Πολωνία - 3 Liga Group 1Ενημερωση δεδομενων 22 Οκτωβρίου 2026

Wisła Płock II - Ząbkovia Ząbki: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Wisła Płock II - Ząbkovia Ząbki: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Wisła Płock II παίζει με Ząbkovia Ząbki στο 3 Liga Group 1 (Πολωνία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 24 Οκτωβρίου 2026.

Τρέχουσα φόρμα

Wisła Płock II: 2-0-3, 1.20 βαθμοί/αγώνα. Ząbkovia Ząbki: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Wisła Płock II σκοράρει 1.92 και δέχεται 1.62 γκολ ανά αγώνα. Ząbkovia Ząbki σκοράρει 1.92 και δέχεται 1.62. Μέσος όρος λίγκας: 3.57 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Wisła Płock II 85%, Ząbkovia Ząbki 54%. Over 2.5: Wisła Płock II 69%, Ząbkovia Ząbki 62%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 70%, Over 2.5 65%.

xG, σουτ και στυλ

Ząbkovia Ząbki έχει υψηλότερο xG: 1.98 έναντι 1.55. Wisła Płock II: 10.9 σουτ ανά αγώνα, Ząbkovia Ząbki: 13.7.

Ημίχρονα αγώνα

Wisła Płock II: προηγείται στο ημίχρονο 23%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.15. Ząbkovia Ząbki: προηγείται στο ημίχρονο 31%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.15.

Γκολ ανά λεπτό

Wisła Płock II: 76-90+ (9 γκολ). Ząbkovia Ząbki: 16-30 (5 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

3 Liga Group 1: 3.57 γκολ ανά αγώνα, BTTS 70%, Over 2.5 65%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-1-0. Μέσος όρος γκολ 2.50, BTTS 50%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(2.25)
(3.50)
(2.70)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
1.92Γκολ υπέρ / αγώνα1.92
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
1.62Γκολ κατά / αγώνα1.62
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
46%Μέση κατοχή43%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
4.77Σουτ στον στόχο / αγώνα5.31
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

10.92Σουτ ανά αγώνα13.69
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
4.77Σουτ στον στόχο5.31
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
17.6%Μετατροπή σουτ14%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
46%Κατοχή43%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
1.55xG υπέρ1.98
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
1.61xG κατά1.7
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

Ποιότητα σουτ

Wisła Płock II: Με κόντρεςZąbkovia Ząbki: Με κόντρες
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)44%39%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.140.14
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.400.36

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Ząbkovia Ząbki είναι 33% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.2 π. / αγώνα - Wisła Płock II · 1.6 π. / αγώνα - Ząbkovia Ząbki

Wisła Płock II
LWLWL
Κατανομή αποτελεσμάτων
46% Ν23% Ι31% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
6-3-4
1.62 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +4
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-0-3
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-2-0
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-2-0
DWDWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 1.6xG: 1.50xG αντιπάλου: 1.52BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Ząbkovia Ząbki
WLDWD
Κατανομή αποτελεσμάτων
46% Ν23% Ι31% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
6-3-4
1.62 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +4
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-2-1
1.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-1-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
3-1-1
WLWWD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.2Γκολ κατά: 1.4xG: 1.96xG αντιπάλου: 1.54BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Επιθετικό προφίλ Wisła Płock II: πολύ ισχυρό

Wisła Płock II σκοράρει στο 92% των αγώνων (12 από 13 αγώνες), ενώ Ząbkovia Ząbki κρατά clean sheet στο 31% (4 από 13 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Ząbkovia Ząbki: πολύ ισχυρό

Ząbkovia Ząbki σκοράρει στο 85% των αγώνων (11 από 13 αγώνες), ενώ Wisła Płock II κρατά clean sheet στο 8% (1 από 13 αγώνες).

25Γκολ υπέρ (σεζόν)25
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
21Γκολ κατά (σεζόν)21
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
3.54Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3.54
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)11
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
8Γκολ κατά (τελευταία 5)7
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

92%1 γκολ85%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
69%2 γκολ62%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
15%3 γκολ31%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
8%4 γκολ15%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

92%1 γκολ69%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
38%2 γκολ46%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
23%3 γκολ23%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
8%4 γκολ15%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

85%
Wisła Płock II - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.11 από 13 αγώνες
54%
Ząbkovia Ząbki - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.7 από 13 αγώνες
70%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

38%BTTS στο ημίχρονο15%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
15%BTTS και στα δύο ημίχρονα8%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
46%Γκολ και στα δύο ημίχρονα23%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

BTTS και σύνολο γκολ

69%Τουλ. 3 γκολ και BTTS38%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS23%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
80%BTTS - τελευταία 560%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

69%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο69%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
46%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο46%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
23%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο23%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

2ο ημίχρονο

100%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο85%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
54%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο69%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
38%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο38%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Ząbkovia Ząbki είναι 12% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.23 π. / αγώνα - Wisła Płock II · 1.38 π. / αγώνα - Ząbkovia Ząbki

Wisła Płock II - κατάσταση στο ημίχρονο
23% προηγείται54% ισοπαλία23% χάνει
Ząbkovia Ząbki - κατάσταση στο ημίχρονο
31% προηγείται46% ισοπαλία23% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.23Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.38
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
0.77Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.77
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
0.62Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.62
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
1.38Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.38
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
54%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο62%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
38%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο54%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.54Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.38
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
1.15Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1.15
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
1Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
2.15Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)2.15
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
31%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο46%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki
23%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο38%
Wisła Płock IIZąbkovia Ząbki

Wisła Płock II - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

46% Ν15% Ι38% Η
16
Πόντοι ημιχρόνου
10
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
20
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.23
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος200%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 23% των αγώνων και κερδίζει το 46%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.4

Δέχεται 0.4 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Ząbkovia Ząbki - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

38% Ν23% Ι38% Η
18
Πόντοι ημιχρόνου
10
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
18
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.38
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος148%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 31% των αγώνων και κερδίζει το 46%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.4

Δέχεται 0.4 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Wisła Płock II - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.60.8
Γκολ κατά / αγώνα0.61.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.21.8
1 γκολ60%100%
2 γκολ60%40%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία40%20%
Χωρίς γκολ40%40%
Διαφορά γκολ0-1
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 100% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 0% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 60% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 3
Ząbkovia Ząbki - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.601.60
Γκολ υπέρ / αγώνα1.01.2
Γκολ κατά / αγώνα0.80.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.81.8
1 γκολ80%80%
2 γκολ60%60%
3 γκολ40%20%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ40%40%
Διαφορά γκολ+1+3
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 40% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 40% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 5

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Wisła Płock II
ΥπέρΚατά
2
1
0-15
3
5
16-30
5
2
31-45
2
6
46-60
4
2
61-75
9
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +4 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Ząbkovia Ząbki
ΥπέρΚατά
2
3
0-15
5
2
16-30
3
3
31-45
5
2
46-60
5
5
61-75
5
6
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 16-30 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

3.54
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.8 : 1.8
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
99%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
70%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-29%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
78%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
1%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 100 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Wisła Płock II

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.06
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.36
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.37
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.01
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
105%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
93%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.42
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.4
Γκολ στο φινάλε
Το 36% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 8% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
36%

Ząbkovia Ząbki

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.28
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.02
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.9 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.06
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.08
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
110%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
89%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.02
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.4
Γκολ στο φινάλε
Το 20% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 8% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
20%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (3 Liga Group 1).

Ομάδες vs λίγκα

Wisła Płock IILigaZąbkovia Ząbki
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα• 3.543.57• 3.54
Σκόραραν και οι δύο▲ 85%70%▼ 54%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 69%65%▼ 62%
Clean sheets▼ 8%16%▲ 31%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 69%77%▼ 69%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 100%82%▲ 85%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.57
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
70%
Σκόραραν και οι δύο
65%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
16%
Clean sheets
1.83
Γκολ εντός / αγώνα
1.74
Γκολ εκτός / αγώνα
+5%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+5%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+-2%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
77%
1 γκολ
48%
2 γκολ
22%
3 γκολ
6%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
82%
1 γκολ
56%
2 γκολ
33%
3 γκολ
15%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): Wisła Płock II 1 - 1 - 0 Ząbkovia Ząbki. Μεσος ορος γκολ 2.50, σκοραραν και οι δυο σε 50% αγώνες.

Ząbkovia Ząbki
0 : 1
Wisła Płock II
Wisła Płock II
2 : 2
Ząbkovia Ząbki

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Wisła Płock II και Ząbkovia Ząbki;

Η Wisła Płock II αντιμετωπίζει τη Ząbkovia Ząbki στις 24 Οκτωβρίου 2026 στη 3 Liga Group 1. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Wisła Płock II - Ząbkovia Ząbki;

Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Wisła Płock II κέρδισε 1, η Ząbkovia Ząbki 0 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 2,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 50%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Wisła Płock II - Ząbkovia Ząbki;

Η Wisła Płock II σκοράρει κατά μέσο όρο 1,92 γκολ ανά αγώνα και η Ząbkovia Ząbki 1,92. Ο μέσος όρος της 3 Liga Group 1 είναι 3,57 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 65% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 85% των αγώνων της Wisła Płock II και στο 54% της Ząbkovia Ząbki.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Wisła Płock II και η Ząbkovia Ząbki;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Wisła Płock II έχει ρεκόρ 2-0-3 (1,20 πόντοι ανά αγώνα) και η Ząbkovia Ząbki 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Wisła Płock II - Ząbkovia Ząbki;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Wisła Płock II - Ząbkovia Ząbki: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.