Tadamon Sour - Racing: στατιστικά αγώνα
Tadamon Sour - Racing: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Tadamon Sour αντιμετώπισε την Racing στο Lebanese Premier League (Λίβανος). Ο αγώνας διεξήχθη στις 21 Ιουλίου 2026. Έδρα: Sour Stadium. Τελικό σκορ: 1:0.
Τρέχουσα φόρμα
Tadamon Sour: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Racing: 0-0-5, 0.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Tadamon Sour σκοράρει 0.65 και δέχεται 1.13 γκολ ανά αγώνα. Racing σκοράρει 0.23 και δέχεται 3.00. Μέσος όρος λίγκας: 2.45 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Tadamon Sour 30%, Racing 23%. Over 2.5: Tadamon Sour 30%, Racing 55%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 33%, Over 2.5 43%.
xG, σουτ και στυλ
Tadamon Sour έχει υψηλότερο xG: 0.88 έναντι 0.60. Tadamon Sour: 4.7 σουτ ανά αγώνα, Racing: 3.4.
Ημίχρονα αγώνα
Tadamon Sour: προηγείται στο ημίχρονο 17%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.35. Racing: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.14.
Γκολ ανά λεπτό
Tadamon Sour: 16-30 (3 γκολ). Racing: 76-90+ (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Lebanese Premier League: 2.45 γκολ ανά αγώνα, BTTS 33%, Over 2.5 43%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 3 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 3-0-0. Μέσος όρος γκολ 2.00, BTTS 33%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Tadamon Sour έχει σαφές αριθμητικό πλεονέκτημα: οι γηπεδούχοι εντός έδρας σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.45 γκολ/αγώνα και δέχονται 1.00, ενώ η Racing εκτός έδρας σκοράρει μόλις 0.08 και δέχεται κατά μέσο όρο 2.67. Η Racing σε όλη τη σεζόν δεν έχει κερδίσει ούτε ένα ματς (0 νίκες, 1 ισοπαλία, 21 ήττες), έχει μόνο 5 γκολ ενεργητικό και 66 παθητικό, και στα τελευταία 5 ματς οι φιλοξενούμενοι έχουν 1 γκολ και 15 παθητικό (3.0 ανά αγώνα). Η Tadamon εντός έχει περισσότερο τελικές (μέσος όρος 4 vs 3.64), περισσότερες βολές στο στόχο (1.9 vs 1.45) και πολύ καλύτερη αποτελεσματικότητα (13% μετατροπή έναντι 3% της Racing), κάτι που αποτυπώνεται σε υψηλότερο xG γηπεδούχων (0.71 vs 0.61). Η διαφορά στην άμυνα είναι σημαντική: οι γηπεδούχοι έχουν 55% ματς εντός χωρίς να δεχτούν γκολ και μέσο xG κατά (xG ενάντια) 1.11, ενώ η Racing έχει μόνο 8% clean sheets εκτός και xG ενάντια 1.59, αυξάνοντας την πιθανότητα γκολ για την Tadamon. Επιπλέον, η Tadamon έχει 0.8 βαθμούς/αγώνα στα τελευταία 5 ματς έναντι 0 βαθμών της Racing, επομένως προτείνω νίκη γηπεδούχων.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Στοίχημα BTTS "no" — δίνω 72% πιθανότητα στο σενάριο 'no' και 28% για 'yes'. Η Racing έχει πετύχει μόλις 5 γκολ στη σεζόν (0.08 μέσος όρος) και 1 γκολ στα τελευταία 5 ματς (0.2/μ), με ποσοστό μετατροπής τελικών προσπαθειών 3%, γεγονός που περιορίζει σημαντικά τις πιθανότητες ο αντίπαλος να σκοράρει. Η Tadamon όντως δέχεται πολλά γκολ (3.4 ανά ματς στη σεζόν; 1.8 στα τελευταία 5) και δεν έχει κανένα clean sheet εντός (0%), αλλά σκοράρει μόλις 0.4 γκολ στη σεζόν και 0.8 στα τελευταία 5, συνεπώς δεν διασφαλίζει G/G. Το xG δείχνει κάποια επιθετική δυνατότητα (xG_for 0.59 vs 0.61; xG_against 1.83 vs 1.59), όμως η χαμηλή μετατροπή της Racing (3%) και μόνο 1.45 τελικές προς την εστία ανά ματς μειώνουν την πραγματική πιθανότητα για BTTS. Επιπλέον, το πρωτάθλημα έχει 82% clean sheets και μέσο όρο 2.44 γκολ ανά ματς, ενώ το σεζόν BTTS είναι 40% για την Tadamon και 8% για τη Racing, στοιχεία που επίσης ευνοούν το N/G.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Το μοντέλο βασισμένο σε xG (xG γηπεδούχων 0.59 και xG φιλοξενούμενων 0.61) καθώς και xG κατά (γηπεδούχοι δέχονται 1.83, φιλοξενούμενοι 1.59) δίνει αναμενόμενα γκολ: γηπεδούχοι ≈1.09, φιλοξενούμενοι ≈1.22, συνολικά 2.31 γκολ. Με αυτό το αναμενόμενο σκορ η πιθανότητα για Over 1.5 είναι περίπου 67%, συμβαδίζοντας με τις εποχιακές επιδόσεις — οι γηπεδούχοι έχουν Over 1.5 στο 90% των αγώνων, οι φιλοξενούμενοι στο 83%. Η πιθανότητα για Over 2.5 σύμφωνα με το μοντέλο είναι ~41% (Under 59%), παρότι ιστορικά οι γηπεδούχοι έχουν Over 2.5 στο 70% των αγώνων, οι φιλοξενούμενοι μόνο στο 42%, γεγονός που μειώνει το συνολικό δυναμικό για πάνω από 2 γκολ. Over 3.5 είναι λιγότερο πιθανό (~20% πιθανότητα, Under 80%), αν και οι γηπεδούχοι έχουν εποχιακό ποσοστό 60% για Over 3.5, η κατανομή xG και η συνολική τιμή 2.31 υποδεικνύουν χαμηλότερη πραγματική πιθανότητα. Λαμβάνοντας υπόψη όλα τα νούμερα (xG, εποχιακά Over% και τη μέση της λίγκας 2.44), το ισχυρότερο και ασφαλέστερο σήμα είναι το Over 1.5, γιʼ αυτό προτείνω στοίχημα στην πλευρά "over" στη γραμμή 1.5.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Tadamon Sour βρισκόταν πίσω στο Ημίχρονο σε 9 από τα 10 εντός έδρας παιχνίδια (trailingAtHTPercentage_home = 90.0) και δέχεται κατά μέσο όρο 1.9 γκολ στο ημίχρονο (concededAVGHT_home = 1.9), γεγονός που αυξάνει σημαντικά την πιθανότητα να προηγηθεί η Racing μετά τα 45 λεπτά. Η Racing παράγει xG 0.61 ανά παιχνίδι (xg_for_avg_away = 0.61), ενώ η Tadamon επιτρέπει 1.83 xG στους αντιπάλους της (xg_against_avg_home = 1.83), οπότε οι φιλοξενούμενοι έχουν ρεαλιστικές πιθανότητες να μετατρέψουν τις ευκαιρίες σε γκολ πριν και μετά το ημίχρονο. Στο σύνολο του αγώνα η Tadamon δέχεται κατά μέσο όρο 3.4 γκολ ανά παιχνίδι (seasonConcededAVG_home = 3.4) και δεχόταν τα περισσότερα γκολ στα λεπτά 46-60 και 61-75 (5 και 6 γκολ), γεγονός που ευνοεί τη διατήρηση ή την αύξηση του προβαδίσματος των φιλοξενούμενων στο δεύτερο ημίχρονο. Παρότι οι γηπεδούχοι σκοράρουν ελαφρώς συχνότερα (seasonScoredAVG_home = 0.4 έναντι seasonScoredAVG_away = 0.08), το υψηλό ποσοστό ηττών εντός έδρας (losePercentage_home = 100.0) και οι γενικές αμυντικές αδυναμίες τους υποστηρίζουν το σενάριο ότι η Racing θα προηγηθεί στο Ημίχρονο και θα κερδίσει το ματς. Συνεπώς, το πιο ασφαλές σήμα είναι Ημίχρονο/Τελικό 2/2 (55%), με τις επιλογές 2/X (12%) και 2/1 (10%) ως ρεαλιστικές εναλλακτικές.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Tadamon Sour | Racing | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 52% | 38% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.19 | 0.18 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.27 | 0.18 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Tadamon Sour είναι 183% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
0.65 γκολ / αγώνα - Tadamon Sour · 0.23 γκολ / αγώνα - Racing
Η Tadamon Sour είναι 165% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.13 γκολ / αγώνα - Tadamon Sour · 3 γκολ / αγώνα - Racing
Tadamon Sour σκοράρει στο 48% των αγώνων (11 από 23 αγώνες), ενώ Racing κρατά clean sheet στο 5% (1 από 22 αγώνες).
Racing σκοράρει στο 23% των αγώνων (5 από 22 αγώνες), ενώ Tadamon Sour κρατά clean sheet στο 43% (10 από 23 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Tadamon Sour
Over / Under - Racing
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Tadamon Sour είναι 478% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1.04 π. / αγώνα - Tadamon Sour · 0.18 π. / αγώνα - Racing
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Tadamon Sour - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 17% των αγώνων και κερδίζει το 22%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
Racing - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.00 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 0.4 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.6 | 1.2 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 1.6 |
| 1 γκολ | 60% | 60% |
| 2 γκολ | 20% | 40% |
| 3 γκολ | 20% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 80% | 60% |
| Διαφορά γκολ | -1 | -4 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.20 | 0.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.2 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.2 | 1.8 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.4 | 1.8 |
| 1 γκολ | 80% | 100% |
| 2 γκολ | 40% | 40% |
| 3 γκολ | 20% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 20% | 0% |
| Χωρίς γκολ | 80% | 100% |
| Διαφορά γκολ | -5 | -9 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (9). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -6 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (16). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -8 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Tadamon Sour
Racing
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Lebanese Premier League).
Ομάδες vs λίγκα
| Tadamon Sour | Liga | Racing | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 1.78 | 2.45 | ▲ 3.23 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 30% | 33% | ▼ 23% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 30% | 43% | ▲ 55% |
| Clean sheets | ▲ 43% | 39% | ▼ 5% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 52% | 57% | ▲ 82% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 57% | 76% | ▲ 86% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (3): Tadamon Sour 3 - 0 - 0 Racing. Μεσος ορος γκολ 2.00, σκοραραν και οι δυο σε 33% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Tadamon Sour - Racing;
Ο αγώνας της Lebanese Premier League έληξε Tadamon Sour 1:0 Racing. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Tadamon Sour - Racing;
Στις τελευταίες 3 απευθείας αναμετρήσεις η Tadamon Sour κέρδισε 3, η Racing 0 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 33%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Tadamon Sour - Racing;
Η Tadamon Sour σκοράρει κατά μέσο όρο 0,65 γκολ ανά αγώνα και η Racing 0,23. Ο μέσος όρος της Lebanese Premier League είναι 2,45 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 43% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 30% των αγώνων της Tadamon Sour και στο 23% της Racing.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Tadamon Sour και η Racing;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Tadamon Sour έχει ρεκόρ 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Racing 0-0-5 (0,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Tadamon Sour - Racing;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


