Πολωνία - 3 Liga Group 4Ενημερωση δεδομενων 18 Οκτωβρίου 2026

Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów: στατιστικά αγώνα

Wisłoka Dębica crest
Wisłoka Dębica
0 : 1ημιχρονο 0:0
Naprzód Jędrzejów crest
Naprzód Jędrzejów
155%(0.00)
X30%(0.00)
215%(0.00)

Η Wisłoka Dębica εμφανίζει σημαντικά καλύτερη φόρμα από την Naprzód Jędrzejów, κάτι που επιβεβαιώνει ο μέσος όρος βαθμών ανά αγώνα στα τελευταία πέντε παιχνίδια (1.8 έναντι 0.8). Οι γηπεδούχοι είναι αήττητοι εδώ και πέντε αγώνες, με δύο νίκες και τρία ισοπαλία, ενώ οι φιλοξενούμενοι έχασαν τρία από τα τελευταία πέντε παιχνίδια. Κρίσιμος παράγοντας είναι η σταθερή άμυνα της Wisłoka εντός έδρας – στο 50% των εντός έδρας αγώνων διατηρούν το μηδέν στην άμυνά τους και δέχονται κατά μέσο όρο μόνο 1 γκολ ανά αγώνα, κάτι που αποτελεί έντονη αντίθεση με την αδύναμη άμυνα της Naprzód, η οποία δέχεται κατά μέσο όρο 1.73 γκολ σε εκτός έδρας αγώνες. Οι φιλοξενούμενοι έχουν αρνητικό γκολ διαφορά εκτός έδρας (-6) και υψηλό ποσοστό ευστοχίας στα σουτ (18%), ωστόσο, το 55% των ήττων σε εκτός έδρας παιχνίδια και η συνολικά κακή φόρμα μειώνουν σημαντικά τις πιθανότητές τους. Λαμβάνοντας υπόψη όλα τα στατιστικά, η Wisłoka Dębica έχει το πλεονέκτημα, αν και η ισοπαλία παραμένει μια ρεαλιστική επιλογή λόγω της τάσης των γηπεδούχων για μοιρασμό των βαθμών (9 ισοπαλίες στη διάρκεια της σεζόν).

Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Wisłoka Dębica αντιμετώπισε την Naprzód Jędrzejów στο 3 Liga Group 4 (Πολωνία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 22 Μαρτίου 2026. Τελικό σκορ: 0:1.

Τρέχουσα φόρμα

Wisłoka Dębica: 2-3-0, 1.80 βαθμοί/αγώνα. Naprzód Jędrzejów: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Wisłoka Dębica σκοράρει 1.05 και δέχεται 0.95 γκολ ανά αγώνα. Naprzód Jędrzejów σκοράρει 1.33 και δέχεται 1.86. Μέσος όρος λίγκας: 3.20 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Wisłoka Dębica 48%, Naprzód Jędrzejów 52%. Over 2.5: Wisłoka Dębica 29%, Naprzód Jędrzejów 48%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 58%, Over 2.5 60%.

xG, σουτ και στυλ

Wisłoka Dębica έχει υψηλότερο xG: 1.44 έναντι 1.27. Wisłoka Dębica: 5.0 σουτ ανά αγώνα, Naprzód Jędrzejów: 2.7.

Ημίχρονα αγώνα

Wisłoka Dębica: προηγείται στο ημίχρονο 10%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.43. Naprzód Jędrzejów: προηγείται στο ημίχρονο 19%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.38.

Γκολ ανά λεπτό

Wisłoka Dębica: 0-15 (11 γκολ). Naprzód Jędrzejów: 0-15 (12 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

3 Liga Group 4: 3.20 γκολ ανά αγώνα, BTTS 58%, Over 2.5 60%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-0. Μέσος όρος γκολ 6.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Wisłoka Dębica εμφανίζει σημαντικά καλύτερη φόρμα από την Naprzód Jędrzejów, κάτι που επιβεβαιώνει ο μέσος όρος βαθμών ανά αγώνα στα τελευταία πέντε παιχνίδια (1.8 έναντι 0.8). Οι γηπεδούχοι είναι αήττητοι εδώ και πέντε αγώνες, με δύο νίκες και τρία ισοπαλία, ενώ οι φιλοξενούμενοι έχασαν τρία από τα τελευταία πέντε παιχνίδια. Κρίσιμος παράγοντας είναι η σταθερή άμυνα της Wisłoka εντός έδρας – στο 50% των εντός έδρας αγώνων διατηρούν το μηδέν στην άμυνά τους και δέχονται κατά μέσο όρο μόνο 1 γκολ ανά αγώνα, κάτι που αποτελεί έντονη αντίθεση με την αδύναμη άμυνα της Naprzód, η οποία δέχεται κατά μέσο όρο 1.73 γκολ σε εκτός έδρας αγώνες. Οι φιλοξενούμενοι έχουν αρνητικό γκολ διαφορά εκτός έδρας (-6) και υψηλό ποσοστό ευστοχίας στα σουτ (18%), ωστόσο, το 55% των ήττων σε εκτός έδρας παιχνίδια και η συνολικά κακή φόρμα μειώνουν σημαντικά τις πιθανότητές τους. Λαμβάνοντας υπόψη όλα τα στατιστικά, η Wisłoka Dębica έχει το πλεονέκτημα, αν και η ισοπαλία παραμένει μια ρεαλιστική επιλογή λόγω της τάσης των γηπεδούχων για μοιρασμό των βαθμών (9 ισοπαλίες στη διάρκεια της σεζόν).

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

50Κατοχη (%)50
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
10Σουτ5
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0Σουτ στον στοχο3
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
1.22xG0.95
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
13Κορνερ3
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
81Επικινδυνες επιθεσεις56
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
-1Φαουλ-1
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
-1Καρτες-1
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
1.05Γκολ υπέρ / αγώνα1.33
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0.95Γκολ κατά / αγώνα1.86
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
23%Μέση κατοχή16%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
1.38Σουτ στον στόχο / αγώνα0.48
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

4.95Σουτ ανά αγώνα2.71
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
1.38Σουτ στον στόχο0.48
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
21.2%Μετατροπή σουτ49.1%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
23%Κατοχή16%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
1.44xG υπέρ1.27
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
1.18xG κατά1.57
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Ποιότητα σουτ

Wisłoka Dębica: Με κόντρεςNaprzód Jędrzejów: Με κόντρες
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)28%18%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.290.47
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.762.77

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Wisłoka Dębica είναι 125% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.8 π. / αγώνα - Wisłoka Dębica · 0.8 π. / αγώνα - Naprzód Jędrzejów

Wisłoka Dębica
DDDWW
Αήττητη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
33% Ν43% Ι24% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
7-9-5
1.43 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +2
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-3-0
1.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-1-5
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-1-2
LLDWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.6Γκολ κατά: 0.2xG: 1.89xG αντιπάλου: 1.00BTTS: 20%Over 2.5: 0%
Naprzód Jędrzejów
LLDLW
Κατανομή αποτελεσμάτων
29% Ν19% Ι52% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
6-4-11
1.05 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -11
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-3
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-1-6
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-0-3
WWLLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.8Γκολ κατά: 2.6xG: 0.84xG αντιπάλου: 1.98BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Naprzód Jędrzejów είναι 27% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.05 γκολ / αγώνα - Wisłoka Dębica · 1.33 γκολ / αγώνα - Naprzód Jędrzejów

Η Wisłoka Dębica είναι 96% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

0.95 γκολ / αγώνα - Wisłoka Dębica · 1.86 γκολ / αγώνα - Naprzód Jędrzejów

Επιθετικό προφίλ Wisłoka Dębica: πολύ ισχυρό

Wisłoka Dębica σκοράρει στο 67% των αγώνων (14 από 21 αγώνες), ενώ Naprzód Jędrzejów κρατά clean sheet στο 19% (4 από 21 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Naprzód Jędrzejów: ισχυρό

Naprzód Jędrzejów σκοράρει στο 71% των αγώνων (15 από 21 αγώνες), ενώ Wisłoka Dębica κρατά clean sheet στο 38% (8 από 21 αγώνες).

22Γκολ υπέρ (σεζόν)28
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
20Γκολ κατά (σεζόν)39
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
2Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3.19
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
3Γκολ υπέρ (τελευταία 5)9
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
1Γκολ κατά (τελευταία 5)13
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

67%1 γκολ71%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
24%2 γκολ38%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
14%3 γκολ19%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0%4 γκολ5%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

62%1 γκολ81%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
24%2 γκολ57%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
10%3 γκολ29%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0%4 γκολ19%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

48%
Wisłoka Dębica - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.10 από 21 αγώνες
52%
Naprzód Jędrzejów - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.11 από 21 αγώνες
58%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

14%BTTS στο ημίχρονο24%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
10%BTTS και στα δύο ημίχρονα14%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
14%Γκολ και στα δύο ημίχρονα14%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

BTTS και σύνολο γκολ

29%Τουλ. 3 γκολ και BTTS43%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS5%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
20%BTTS - τελευταία 560%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

38%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο62%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
19%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο33%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
5%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο14%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

2ο ημίχρονο

52%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο52%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
29%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο43%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
10%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο14%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Naprzód Jędrzejów είναι 5% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1 π. / αγώνα - Wisłoka Dębica · 1.05 π. / αγώνα - Naprzód Jędrzejów

Wisłoka Dębica - κατάσταση στο ημίχρονο
10% προηγείται71% ισοπαλία19% χάνει
Naprzód Jędrzejów - κατάσταση στο ημίχρονο
19% προηγείται48% ισοπαλία33% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.05
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0.29Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.48
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0.33Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.62
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0.62Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.1
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
71%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο52%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
76%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο62%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.14Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.81
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0.43Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.38
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0.48Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.81
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
0.9Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.19
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
62%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο52%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów
67%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο76%
Wisłoka DębicaNaprzód Jędrzejów

Wisłoka Dębica - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

19% Ν57% Ι24% Η
21
Πόντοι ημιχρόνου
6
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
24
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος330%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 10% των αγώνων και κερδίζει το 33%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.1

Δέχεται 0.1 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Naprzód Jędrzejów - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

10% Ν52% Ι38% Η
22
Πόντοι ημιχρόνου
10
Γκολ ημιχρόνου
-3
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
17
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-9
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.05
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος153%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 19% των αγώνων και κερδίζει το 29%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.2

Δέχεται 0.2 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Wisłoka Dębica - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.801.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.00.2
Γκολ κατά / αγώνα0.20.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.20.2
1 γκολ20%20%
2 γκολ0%0%
3 γκολ0%0%
Ανέπαφη εστία80%100%
Χωρίς γκολ100%80%
Διαφορά γκολ-1+1
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 80% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 80% ισοπαλία - 0% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0
Naprzód Jędrzejów - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.801.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.8
Γκολ κατά / αγώνα0.61.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.02.0
1 γκολ40%60%
2 γκολ40%60%
3 γκολ20%40%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ60%60%
Διαφορά γκολ-1-2
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 80% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 40% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Wisłoka Dębica
ΥπέρΚατά
11
7
0-15
1
0
16-30
1
3
31-45
3
1
46-60
1
3
61-75
5
6
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (11 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Naprzód Jędrzejów
ΥπέρΚατά
12
14
0-15
2
6
16-30
6
2
31-45
1
4
46-60
4
5
61-75
3
8
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (12 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (14). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -5 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.60
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.5 : 1.1
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
81%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
50%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+131%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
48%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
10%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 10 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Wisłoka Dębica

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.26
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.16
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-4.5 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.39
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.23
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
61%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
64%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.37
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 23% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 50% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
23%

Naprzód Jędrzejów

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.30
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.23
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+0.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.06
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.29
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
89%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
109%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.25
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 11% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 43% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
11%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (3 Liga Group 4).

Ομάδες vs λίγκα

Wisłoka DębicaLigaNaprzód Jędrzejów
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.003.20• 3.19
Σκόραραν και οι δύο▼ 48%58%▼ 52%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 29%60%▼ 48%
Clean sheets▲ 38%24%▼ 19%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 38%53%▲ 62%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 52%54%▼ 52%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.20
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
58%
Σκόραραν και οι δύο
60%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
24%
Clean sheets
1.71
Γκολ εντός / αγώνα
1.49
Γκολ εκτός / αγώνα
+15%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+13%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+6%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
53%
1 γκολ
31%
2 γκολ
13%
3 γκολ
2%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
54%
1 γκολ
33%
2 γκολ
13%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Wisłoka Dębica 0 - 1 - 0 Naprzód Jędrzejów. Μεσος ορος γκολ 6.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Naprzód Jędrzejów
3 : 3
Wisłoka Dębica

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów;

Ο αγώνας της 3 Liga Group 4 έληξε Wisłoka Dębica 0:1 Naprzód Jędrzejów. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów;

Η Wisłoka Dębica σκοράρει κατά μέσο όρο 1,05 γκολ ανά αγώνα και η Naprzód Jędrzejów 1,33. Ο μέσος όρος της 3 Liga Group 4 είναι 3,20 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 60% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 48% των αγώνων της Wisłoka Dębica και στο 52% της Naprzód Jędrzejów.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Wisłoka Dębica και η Naprzód Jędrzejów;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Wisłoka Dębica έχει ρεκόρ 2-3-0 (1,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Naprzód Jędrzejów 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.