Swit - Warta Sieradz: στατιστικά αγώνα
Swit - Warta Sieradz: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Swit αντιμετώπισε την Warta Sieradz στο 3 Liga Group 1 (Πολωνία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 29 Αυγούστου 2026. Έδρα: Stadion Miejski. Τελικό σκορ: 2:1.
Τρέχουσα φόρμα
Swit: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα. Warta Sieradz: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Swit σκοράρει 1.40 και δέχεται 0.60 γκολ ανά αγώνα. Warta Sieradz σκοράρει 1.60 και δέχεται 1.80. Μέσος όρος λίγκας: 3.50 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Swit 40%, Warta Sieradz 60%. Over 2.5: Swit 60%, Warta Sieradz 80%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 67%, Over 2.5 65%.
xG, σουτ και στυλ
Swit έχει υψηλότερο xG: 2.36 έναντι 1.91. Swit: 10.6 σουτ ανά αγώνα, Warta Sieradz: 17.6.
Ημίχρονα αγώνα
Swit: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.60. Warta Sieradz: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.20.
Γκολ ανά λεπτό
Swit: 0-15 (2 γκολ). Warta Sieradz: 76-90+ (3 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
3 Liga Group 1: 3.50 γκολ ανά αγώνα, BTTS 67%, Over 2.5 65%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-2. Μέσος όρος γκολ 2.50, BTTS 50%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Świt διαθέτει ένα μικρό προβάδισμα, το οποίο προκύπτει από την ποιότητα των δημιουργούμενων ευκαιριών: εντός έδρας καταγράφει κατά μέσο όρο 2,17 xG, ενώ η Warta Sieradz εκτός έδρας 1,54 xG. Οι γηπεδούχοι πραγματοποιούν επίσης περισσότερα σουτ (15 έναντι 13,5), βρίσκουν κατά μέσο όρο 8 φορές τον στόχο ανά αγώνα και διατηρούν την κατοχή για το 56% του χρόνου, έναντι 48% των αντιπάλων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν εντός ή εκτός έδρας 2,5 γκολ ανά αναμέτρηση, όμως η Świt αξιοποιεί το 27% των προσπαθειών της, ενώ η Warta το 19%, γεγονός που αυξάνει τις πιθανότητες των γηπεδούχων να μετατρέψουν το προβάδισμά τους σε γκολ. Η εκτός έδρας άμυνα της Warta είναι, ωστόσο, σταθερή, με μέσο όρο 0,5 γκολ παθητικό και δύο νίκες σε δύο αγώνες, επομένως η πρόβλεψη δεν είναι μονόπλευρη. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια η Świt συγκέντρωσε 8 βαθμούς, ενώ η Warta 7, και με το σαφώς καλύτερο xG των γηπεδούχων, το πιθανότερο σενάριο παραμένει μια οριακή νίκη τους.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Η επιλογή BTTS: Ναι υποστηρίζεται κυρίως από την πολύ αδύναμη άμυνα του Świt στη φετινή σεζόν, καθώς δέχεται κατά μέσο όρο 2,67 γκολ ανά αγώνα και δεν έχει κρατήσει ούτε μία φορά ανέπαφη την εστία του. Η Warta Sieradz σκοράρει κατά μέσο όρο 2,5 γκολ, καταγράφει 7 σουτ στον στόχο ανά παιχνίδι και έχει ποσοστό ευστοχίας 19%, επομένως αναμένεται να εκμεταλλευτεί αυτή την αμυντική ευπάθεια των γηπεδούχων. Ο Świt σκοράρει μεν μόλις 1,0 γκολ ανά αγώνα, όμως δημιουργεί πολλές ευκαιρίες: το μέσο xG του ανέρχεται σε 2,16, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια αυξήθηκε στο 2,36. Κίνδυνος για το σενάριο αποτελεί η άμυνα της Warta, η οποία στη σεζόν δέχεται μόλις 0,5 γκολ και έχει ποσοστό ανέπαφης εστίας 50%, όμως πρόσφατα επέτρεπε στους αντιπάλους της κατά μέσο όρο 1,8 γκολ, με xG κατά της στο 1,67. Το BTTS εμφανίστηκε στο 67% των αγώνων του Świt και στο 60% των πέντε τελευταίων αναμετρήσεων της Warta, γεγονός που, σε συνδυασμό με τον μέσο όρο του πρωταθλήματος στο 64%, δίνει μέτριο προβάδισμα στην επιλογή «Ναι». Στην αγορά BTTS, η επιλογή «Όχι» (N/G) σημαίνει ότι τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες δεν θα σκοράρει· δεν σημαίνει αυτόματα αποτέλεσμα 0:0 ούτε ότι καμία ομάδα δεν θα πετύχει γκολ.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Το προφίλ του αγώνα δείχνει τουλάχιστον δύο γκολ: ο Świt δεχόταν κατά μέσο όρο 2,67 γκολ στις μέχρι τώρα αναμετρήσεις του, ενώ η Warta Sieradz πετύχαινε κατά μέσο όρο 2,5 γκολ. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, οι δύο ομάδες ξεπερνούσαν συχνά το Over 2,5, σε ποσοστό 60% και 80% αντίστοιχα, έναντι του μέσου όρου του πρωταθλήματος που ανέρχεται στο 64%. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν ευκαιρίες αξίας 2,36 xG στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις τους, ενώ οι φιλοξενούμενοι 1,91 xG, γεγονός που ενισχύει την πρόβλεψη για συνολικά περίπου 3,0 γκολ. Επιπλέον επιχείρημα αποτελεί το δεύτερο ημίχρονο, όπου ο μέσος αριθμός γκολ ανέρχεται σε 2,67 στους αγώνες του Świt και σε 2,5 στους αγώνες της Warta. Το ισχυρότερο σήμα παραμένει το Over 1,5, καθώς ο Świt κατέγραφε επίδοση πάνω από αυτό το όριο στο 100% των αγώνων του, ενώ η επιθετική γραμμή των φιλοξενούμενων αναμένεται να εκμεταλλευτεί την αδύναμη άμυνα των γηπεδούχων.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Βάρτα Σιεράντς έχει εξαιρετικά ισχυρό εκτός έδρας απολογισμό: έχει κερδίσει το 100% των αγώνων της, σκοράρει κατά μέσο όρο 2,5 γκολ και δέχεται μόλις 0,5, ενώ η Σβιτ εντός έδρας δεν έχει κερδίσει κανένα παιχνίδι και δέχεται 2,67 γκολ ανά αγώνα. Ωστόσο, το πρώτο ημίχρονο αναμένεται να είναι ισορροπημένο, καθώς η Σβιτ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στο 67% των εντός έδρας αγώνων της, ενώ η Βάρτα στο 50% των εκτός έδρας αναμετρήσεών της· οι φιλοξενούμενοι σκοράρουν μόλις 0,5 γκολ ανά αγώνα πριν από την ανάπαυλα. Μετά την ανάπαυλα, η υπεροχή της Βάρτα αυξάνεται明显: σκοράρει κατά μέσο όρο 2,0 γκολ στα δεύτερα ημίχρονα, ενώ η Σβιτ δέχεται σε αυτό το διάστημα έως και 2,0 γκολ. Επιπλέον, οι γηπεδούχοι έχασαν τα δεύτερα ημίχρονα στο 67% των περιπτώσεων, ενώ η Βάρτα τα κέρδισε σε όλους τους μέχρι τώρα εκτός έδρας αγώνες της. Τα πρόσφατα αποτελέσματα της Σβιτ είναι καλύτερα, καθώς στα πέντε προηγούμενα παιχνίδια της δέχθηκε μόλις 0,6 γκολ ανά αγώνα, όμως η υπεροχή των φιλοξενούμενων στα εκτός έδρας δεδομένα και μετά την ανάπαυλα εξακολουθεί να στηρίζει περισσότερο το σενάριο ισοπαλίας στο Ημίχρονο και νίκης της Βάρτα στο Τελικό.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Swit | Warta Sieradz | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 36% | 39% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.22 | 0.11 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.37 | 0.24 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Swit είναι 14% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1.6 π. / αγώνα - Swit · 1.4 π. / αγώνα - Warta Sieradz
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Warta Sieradz είναι 14% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.4 γκολ / αγώνα - Swit · 1.6 γκολ / αγώνα - Warta Sieradz
Η Swit είναι 200% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
0.6 γκολ / αγώνα - Swit · 1.8 γκολ / αγώνα - Warta Sieradz
Swit σκοράρει στο 60% των αγώνων (3 από 5 αγώνες), ενώ Warta Sieradz κρατά clean sheet στο 20% (1 από 5 αγώνες).
Warta Sieradz σκοράρει στο 80% των αγώνων (4 από 5 αγώνες), ενώ Swit κρατά clean sheet στο 60% (3 από 5 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Swit
Over / Under - Warta Sieradz
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Swit είναι 17% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1.4 π. / αγώνα - Swit · 1.2 π. / αγώνα - Warta Sieradz
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Swit - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 40%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Warta Sieradz - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 40%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 1.0 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.40 | 1.80 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.6 | 0.6 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.0 | 0.2 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.6 | 0.8 |
| 1 γκολ | 20% | 40% |
| 2 γκολ | 20% | 20% |
| 3 γκολ | 20% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 100% | 80% |
| Χωρίς γκολ | 80% | 60% |
| Διαφορά γκολ | +3 | +2 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.20 | 1.80 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 1.2 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.4 | 1.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 0.8 | 2.6 |
| 1 γκολ | 60% | 100% |
| 2 γκολ | 20% | 60% |
| 3 γκολ | 0% | 60% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 60% | 40% |
| Διαφορά γκολ | 0 | -1 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Swit
Warta Sieradz
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (3 Liga Group 1).
Ομάδες vs λίγκα
| Swit | Liga | Warta Sieradz | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 2.00 | 3.50 | ▼ 3.40 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 40% | 67% | ▼ 60% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 60% | 65% | ▲ 80% |
| Clean sheets | ▲ 60% | 20% | • 20% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 20% | 65% | ▼ 60% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 40% | 77% | ▲ 100% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Φιλοξενούμενοι
Άλλοι καταγεγραμμένοι παίκτες
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
- Warta SieradzΓκολBartłomiej Kręcichwost
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (2): Swit 0 - 0 - 2 Warta Sieradz. Μεσος ορος γκολ 2.50, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Swit - Warta Sieradz;
Ο αγώνας της 3 Liga Group 1 έληξε Swit 2:1 Warta Sieradz. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Swit - Warta Sieradz;
Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Swit κέρδισε 0, η Warta Sieradz 2 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Swit - Warta Sieradz;
Η Swit σκοράρει κατά μέσο όρο 1,40 γκολ ανά αγώνα και η Warta Sieradz 1,60. Ο μέσος όρος της 3 Liga Group 1 είναι 3,50 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 65% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 40% των αγώνων της Swit και στο 60% της Warta Sieradz.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Swit και η Warta Sieradz;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Swit έχει ρεκόρ 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα) και η Warta Sieradz 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Swit - Warta Sieradz;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


