Αυστρία - BundesligaLavanttal ArenaΕνημερωση δεδομενων 02 Νοεμβρίου 2026

Wolfsberger AC - Sturm Graz: στατιστικά αγώνα

Wolfsberger AC crest
Wolfsberger AC
1 : 1ημιχρονο 1:0
Sturm Graz crest
Sturm Graz

Wolfsberger AC - Sturm Graz: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Wolfsberger AC αντιμετώπισε την Sturm Graz στο Bundesliga (Αυστρία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 1 Νοεμβρίου 2026. Έδρα: Lavanttal Arena. Τελικό σκορ: 1:1.

Τρέχουσα φόρμα

Wolfsberger AC: 0-0-5, 0.00 βαθμοί/αγώνα. Sturm Graz: 3-1-1, 2.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Wolfsberger AC σκοράρει 0.70 και δέχεται 1.90 γκολ ανά αγώνα. Sturm Graz σκοράρει 1.80 και δέχεται 1.20. Μέσος όρος λίγκας: 3.17 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Wolfsberger AC 40%, Sturm Graz 60%. Over 2.5: Wolfsberger AC 60%, Sturm Graz 50%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 56%, Over 2.5 65%.

xG, σουτ και στυλ

Sturm Graz έχει υψηλότερο xG: 1.91 έναντι 1.18. Wolfsberger AC: 11.6 σουτ ανά αγώνα, Sturm Graz: 17.6.

Ημίχρονα αγώνα

Wolfsberger AC: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.40. Sturm Graz: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.

Γκολ ανά λεπτό

Wolfsberger AC: 31-45+ (2 γκολ). Sturm Graz: 31-45+ (6 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Bundesliga: 3.17 γκολ ανά αγώνα, BTTS 56%, Over 2.5 65%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-1-0. Μέσος όρος γκολ 4.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Sturm Graz βρίσκεται στην 4η θέση και έχει κερδίσει 3 από τους 5 τελευταίους αγώνες της, ενώ η Wolfsberger AC, που είναι 12η στη βαθμολογία, έχει ηττηθεί και στα 5, σκοράροντας μόλις 1 γκολ συνολικά. Οι φιλοξενούμενοι δημιούργησαν εκτός έδρας ευκαιρίες αξίας 1,8 xG κατά μέσο όρο ανά αγώνα, έναντι 1,1 xG της γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας, ενώ έχουν περισσότερες τελικές προσπάθειες στην εστία: 4,8 έναντι 3. Η Wolfsberger δέχεται κατά μέσο όρο 1,8 γκολ εντός έδρας, ενώ στα 5 τελευταία παιχνίδια της έχει δεχτεί 11 γκολ, γεγονός που αυξάνει τις πιθανότητες των φιλοξενούμενων να αξιοποιήσουν την επιθετική τους υπεροχή. Ωστόσο, η Sturm κερδίζει μόλις το 40% των εκτός έδρας αγώνων της και σκοράρει σε αυτούς κατά μέσο όρο 1,2 γκολ, επομένως η ισοπαλία παραμένει πιθανή, αν και η νίκη των φιλοξενούμενων είναι το πιθανότερο ενδεχόμενο.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το ισχυρότερο στοιχείο υπέρ του N/G (BTTS No) είναι η φόρμα της Wolfsberger AC: στα τελευταία 5 παιχνίδια της, η ομάδα πέτυχε μόλις 1 γκολ, δηλαδή κατά μέσο όρο 0,2 ανά αγώνα. Η Sturm Graz κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 40% των εκτός έδρας αγώνων της, ενώ στα 5 τελευταία παιχνίδια της πέτυχε συνολικά 11 γκολ, γεγονός που αυξάνει την πιθανότητα ενός αποτελέσματος στο οποίο θα σκοράρουν μόνο οι φιλοξενούμενοι. Υπέρ του G/G συνηγορούν το ότι το 80% των εντός έδρας αγώνων της Wolfsberger AC είχαν γκολ και από τις δύο ομάδες, καθώς και ο εντός έδρας μέσος όρος των 2,4 γκολ υπέρ της· ωστόσο, στα τελευταία 5 παιχνίδια το ποσοστό αυτό υποχώρησε στο 20%. Παρότι σε αυτό το διάστημα οι γηπεδούχοι δημιούργησαν ευκαιρίες αξίας κατά μέσο όρο 1,45 xG, τις μετέτρεψαν σε μόλις 0,2 γκολ ανά αγώνα. Επομένως, είναι πιθανότερο τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες να μη σκοράρει — το N/G δεν σημαίνει απαραίτητα 0-0 ούτε ότι δεν θα σκοράρει καμία ομάδα.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Η ισχυρότερη επιλογή είναι το Over 1,5 γκολ: το όριο ξεπεράστηκε στο 80% των αγώνων της Wolfsberger AC και στο 100% των αγώνων της Sturm Graz. Οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 2,4 γκολ εντός έδρας, αλλά στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους πέτυχαν μόλις 0,2 γκολ ανά αγώνα, γι’ αυτό μειώνω την εκτίμησή τους στα 1,35 γκολ. Η Sturm πέτυχε κατά μέσο όρο 2,2 γκολ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, ενώ η Wolfsberger δέχτηκε 2,2, κάτι που στηρίζει την πρόβλεψη για 1,75 γκολ των φιλοξενούμενων. Η συνολική εκτίμηση των 3,10 γκολ στηρίζει επίσης τη γραμμή Over 2,5, όμως αυτή επαληθεύτηκε στο 60% των αγώνων των γηπεδούχων και στο 40% των αγώνων των φιλοξενούμενων, επομένως το Over 1,5 προσφέρει σαφέστερη ένδειξη.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Η ισχυρότερη ένδειξη συνηγορεί υπέρ του προβαδίσματος της Στουρμ στο ημίχρονο και της διατήρησής του μέχρι το τέλος: στα τελευταία 5 παιχνίδια, οι φιλοξενούμενοι προηγούνταν στο ημίχρονο 3 φορές, ενώ η Βόλφσμπεργκερ βρισκόταν πίσω στο σκορ σε εκείνο το σημείο 4 φορές. Κατά την ίδια περίοδο, οι γηπεδούχοι υπέστησαν 5 ήττες και σκόραραν κατά μέσο όρο μόλις 0,2 γκολ ανά αγώνα, ενώ η Στουρμ κέρδισε 3 αναμετρήσεις και σημείωσε κατά μέσο όρο 2,2 γκολ. Το πλεονέκτημα της έδρας μειώνει τη βεβαιότητα αυτής της επιλογής, καθώς η Βόλφσμπεργκερ κέρδισε το 60% των εντός έδρας αγώνων της, ενώ οι δύο ομάδες ήταν ισόπαλες στο ημίχρονο στο 60% των αγώνων υπό τις συνθήκες που αναλύθηκαν. Παρ’ όλα αυτά, η τρέχουσα επιθετική φόρμα και τα αποτελέσματα των πρώτων ημιχρόνων υποστηρίζουν περισσότερο το σενάριο 2/2 παρά την ανατροπή από τους γηπεδούχους.

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

1 : 0
1ο ημιχρονο
0 : 1
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

35Κατοχη (%)65
Wolfsberger ACSturm Graz
11Σουτ14
Wolfsberger ACSturm Graz
4Σουτ στον στοχο3
Wolfsberger ACSturm Graz
1.16xG1.45
Wolfsberger ACSturm Graz
3Κορνερ4
Wolfsberger ACSturm Graz
25Επικινδυνες επιθεσεις47
Wolfsberger ACSturm Graz
15Φαουλ11
Wolfsberger ACSturm Graz
2Καρτες1
Wolfsberger ACSturm Graz

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

0.7Γκολ υπέρ / αγώνα1.8
Wolfsberger ACSturm Graz
1.9Γκολ κατά / αγώνα1.2
Wolfsberger ACSturm Graz
43%Μέση κατοχή49%
Wolfsberger ACSturm Graz
2.9Σουτ στον στόχο / αγώνα5.3
Wolfsberger ACSturm Graz

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

11.6Σουτ ανά αγώνα17.6
Wolfsberger ACSturm Graz
2.9Σουτ στον στόχο5.3
Wolfsberger ACSturm Graz
6%Μετατροπή σουτ10.2%
Wolfsberger ACSturm Graz
43%Κατοχή49%
Wolfsberger ACSturm Graz
1.18xG υπέρ1.91
Wolfsberger ACSturm Graz
1.88xG κατά1.39
Wolfsberger ACSturm Graz

Ποιότητα σουτ

Wolfsberger AC: ΙσορροπημένηSturm Graz: Επιθετική
Wolfsberger ACSturm Graz
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)25%30%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.100.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.240.34

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Wolfsberger AC
LLLLL
Χωρίς νίκη στα τελευταία 5 ματς
Κατανομή αποτελεσμάτων
10% Ν20% Ι70% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
1-2-7
0.50 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -12
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
0-0-5
0.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-1-3
Τελευταία 5 εντός έδρας
1-1-3
WDLLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.2Γκολ κατά: 2.6xG: 1.38xG αντιπάλου: 1.71BTTS: 20%Over 2.5: 60%
Sturm Graz
WLWWD
Κατανομή αποτελεσμάτων
50% Ν30% Ι20% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-3-2
1.80 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +6
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
3-1-1
2.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-1-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-1-2
DWLLW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.4Γκολ κατά: 1.4xG: 1.98xG αντιπάλου: 1.52BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Sturm Graz είναι 157% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

0.7 γκολ / αγώνα - Wolfsberger AC · 1.8 γκολ / αγώνα - Sturm Graz

Η Sturm Graz είναι 58% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.9 γκολ / αγώνα - Wolfsberger AC · 1.2 γκολ / αγώνα - Sturm Graz

Επιθετικό προφίλ Wolfsberger AC: ασταθές

Wolfsberger AC σκοράρει στο 50% των αγώνων (5 από 10 αγώνες), ενώ Sturm Graz κρατά clean sheet στο 30% (3 από 10 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Sturm Graz: πολύ ισχυρό

Sturm Graz σκοράρει στο 90% των αγώνων (9 από 10 αγώνες), ενώ Wolfsberger AC κρατά clean sheet στο 20% (2 από 10 αγώνες).

7Γκολ υπέρ (σεζόν)18
Wolfsberger ACSturm Graz
19Γκολ κατά (σεζόν)12
Wolfsberger ACSturm Graz
2.6Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3
Wolfsberger ACSturm Graz
1Γκολ υπέρ (τελευταία 5)12
Wolfsberger ACSturm Graz
13Γκολ κατά (τελευταία 5)7
Wolfsberger ACSturm Graz

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

50%1 γκολ90%
Wolfsberger ACSturm Graz
10%2 γκολ50%
Wolfsberger ACSturm Graz
10%3 γκολ10%
Wolfsberger ACSturm Graz
0%4 γκολ10%
Wolfsberger ACSturm Graz

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

80%1 γκολ70%
Wolfsberger ACSturm Graz
60%2 γκολ30%
Wolfsberger ACSturm Graz
40%3 γκολ20%
Wolfsberger ACSturm Graz
10%4 γκολ0%
Wolfsberger ACSturm Graz

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

40%
Wolfsberger AC - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.4 από 10 αγώνες
60%
Sturm Graz - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.6 από 10 αγώνες
56%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

10%BTTS στο ημίχρονο50%
Wolfsberger ACSturm Graz
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα10%
Wolfsberger ACSturm Graz
10%Γκολ και στα δύο ημίχρονα40%
Wolfsberger ACSturm Graz

BTTS και σύνολο γκολ

30%Τουλ. 3 γκολ και BTTS40%
Wolfsberger ACSturm Graz
30%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS10%
Wolfsberger ACSturm Graz
20%BTTS - τελευταία 560%
Wolfsberger ACSturm Graz

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

70%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο70%
Wolfsberger ACSturm Graz
40%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο50%
Wolfsberger ACSturm Graz
20%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο20%
Wolfsberger ACSturm Graz

2ο ημίχρονο

80%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο90%
Wolfsberger ACSturm Graz
40%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο40%
Wolfsberger ACSturm Graz
10%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο20%
Wolfsberger ACSturm Graz

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Sturm Graz είναι 33% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

0.9 π. / αγώνα - Wolfsberger AC · 1.2 π. / αγώνα - Sturm Graz

Wolfsberger AC - κατάσταση στο ημίχρονο
20% προηγείται30% ισοπαλία50% χάνει
Sturm Graz - κατάσταση στο ημίχρονο
20% προηγείται60% ισοπαλία20% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

0.9Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.2
Wolfsberger ACSturm Graz
0.3Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.8
Wolfsberger ACSturm Graz
1Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.7
Wolfsberger ACSturm Graz
1.3Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.5
Wolfsberger ACSturm Graz
50%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο40%
Wolfsberger ACSturm Graz
70%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο40%
Wolfsberger ACSturm Graz

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.7Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)2
Wolfsberger ACSturm Graz
0.4Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)1
Wolfsberger ACSturm Graz
0.9Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.5
Wolfsberger ACSturm Graz
1.3Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.5
Wolfsberger ACSturm Graz
30%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο70%
Wolfsberger ACSturm Graz
70%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο30%
Wolfsberger ACSturm Graz

Wolfsberger AC - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

10% Ν40% Ι50% Η
9
Πόντοι ημιχρόνου
3
Γκολ ημιχρόνου
-7
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
7
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-5
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
0.90
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος50%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 10%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Sturm Graz - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

60% Ν20% Ι20% Η
12
Πόντοι ημιχρόνου
8
Γκολ ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
20
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+5
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.20
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος250%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.2

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Wolfsberger AC - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.200.20
Γκολ υπέρ / αγώνα0.00.2
Γκολ κατά / αγώνα1.61.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.61.2
1 γκολ80%100%
2 γκολ60%20%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία20%0%
Χωρίς γκολ100%80%
Διαφορά γκολ-8-4
Ημίχρονο: 0% προηγείται - 20% ισοπαλία - 80% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 20% ισοπαλία - 80% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 0
Sturm Graz - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.802.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.21.2
Γκολ κατά / αγώνα0.60.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.82.0
1 γκολ80%100%
2 γκολ60%60%
3 γκολ20%40%
Ανέπαφη εστία40%60%
Χωρίς γκολ20%20%
Διαφορά γκολ+3+2
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 60% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 60% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 6

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Wolfsberger AC
ΥπέρΚατά
0
5
0-15
1
1
16-30
2
4
31-45
1
3
46-60
2
1
61-75
1
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -4 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Sturm Graz
ΥπέρΚατά
1
3
0-15
1
1
16-30
6
3
31-45
4
1
46-60
3
1
61-75
3
3
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.80
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
0.9 : 1.9
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
88%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
50%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+43%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
45%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
5%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 20 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Wolfsberger AC

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.70
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.50
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+1.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.48
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.02
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
38%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
144%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.50
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

Sturm Graz

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.52
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.08
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-2.8 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.11
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.19
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
136%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
65%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+0.20
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 17% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 6% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
17%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Bundesliga).

Ομάδες vs λίγκα

Wolfsberger ACLigaSturm Graz
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.603.17▼ 3.00
Σκόραραν και οι δύο▼ 40%56%▲ 60%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 60%65%▼ 50%
Clean sheets▼ 20%24%▲ 30%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 70%76%▼ 70%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 80%84%▲ 90%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.17
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
56%
Σκόραραν και οι δύο
65%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
24%
Clean sheets
1.86
Γκολ εντός / αγώνα
1.32
Γκολ εκτός / αγώνα
+41%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+29%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+22%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
51%
2 γκολ
22%
3 γκολ
5%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
84%
1 γκολ
56%
2 γκολ
17%
3 γκολ
5%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Wolfsberger ACΚίτρινη κάρταDominik Fitz
  2. Wolfsberger ACΓκολDonis Xhemë AvdijajΑσίστ: Marco Sulzner
  3. Wolfsberger ACΑλλαγήΜπήκε: Cheikh Mamadou DiabatéΒγήκε: Raffael Behounek
  4. Wolfsberger ACΚίτρινη κάρταMatteo Kitz
  5. Sturm GrazΑλλαγήΜπήκε: Szymon WłodarczykΒγήκε: Belmin Beganovic
  6. Sturm GrazΑλλαγήΜπήκε: Axel KayomboΒγήκε: Jürgen Heil
  7. Sturm GrazΑλλαγήΜπήκε: Albert VallciΒγήκε: Luca Weinhandl
  8. Sturm GrazΚίτρινη κάρταJoshua Quarshie
  9. Sturm GrazΓκολOumar Diakitu00e9

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): Wolfsberger AC 1 - 1 - 0 Sturm Graz. Μεσος ορος γκολ 4.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Wolfsberger Athletik Club
2 : 2
SK Sturm Graz
SK Sturm Graz
1 : 3
Wolfsberger Athletik Club

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Wolfsberger AC - Sturm Graz;

Ο αγώνας της Bundesliga έληξε Wolfsberger AC 1:1 Sturm Graz. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Wolfsberger AC - Sturm Graz;

Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Wolfsberger AC κέρδισε 1, η Sturm Graz 0 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 4,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 100%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Wolfsberger AC - Sturm Graz;

Η Wolfsberger AC σκοράρει κατά μέσο όρο 0,70 γκολ ανά αγώνα και η Sturm Graz 1,80. Ο μέσος όρος της Bundesliga είναι 3,17 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 65% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 40% των αγώνων της Wolfsberger AC και στο 60% της Sturm Graz.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Wolfsberger AC και η Sturm Graz;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Wolfsberger AC έχει ρεκόρ 0-0-5 (0,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Sturm Graz 3-1-1 (2,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Wolfsberger AC - Sturm Graz;

Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Wolfsberger AC - Sturm Graz: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.