Χιλή - Primera DivisiónEstadio Municipal Alcaldesa Ester Roa RebolledoΕνημερωση δεδομενων 30 Αυγούστου 2026

Univ. Concepción - Universidad Chile: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Univ. Concepción - Universidad Chile: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Univ. Concepción παίζει με Universidad Chile στο Primera División (Χιλή). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 30 Αυγούστου 2026. Έδρα: Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo.

Τρέχουσα φόρμα

Univ. Concepción: 0-0-5, 0.00 βαθμοί/αγώνα. Universidad Chile: 4-0-1, 2.40 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Univ. Concepción σκοράρει 0.74 και δέχεται 1.74 γκολ ανά αγώνα. Universidad Chile σκοράρει 1.35 και δέχεται 0.75. Μέσος όρος λίγκας: 2.86 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Univ. Concepción 42%, Universidad Chile 45%. Over 2.5: Univ. Concepción 47%, Universidad Chile 45%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 53%, Over 2.5 55%.

xG, σουτ και στυλ

Universidad Chile έχει υψηλότερο xG: 1.62 έναντι 1.41. Univ. Concepción: 13.1 σουτ ανά αγώνα, Universidad Chile: 14.5.

Ημίχρονα αγώνα

Univ. Concepción: προηγείται στο ημίχρονο 16%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.37. Universidad Chile: προηγείται στο ημίχρονο 30%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.75.

Γκολ ανά λεπτό

Univ. Concepción: 31-45+ (3 γκολ). Universidad Chile: 16-30 (7 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Primera División: 2.86 γκολ ανά αγώνα, BTTS 53%, Over 2.5 55%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-0. Μέσος όρος γκολ 2.00, BTTS 100%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(4.25)
(3.55)
(1.77)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Univ. ConcepciónUniversidad Chile
0.74Γκολ υπέρ / αγώνα1.35
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
1.74Γκολ κατά / αγώνα0.75
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
51%Μέση κατοχή57%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
3.89Σουτ στον στόχο / αγώνα5
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

13.05Σουτ ανά αγώνα14.5
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
3.89Σουτ στον στόχο5
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
5.6%Μετατροπή σουτ9.3%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
51%Κατοχή57%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
1.41xG υπέρ1.62
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
1.59xG κατά1.16
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

Ποιότητα σουτ

Univ. Concepción: ΙσορροπημένηUniversidad Chile: Κυριαρχική
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)30%34%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.190.27

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Univ. Concepción
LLLLL
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
26% W21% R53% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-4-10
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -19
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-0-5
0.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-1-4
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-1-3
WLDLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.4Γκολ κατά: 2.4xG: 1.39xG αντιπάλου: 1.31BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Universidad Chile
WWWWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
50% W30% R20% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
10-6-4
1.80 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +12
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
4-0-1
2.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-3-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-2-1
DLDWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.0Γκολ κατά: 1.0xG: 2.26xG αντιπάλου: 1.03BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Universidad Chile είναι 82% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.74 γκολ / αγώνα - Univ. Concepción · 1.35 γκολ / αγώνα - Universidad Chile

Η Universidad Chile είναι 132% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.74 γκολ / αγώνα - Univ. Concepción · 0.75 γκολ / αγώνα - Universidad Chile

Επιθετικό προφίλ Univ. Concepción: ασταθές

Univ. Concepción σκοράρει στο 63% των αγώνων (12 από 19 αγώνες), ενώ Universidad Chile κρατά clean sheet στο 45% (9 από 20 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Universidad Chile: πολύ ισχυρό

Universidad Chile σκοράρει στο 75% των αγώνων (15 από 20 αγώνες), ενώ Univ. Concepción κρατά clean sheet στο 26% (5 από 19 αγώνες).

14Γκολ υπέρ (σεζόν)27
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
33Γκολ κατά (σεζόν)15
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
2.47Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.1
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
2Γκολ υπέρ (τελευταία 5)10
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
12Γκολ κατά (τελευταία 5)5
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

63%1 γκολ75%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
11%2 γκολ45%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
0%3 γκολ10%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
0%4 γκολ5%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

74%1 γκολ55%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
47%2 γκολ20%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
32%3 γκολ0%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
11%4 γκολ0%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

42%
Univ. Concepción - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 από 19 αγώνες
45%
Universidad Chile - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.9 από 20 αγώνες
53%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

21%BTTS στο ημίχρονο25%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα5%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
0%Γκολ και στα δύο ημίχρονα25%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

BTTS και σύνολο γκολ

32%Τουλ. 3 γκολ και BTTS40%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
16%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS5%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
40%BTTS - τελευταία 580%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

84%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο55%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
37%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο30%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
11%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο5%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

2ο ημίχρονο

63%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο80%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
32%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο30%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
11%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο5%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Universidad Chile είναι 109% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

0.74 π. / αγώνα - Univ. Concepción · 1.55 π. / αγώνα - Universidad Chile

Univ. Concepción - κατάσταση στο ημίχρονο
16% προηγείται26% ισοπαλία58% χάνει
Universidad Chile - κατάσταση στο ημίχρονο
30% προηγείται65% ισοπαλία5% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

0.74Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.55
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
0.37Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.6
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
1Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.3
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
1.37Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.9
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
32%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο70%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
63%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο50%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.05Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.4
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
0.37Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.75
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
0.74Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.45
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
1.11Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.2
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
58%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο55%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile
74%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο50%
Univ. ConcepciónUniversidad Chile

Univ. Concepción - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

21% W42% R37% P
14
Πόντοι ημιχρόνου
7
Γκολ ημιχρόνου
-12
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
20
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-7
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.74
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος163%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 16% των αγώνων και κερδίζει το 26%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.3

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Universidad Chile - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

35% W35% R30% P
31
Πόντοι ημιχρόνου
12
Γκολ ημιχρόνου
+6
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
28
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+6
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.55
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος167%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 30% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Univ. Concepción - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.000.60
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.0
Γκολ κατά / αγώνα1.60.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.00.8
1 γκολ100%40%
2 γκολ40%20%
3 γκολ40%20%
Ανέπαφη εστία0%60%
Χωρίς γκολ60%100%
Διαφορά γκολ-6-4
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 0% ισοπαλία - 100% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 60% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Universidad Chile - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.801.40
Γκολ υπέρ / αγώνα1.01.0
Γκολ κατά / αγώνα0.40.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.41.6
1 γκολ80%100%
2 γκολ60%60%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ20%40%
Διαφορά γκολ+3+2
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 60% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 20% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Univ. Concepción
ΥπέρΚατά
2
5
0-15
2
8
16-30
3
6
31-45
2
4
46-60
3
4
61-75
2
6
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (3 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -4 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Universidad Chile
ΥπέρΚατά
2
2
0-15
7
1
16-30
3
3
31-45
5
4
46-60
3
0
61-75
7
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +2 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.29
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.7 : 1.5
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
80%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
44%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-12%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
47%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
9%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 11 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Univ. Concepción

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.18
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.82
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+10.3 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.67
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.15
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
45%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
141%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-1.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
0.0
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 14% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

Universidad Chile

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.46
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.14
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-9.8 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.27
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.41
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
110%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
46%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.60
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 26% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 7% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
26%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Primera División).

Ομάδες vs λίγκα

Univ. ConcepciónLigaUniversidad Chile
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.472.86 2.10
Σκόραραν και οι δύο 42%53% 45%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 47%55% 45%
Clean sheets 26%26% 45%
Γκολ πριν το ημίχρονο 84%73% 55%
Γκολ μετά το ημίχρονο 63%78% 80%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.86
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
53%
Σκόραραν και οι δύο
55%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.63
Γκολ εντός / αγώνα
1.23
Γκολ εκτός / αγώνα
+33%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+25%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+12%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
73%
1 γκολ
37%
2 γκολ
15%
3 γκολ
4%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
43%
2 γκολ
21%
3 γκολ
12%
4 γκολ

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Univ. Concepción 0 - 1 - 0 Universidad Chile. Μεσος ορος γκολ 2.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Univ. Concepción και Universidad Chile;

Η Univ. Concepción αντιμετωπίζει τη Universidad Chile στις 30 Αυγούστου 2026 στη Primera División στο Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Univ. Concepción - Universidad Chile;

Η Univ. Concepción σκοράρει κατά μέσο όρο 0,74 γκολ ανά αγώνα και η Universidad Chile 1,35. Ο μέσος όρος της Primera División είναι 2,86 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 55% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 42% των αγώνων της Univ. Concepción και στο 45% της Universidad Chile.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Univ. Concepción και η Universidad Chile;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Univ. Concepción έχει ρεκόρ 0-0-5 (0,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Universidad Chile 4-0-1 (2,40 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Univ. Concepción - Universidad Chile;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Univ. Concepción - Universidad Chile — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.