São Bernardo - Londrina: στατιστικά αγώνα
São Bernardo - Londrina: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
São Bernardo αντιμετώπισε την Londrina στο Serie B (Βραζιλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 10 Σεπτεμβρίου 2026. Έδρα: Estádio Humberto de Alencar Castelo Branco. Τελικό σκορ: 1:2.
Τρέχουσα φόρμα
São Bernardo: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα. Londrina: 0-2-3, 0.40 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
São Bernardo σκοράρει 1.38 και δέχεται 1.12 γκολ ανά αγώνα. Londrina σκοράρει 1.15 και δέχεται 1.46. Μέσος όρος λίγκας: 2.31 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: São Bernardo 62%, Londrina 54%. Over 2.5: São Bernardo 46%, Londrina 62%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 48%, Over 2.5 43%.
xG, σουτ και στυλ
Londrina έχει υψηλότερο xG: 1.38 έναντι 1.36. São Bernardo: 12.7 σουτ ανά αγώνα, Londrina: 13.3.
Ημίχρονα αγώνα
São Bernardo: προηγείται στο ημίχρονο 23%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.85. Londrina: προηγείται στο ημίχρονο 15%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.73.
Γκολ ανά λεπτό
São Bernardo: 76-90+ (11 γκολ). Londrina: 76-90+ (11 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Serie B: 2.31 γκολ ανά αγώνα, BTTS 48%, Over 2.5 43%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-0. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 100%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η São Bernardo έχει το πλεονέκτημα της έδρας: παρότι σκοράρει κατά μέσο όρο 1,08 γκολ εντός έδρας, η Londrina δέχεται εκτός έδρας έως και 1,69 γκολ ανά αγώνα και δεν έχει κρατήσει ούτε μία φορά ανέπαφη την εστία της. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν επίσης ποιοτικά καλύτερες ευκαιρίες, με μέσο όρο xG 1,40 έναντι 1,25 των φιλοξενούμενων, ενώ παράλληλα καταγράφουν περισσότερες τελικές, 13,77 έναντι 11,77 ανά αγώνα. Η αγωνιστική κατάσταση της Londrina είναι σαφώς ανησυχητική, καθώς δεν έχει κερδίσει κανένα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, έχει πετύχει μόλις 2 γκολ και έχει γνωρίσει 3 ήττες. Η São Bernardo επίσης δεν εντυπωσιάζει με τη φόρμα της, έχοντας 1 νίκη στις τελευταίες 5 εμφανίσεις, όμως η Londrina έχει ηττηθεί στο 69% των εκτός έδρας αγώνων της, ενώ οι γηπεδούχοι αναδεικνύονται ισόπαλοι στην έδρα τους στο 46% των περιπτώσεων. Επομένως, το πιθανότερο σενάριο είναι μια οριακή νίκη της São Bernardo, με αξιοσημείωτο κίνδυνο ισοπαλίας.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το σήμα για BTTS «όχι» / N/G προκύπτει κυρίως από τα προβλήματα της Londrina στην επίθεση: στα τελευταία 5 παιχνίδια της έχει πετύχει μόλις 2 γκολ, δηλαδή κατά μέσο όρο 0,4 ανά αγώνα. Η São Bernardo κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 50% των αγώνων της σεζόν, ενώ η Londrina δεν σκόραρε στο 38% των εμφανίσεών της. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι διαθέτουν ισχυρά επιθετικά επιχειρήματα, καθώς δημιουργούν κατά μέσο όρο 1,48 xG και πραγματοποιούν 4,0 σουτ εντός εστίας ανά αγώνα, ενώ η Londrina δέχεται κατά μέσο όρο 1,69 γκολ και επιτρέπει στους αντιπάλους της 1,78 xG. Υπέρ των φιλοξενούμενων συνηγορεί το BTTS της σεζόν στο 62%, όμως ο τρέχων δείκτης G/G ανέρχεται μόλις στο 40%, έναντι 80% της São Bernardo. Με τον μέσο όρο BTTS του πρωταθλήματος στο 48%, πιο πιθανό είναι το σενάριο στο οποίο οι γηπεδούχοι θα σκοράρουν, αλλά τουλάχιστον μία ομάδα, πιθανότατα η Londrina, θα μείνει χωρίς γκολ.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η São Bernardo δημιουργεί σταθερές προϋποθέσεις για να σκοράρει: ο μέσος όρος xG της ανέρχεται σε 1.48, ενώ η Londrina επιτρέπει στους αντιπάλους της 1.78 xG και δεν έχει κρατήσει ούτε μία φορά ανέπαφη την εστία της. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι είναι σαφώς πιο αδύναμοι επιθετικά στα πέντε τελευταία παιχνίδια, στα οποία πέτυχαν μόλις 2 γκολ, δηλαδή κατά μέσο όρο 0.4 ανά αγώνα, έναντι του εποχικού μέσου όρου 1.08. Παρότι οι αγώνες της Londrina ξεπερνούσαν τα 2.5 γκολ στο 69% των περιπτώσεων, αμφότερες οι ομάδες είχαν Over 2.5 μόλις στο 40% των πέντε τελευταίων εμφανίσεών τους. Η γραμμή Under 3.5 γκολ έχει το προβάδισμα, καθώς το 77% των αγώνων της Londrina και το 58% των αγώνων της São Bernardo ολοκληρώνονταν με το πολύ τρία γκολ, ενώ η πρόβλεψη για 2.55 γκολ δεν υποδεικνύει υψηλό κίνδυνο για αποτέλεσμα με τέσσερα γκολ.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το ισχυρότερο σενάριο είναι ισοπαλία στο ημίχρονο και νίκη της São Bernardo, καθώς οι γηπεδούχοι ήταν ισόπαλοι μετά από 45 λεπτά στο 67% των αγώνων τους, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια και οι δύο ομάδες είχαν ισοπαλία στο ημίχρονο στο 60% των περιπτώσεων. Η Londrina έχανε το πρώτο ημίχρονο στο 69% των εκτός έδρας εμφανίσεών της, δεχόμενη κατά μέσο όρο 0,92 γκολ πριν από την ανάπαυλα, ενώ η São Bernardo επέτρεπε στους αντιπάλους της μόλις 0,58 γκολ. Μετά την ανάπαυλα, οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0,75 γκολ, ενώ η Londrina δεν πέτυχε ούτε ένα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο στα πέντε τελευταία παιχνίδια της. Η υπεροχή της São Bernardo είναι επίσης εμφανής στην ποιότητα των ευκαιριών: ο μέσος όρος xG της ανέρχεται σε 1,48 έναντι 1,25 των φιλοξενούμενων, ενώ η Londrina επιτρέπει στους αντιπάλους της xG ύψους 1,78. Οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν κερδίσει κανένα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια τους, ενώ το ποσοστό ηττών τους στη σεζόν, που ανέρχεται στο 69%, ενισχύει σαφώς το σενάριο επικράτησης των γηπεδούχων μετά την ανάπαυλα.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| São Bernardo | Londrina | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 36% | 28% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.11 | 0.10 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.30 | 0.31 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η São Bernardo είναι 150% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1 π. / αγώνα - São Bernardo · 0.4 π. / αγώνα - Londrina
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η São Bernardo είναι 20% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.38 γκολ / αγώνα - São Bernardo · 1.15 γκολ / αγώνα - Londrina
Η São Bernardo είναι 30% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.12 γκολ / αγώνα - São Bernardo · 1.46 γκολ / αγώνα - Londrina
São Bernardo σκοράρει στο 81% των αγώνων (21 από 26 αγώνες), ενώ Londrina κρατά clean sheet στο 23% (6 από 26 αγώνες).
Londrina σκοράρει στο 62% των αγώνων (16 από 26 αγώνες), ενώ São Bernardo κρατά clean sheet στο 23% (6 από 26 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - São Bernardo
Over / Under - Londrina
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η São Bernardo είναι 45% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1.23 π. / αγώνα - São Bernardo · 0.85 π. / αγώνα - Londrina
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
São Bernardo - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 23% των αγώνων και κερδίζει το 35%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Londrina - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 15% των αγώνων και κερδίζει το 19%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.20 | 1.20 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 0.6 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.4 | 0.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.8 | 1.2 |
| 1 γκολ | 60% | 80% |
| 2 γκολ | 20% | 40% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 40% |
| Χωρίς γκολ | 60% | 40% |
| Διαφορά γκολ | 0 | 0 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.60 | 0.80 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 0.2 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.8 | 0.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.2 | 0.6 |
| 1 γκολ | 60% | 40% |
| 2 γκολ | 40% | 20% |
| 3 γκολ | 20% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 60% | 80% |
| Διαφορά γκολ | -2 | -1 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (11 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +5 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (11 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (10). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
São Bernardo
Londrina
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Serie B).
Ομάδες vs λίγκα
| São Bernardo | Liga | Londrina | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 2.50 | 2.31 | ▲ 2.62 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 62% | 48% | ▲ 54% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▲ 46% | 43% | ▲ 62% |
| Clean sheets | ▼ 23% | 31% | ▼ 23% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 69% | 66% | ▲ 73% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 81% | 75% | ▼ 69% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προηγουμενος αγωνας: São Bernardo 1 - 0 - 0 Londrina. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα São Bernardo - Londrina;
Ο αγώνας της Serie B έληξε São Bernardo 1:2 Londrina. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το São Bernardo - Londrina;
Η São Bernardo σκοράρει κατά μέσο όρο 1,38 γκολ ανά αγώνα και η Londrina 1,15. Ο μέσος όρος της Serie B είναι 2,31 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 43% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 62% των αγώνων της São Bernardo και στο 54% της Londrina.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η São Bernardo και η Londrina;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η São Bernardo έχει ρεκόρ 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Londrina 0-2-3 (0,40 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για São Bernardo - Londrina;
Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το São Bernardo - Londrina: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


