Tokushima Vortis - Tochigi City: στατιστικά αγώνα
Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή
Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.
Tokushima Vortis - Tochigi City: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Tokushima Vortis παίζει με Tochigi City στο J2 League (Ιαπωνία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 26 Σεπτεμβρίου 2026. Έδρα: Pocari Sweat Stadium.
Τρέχουσα φόρμα
Tokushima Vortis: 3-0-2, 1.80 βαθμοί/αγώνα. Tochigi City: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Tokushima Vortis σκοράρει 0.71 και δέχεται 1.14 γκολ ανά αγώνα. Tochigi City σκοράρει 2.00 και δέχεται 1.43. Μέσος όρος λίγκας: 2.54 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Tokushima Vortis 29%, Tochigi City 57%. Over 2.5: Tokushima Vortis 29%, Tochigi City 71%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 46%, Over 2.5 46%.
xG, σουτ και στυλ
Tochigi City έχει υψηλότερο xG: 1.60 έναντι 0.86. Tokushima Vortis: 6.7 σουτ ανά αγώνα, Tochigi City: 13.3.
Ημίχρονα αγώνα
Tokushima Vortis: προηγείται στο ημίχρονο 14%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.29. Tochigi City: προηγείται στο ημίχρονο 29%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.43.
Γκολ ανά λεπτό
Tokushima Vortis: 31-45+ (2 γκολ). Tochigi City: 46-60 (6 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
J2 League: 2.54 γκολ ανά αγώνα, BTTS 46%, Over 2.5 46%.
Μεταξύ τους
Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.
Πριν τον αγωνα
Αποδοσεις 1X2
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Tokushima Vortis | Tochigi City | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 21% | 37% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.13 | 0.12 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.50 | 0.41 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Tokushima Vortis είναι 29% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1.8 π. / αγώνα - Tokushima Vortis · 1.4 π. / αγώνα - Tochigi City
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Tochigi City είναι 182% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
0.71 γκολ / αγώνα - Tokushima Vortis · 2 γκολ / αγώνα - Tochigi City
Η Tokushima Vortis είναι 25% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.14 γκολ / αγώνα - Tokushima Vortis · 1.43 γκολ / αγώνα - Tochigi City
Tokushima Vortis σκοράρει στο 71% των αγώνων (5 από 7 αγώνες), ενώ Tochigi City κρατά clean sheet στο 29% (2 από 7 αγώνες).
Tochigi City σκοράρει στο 71% των αγώνων (5 από 7 αγώνες), ενώ Tokushima Vortis κρατά clean sheet στο 57% (4 από 7 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Tokushima Vortis
Over / Under - Tochigi City
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Tokushima Vortis - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 14% των αγώνων και κερδίζει το 43%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
Tochigi City - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 29% των αγώνων και κερδίζει το 43%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.20 | 1.60 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.6 | 0.4 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.0 | 0.2 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.6 | 0.6 |
| 1 γκολ | 60% | 60% |
| 2 γκολ | 40% | 0% |
| 3 γκολ | 20% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 80% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 60% |
| Διαφορά γκολ | -2 | +1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.80 | 2.20 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 1.4 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.2 | 0.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.6 | 1.8 |
| 1 γκολ | 80% | 80% |
| 2 γκολ | 60% | 60% |
| 3 γκολ | 20% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 80% | 20% |
| Διαφορά γκολ | -4 | +5 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Tokushima Vortis
Tochigi City
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (J2 League).
Ομάδες vs λίγκα
| Tokushima Vortis | Liga | Tochigi City | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▼ 1.86 | 2.54 | ▲ 3.43 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 29% | 46% | ▲ 57% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 29% | 46% | ▲ 71% |
| Clean sheets | ▲ 57% | 32% | ▼ 29% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 57% | 64% | ▲ 86% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▼ 57% | 80% | ▲ 86% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Συχνές ερωτήσεις
Πότε παίζουν Tokushima Vortis και Tochigi City;
Η Tokushima Vortis αντιμετωπίζει τη Tochigi City στις 26 Σεπτεμβρίου 2026 στη J2 League στο Pocari Sweat Stadium. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Tokushima Vortis - Tochigi City;
Η Tokushima Vortis σκοράρει κατά μέσο όρο 0,71 γκολ ανά αγώνα και η Tochigi City 2,00. Ο μέσος όρος της J2 League είναι 2,54 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 46% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 29% των αγώνων της Tokushima Vortis και στο 57% της Tochigi City.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Tokushima Vortis και η Tochigi City;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Tokushima Vortis έχει ρεκόρ 3-0-2 (1,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Tochigi City 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Tokushima Vortis - Tochigi City;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


