Τουρκία - Süper LigMedical Park StadyumuΕνημερωση δεδομενων 17 Οκτωβρίου 2026

Trabzonspor - Beşiktaş: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Trabzonspor - Beşiktaş: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Trabzonspor παίζει με Beşiktaş στο Süper Lig (Τουρκία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 19 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Medical Park Stadyumu.

Τρέχουσα φόρμα

Trabzonspor: 3-0-2, 1.80 βαθμοί/αγώνα. Beşiktaş: 4-0-1, 2.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Trabzonspor σκοράρει 2.29 και δέχεται 0.71 γκολ ανά αγώνα. Beşiktaş σκοράρει 2.29 και δέχεται 1.14. Μέσος όρος λίγκας: 2.94 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Trabzonspor 43%, Beşiktaş 57%. Over 2.5: Trabzonspor 71%, Beşiktaş 71%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 45%, Over 2.5 59%.

xG, σουτ και στυλ

Beşiktaş έχει υψηλότερο xG: 1.94 έναντι 1.64. Trabzonspor: 14.0 σουτ ανά αγώνα, Beşiktaş: 17.6.

Ημίχρονα αγώνα

Trabzonspor: προηγείται στο ημίχρονο 57%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.57. Beşiktaş: προηγείται στο ημίχρονο 57%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.14.

Γκολ ανά λεπτό

Trabzonspor: 0-15 (5 γκολ). Beşiktaş: 16-30 (4 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Süper Lig: 2.94 γκολ ανά αγώνα, BTTS 45%, Over 2.5 59%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-1-0. Μέσος όρος γκολ 4.50, BTTS 100%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(-)
(-)
(-)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

2.29Γκολ υπέρ / αγώνα2.29
TrabzonsporBeşiktaş
0.71Γκολ κατά / αγώνα1.14
TrabzonsporBeşiktaş
55%Μέση κατοχή62%
TrabzonsporBeşiktaş
6.71Σουτ στον στόχο / αγώνα6.29
TrabzonsporBeşiktaş

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

14Σουτ ανά αγώνα17.57
TrabzonsporBeşiktaş
6.71Σουτ στον στόχο6.29
TrabzonsporBeşiktaş
16.3%Μετατροπή σουτ13%
TrabzonsporBeşiktaş
55%Κατοχή62%
TrabzonsporBeşiktaş
1.64xG υπέρ1.94
TrabzonsporBeşiktaş
1.55xG κατά0.99
TrabzonsporBeşiktaş

Ποιότητα σουτ

Trabzonspor: ΚυριαρχικήBeşiktaş: Κυριαρχική
TrabzonsporBeşiktaş
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)48%36%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.340.36

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Beşiktaş είναι 33% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.8 π. / αγώνα - Trabzonspor · 2.4 π. / αγώνα - Beşiktaş

Trabzonspor
LWLWW
Κατανομή αποτελεσμάτων
57% Ν14% Ι29% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-1-2
1.86 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +11
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-0-2
1.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-0-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-0-0
WWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.6Γκολ κατά: 0.6xG: 1.56xG αντιπάλου: 1.70BTTS: 20%Over 2.5: 80%
Beşiktaş
WWWLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
71% Ν0% Ι29% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-0-2
2.14 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +8
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-0-1
2.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-0-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-0-2
LWL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 3.0Γκολ κατά: 1.4xG: 1.94xG αντιπάλου: 1.09BTTS: 80%Over 2.5: 100%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Trabzonspor είναι 61% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.71 γκολ / αγώνα - Trabzonspor · 1.14 γκολ / αγώνα - Beşiktaş

Επιθετικό προφίλ Trabzonspor: πολύ ισχυρό

Trabzonspor σκοράρει στο 86% των αγώνων (6 από 7 αγώνες), ενώ Beşiktaş κρατά clean sheet στο 29% (2 από 7 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Beşiktaş: ισχυρό

Beşiktaş σκοράρει στο 86% των αγώνων (6 από 7 αγώνες), ενώ Trabzonspor κρατά clean sheet στο 43% (3 από 7 αγώνες).

16Γκολ υπέρ (σεζόν)16
TrabzonsporBeşiktaş
5Γκολ κατά (σεζόν)8
TrabzonsporBeşiktaş
3Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3.43
TrabzonsporBeşiktaş
13Γκολ υπέρ (τελευταία 5)15
TrabzonsporBeşiktaş
3Γκολ κατά (τελευταία 5)7
TrabzonsporBeşiktaş

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

86%1 γκολ86%
TrabzonsporBeşiktaş
57%2 γκολ71%
TrabzonsporBeşiktaş
43%3 γκολ29%
TrabzonsporBeşiktaş
29%4 γκολ14%
TrabzonsporBeşiktaş

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

57%1 γκολ71%
TrabzonsporBeşiktaş
14%2 γκολ29%
TrabzonsporBeşiktaş
0%3 γκολ14%
TrabzonsporBeşiktaş
0%4 γκολ0%
TrabzonsporBeşiktaş

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

43%
Trabzonspor - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 από 7 αγώνες
57%
Beşiktaş - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.4 από 7 αγώνες
45%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

29%BTTS στο ημίχρονο29%
TrabzonsporBeşiktaş
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
TrabzonsporBeşiktaş
43%Γκολ και στα δύο ημίχρονα43%
TrabzonsporBeşiktaş

BTTS και σύνολο γκολ

29%Τουλ. 3 γκολ και BTTS57%
TrabzonsporBeşiktaş
43%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS14%
TrabzonsporBeşiktaş
20%BTTS - τελευταία 580%
TrabzonsporBeşiktaş

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο86%
TrabzonsporBeşiktaş
71%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο71%
TrabzonsporBeşiktaş
43%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο14%
TrabzonsporBeşiktaş

2ο ημίχρονο

71%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο71%
TrabzonsporBeşiktaş
14%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο29%
TrabzonsporBeşiktaş
0%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο29%
TrabzonsporBeşiktaş

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Trabzonspor - κατάσταση στο ημίχρονο
57% προηγείται29% ισοπαλία14% χάνει
Beşiktaş - κατάσταση στο ημίχρονο
57% προηγείται29% ισοπαλία14% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

2Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)2
TrabzonsporBeşiktaş
1.71Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)1.14
TrabzonsporBeşiktaş
0.43Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.57
TrabzonsporBeşiktaş
2.14Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.71
TrabzonsporBeşiktaş
57%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο57%
TrabzonsporBeşiktaş
14%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο29%
TrabzonsporBeşiktaş

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.57Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)2
TrabzonsporBeşiktaş
0.57Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1.14
TrabzonsporBeşiktaş
0.29Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.57
TrabzonsporBeşiktaş
0.86Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.71
TrabzonsporBeşiktaş
71%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο57%
TrabzonsporBeşiktaş
57%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο43%
TrabzonsporBeşiktaş

Trabzonspor - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

43% Ν29% Ι29% Η
14
Πόντοι ημιχρόνου
12
Γκολ ημιχρόνου
+9
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
11
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
2.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 57% των αγώνων και κερδίζει το 57%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Beşiktaş - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

57% Ν29% Ι14% Η
14
Πόντοι ημιχρόνου
8
Γκολ ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
14
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+4
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
2.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος125%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 57% των αγώνων και κερδίζει το 71%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο0.0

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Trabzonspor - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.001.60
Γκολ υπέρ / αγώνα2.00.6
Γκολ κατά / αγώνα0.40.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.40.8
1 γκολ100%60%
2 γκολ80%20%
3 γκολ60%0%
Ανέπαφη εστία60%80%
Χωρίς γκολ20%60%
Διαφορά γκολ+8+2
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 20% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 40% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 10
Beşiktaş - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα2.002.60
Γκολ υπέρ / αγώνα1.41.6
Γκολ κατά / αγώνα0.80.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.22.2
1 γκολ100%80%
2 γκολ100%40%
3 γκολ20%40%
Ανέπαφη εστία40%60%
Χωρίς γκολ20%20%
Διαφορά γκολ+3+5
Ημίχρονο: 60% προηγείται - 20% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 80% νίκη - 20% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 7

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Trabzonspor
ΥπέρΚατά
5
1
0-15
2
1
16-30
5
1
31-45
2
1
46-60
0
0
61-75
2
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (1). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Beşiktaş
ΥπέρΚατά
1
1
0-15
4
3
16-30
3
0
31-45
2
2
46-60
3
1
61-75
3
1
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

3.21
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.7 : 1.5
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
109%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
50%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+40%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
74%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
2%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 50 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Trabzonspor

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.09
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+1.49
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-6.1 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.65
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.84
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
138%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
55%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.06
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-1.1
Γκολ στο φινάλε
Το 13% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 31% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
13%

Beşiktaş

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.95
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.20
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.8 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.35
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.15
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
179%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
69%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.26
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 19% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 6% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
19%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Süper Lig).

Ομάδες vs λίγκα

TrabzonsporLigaBeşiktaş
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα• 3.002.94▲ 3.43
Σκόραραν και οι δύο▼ 43%45%▲ 57%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 71%59%▲ 71%
Clean sheets▲ 43%30%• 29%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 100%77%▲ 86%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 71%81%▼ 71%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.94
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
45%
Σκόραραν και οι δύο
59%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
30%
Clean sheets
1.66
Γκολ εντός / αγώνα
1.28
Γκολ εκτός / αγώνα
+30%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+23%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+12%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
77%
1 γκολ
36%
2 γκολ
16%
3 γκολ
6%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
81%
1 γκολ
42%
2 γκολ
25%
3 γκολ
6%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): Trabzonspor 1 - 1 - 0 Beşiktaş. Μεσος ορος γκολ 4.50, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Trabzonspor και Beşiktaş;

Η Trabzonspor αντιμετωπίζει τη Beşiktaş στις 19 Οκτωβρίου 2026 στη Süper Lig στο Medical Park Stadyumu. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Trabzonspor - Beşiktaş;

Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Trabzonspor κέρδισε 1, η Beşiktaş 0 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 4,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 100%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Trabzonspor - Beşiktaş;

Η Trabzonspor σκοράρει κατά μέσο όρο 2,29 γκολ ανά αγώνα και η Beşiktaş 2,29. Ο μέσος όρος της Süper Lig είναι 2,94 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 59% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 43% των αγώνων της Trabzonspor και στο 57% της Beşiktaş.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Trabzonspor και η Beşiktaş;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Trabzonspor έχει ρεκόρ 3-0-2 (1,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Beşiktaş 4-0-1 (2,40 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Trabzonspor - Beşiktaş;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Trabzonspor - Beşiktaş — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.