Ηνωμένες Πολιτείες - USL League OneΕνημερωση δεδομενων 17 Οκτωβρίου 2026

Westchester SC - Naples: στατιστικά αγώνα

Westchester SC crest
Westchester SC
3 : 2ημιχρονο 3:0
Naples crest
Naples

Westchester SC - Naples: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Westchester SC αντιμετώπισε την Naples στο USL League One (Ηνωμένες Πολιτείες). Ο αγώνας διεξήχθη στις 15 Αυγούστου 2026. Τελικό σκορ: 3:2.

Τρέχουσα φόρμα

Westchester SC: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα. Naples: 1-0-4, 0.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Westchester SC σκοράρει 1.47 και δέχεται 1.42 γκολ ανά αγώνα. Naples σκοράρει 1.11 και δέχεται 1.63. Μέσος όρος λίγκας: 2.87 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Westchester SC 42%, Naples 47%. Over 2.5: Westchester SC 47%, Naples 47%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 55%, Over 2.5 60%.

xG, σουτ και στυλ

Westchester SC έχει υψηλότερο xG: 1.50 έναντι 1.47. Westchester SC: 11.8 σουτ ανά αγώνα, Naples: 12.3.

Ημίχρονα αγώνα

Westchester SC: προηγείται στο ημίχρονο 32%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.79. Naples: προηγείται στο ημίχρονο 37%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.63.

Γκολ ανά λεπτό

Westchester SC: 76-90+ (7 γκολ). Naples: 76-90+ (9 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

USL League One: 2.87 γκολ ανά αγώνα, BTTS 55%, Over 2.5 60%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 4 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-1-2. Μέσος όρος γκολ 2.50, BTTS 50%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Westchester SC κερδίζει το 56% των αγώνων της εντός έδρας και πετυχαίνει εκεί κατά μέσο όρο 2,56 γκολ ανά αγώνα, ενώ η Naples σκοράρει μόλις 0,89 γκολ στα εκτός έδρας παιχνίδια. Οι γηπεδούχοι είναι σαφώς πιο αποτελεσματικοί: μετατρέπουν σε γκολ το 20% των προσπαθειών τους, έναντι μόλις 7% των φιλοξενούμενων, ενώ καταγράφουν κατά μέσο όρο 5,44 σουτ εντός εστίας, έναντι 3,33 των αντιπάλων. Η άμυνα της Westchester SC δέχεται εντός έδρας 0,89 γκολ ανά αγώνα, ενώ η Naples επιτρέπει στους αντιπάλους της 1,78 γκολ και έχει χάσει το 78% των εκτός έδρας αγώνων της. Η πρόσφατη φόρμα ευνοεί επίσης τους γηπεδούχους, οι οποίοι συγκέντρωσαν 5 βαθμούς στα πέντε προηγούμενα παιχνίδια τους, ενώ η Naples έχασε 4 από τα 5 τελευταία ματς και δέχθηκε σε αυτά 10 γκολ. Παρότι το xG της Westchester SC εντός έδρας ανέρχεται σε 1,68, έναντι 1,44 της Naples στα εκτός έδρας παιχνίδια, το πλεονέκτημα της Westchester στην αποτελεσματικότητα και στην αγωνιστική οργάνωση στην έδρα της δείχνει προς τη νίκη της.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το σενάριο να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι ελαφρώς πιο πιθανό, καθώς η Naples δέχεται κατά μέσο όρο 1,78 γκολ ανά αγώνα και έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της μόλις στο 11% των αναμετρήσεων. Η Westchester δημιουργεί ευκαιρίες αξίας κατά μέσο όρο 1,50 xG, καταγράφει 4,3 τελικές προσπάθειες στον στόχο ανά αγώνα, ενώ οι αντίπαλοί της επιτρέπουν κατά μέσο όρο 1,56 xG. Οι φιλοξενούμενοι σκοράρουν μόλις 0,89 γκολ ανά αγώνα, ωστόσο στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους το xG τους αυξήθηκε στο 1,49, ενώ η Westchester σε αυτό το διάστημα επέτρεψε στους αντιπάλους της έως και 2,17 xG. Το G/G επιβεβαιώθηκε στο 60% των πέντε τελευταίων αγώνων της Naples, ενώ και ο μέσος όρος του πρωταθλήματος, στο 55%, στηρίζει την επιλογή «Ναι». Ωστόσο, το BTTS εμφανίστηκε μόλις στο 40% των φετινών αγώνων της Westchester, γεγονός που περιορίζει την αξιοπιστία της πρόβλεψης.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Η Westchester αναμένεται να δημιουργήσει ικανοποιητικό αριθμό ευκαιριών, καθώς ο μέσος όρος xG της ανέρχεται στο 1,50, ενώ η Naples δέχεται κατά μέσο όρο 1,78 γκολ και επιτρέπει στους αντιπάλους της xG στο 1,56. Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι πετυχαίνουν μόλις 0,89 γκολ ανά αγώνα, ενώ η Westchester διατηρεί ανέπαφη την εστία της στο 40% των αναμετρήσεων, γεγονός που περιορίζει την εκτίμησή της περίπου στο 1,15 γκολ. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, και οι δύο ομάδες είχαν 60% των αγώνων τους με τουλάχιστον τρία γκολ, όμως ο συνολικός αναμενόμενος αριθμός τερμάτων, 2,70, εξακολουθεί να δείχνει συχνότερα σε αποτέλεσμα κάτω από τέσσερα γκολ. Σε επίπεδο σεζόν, η γραμμή Under 3,5 γκολ επιβεβαιώθηκε στο 70% των αγώνων της Westchester και στο 78% των αναμετρήσεων της Naples. Επιπλέον, καμία από τις δύο ομάδες δεν πετυχαίνει κατά μέσο όρο περισσότερα από 1,30 γκολ, επομένως το Under 3,5 αποτελεί την ισχυρότερη επιλογή.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η Westchester SC έχει σαφές πλεονέκτημα στα αποτελέσματα ολόκληρων των αγώνων: κερδίζει το 50% των αναμετρήσεων και συγκεντρώνει κατά μέσο όρο 1,60 βαθμούς, ενώ η Naples επικρατεί μόλις στο 11% των αγώνων και ηττάται στο 78%. Οι γηπεδούχοι προηγούνταν στο Ημίχρονο σε 5 από τις 10 αναμετρήσεις, ενώ η Naples βρισκόταν μπροστά μόλις 2 φορές και στο 44% των περιπτώσεων πήγαινε στην ανάπαυλα με μειονέκτημα. Η επίθεση της Westchester δημιουργεί κατά μέσο όρο xG 1,50 και καταγράφει 4,3 σουτ εντός εστίας ανά αγώνα, ενώ η άμυνα των φιλοξενούμενων επιτρέπει κατά μέσο όρο 1,56 xG και 1,78 γκολ. Μετά την ανάπαυλα, η Naples δέχεται κατά μέσο όρο 1,22 γκολ, ενώ στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις της δέχεται έως και 1,40, γεγονός που ενισχύει το σενάριο διατήρησης ή διεύρυνσης του προβαδίσματος των γηπεδούχων. Η πιο πρόσφατη ασταθής φόρμα της Westchester, με μόλις 20% νίκες στα πέντε τελευταία παιχνίδια, επιβάλλει προσοχή, όμως η συνολική διαφορά ποιότητας και η αδυναμία της Naples εκτός έδρας εξακολουθούν να στηρίζουν περισσότερο το σημείο 1/1 στην αγορά Ημίχρονο/Τελικό.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

3 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 2
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

49Κατοχη (%)51
Westchester SCNaples
17Σουτ13
Westchester SCNaples
8Σουτ στον στοχο4
Westchester SCNaples
2.18xG1.96
Westchester SCNaples
4Κορνερ5
Westchester SCNaples
75Επικινδυνες επιθεσεις119
Westchester SCNaples
17Φαουλ14
Westchester SCNaples
3Καρτες1
Westchester SCNaples

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.47Γκολ υπέρ / αγώνα1.11
Westchester SCNaples
1.42Γκολ κατά / αγώνα1.63
Westchester SCNaples
48%Μέση κατοχή53%
Westchester SCNaples
4.68Σουτ στον στόχο / αγώνα3.84
Westchester SCNaples

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.84Σουτ ανά αγώνα12.32
Westchester SCNaples
4.68Σουτ στον στόχο3.84
Westchester SCNaples
12.4%Μετατροπή σουτ9%
Westchester SCNaples
48%Κατοχή53%
Westchester SCNaples
1.5xG υπέρ1.47
Westchester SCNaples
1.8xG κατά1.39
Westchester SCNaples

Ποιότητα σουτ

Westchester SC: ΙσορροπημένηNaples: Ισορροπημένη
Westchester SCNaples
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)40%31%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.130.12
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.310.29

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Westchester SC είναι 67% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1 π. / αγώνα - Westchester SC · 0.6 π. / αγώνα - Naples

Westchester SC
LDWDL
Κατανομή αποτελεσμάτων
26% Ν21% Ι53% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-4-10
1.00 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
5-2-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-1-1
DWWLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.0xG: 1.40xG αντιπάλου: 2.10BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Naples
LLLLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
32% Ν11% Ι58% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
6-2-11
1.05 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -10
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-0-4
0.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-1-7
Τελευταία 5 εκτός έδρας
0-0-5
LLLLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 1.8xG: 1.55xG αντιπάλου: 1.51BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Westchester SC είναι 32% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.47 γκολ / αγώνα - Westchester SC · 1.11 γκολ / αγώνα - Naples

Η Westchester SC είναι 15% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.42 γκολ / αγώνα - Westchester SC · 1.63 γκολ / αγώνα - Naples

Επιθετικό προφίλ Westchester SC: ισχυρό

Westchester SC σκοράρει στο 58% των αγώνων (11 από 19 αγώνες), ενώ Naples κρατά clean sheet στο 26% (5 από 19 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Naples: πολύ ισχυρό

Naples σκοράρει στο 74% των αγώνων (14 από 19 αγώνες), ενώ Westchester SC κρατά clean sheet στο 21% (4 από 19 αγώνες).

28Γκολ υπέρ (σεζόν)21
Westchester SCNaples
27Γκολ κατά (σεζόν)31
Westchester SCNaples
2.89Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.74
Westchester SCNaples
5Γκολ υπέρ (τελευταία 5)5
Westchester SCNaples
5Γκολ κατά (τελευταία 5)9
Westchester SCNaples

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

58%1 γκολ74%
Westchester SCNaples
42%2 γκολ32%
Westchester SCNaples
21%3 γκολ5%
Westchester SCNaples
16%4 γκολ0%
Westchester SCNaples

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

79%1 γκολ74%
Westchester SCNaples
37%2 γκολ47%
Westchester SCNaples
16%3 γκολ26%
Westchester SCNaples
11%4 γκολ11%
Westchester SCNaples

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

42%
Westchester SC - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 από 19 αγώνες
55%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

21%BTTS στο ημίχρονο11%
Westchester SCNaples
5%BTTS και στα δύο ημίχρονα11%
Westchester SCNaples
32%Γκολ και στα δύο ημίχρονα26%
Westchester SCNaples

BTTS και σύνολο γκολ

32%Τουλ. 3 γκολ και BTTS42%
Westchester SCNaples
16%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS5%
Westchester SCNaples
20%BTTS - τελευταία 560%
Westchester SCNaples

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

79%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο84%
Westchester SCNaples
42%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο16%
Westchester SCNaples
21%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο5%
Westchester SCNaples

2ο ημίχρονο

79%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο79%
Westchester SCNaples
42%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο53%
Westchester SCNaples
16%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο21%
Westchester SCNaples

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Naples είναι 9% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.26 π. / αγώνα - Westchester SC · 1.37 π. / αγώνα - Naples

Westchester SC - κατάσταση στο ημίχρονο
32% προηγείται32% ισοπαλία37% χάνει
Naples - κατάσταση στο ημίχρονο
37% προηγείται26% ισοπαλία37% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.26Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.37
Westchester SCNaples
0.68Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.47
Westchester SCNaples
0.79Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.58
Westchester SCNaples
1.47Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.05
Westchester SCNaples
47%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο53%
Westchester SCNaples
53%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο53%
Westchester SCNaples

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.37Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.84
Westchester SCNaples
0.79Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.63
Westchester SCNaples
0.63Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1.05
Westchester SCNaples
1.42Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.68
Westchester SCNaples
47%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο37%
Westchester SCNaples
58%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο47%
Westchester SCNaples

Westchester SC - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

37% Ν26% Ι37% Η
24
Πόντοι ημιχρόνου
13
Γκολ ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
26
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+3
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.26
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος81%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 32% των αγώνων και κερδίζει το 26%. Συνήθως κρατά το προβάδισμα ως το τέλος.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.2

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Naples - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

16% Ν37% Ι47% Η
26
Πόντοι ημιχρόνου
9
Γκολ ημιχρόνου
-2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
16
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-8
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.37
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος86%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 37% των αγώνων και κερδίζει το 32%. Συνήθως κρατά το προβάδισμα ως το τέλος.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.5

Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Westchester SC - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.201.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.6
Γκολ κατά / αγώνα0.40.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.81.2
1 γκολ60%80%
2 γκολ20%40%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ60%60%
Διαφορά γκολ00
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 40% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Naples - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.600.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.6
Γκολ κατά / αγώνα0.21.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.62.2
1 γκολ60%100%
2 γκολ0%60%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία80%0%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ+1-5
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 20% ισοπαλία - 80% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Westchester SC
ΥπέρΚατά
4
3
0-15
5
4
16-30
4
8
31-45
3
4
46-60
5
4
61-75
7
4
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Naples
ΥπέρΚατά
1
4
0-15
4
3
16-30
4
4
31-45
0
6
46-60
3
5
61-75
9
9
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (9). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.81
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.5 : 1.3
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
98%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
45%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-11%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
43%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
11%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 9 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Westchester SC

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.30
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.35
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-10.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.03
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.38
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
83%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
129%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
0.00
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 25% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 14% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
25%

Naples

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.08
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.60
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+2.1 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.36
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.24
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
101%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
92%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.45
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 43% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 5% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
43%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (USL League One).

Ομάδες vs λίγκα

Westchester SCLigaNaples
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα• 2.892.87▼ 2.74
Σκόραραν και οι δύο▼ 42%55%▼ 47%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 47%60%▼ 47%
Clean sheets▼ 21%26%• 26%
Γκολ πριν το ημίχρονο▲ 79%70%▲ 84%
Γκολ μετά το ημίχρονο• 79%78%• 79%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.87
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
55%
Σκόραραν και οι δύο
60%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.77
Γκολ εντός / αγώνα
1.10
Γκολ εκτός / αγώνα
+61%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+38%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+34%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
70%
1 γκολ
39%
2 γκολ
13%
3 γκολ
4%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
47%
2 γκολ
20%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Westchester SCΚίτρινη κάρταPiero Elias
  2. Westchester SCΓκολConor McGlynnΑσίστ: Timofey Timchenko
  3. Westchester SCΓκολJonathan JimenezΑσίστ: Kyle Evans
  4. Westchester SCΓκολPiero EliasΑσίστ: Dean Diego Guezen
  5. Westchester SCΑλλαγήΜπήκε: Aidan BorraΒγήκε: Piero Elias
  6. NaplesΑλλαγήΜπήκε: Christopher GarciaΒγήκε: Taylor Gray
  7. Westchester SCΑλλαγήΜπήκε: Ermin MackicΒγήκε: Aleksei Armas
  8. Westchester SCΚίτρινη κάρταDean Diego Guezen
  9. NaplesΚίτρινη κάρταOmar Ciss
  10. NaplesΑλλαγήΜπήκε: Alexander Bulai-TudorΒγήκε: Omar Ciss
  11. NaplesΓκολNicolas LikuliaΑσίστ: Marc Torrellas Gratacos
  12. Westchester SCΚίτρινη κάρταJonathan Jimenez
  13. NaplesΑλλαγήΜπήκε: William ArevaloΒγήκε: Raul Miglietti
  14. Westchester SCΑλλαγήΜπήκε: Samory PowderΒγήκε: Jonathan Jimenez

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (4): Westchester SC 1 - 1 - 2 Naples. Μεσος ορος γκολ 2.50, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.

Naples
1 : 0
Westchester SC
Westchester SC
2 : 0
FC Naples
FC Naples
2 : 2
Westchester SC
FC Naples
2 : 1
Westchester SC

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Westchester SC - Naples;

Ο αγώνας της USL League One έληξε Westchester SC 3:2 Naples. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Westchester SC - Naples;

Στις τελευταίες 4 απευθείας αναμετρήσεις η Westchester SC κέρδισε 1, η Naples 2 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Westchester SC - Naples;

Η Westchester SC σκοράρει κατά μέσο όρο 1,47 γκολ ανά αγώνα και η Naples 1,11. Ο μέσος όρος της USL League One είναι 2,87 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 60% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 42% των αγώνων της Westchester SC και στο 47% της Naples.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Westchester SC και η Naples;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Westchester SC έχει ρεκόρ 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Naples 1-0-4 (0,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Westchester SC - Naples;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Westchester SC - Naples: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.