Νορβηγία - First DivisionMarienlyst StadionΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Strømsgodset - Kongsvinger: στατιστικά αγώνα

Strømsgodset crest
Strømsgodset
5 : 1ημιχρονο 4:0
Kongsvinger crest
Kongsvinger

Strømsgodset - Kongsvinger: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Strømsgodset αντιμετώπισε την Kongsvinger στο First Division (Νορβηγία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 14 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Marienlyst Stadion. Τελικό σκορ: 5:1.

Τρέχουσα φόρμα

Strømsgodset: 4-1-0, 2.60 βαθμοί/αγώνα. Kongsvinger: 4-1-0, 2.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Strømsgodset σκοράρει 2.64 και δέχεται 1.28 γκολ ανά αγώνα. Kongsvinger σκοράρει 3.04 και δέχεται 1.48. Μέσος όρος λίγκας: 3.85 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Strømsgodset 64%, Kongsvinger 80%. Over 2.5: Strømsgodset 64%, Kongsvinger 80%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 65%, Over 2.5 72%.

xG, σουτ και στυλ

Strømsgodset έχει υψηλότερο xG: 2.09 έναντι 1.79. Strømsgodset: 17.6 σουτ ανά αγώνα, Kongsvinger: 14.2.

Ημίχρονα αγώνα

Strømsgodset: προηγείται στο ημίχρονο 40%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.80. Kongsvinger: προηγείται στο ημίχρονο 48%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.84.

Γκολ ανά λεπτό

Strømsgodset: 61-75 (18 γκολ). Kongsvinger: 46-60 (20 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

First Division: 3.85 γκολ ανά αγώνα, BTTS 65%, Over 2.5 72%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-0. Μέσος όρος γκολ 8.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Strømsgodset κερδίζει το 75% των αγώνων της εντός έδρας, ενώ η Kongsvinger επικρατεί στο 58% των εκτός έδρας αναμετρήσεών της, γεγονός που δίνει στους γηπεδούχους το πλεονέκτημα της έδρας. Και οι δύο ομάδες συγκέντρωσαν από 13 βαθμούς στα τελευταία πέντε παιχνίδια, όμως οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν σε αυτό το διάστημα 20 γκολ, έναντι 12 των γηπεδούχων, και παραμένουν σοβαρή απειλή. Υπέρ της Strømsgodset συνηγορεί η ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί εντός έδρας: το μέσο xG 2,32 και οι 20,08 τελικές ανά αγώνα υπερτερούν του εκτός έδρας xG 1,49 και των 11,83 τελικών της Kongsvinger. Οι γηπεδούχοι δέχονται κατά μέσο όρο 1,08 γκολ εντός έδρας, ενώ οι φιλοξενούμενοι 1,17 εκτός έδρας. Επιπλέον, η Kongsvinger επιτρέπει στους αντιπάλους της ευκαιρίες με μέσο xG 1,69, έναντι 1,15 στην περίπτωση της Strømsgodset. Το ποσοστό ευστοχίας 18% των φιλοξενούμενων εκτός έδρας, έναντι 13% των γηπεδούχων εντός, αυξάνει τον κίνδυνο της έκπληξης, αλλά η υπεροχή της Strømsgodset ως προς τον αριθμό και την ποιότητα των ευκαιριών συνηγορεί υπέρ της νίκης της.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το G/G (να σκοράρουν και οι δύο ομάδες) επιβεβαιώθηκε στο 92% των εντός έδρας αγώνων της Strømsgodset και στο 67% των εκτός έδρας αγώνων της Kongsvinger, κάτι που αποτελεί ισχυρότερη ένδειξη από τον μέσο όρο του πρωταθλήματος, ο οποίος είναι 63%. Οι γηπεδούχοι πετυχαίνουν κατά μέσο όρο 3,75 γκολ εντός έδρας, ενώ οι φιλοξενούμενοι 2,08 εκτός έδρας· καμία από τις δύο ομάδες δεν σκόραρε αντίστοιχα στο 0% και στο 8% αυτών των αγώνων. Η επιθετική δυναμική επιβεβαιώνεται από τον μέσο όρο xG: 1,98 για τη Strømsgodset και 1,49 για την Kongsvinger, ενώ οι αντίπαλοί τους καταγράφουν αντίστοιχα μέσο όρο xG 1,69 και 1,40. Στους πέντε τελευταίους αγώνες, G/G σημειώθηκε στο 60% των αγώνων των γηπεδούχων και στο 80% των αγώνων των φιλοξενούμενων, αν και η Strømsgodset δέχθηκε μόλις 0,6 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το διάστημα. Η πρόσφατη βελτίωση της αμυντικής λειτουργίας των γηπεδούχων περιορίζει τη βεβαιότητα της πρόγνωσης, όμως η συχνότητα με την οποία σκοράρουν και οι δύο ομάδες συνηγορεί υπέρ της επιλογής «G/G» (BTTS Ναι). Το «N/G» (BTTS Όχι) σημαίνει ότι τουλάχιστον μία ομάδα δεν θα σκοράρει — δεν σημαίνει κατ’ ανάγκη ότι το αποτέλεσμα θα είναι 0-0 ή ότι δεν θα σκοράρει καμία από τις δύο ομάδες.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Η Strømsgodset ξεπέρασε τη γραμμή των 1,5 γκολ στο 100% των αγώνων της, ενώ η Kongsvinger στο 92%, γεγονός που αποτελεί το ισχυρότερο σήμα μεταξύ των διαθέσιμων γραμμών. Οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 3,75 γκολ και δέχονται 1,75, ενώ οι φιλοξενούμενοι πετυχαίνουν 2,08 και δέχονται 1,17 γκολ ανά αγώνα. Η επιθετική δυναμική επιβεβαιώνεται από τον μέσο όρο xG, που ανέρχεται σε 1,98 για τη Strømsgodset και 1,49 για την Kongsvinger, καθώς και από τα αντίστοιχα 6,75 και 5,25 σουτ στον στόχο ανά αγώνα. Η γραμμή των 2,5 γκολ δείχνει επίσης ελκυστική, όμως οι φιλοξενούμενοι την ξεπέρασαν στο 58% των αγώνων, έναντι 100% των γηπεδούχων· επομένως, το Over 1,5 είναι η ασφαλέστερη επιλογή με πρόβλεψη για 3,6 γκολ.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Το ισχυρότερο μεμονωμένο σενάριο είναι να προηγείται η Strømsgodset στο ημίχρονο και να επικρατήσει μετά από 90 λεπτά, αν και η καλή φόρμα της Kongsvinger δεν επιτρέπει να θεωρηθεί αυτό το σημείο βέβαιο. Και οι δύο ομάδες προηγούνταν στο ημίχρονο σε 4 από τους 5 τελευταίους αγώνες τους, όμως σε αυτό το διάστημα οι γηπεδούχοι δέχονταν κατά μέσο όρο μόλις 0,2 γκολ πριν από την ανάπαυλα, έναντι 0,6 των φιλοξενούμενων. Στη διάρκεια ολόκληρης της σεζόν, η Strømsgodset σκοράρει κατά μέσο όρο 3,75 γκολ ανά αγώνα, έναντι 2,08 της Kongsvinger, ενώ το επιθετικό xG της ανέρχεται σε 1,98, έναντι 1,49 της αντιπάλου της. Η μέση επίδοση των γηπεδούχων στη σεζόν, με 2,5 γκολ μετά την ανάπαυλα έναντι 1,0 των φιλοξενούμενων, συνηγορεί υπέρ της διατήρησης ή της διεύρυνσης του προβαδίσματος. Ωστόσο, ο κίνδυνος ανατροπής παραμένει σημαντικός: στα 5 τελευταία παιχνίδια της, η Kongsvinger σημείωνε κατά μέσο όρο 2,4 γκολ μετά την ανάπαυλα, ενώ η Strømsgodset μόλις 0,8.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

4 : 0
1ο ημιχρονο
1 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

58Κατοχη (%)42
StrømsgodsetKongsvinger
27Σουτ14
StrømsgodsetKongsvinger
17Σουτ στον στοχο5
StrømsgodsetKongsvinger
3.38xG1.57
StrømsgodsetKongsvinger
10Κορνερ3
StrømsgodsetKongsvinger
70Επικινδυνες επιθεσεις46
StrømsgodsetKongsvinger
-1Φαουλ-1
StrømsgodsetKongsvinger
0Καρτες2
StrømsgodsetKongsvinger

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

2.64Γκολ υπέρ / αγώνα3.04
StrømsgodsetKongsvinger
1.28Γκολ κατά / αγώνα1.48
StrømsgodsetKongsvinger
58%Μέση κατοχή54%
StrømsgodsetKongsvinger
7.16Σουτ στον στόχο / αγώνα6.32
StrømsgodsetKongsvinger

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

17.6Σουτ ανά αγώνα14.16
StrømsgodsetKongsvinger
7.16Σουτ στον στόχο6.32
StrømsgodsetKongsvinger
15%Μετατροπή σουτ21.5%
StrømsgodsetKongsvinger
58%Κατοχή54%
StrømsgodsetKongsvinger
2.09xG υπέρ1.79
StrømsgodsetKongsvinger
1.25xG κατά1.53
StrømsgodsetKongsvinger

Ποιότητα σουτ

Strømsgodset: ΚυριαρχικήKongsvinger: Επιθετική
StrømsgodsetKongsvinger
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)41%45%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.370.48

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Strømsgodset
DWWWW
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
64% Ν24% Ι12% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
16-6-3
2.16 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +34
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-1-0
2.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
9-2-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-1-1
DLWWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.6Γκολ κατά: 0.6xG: 1.78xG αντιπάλου: 1.07BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Kongsvinger
WDWWW
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
68% Ν20% Ι12% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
17-5-3
2.24 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +39
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-1-0
2.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
7-3-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
4-1-0
WWWDW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 4.6Γκολ κατά: 1.0xG: 2.05xG αντιπάλου: 1.35BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Kongsvinger είναι 15% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

2.64 γκολ / αγώνα - Strømsgodset · 3.04 γκολ / αγώνα - Kongsvinger

Η Strømsgodset είναι 16% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.28 γκολ / αγώνα - Strømsgodset · 1.48 γκολ / αγώνα - Kongsvinger

Επιθετικό προφίλ Strømsgodset: πολύ ισχυρό

Strømsgodset σκοράρει στο 96% των αγώνων (24 από 25 αγώνες), ενώ Kongsvinger κρατά clean sheet στο 16% (4 από 25 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Kongsvinger: πολύ ισχυρό

Kongsvinger σκοράρει στο 96% των αγώνων (24 από 25 αγώνες), ενώ Strømsgodset κρατά clean sheet στο 32% (8 από 25 αγώνες).

66Γκολ υπέρ (σεζόν)76
StrømsgodsetKongsvinger
32Γκολ κατά (σεζόν)37
StrømsgodsetKongsvinger
3.92Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα4.52
StrømsgodsetKongsvinger
13Γκολ υπέρ (τελευταία 5)23
StrømsgodsetKongsvinger
3Γκολ κατά (τελευταία 5)5
StrømsgodsetKongsvinger

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

96%1 γκολ96%
StrømsgodsetKongsvinger
72%2 γκολ80%
StrømsgodsetKongsvinger
52%3 γκολ52%
StrømsgodsetKongsvinger
24%4 γκολ32%
StrømsgodsetKongsvinger

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

68%1 γκολ84%
StrømsgodsetKongsvinger
28%2 γκολ36%
StrømsgodsetKongsvinger
16%3 γκολ16%
StrømsgodsetKongsvinger
16%4 γκολ12%
StrømsgodsetKongsvinger

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

64%
Strømsgodset - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.16 από 25 αγώνες
80%
Kongsvinger - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.20 από 25 αγώνες
65%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

24%BTTS στο ημίχρονο32%
StrømsgodsetKongsvinger
16%BTTS και στα δύο ημίχρονα8%
StrømsgodsetKongsvinger
44%Γκολ και στα δύο ημίχρονα56%
StrømsgodsetKongsvinger

BTTS και σύνολο γκολ

48%Τουλ. 3 γκολ και BTTS72%
StrømsgodsetKongsvinger
16%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS8%
StrømsgodsetKongsvinger
60%BTTS - τελευταία 580%
StrømsgodsetKongsvinger

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

60%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο88%
StrømsgodsetKongsvinger
32%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο44%
StrømsgodsetKongsvinger
24%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο36%
StrømsgodsetKongsvinger

2ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο92%
StrømsgodsetKongsvinger
72%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο64%
StrømsgodsetKongsvinger
44%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο52%
StrømsgodsetKongsvinger

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Strømsgodset - κατάσταση στο ημίχρονο
40% προηγείται44% ισοπαλία16% χάνει
Kongsvinger - κατάσταση στο ημίχρονο
48% προηγείται24% ισοπαλία28% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.64Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.68
StrømsgodsetKongsvinger
0.84Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)1.2
StrømsgodsetKongsvinger
0.44Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.72
StrømsgodsetKongsvinger
1.28Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.92
StrømsgodsetKongsvinger
64%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο48%
StrømsgodsetKongsvinger
52%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο32%
StrømsgodsetKongsvinger

Μετά το ημίχρονο (2ο)

2.12Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)2.12
StrømsgodsetKongsvinger
1.8Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1.84
StrømsgodsetKongsvinger
0.84Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.76
StrømsgodsetKongsvinger
2.64Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)2.6
StrømsgodsetKongsvinger
44%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο48%
StrømsgodsetKongsvinger
8%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο16%
StrømsgodsetKongsvinger

Strømsgodset - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

64% Ν20% Ι16% Η
41
Πόντοι ημιχρόνου
21
Γκολ ημιχρόνου
+10
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
53
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+24
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.64
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος160%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 40% των αγώνων και κερδίζει το 64%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.4

Δέχεται 0.4 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Kongsvinger - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

64% Ν20% Ι16% Η
42
Πόντοι ημιχρόνου
30
Γκολ ημιχρόνου
+12
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
53
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+27
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.68
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος142%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 48% των αγώνων και κερδίζει το 68%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Strømsgodset - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.602.40
Γκολ υπέρ / αγώνα1.61.0
Γκολ κατά / αγώνα0.20.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.81.4
1 γκολ80%100%
2 γκολ40%20%
3 γκολ40%20%
Ανέπαφη εστία80%60%
Χωρίς γκολ20%20%
Διαφορά γκολ+7+3
Ημίχρονο: 80% προηγείται - 20% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 80% νίκη - 0% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 8
Kongsvinger - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.003.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.63.0
Γκολ κατά / αγώνα0.80.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.43.2
1 γκολ100%100%
2 γκολ60%60%
3 γκολ60%60%
Ανέπαφη εστία40%80%
Χωρίς γκολ20%0%
Διαφορά γκολ+4+14
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 20% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 100% νίκη - 0% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 8

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Strømsgodset
ΥπέρΚατά
4
2
0-15
5
5
16-30
12
4
31-45
10
8
46-60
18
8
61-75
17
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (18 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +12 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Kongsvinger
ΥπέρΚατά
12
4
0-15
11
4
16-30
7
10
31-45
20
5
46-60
13
5
61-75
13
9
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (20 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (10). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +4 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

4.22
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
2.1 : 2.2
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
110%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
72%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+90%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
92%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
0%
Κίνδυνος 0:0
πρακτικά μηδενικός
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Strømsgodset

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.84
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.52
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-6.7 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.55
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.03
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
123%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
75%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.44
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+1.0
Γκολ στο φινάλε
Το 26% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 6% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
26%

Kongsvinger

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.26
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+1.30
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-4.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+1.25
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.05
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
179%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
69%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.36
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.6
Γκολ στο φινάλε
Το 17% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 16% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
17%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (First Division).

Ομάδες vs λίγκα

StrømsgodsetLigaKongsvinger
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα• 3.923.85▲ 4.52
Σκόραραν και οι δύο• 64%65%▲ 80%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 64%72%▲ 80%
Clean sheets▲ 32%18%▼ 16%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 60%78%▲ 88%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 100%90%▲ 92%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.85
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
65%
Σκόραραν και οι δύο
72%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
18%
Clean sheets
2.15
Γκολ εντός / αγώνα
1.70
Γκολ εκτός / αγώνα
+26%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+21%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+17%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
49%
2 γκολ
28%
3 γκολ
10%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
90%
1 γκολ
64%
2 γκολ
35%
3 γκολ
17%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. StrømsgodsetΓκολHerman StengelΑσίστ: Ole Kristian Enersen
  2. StrømsgodsetΓκολSebastian PingelΑσίστ: Ole Kristian Enersen
  3. StrømsgodsetΓκολSebastian PingelΑσίστ: Elias Hoff Melkersen
  4. StrømsgodsetΓκολSebastian PingelΑσίστ: Victor Rosendahl Dedes
  5. KongsvingerΚίτρινη κάρταVictor Fors
  6. KongsvingerΑλλαγήΜπήκε: Gabriel Efe Christian JohnsonΒγήκε: Ludvig Langrekken
  7. StrømsgodsetΑλλαγήΜπήκε: Erik Elias Frøland IngebrethsenΒγήκε: Sebastian Pingel
  8. StrømsgodsetΑλλαγήΜπήκε: Andreas Heredia-RandenΒγήκε: Kreshnik Krasniqi
  9. StrømsgodsetΓκολMarcus MehnertΑσίστ: Victor Rosendahl Dedes
  10. StrømsgodsetΑλλαγήΜπήκε: Gustav Mendonca WikheimΒγήκε: Kent-Are Antonsen
  11. KongsvingerΑλλαγήΜπήκε: Saadiq Faisal ElmiΒγήκε: Frederik Juul Christensen
  12. KongsvingerΚίτρινη κάρταGabriel Efe Christian Johnson

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Strømsgodset 0 - 1 - 0 Kongsvinger. Μεσος ορος γκολ 8.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Strømsgodset - Kongsvinger;

Ο αγώνας της First Division έληξε Strømsgodset 5:1 Kongsvinger. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Strømsgodset - Kongsvinger;

Η Strømsgodset σκοράρει κατά μέσο όρο 2,64 γκολ ανά αγώνα και η Kongsvinger 3,04. Ο μέσος όρος της First Division είναι 3,85 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 72% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 64% των αγώνων της Strømsgodset και στο 80% της Kongsvinger.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Strømsgodset και η Kongsvinger;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Strømsgodset έχει ρεκόρ 4-1-0 (2,60 πόντοι ανά αγώνα) και η Kongsvinger 4-1-0 (2,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Strømsgodset - Kongsvinger;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.