Wehen Wiesbaden - Rot-Weiss Essen: στατιστικά αγώνα
Wehen Wiesbaden - Rot-Weiss Essen: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Wehen Wiesbaden αντιμετώπισε την Rot-Weiss Essen στο 3. Liga (Γερμανία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 29 Αυγούστου 2026. Έδρα: BRITA-Arena. Τελικό σκορ: 0:0.
Τρέχουσα φόρμα
Wehen Wiesbaden: 0-0-2, 0.00 βαθμοί/αγώνα. Rot-Weiss Essen: 1-0-1, 1.50 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Wehen Wiesbaden σκοράρει 0.50 και δέχεται 3.50 γκολ ανά αγώνα. Rot-Weiss Essen σκοράρει 1.50 και δέχεται 2.50. Μέσος όρος λίγκας: 3.57 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Wehen Wiesbaden 50%, Rot-Weiss Essen 50%. Over 2.5: Wehen Wiesbaden 100%, Rot-Weiss Essen 50%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 62%, Over 2.5 62%.
xG, σουτ και στυλ
Rot-Weiss Essen έχει υψηλότερο xG: 2.09 έναντι 1.51. Wehen Wiesbaden: 12.5 σουτ ανά αγώνα, Rot-Weiss Essen: 20.0.
Ημίχρονα αγώνα
Wehen Wiesbaden: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.00. Rot-Weiss Essen: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.50.
Γκολ ανά λεπτό
Wehen Wiesbaden: 31-45+ (1 γκολ). Rot-Weiss Essen: 0-15 (1 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
3. Liga: 3.57 γκολ ανά αγώνα, BTTS 62%, Over 2.5 62%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-1. Μέσος όρος γκολ 4.50, BTTS 100%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Wehen Wiesbaden διαθέτει οριακό ποιοτικό πλεονέκτημα στη δημιουργία ευκαιριών: στην έδρα της καταγράφει κατά μέσο όρο 1,89 xG, ενώ η Rot-Weiss Essen εκτός έδρας επιτρέπει στους αντιπάλους 2,00 xG. Οι γηπεδούχοι κρατούν συχνότερα την κατοχή (55% έναντι 48%) και πραγματοποιούν περισσότερα σουτ εντός εστίας ανά αγώνα, 7 έναντι 5 των αντιπάλων, γεγονός που αναμένεται να τους επιτρέψει να επιβάλουν τον ρυθμό του αγώνα. Ωστόσο, και οι δύο άμυνες είναι εμφανώς ασταθείς: η Wiesbaden δέχεται κατά μέσο όρο 3 γκολ εντός έδρας, ενώ η Essen δέχεται έως και 5 γκολ εκτός έδρας, χωρίς clean sheets για καμία από τις δύο ομάδες. Οι φιλοξενούμενοι είναι πιο αποτελεσματικοί στην εκτέλεση, μετατρέποντας σε γκολ το 14% των σουτ έναντι 7% των γηπεδούχων, επομένως οι πιθανότητές τους να σκοράρουν παραμένουν υψηλές. Με ίδιο απολογισμό 2 νικών και 3 ηττών στα πέντε τελευταία παιχνίδια και για τις δύο ομάδες, το πλεονέκτημα έδρας και οι καλύτεροι δείκτες δημιουργίας δίνουν οριακό προβάδισμα στη Wiesbaden.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Η επιλογή BTTS: Ναι υποστηρίζεται κυρίως από την τρέχουσα αμυντική ευάλωτη κατάσταση και των δύο ομάδων: η Wehen Wiesbaden δεχόταν κατά μέσο όρο 2,4 γκολ στα 5 τελευταία παιχνίδια, ενώ η Rot-Weiss Essen 2,0. Οι φιλοξενούμενοι πετύχαιναν σε αυτό το διάστημα 1,2 γκολ ανά αγώνα με xG 1,76, ενώ οι γηπεδούχοι δημιουργούσαν ευκαιρίες αξίας κατά μέσο όρο 1,33 xG. Η άμυνα της Essen επέτρεπε στους αντιπάλους 1,43 xG ανά αγώνα, γεγονός που δίνει στη Wehen ρεαλιστική βάση για να σκοράρει, παρά τον μέσο όρο μόλις 1,0 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της. Και οι δύο ομάδες είχαν BTTS στο 40% των πέντε τελευταίων αγώνων τους, όμως το πρωτάθλημα καταγράφει σαφώς υψηλότερο ποσοστό, στο 65%, ενώ ο μέσος όρος των 3,7 γκολ ανά αγώνα ευνοεί ένα ανοιχτό παιχνίδι. Το εποχικό 100% ανέπαφης εστίας της Wehen έρχεται σε αντίθεση με τα 12 γκολ που δέχθηκε στα 5 τελευταία παιχνίδια, επομένως είναι πιο πιθανό να σκοράρει και η Essen.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Τα πέντε τελευταία παιχνίδια της Wehen Wiesbaden είχαν κατά μέσο όρο 3,4 γκολ, καθώς η ομάδα σκόραρε 1,0 τέρματα και δέχθηκε έως και 2,4, ενώ οι αγώνες της Rot-Weiss Essen είχαν κατά μέσο όρο 3,2 γκολ, με απολογισμό 1,2 γκολ υπέρ και 2,0 κατά. Η γραμμή των 2,5 ξεπεράστηκε στο 80% των πέντε τελευταίων αγώνων των γηπεδούχων και στο 60% των αγώνων των φιλοξενούμενων, ενώ ο μέσος όρος ολόκληρης της λίγκας ανέρχεται στα υψηλά επίπεδα των 3,7 γκολ. Η επιθετική δυναμική αποτυπώνεται επιπλέον στο xG: η Wiesbaden δημιουργεί κατά μέσο όρο 1,33 xG και η Essen 1,76, ενώ οι δύο άμυνες επιτρέπουν αντίστοιχα 1,40 και 1,43 xG. Το Over 1,5 αποτελεί την ισχυρότερη επιλογή, καθώς ο συνδυασμός της πρόσφατα αδύναμης αμυντικής παρουσίας των δύο πλευρών και η πρόβλεψη για 2,95 γκολ συνηγορούν ξεκάθαρα υπέρ τουλάχιστον δύο τερμάτων.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Wehen Wiesbaden έχει σαφές πλεονέκτημα στην ποιότητα των δημιουργούμενων ευκαιριών: ο μέσος όρος xG ανέρχεται σε 2,68 έναντι 1,49 της Rot-Weiss Essen, ενώ οι γηπεδούχοι πραγματοποιούν κατά μέσο όρο 26 σουτ, έναντι 14 των αντιπάλων τους. Ιδιαίτερα σημαντική είναι η αμυντική αδυναμία της Essen εκτός έδρας, όπου η ομάδα δεχόταν κατά μέσο όρο 5,0 γκολ, ενώ η Wiesbaden περιόριζε τους αντιπάλους σε μόλις 0,71 xG. Στα τελευταία πέντε παιχνίδια, οι γηπεδούχοι προηγούνταν στο Ημίχρονο στο 40% των αγώνων, ενώ οι φιλοξενούμενοι βρίσκονταν πίσω στο σκορ μετά το πρώτο ημίχρονο επίσης στο 40% των περιπτώσεων. Η Wiesbaden αναμένεται συχνότερα να επιβάλει τον ρυθμό από την αρχή, αν και η πρόσφατη φόρμα των δύο ομάδων είναι παρόμοια, με 2 νίκες και 3 ήττες για καθεμία στα πέντε τελευταία παιχνίδια. Ως εκ τούτου, το πιθανότερο σενάριο παραμένει η προηγούμενη της γηπεδούχου στο Ημίχρονο και η διατήρηση του προβαδίσματος μέχρι το τέλος, δηλαδή Ημίχρονο/Τελικό 1/1.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Wehen Wiesbaden | Rot-Weiss Essen | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 40% | 30% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.12 | 0.10 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.10 | 0.25 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Rot-Weiss Essen είναι 200% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
0.5 γκολ / αγώνα - Wehen Wiesbaden · 1.5 γκολ / αγώνα - Rot-Weiss Essen
Η Rot-Weiss Essen είναι 40% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
3.5 γκολ / αγώνα - Wehen Wiesbaden · 2.5 γκολ / αγώνα - Rot-Weiss Essen
Wehen Wiesbaden σκοράρει στο 50% των αγώνων (1 από 2 αγώνες), ενώ Rot-Weiss Essen κρατά clean sheet στο 50% (1 από 2 αγώνες).
Rot-Weiss Essen σκοράρει στο 100% των αγώνων (2 από 2 αγώνες), ενώ Wehen Wiesbaden κρατά clean sheet στο 0% (0 από 2 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Wehen Wiesbaden
Over / Under - Rot-Weiss Essen
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Rot-Weiss Essen είναι 100% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
0.5 π. / αγώνα - Wehen Wiesbaden · 1 π. / αγώνα - Rot-Weiss Essen
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Wehen Wiesbaden - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Rot-Weiss Essen - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.50 | 0.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.5 | 0.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.5 | 2.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 2.0 | 2.0 |
| 1 γκολ | 100% | 100% |
| 2 γκολ | 100% | 100% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 0% | 0% |
| Χωρίς γκολ | 50% | 100% |
| Διαφορά γκολ | -2 | -4 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.00 | 1.50 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 1.0 | 0.5 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.0 | 1.5 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 2.0 | 2.0 |
| 1 γκολ | 50% | 100% |
| 2 γκολ | 50% | 50% |
| 3 γκολ | 50% | 50% |
| Ανέπαφη εστία | 50% | 50% |
| Χωρίς γκολ | 50% | 50% |
| Διαφορά γκολ | 0 | -2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -4 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (1 goal). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Wehen Wiesbaden
Rot-Weiss Essen
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (3. Liga).
Ομάδες vs λίγκα
| Wehen Wiesbaden | Liga | Rot-Weiss Essen | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 4.00 | 3.57 | ▲ 4.00 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 50% | 62% | ▼ 50% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▲ 100% | 62% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 19% | ▲ 50% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▲ 100% | 86% | ▼ 50% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 100% | 86% | ▲ 100% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (2): Wehen Wiesbaden 0 - 1 - 1 Rot-Weiss Essen. Μεσος ορος γκολ 4.50, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Wehen Wiesbaden - Rot-Weiss Essen;
Ο αγώνας της 3. Liga έληξε Wehen Wiesbaden 0:0 Rot-Weiss Essen. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Wehen Wiesbaden - Rot-Weiss Essen;
Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Wehen Wiesbaden κέρδισε 0, η Rot-Weiss Essen 1 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 4,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 100%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Wehen Wiesbaden - Rot-Weiss Essen;
Η Wehen Wiesbaden σκοράρει κατά μέσο όρο 0,50 γκολ ανά αγώνα και η Rot-Weiss Essen 1,50. Ο μέσος όρος της 3. Liga είναι 3,57 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 62% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 50% των αγώνων της Wehen Wiesbaden και στο 50% της Rot-Weiss Essen.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Wehen Wiesbaden και η Rot-Weiss Essen;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Wehen Wiesbaden έχει ρεκόρ 0-0-2 (0,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Rot-Weiss Essen 1-0-1 (1,50 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Wehen Wiesbaden - Rot-Weiss Essen;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


