο 67% των αγώνων (6 από 9 αγώνες), ενώ Banfield κρατά clean sheet στο 22% (2 από 9 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Banfield: ασταθές

Banfield σκοράρει στο 67% των αγώνων (6 από 9 αγώνες), ενώ Rosario Central κρατά clean sheet στο 44% (4 από 9 αγώνες).

10Γκολ υπέρ (σεζόν)10
Rosario CentralBanfield
6Γκολ κατά (σεζόν)11
Rosario CentralBanfield
1.78Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.33
Rosario CentralBanfield
6Γκολ υπέρ (τελευταία 5)7
Rosario CentralBanfield
2Γκολ κατά (τελευταία 5)7
Rosario CentralBanfield

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

67%1 γκολ67%
Rosario CentralBanfield
44%2 γκολ33%
Rosario CentralBanfield
0%3 γκολ11%
Rosario CentralBanfield
0%4 γκολ0%
Rosario CentralBanfield

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

56%1 γκολ78%
Rosario CentralBanfield
11%2 γκολ33%
Rosario CentralBanfield
0%3 γκολ11%
Rosario CentralBanfield
0%4 γκολ0%
Rosario CentralBanfield

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

44%
Rosario Central - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.4 από 9 αγώνες
46%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

11%BTTS στο ημίχρονο11%
Rosario CentralBanfield
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
Rosario CentralBanfield
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα11%
Rosario CentralBanfield

BTTS και σύνολο γκολ

33%Τουλ. 3 γκολ και BTTS33%
Rosario CentralBanfield
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS11%
Rosario CentralBanfield
20%BTTS - τελευταία 540%
Rosario CentralBanfield

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

56%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο67%
Rosario CentralBanfield
11%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο33%
Rosario CentralBanfield
11%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
Rosario CentralBanfield

2ο ημίχρονο

56%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο78%
Rosario CentralBanfield
44%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο44%
Rosario CentralBanfield
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο11%
Rosario CentralBanfield

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Rosario Central είναι 85% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.44 π. / αγώνα - Rosario Central · 0.78 π. / αγώνα - Banfield

Rosario Central - κατάσταση στο ημίχρονο
33% προηγείται44% ισοπαλία22% χάνει
Banfield - κατάσταση στο ημίχρονο
11% προηγείται44% ισοπαλία44% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.44Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)0.78
Rosario CentralBanfield
0.44Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.22
Rosario CentralBanfield
0.33Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.78
Rosario CentralBanfield
0.78Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1
Rosario CentralBanfield
67%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο44%
Rosario CentralBanfield
67%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο78%
Rosario CentralBanfield

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.44Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.67
Rosario CentralBanfield
0.67Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.89
Rosario CentralBanfield
0.33Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.44
Rosario CentralBanfield
1Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.33
Rosario CentralBanfield
78%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο67%
Rosario CentralBanfield
67%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο44%
Rosario CentralBanfield

Rosario Central - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

33% W44% R22% P
13
Πόντοι ημιχρόνου
4
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
13
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.44
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος133%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων και κερδίζει το 44%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Banfield - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

44% W33% R22% P
7
Πόντοι ημιχρόνου
2
Γκολ ημιχρόνου
-5
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
15
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.78
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος300%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 11% των αγώνων και κερδίζει το 33%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.3

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Rosario Central - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.602.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.01.2
Γκολ κατά / αγώνα0.40.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.41.2
1 γκολ40%60%
2 γκολ0%60%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%100%
Χωρίς γκολ100%40%
Διαφορά γκολ-2+6
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 60% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 40% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0
Banfield - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.002.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.41.0
Γκολ κατά / αγώνα1.00.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.41.4
1 γκολ80%80%
2 γκολ60%40%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία40%80%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ-3+3
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Rosario Central
ΥπέρΚατά
1
1
0-15
1
0
16-30
2
2
31-45
3
0
46-60
1
0
61-75
2
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Banfield
ΥπέρΚατά
0
2
0-15
0
2
16-30
2
3
31-45
3
3
46-60
3
0
61-75
2
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.06
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.2 : 0.9
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
105%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
44%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+95%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
45%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
11%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 9 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Rosario Central

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.04
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.40
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-4.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.41
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.81
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
100%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
80%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.33
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 20% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 10% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
20%

Banfield

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.34
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.23
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-2.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.27
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.50
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
132%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
110%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.09
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.7
Γκολ στο φινάλε
Το 20% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
20%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Primera División).

Ομάδες vs λίγκα

Rosario CentralLigaBanfield
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 1.781.95 2.33
Σκόραραν και οι δύο 44%46% 44%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 33%31% 44%
Clean sheets 44%35% 22%
Γκολ πριν το ημίχρονο 56%57% 67%
Γκολ μετά το ημίχρονο 56%71% 78%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

1.95
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
46%
Σκόραραν και οι δύο
31%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
35%
Clean sheets
1.11
Γκολ εντός / αγώνα
0.84
Γκολ εκτός / αγώνα
+32%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+24%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+16%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
57%
1 γκολ
21%
2 γκολ
2%
3 γκολ
1%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
71%
1 γκολ
34%
2 γκολ
8%
3 γκολ
1%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Rosario CentralΚίτρινη κάρταVicente Tomás Pizarro Durcudoy
  2. BanfieldΚίτρινη κάρταNeyder Stiven Moreno Betancur
  3. Rosario CentralΚίτρινη κάρταAgustín Sández
  4. Rosario CentralΚίτρινη κάρταJulián Fernández
  5. BanfieldΑλλαγήΜπήκε: Santiago David EsquivelΒγήκε: Neyder Stiven Moreno Betancur
  6. Rosario CentralΑλλαγήΜπήκε: Ángel Fabián Di María HernándezΒγήκε: Gaspar De Jesús Duarte
  7. BanfieldΓκολSantiago López Garcia
  8. BanfieldΑλλαγήΜπήκε: Lautaro Martín GómezΒγήκε: David Zalazar
  9. BanfieldΑλλαγήΜπήκε: Bruno Christian SepúlvedaΒγήκε: Lautaro Villegas

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Rosario Central 0 - 0 - 1 Banfield. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Banfield
3 : 1
Rosario Central

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Rosario Central - Banfield;

Ο αγώνας της Primera División έληξε Rosario Central 2:1 Banfield. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Rosario Central - Banfield;

Η Rosario Central σκοράρει κατά μέσο όρο 1,11 γκολ ανά αγώνα και η Banfield 1,11. Ο μέσος όρος της Primera División είναι 1,95 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 31% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 44% των αγώνων της Rosario Central και στο 44% της Banfield.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Rosario Central και η Banfield;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Rosario Central έχει ρεκόρ 3-1-1 (2,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Banfield 2-0-3 (1,20 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Rosario Central - Banfield;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Rosario Central - Banfield: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.