Αίγυπτος - Second DivisionΕνημερωση δεδομενων 15 Οκτωβρίου 2026

Team - Pharco: στατιστικά αγώνα

Team crest
Team
0 : 3ημιχρονο 0:1
Pharco crest
Pharco

Team - Pharco: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Team αντιμετώπισε την Pharco στο Second Division (Αίγυπτος). Ο αγώνας διεξήχθη στις 9 Οκτωβρίου 2026. Τελικό σκορ: 0:3.

Τρέχουσα φόρμα

Team: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα. Pharco: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Team σκοράρει 1.00 και δέχεται 1.43 γκολ ανά αγώνα. Pharco σκοράρει 1.14 και δέχεται 0.86. Μέσος όρος λίγκας: 2.24 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Team 71%, Pharco 43%. Over 2.5: Team 57%, Pharco 43%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 48%, Over 2.5 39%.

xG, σουτ και στυλ

Team έχει υψηλότερο xG: 1.27 έναντι 0.98. Team: 8.7 σουτ ανά αγώνα, Pharco: 7.7.

Ημίχρονα αγώνα

Team: προηγείται στο ημίχρονο 14%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.86. Pharco: προηγείται στο ημίχρονο 29%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.71.

Γκολ ανά λεπτό

Team: 46-60 (5 γκολ). Pharco: 46-60 (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Second Division: 2.24 γκολ ανά αγώνα, BTTS 48%, Over 2.5 39%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Παρότι η Pharco βρίσκεται στην 6η θέση και έχει κερδίσει 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια της, η επίθεσή της εκτός έδρας είναι αισθητά πιο αδύναμη: σκοράρει κατά μέσο όρο 0,67 γκολ με xG 0,77. Οι γηπεδούχοι βρίσκονται μόλις στη 15η θέση και έχουν χάσει 3 από τα 5 τελευταία παιχνίδια τους, όμως εντός έδρας δημιουργούν ευκαιρίες αξίας xG 1,59 και καταγράφουν κατά μέσο όρο 6 σουτ στον στόχο, έναντι 2 της Pharco εκτός έδρας. Αυτή η υπεροχή στην ποιότητα των ευκαιριών μπορεί να αποδειχθεί σημαντική, ειδικά καθώς οι φιλοξενούμενοι επιτρέπουν εκτός έδρας ευκαιρίες αξίας xG 1,34. Ωστόσο, η επιλογή υπέρ των γηπεδούχων παραμένει επιφυλακτική: έχουν χάσει το 67% των εντός έδρας αγώνων τους και δέχονται εκεί κατά μέσο όρο 1,33 γκολ, ενώ η Pharco κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 67% των εκτός έδρας αγώνων της.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το BTTS «Όχι» έχει οριακό προβάδισμα, καθώς η Pharco σκοράρει εκτός έδρας μόλις 0,67 γκολ κατά μέσο όρο, με xG 0,77 και μόλις 2 τελικές στην εστία ανά αγώνα. Οι γηπεδούχοι δέχονται εντός έδρας κατά μέσο όρο 0,75 γκολ, επομένως το να μη σκοράρουν οι φιλοξενούμενοι είναι το πιθανότερο σενάριο για να επαληθευτεί αυτή η επιλογή. Μέχρι στιγμής, το G/G έχει επιβεβαιωθεί στο 50% των εντός έδρας αγώνων των γηπεδούχων και στο 33% των εκτός έδρας αγώνων της Pharco, η οποία κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 67% αυτών των αγώνων. Ωστόσο, το στοιχείο δεν είναι ισχυρό: στα πέντε τελευταία παιχνίδια των δύο ομάδων, το G/G επιβεβαιώθηκε αντίστοιχα στο 60% και στο 80% των περιπτώσεων, ενώ καθεμία δεχόταν κατά μέσο όρο 1,4 γκολ. Γι’ αυτό, η επιλογή «Όχι» είναι επιφυλακτική και σημαίνει ότι αναμένεται τουλάχιστον μία ομάδα να μη σκοράρει — όχι πρόβλεψη για αποτέλεσμα 0:0.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Η ισχυρότερη επιλογή είναι το Under 3,5 γκολ: σε όλους τους αγώνες των γηπεδούχων που αναλύθηκαν σημειώθηκαν το πολύ 3 γκολ, όπως και στο 67% των αγώνων της Pharco. Οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1,5 γκολ και δέχονται 0,75, ενώ η Pharco πετυχαίνει 0,67 και δέχεται 1,0, στοιχεία που συνηγορούν υπέρ ενός μέτριου αριθμού τερμάτων. Επιπλέον, οι μέσοι όροι xG των δύο ομάδων στην επίθεση, 1,19 και 0,77 αντίστοιχα, δεν δείχνουν ιδιαίτερα υψηλή επιθετική αποτελεσματικότητα. Χρειάζεται, ωστόσο, προσοχή, καθώς στα τελευταία 5 παιχνίδια της Pharco σημειώθηκαν κατά μέσο όρο 1,6 γκολ από την ίδια, ενώ στο 80% αυτών των αγώνων μπήκαν τουλάχιστον 3 γκολ. Παρά την ένδειξη αυτή, η πρόβλεψη για συνολικά 2,30 γκολ και ο μέσος όρος του πρωταθλήματος στα 2,21 καθιστούν τη γραμμή των 3,5 γκολ σαφώς πιο ευνοϊκή από τις χαμηλότερες γραμμές.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η ισοπαλία στο Ημίχρονο είναι το πιθανότερο αποτέλεσμα: οι γηπεδούχοι πήγαν στα αποδυτήρια με ισόπαλο σκορ σε 3 από τους 4 αγώνες τους, ενώ η Pharco το έκανε σε 2 από τους 3· επιπλέον, οι γηπεδούχοι δεν δέχτηκαν γκολ στο πρώτο ημίχρονο αυτών των αγώνων. Μετά την ανάπαυλα, το πλεονέκτημα περνά στους γηπεδούχους, οι οποίοι σημείωσαν κατά μέσο όρο 1,25 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ η Pharco δεν πέτυχε κανένα γκολ και δέχτηκε κατά μέσο όρο 0,67. Σε ολόκληρους τους αγώνες, οι γηπεδούχοι σημείωσαν κατά μέσο όρο 1,5 γκολ έναντι 0,67 της Pharco και κέρδισαν το 75% των αγώνων, έναντι 33% της αντιπάλου, γεγονός που ενισχύει το σενάριο μιας νίκης στο τέλος. Ωστόσο, συνιστάται προσοχή, καθώς στους τελευταίους πέντε αγώνες η Pharco κέρδισε το 60% των παιχνιδιών, ενώ οι γηπεδούχοι μόλις το 20%· παρά τη διαφορά αυτή, η κατανομή των αποτελεσμάτων στο Ημίχρονο και η αποτελεσματικότητα μετά την ανάπαυλα συνηγορούν περισσότερο υπέρ της ισοπαλίας στο Ημίχρονο και, στη συνέχεια, της νίκης των γηπεδούχων στο Τελικό.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 1
1ο ημιχρονο
0 : 2
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

39Κατοχη (%)61
TeamPharco
9Σουτ11
TeamPharco
4Σουτ στον στοχο7
TeamPharco
0xG0
TeamPharco
4Κορνερ6
TeamPharco
0Επικινδυνες επιθεσεις0
TeamPharco
0Φαουλ0
TeamPharco
0Καρτες0
TeamPharco

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1Γκολ υπέρ / αγώνα1.14
TeamPharco
1.43Γκολ κατά / αγώνα0.86
TeamPharco
44%Μέση κατοχή49%
TeamPharco
4Σουτ στον στόχο / αγώνα2.86
TeamPharco

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

8.71Σουτ ανά αγώνα7.71
TeamPharco
4Σουτ στον στόχο2.86
TeamPharco
11.5%Μετατροπή σουτ14.8%
TeamPharco
44%Κατοχή49%
TeamPharco
1.27xG υπέρ0.98
TeamPharco
0.98xG κατά1.34
TeamPharco

Ποιότητα σουτ

Team: ΙσορροπημένηPharco: Αποτελεσματικό τελείωμα
TeamPharco
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)46%37%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.150.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.250.40

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Team
WWDLL
Κατανομή αποτελεσμάτων
29% Ν14% Ι57% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
2-1-4
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-0-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-0-2
LWL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.2xG: 0.94xG αντιπάλου: 0.68BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Pharco
DWWLL
Κατανομή αποτελεσμάτων
57% Ν14% Ι29% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-1-2
1.86 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-1-1
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-1-1
WDL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.2xG: 1.10xG αντιπάλου: 1.08BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Pharco είναι 14% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1 γκολ / αγώνα - Team · 1.14 γκολ / αγώνα - Pharco

Η Pharco είναι 66% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.43 γκολ / αγώνα - Team · 0.86 γκολ / αγώνα - Pharco

Επιθετικό προφίλ Team: πολύ ισχυρό

Team σκοράρει στο 100% των αγώνων (7 από 7 αγώνες), ενώ Pharco κρατά clean sheet στο 43% (3 από 7 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Pharco: ισχυρό

Pharco σκοράρει στο 71% των αγώνων (5 από 7 αγώνες), ενώ Team κρατά clean sheet στο 29% (2 από 7 αγώνες).

7Γκολ υπέρ (σεζόν)8
TeamPharco
10Γκολ κατά (σεζόν)6
TeamPharco
2.43Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2
TeamPharco
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)5
TeamPharco
6Γκολ κατά (τελευταία 5)6
TeamPharco

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

100%1 γκολ71%
TeamPharco
0%2 γκολ43%
TeamPharco
0%3 γκολ0%
TeamPharco
0%4 γκολ0%
TeamPharco

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

71%1 γκολ57%
TeamPharco
57%2 γκολ14%
TeamPharco
14%3 γκολ14%
TeamPharco
0%4 γκολ0%
TeamPharco

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

48%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

0%BTTS στο ημίχρονο14%
TeamPharco
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
TeamPharco
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα14%
TeamPharco

BTTS και σύνολο γκολ

57%Τουλ. 3 γκολ και BTTS43%
TeamPharco
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
TeamPharco
60%BTTS - τελευταία 560%
TeamPharco

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

43%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο43%
TeamPharco
0%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο14%
TeamPharco
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
TeamPharco

2ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο71%
TeamPharco
57%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο57%
TeamPharco
29%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο14%
TeamPharco

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Pharco είναι 57% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1 π. / αγώνα - Team · 1.57 π. / αγώνα - Pharco

Team - κατάσταση στο ημίχρονο
14% προηγείται57% ισοπαλία29% χάνει
Pharco - κατάσταση στο ημίχρονο
29% προηγείται71% ισοπαλία0% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.57
TeamPharco
0.14Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.43
TeamPharco
0.29Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.14
TeamPharco
0.43Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.57
TeamPharco
71%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο86%
TeamPharco
86%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο57%
TeamPharco

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.43Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.29
TeamPharco
0.86Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.71
TeamPharco
1.14Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.71
TeamPharco
2Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.43
TeamPharco
43%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο43%
TeamPharco
14%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο57%
TeamPharco

Team - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

43% Ν14% Ι43% Η
7
Πόντοι ημιχρόνου
1
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
10
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος207%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 14% των αγώνων και κερδίζει το 29%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.8

Δέχεται 0.8 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Pharco - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

29% Ν43% Ι29% Η
11
Πόντοι ημιχρόνου
3
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
9
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.57
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος197%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 29% των αγώνων και κερδίζει το 57%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.6

Δέχεται 0.6 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Team - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.801.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.01.0
Γκολ κατά / αγώνα0.21.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.22.0
1 γκολ20%100%
2 γκολ0%40%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία80%60%
Χωρίς γκολ100%0%
Διαφορά γκολ-10
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 80% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 0% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0
Pharco - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.401.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.6
Γκολ κατά / αγώνα0.21.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.61.6
1 γκολ40%80%
2 γκολ20%60%
3 γκολ0%20%
Ανέπαφη εστία80%20%
Χωρίς γκολ60%60%
Διαφορά γκολ+1-2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 80% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 40% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Team
ΥπέρΚατά
0
0
0-15
0
2
16-30
1
0
31-45
5
4
46-60
0
1
61-75
1
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Pharco
ΥπέρΚατά
1
1
0-15
1
0
16-30
1
0
31-45
2
1
46-60
1
1
61-75
2
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.21
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.9 : 1.3
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
99%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
57%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
71%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
0%
Κίνδυνος 0:0
πρακτικά μηδενικός
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Team

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.29
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.72
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.1 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.27
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.45
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
79%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
147%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.40
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.7
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

Pharco

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.36
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.64
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.16
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.48
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
118%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
68%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.46
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 25% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 13% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
25%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Second Division).

Ομάδες vs λίγκα

TeamLigaPharco
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 2.432.24▼ 2.00
Σκόραραν και οι δύο▲ 71%48%▼ 43%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 57%39%▲ 43%
Clean sheets▼ 29%31%▲ 43%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 43%60%▼ 43%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 100%76%▼ 71%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.24
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
48%
Σκόραραν και οι δύο
39%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
31%
Clean sheets
1.27
Γκολ εντός / αγώνα
0.97
Γκολ εκτός / αγώνα
+31%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+24%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+15%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
60%
1 γκολ
20%
2 γκολ
3%
3 γκολ
1%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
44%
2 γκολ
13%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Γηπεδούχοι

Φιλοξενούμενοι

Άλλοι καταγεγραμμένοι παίκτες

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. PharcoΓκολAhmed El Bahrawy

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Team - Pharco;

Ο αγώνας της Second Division έληξε Team 0:3 Pharco. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Team - Pharco;

Η Team σκοράρει κατά μέσο όρο 1,00 γκολ ανά αγώνα και η Pharco 1,14. Ο μέσος όρος της Second Division είναι 2,24 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 39% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 71% των αγώνων της Team και στο 43% της Pharco.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Team και η Pharco;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Team έχει ρεκόρ 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Pharco 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Team - Pharco;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Team - Pharco — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.