Ουρουγουάη - Primera DivisiónΕνημερωση δεδομενων 05 Σεπτεμβρίου 2026

Torque - Albion: στατιστικά αγώνα

Torque crest
Torque
0 : 1ημιχρονο 0:1
Albion crest
Albion

Torque - Albion: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Torque αντιμετώπισε την Albion στο Primera División (Ουρουγουάη). Ο αγώνας διεξήχθη στις 11 Απριλίου 2026. Τελικό σκορ: 0:1.

Τρέχουσα φόρμα

Torque: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα. Albion: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Torque σκοράρει 1.40 και δέχεται 1.10 γκολ ανά αγώνα. Albion σκοράρει 1.30 και δέχεται 1.20. Μέσος όρος λίγκας: 2.40 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Torque 50%, Albion 60%. Over 2.5: Torque 50%, Albion 60%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 49%, Over 2.5 46%.

xG, σουτ και στυλ

Torque έχει υψηλότερο xG: 1.40 έναντι 1.32. Torque: 11.4 σουτ ανά αγώνα, Albion: 10.4.

Ημίχρονα αγώνα

Torque: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.90. Albion: προηγείται στο ημίχρονο 30%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.60.

Γκολ ανά λεπτό

Torque: 46-60 (4 γκολ). Albion: 0-15 (4 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Primera División: 2.40 γκολ ανά αγώνα, BTTS 49%, Over 2.5 46%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Στοιχηματίζω στη νίκη των γηπεδούχων (1). Η Torque στην έδρα σκοράρει κατά μέσο όρο 1.75 γκολ ανά αγώνα με 11.25 τελικές και 4.5 τελικές εντός στόχου, έχει 16% αποτελεσματικότητα και 0% αγώνων χωρίς γκολ, ενώ η Albion εκτός έδρας σκοράρει 1.0 γκολ με 10.0 τελικές και 10% conversion. Αμυντικά υπερέχουν οι φιλοξενούμενοι — η Albion δέχεται μόνο 0.75 γκολ εκτός και έχει 50% clean sheets, ενώ η Torque στην έδρα δέχεται 1.5 γκολ ανά αγώνα. Τα xG είναι κοντά (Torque 1.50 xG vs Albion 1.30 xG), αλλά η υψηλότερη κατοχή των γηπεδούχων (58% vs 50%) και η καλύτερη αποτελεσματικότητα των τελικών αυξάνουν τις πιθανότητές τους. Λαμβάνοντας υπόψη τη φόρμα των τελευταίων 5 αγώνων (Torque 1.4 πόντους/αγώνα, Albion 1.6) και το γεγονός ότι η Albion κάνει ισοπαλία στο 75% των εκτός έδρας αγώνων, αποδίδω μέτρια πιθανότητα στην ισοπαλία.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Η ανάλυση των στατιστικών υποστηρίζει σενάριο G/G: η Torque έχει εποχικό BTTS 67% έναντι 50% της Albion, η λίγκα μέσο όρο 49%, και στα τελευταία 5 ματς αμφότερες οι ομάδες εμφανίζουν BTTS στο 60%. Επιθετικά η Torque σκοράρει κατά μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα με αποτελεσματικότητα τελικών 14%, ενώ η Albion 1.0 γκολ με 10% αποτελεσματικότητα, αυξάνοντας την πιθανότητα ότι οι γηπεδούχοι θα βρουν δίχτυα. Ταυτόχρονα η Torque δέχεται 1.5 γκολ και επιτρέπει 1.71 xG ανά αγώνα, ενώ η Albion εποχικά δέχεται 0.75 γκολ και επιτρέπει 1.17 xG, κάτι που αποτελεί αντίθετο σήμα και εξηγεί το 50% clean sheets της Albion. Ωστόσο βραχυπρόθεσμα και οι δύο ομάδες σημείωσαν από 6 γκολ στα τελευταία 5 ματς, η Albion δέχθηκε 5 γκολ (1.0 μέσο όρο) και το τελευταίο της xG κατά έχει τιμή 1.55, γεγονός που αποδυναμώνει το βάρος των εποχικών στατιστικών για clean sheets. Λαμβάνοντας υπόψη το εποχικό 67% vs 50% BTTS, τα τελευταία 5 ματς με 60% και τα xG και μέσα γκολ, εκτιμώ το «yes» ως ισχυρότερο σήμα με πιθανότητα 62% έναντι 38% για «no».

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Βάσει των τελευταίων πέντε αγώνων, η Torque παράγει κατά μέσο όρο 1.51 xG ανά παιχνίδι, ενώ η Albion επιτρέπει 1.55 xG — αυτό δίνει αναμενόμενο xG για την Torque περίπου 1.53· η Albion έχει 1.30 xG, και η Torque επιτρέπει 1.18 xG — αναμενόμενο xG για τους φιλοξενούμενους περίπου 1.24, σύνολο αναμενόμενων γκολ = 2.77. Οι στατιστικές της σεζόν δείχνουν ότι η Torque έχει 83% αγώνων με πάνω από 1.5 γκολ, η Albion 50% (μέσος όρος 66.5%), και το πρωτάθλημα καταγράφει κατά μέσο όρο 2.4 γκολ ανά παιχνίδι, κάτι που υπερτερεί υπέρ του Over 1.5 — το αποδίδω αυτό περίπου σε 72% πιθανότητα. Το σενάριο Over 2.5 είναι πιο ισορροπημένο: η Torque έχει σεζόν 83% Over 2.5, η Albion 25%, και στα τελευταία 5 ματς και οι δύο ομάδες έχουν από 40% Over 2.5, οπότε αξιολογώ το Over 2.5 περίπου στο 55%. Το Over 3.5 αποτελεί το ασθενέστερο σήμα (σεζόν 33% για την Torque έναντι 25% για την Albion και απουσία περιπτώσεων όπου κάποια ομάδα σημείωσε 4+ γκολ στη σεζόν), γιʼ αυτό συστήνω το στοίχημα Over 1.5 ως την ισχυρότερη και πιο ασφαλή επιλογή.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Το πιο πιθανό σενάριο είναι ισοπαλία στο Ημίχρονο και ισοπαλία στο Τελικό (X/X). Η Albion φέρνει ισοπαλία στο 75% των αγώνων της (drawPercentage_away = 75%), και η μέση πιθανότητα ισοπαλίας μετά από 90 λεπτά είναι περίπου 46% (μέσος όρος drawPercentage_home 17% και drawPercentage_away 75% = 46%), κάτι που υπερβαράζει υπέρ της τελικής ισοπαλίας. Η ισοπαλία στο Ημίχρονο είναι επίσης συχνή: οι γηπεδούχοι έχουν ισοπαλία στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων, ενώ οι φιλοξενούμενοι στο 50% (drawingAtHTPercentage_home 33% vs drawingAtHTPercentage_away 50%), δηλαδή κατά μέσο όρο περίπου 42% πιθανότητα για ισοπαλία μετά από 45 λεπτά. Παρότι η Torque έχει ελαφρώς υψηλότερο επιθετικό xG (1.33 vs 1.30), το xG κατά της είναι χειρότερο (1.71 έναντι 1.17 για την Albion) και έχει σημαντικά χαμηλότερο ποσοστό clean sheets (17% vs 50%), γιʼ αυτό το ισχυρότερο σήμα από τα δεδομένα είναι το X/X.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 1
1ο ημιχρονο
0 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

40Κατοχη (%)60
TorqueAlbion
16Σουτ14
TorqueAlbion
5Σουτ στον στοχο5
TorqueAlbion
1.39xG1.24
TorqueAlbion
8Κορνερ5
TorqueAlbion
6Επικινδυνες επιθεσεις3
TorqueAlbion
11Φαουλ11
TorqueAlbion
3Καρτες1
TorqueAlbion

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.4Γκολ υπέρ / αγώνα1.3
TorqueAlbion
1.1Γκολ κατά / αγώνα1.2
TorqueAlbion
55%Μέση κατοχή52%
TorqueAlbion
3.9Σουτ στον στόχο / αγώνα4.4
TorqueAlbion

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.4Σουτ ανά αγώνα10.4
TorqueAlbion
3.9Σουτ στον στόχο4.4
TorqueAlbion
12.3%Μετατροπή σουτ12.5%
TorqueAlbion
55%Κατοχή52%
TorqueAlbion
1.4xG υπέρ1.32
TorqueAlbion
1.12xG κατά1.49
TorqueAlbion

Ποιότητα σουτ

Torque: ΙσορροπημένηAlbion: Ισορροπημένη
TorqueAlbion
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)34%42%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.13
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.360.30

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Albion είναι 60% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1 π. / αγώνα - Torque · 1.6 π. / αγώνα - Albion

Torque
DWLLD
Κατανομή αποτελεσμάτων
40% W30% R30% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-3-3
1.50 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-1-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-1-1
DWWL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.2xG: 1.51xG αντιπάλου: 1.30BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Albion
LWWDD
Κατανομή αποτελεσμάτων
30% W40% R30% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
3-4-3
1.30 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-3-0
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-3-0
DDWD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 1.0xG: 1.33xG αντιπάλου: 1.70BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Torque είναι 8% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.4 γκολ / αγώνα - Torque · 1.3 γκολ / αγώνα - Albion

Η Torque είναι 9% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.1 γκολ / αγώνα - Torque · 1.2 γκολ / αγώνα - Albion

Επιθετικό προφίλ Torque: πολύ ισχυρό

Torque σκοράρει στο 80% των αγώνων (8 από 10 αγώνες), ενώ Albion κρατά clean sheet στο 30% (3 από 10 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Albion: ισχυρό

Albion σκοράρει στο 80% των αγώνων (8 από 10 αγώνες), ενώ Torque κρατά clean sheet στο 40% (4 από 10 αγώνες).

14Γκολ υπέρ (σεζόν)13
TorqueAlbion
11Γκολ κατά (σεζόν)12
TorqueAlbion
2.5Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.5
TorqueAlbion
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)6
TorqueAlbion
6Γκολ κατά (τελευταία 5)5
TorqueAlbion

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

80%1 γκολ80%
TorqueAlbion
40%2 γκολ40%
TorqueAlbion
10%3 γκολ10%
TorqueAlbion
10%4 γκολ0%
TorqueAlbion

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

60%1 γκολ70%
TorqueAlbion
30%2 γκολ40%
TorqueAlbion
20%3 γκολ10%
TorqueAlbion
0%4 γκολ0%
TorqueAlbion

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

49%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

20%BTTS στο ημίχρονο30%
TorqueAlbion
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα10%
TorqueAlbion
30%Γκολ και στα δύο ημίχρονα20%
TorqueAlbion

BTTS και σύνολο γκολ

40%Τουλ. 3 γκολ και BTTS50%
TorqueAlbion
10%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS10%
TorqueAlbion
60%BTTS - τελευταία 560%
TorqueAlbion

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

80%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο90%
TorqueAlbion
40%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο50%
TorqueAlbion
20%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο0%
TorqueAlbion

2ο ημίχρονο

70%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο60%
TorqueAlbion
20%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο40%
TorqueAlbion
10%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο10%
TorqueAlbion

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Albion είναι 44% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

0.9 π. / αγώνα - Torque · 1.3 π. / αγώνα - Albion

Torque - κατάσταση στο ημίχρονο
20% προηγείται30% ισοπαλία50% χάνει
Albion - κατάσταση στο ημίχρονο
30% προηγείται40% ισοπαλία30% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

0.9Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.3
TorqueAlbion
0.5Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.7
TorqueAlbion
1Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.7
TorqueAlbion
1.5Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.4
TorqueAlbion
40%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο40%
TorqueAlbion
60%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο40%
TorqueAlbion

Μετά το ημίχρονο (2ο)

2.4Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.4
TorqueAlbion
0.9Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.6
TorqueAlbion
0.1Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.5
TorqueAlbion
1Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.1
TorqueAlbion
90%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο60%
TorqueAlbion
30%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο60%
TorqueAlbion

Torque - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

70% W30% R0% P
9
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
-5
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
24
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+8
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.90
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος200%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 40%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.9

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Albion - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

30% W50% R20% P
13
Πόντοι ημιχρόνου
7
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
14
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.30
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 30% των αγώνων και κερδίζει το 30%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.2

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Torque - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.402.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.6
Γκολ κατά / αγώνα1.20.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.60.6
1 γκολ80%60%
2 γκολ40%0%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία20%100%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ-4+3
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 40% ισοπαλία - 60% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 40% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Albion - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.600.80
Γκολ υπέρ / αγώνα1.00.2
Γκολ κατά / αγώνα0.60.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.60.6
1 γκολ100%40%
2 γκολ60%20%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία40%60%
Χωρίς γκολ20%80%
Διαφορά γκολ+2-1
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 80% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Torque
ΥπέρΚατά
3
2
0-15
2
0
16-30
0
8
31-45
4
0
46-60
2
0
61-75
3
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Albion
ΥπέρΚατά
4
3
0-15
1
3
16-30
2
1
31-45
1
1
46-60
1
2
61-75
4
2
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.50
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.3 : 1.2
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
104%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
55%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
64%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
4%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 25 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Torque

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.28
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.02
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-3.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
0.00
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.02
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
109%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
99%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.50
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.4
Γκολ στο φινάλε
Το 21% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 21% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
21%

Albion

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.17
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.27
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-3.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.02
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.29
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
117%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
94%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.30
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 31% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 31% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
31%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Primera División).

Ομάδες vs λίγκα

TorqueLigaAlbion
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.502.40 2.50
Σκόραραν και οι δύο 50%49% 60%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 50%46% 60%
Clean sheets 40%28% 30%
Γκολ πριν το ημίχρονο 80%69% 90%
Γκολ μετά το ημίχρονο 70%77% 60%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.40
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
49%
Σκόραραν και οι δύο
46%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.28
Γκολ εντός / αγώνα
1.11
Γκολ εκτός / αγώνα
+15%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+13%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+4%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
69%
1 γκολ
35%
2 γκολ
10%
3 γκολ
4%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
77%
1 γκολ
31%
2 γκολ
14%
3 γκολ
1%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. TorqueΚόκκινη κάρταValentino Würth
  2. AlbionΚίτρινη κάρταAndrés Sebastián Romero Fernández
  3. TorqueΚίτρινη κάρταKevin Isaías Silva
  4. AlbionΑλλαγήΜπήκε: Ricardo Nahuel Roldán PinelaΒγήκε: Álvaro López
  5. TorqueΑλλαγήΜπήκε: Facundo Silvera PazΒγήκε: Ezequiel Busquets Sanguinetti
  6. TorqueΑλλαγήΜπήκε: Ederson Salomón Rodríguez LimaΒγήκε: Juan Ignacio Quintana Silva

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Στοιχεία διαιτητή

Μέσοι όροι σεζόν και κατανομή αποτελεσμάτων στους αγώνες που διηύθυνε ο συγκεκριμένος διαιτητής.

Alberto Javier FeresΑγώνες που διηύθυνε: 13
6,46Κάρτες ανά αγώνα
0Πέναλτι ανά αγώνα
1 / X / 223%Νίκες γηπεδούχων38%Ισοπαλίες38%Νίκες φιλοξενούμενων

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Torque - Albion;

Ο αγώνας της Primera División έληξε Torque 0:1 Albion. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Torque - Albion;

Η Torque σκοράρει κατά μέσο όρο 1,40 γκολ ανά αγώνα και η Albion 1,30. Ο μέσος όρος της Primera División είναι 2,40 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 46% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 50% των αγώνων της Torque και στο 60% της Albion.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Torque και η Albion;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Torque έχει ρεκόρ 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Albion 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Torque - Albion;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Torque - Albion: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.