Αγγλία - Southern League Premier SouthLodge RoadΕνημερωση δεδομενων 16 Οκτωβρίου 2026

Ο αγώνας διακόπηκε ή αναβλήθηκε

Η ημερομηνία μπορεί να αλλάξει. Τα στατιστικά παραμένουν διαθέσιμα ως πλαίσιο του αγώνα.

Yate Town - Evesham United: στατιστικά αγώνα

Yate Town - Evesham United: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Yate Town παίζει με Evesham United στο Southern League Premier South (Αγγλία). Η ημερομηνία μπορεί να αλλάξει. Τα στατιστικά παραμένουν διαθέσιμα ως πλαίσιο του αγώνα. Έδρα: Lodge Road.

Τρέχουσα φόρμα

Yate Town: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Evesham United: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Yate Town σκοράρει 1.36 και δέχεται 2.18 γκολ ανά αγώνα. Evesham United σκοράρει 1.27 και δέχεται 1.82. Μέσος όρος λίγκας: 3.16 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Yate Town 73%, Evesham United 45%. Over 2.5: Yate Town 73%, Evesham United 64%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 62%, Over 2.5 59%.

xG, σουτ και στυλ

Evesham United έχει υψηλότερο xG: 1.04 έναντι 1.03. Yate Town: -0.4 σουτ ανά αγώνα, Evesham United: 2.4.

Ημίχρονα αγώνα

Yate Town: προηγείται στο ημίχρονο 36%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.55. Evesham United: προηγείται στο ημίχρονο 36%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.55.

Γκολ ανά λεπτό

Yate Town: 31-45+ (5 γκολ). Evesham United: 31-45+ (5 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Southern League Premier South: 3.16 γκολ ανά αγώνα, BTTS 62%, Over 2.5 59%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2-0-0. Μέσος όρος γκολ 2.00, BTTS 0%.

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.36Γκολ υπέρ / αγώνα1.27
Yate TownEvesham United
2.18Γκολ κατά / αγώνα1.82
Yate TownEvesham United
3%Μέση κατοχή16%
Yate TownEvesham United
-0.45Σουτ στον στόχο / αγώνα0.73
Yate TownEvesham United

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

-0.36Σουτ ανά αγώνα2.36
Yate TownEvesham United
-0.45Σουτ στον στόχο0.73
Yate TownEvesham United
-375%Μετατροπή σουτ53.8%
Yate TownEvesham United
3%Κατοχή16%
Yate TownEvesham United
1.03xG υπέρ1.04
Yate TownEvesham United
1.47xG κατά1.47
Yate TownEvesham United

Ποιότητα σουτ

Yate Town: ΙσορροπημένηEvesham United: Με κόντρες
Yate TownEvesham United
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)0%31%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.000.44
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.001.74

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Yate Town
WLDLL
Κατανομή αποτελεσμάτων
27% Ν27% Ι45% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
3-3-5
1.09 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -9
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-3
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-1-2
Τελευταία 5 εντός έδρας
2-1-2
WWLDL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.6Γκολ κατά: 3.0xG: 0.00xG αντιπάλου: 0.00BTTS: 60%Over 2.5: 100%
Evesham United
DWLLL
Κατανομή αποτελεσμάτων
36% Ν9% Ι55% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-1-6
1.18 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -6
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-3
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-0-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-0-3
WLWLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.6Γκολ κατά: 1.2xG: 1.14xG αντιπάλου: 1.17BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Yate Town είναι 7% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.36 γκολ / αγώνα - Yate Town · 1.27 γκολ / αγώνα - Evesham United

Η Evesham United είναι 20% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

2.18 γκολ / αγώνα - Yate Town · 1.82 γκολ / αγώνα - Evesham United

Επιθετικό προφίλ Yate Town: πολύ ισχυρό

Yate Town σκοράρει στο 82% των αγώνων (9 από 11 αγώνες), ενώ Evesham United κρατά clean sheet στο 27% (3 από 11 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Evesham United: πολύ ισχυρό

Evesham United σκοράρει στο 64% των αγώνων (7 από 11 αγώνες), ενώ Yate Town κρατά clean sheet στο 9% (1 από 11 αγώνες).

15Γκολ υπέρ (σεζόν)14
Yate TownEvesham United
24Γκολ κατά (σεζόν)20
Yate TownEvesham United
3.55Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3.09
Yate TownEvesham United
8Γκολ υπέρ (τελευταία 5)3
Yate TownEvesham United
15Γκολ κατά (τελευταία 5)6
Yate TownEvesham United

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

82%1 γκολ64%
Yate TownEvesham United
36%2 γκολ36%
Yate TownEvesham United
18%3 γκολ18%
Yate TownEvesham United
0%4 γκολ9%
Yate TownEvesham United

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

91%1 γκολ73%
Yate TownEvesham United
64%2 γκολ55%
Yate TownEvesham United
45%3 γκολ36%
Yate TownEvesham United
18%4 γκολ18%
Yate TownEvesham United

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

73%
Yate Town - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 από 11 αγώνες
45%
Evesham United - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.5 από 11 αγώνες
62%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

27%BTTS στο ημίχρονο18%
Yate TownEvesham United
9%BTTS και στα δύο ημίχρονα0%
Yate TownEvesham United
9%Γκολ και στα δύο ημίχρονα36%
Yate TownEvesham United

BTTS και σύνολο γκολ

55%Τουλ. 3 γκολ και BTTS45%
Yate TownEvesham United
18%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS18%
Yate TownEvesham United
60%BTTS - τελευταία 520%
Yate TownEvesham United

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

64%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο73%
Yate TownEvesham United
45%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο36%
Yate TownEvesham United
36%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο18%
Yate TownEvesham United

2ο ημίχρονο

91%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο91%
Yate TownEvesham United
45%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο55%
Yate TownEvesham United
27%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο27%
Yate TownEvesham United

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Yate Town είναι 14% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.55 π. / αγώνα - Yate Town · 1.36 π. / αγώνα - Evesham United

Yate Town - κατάσταση στο ημίχρονο
36% προηγείται45% ισοπαλία18% χάνει
Evesham United - κατάσταση στο ημίχρονο
36% προηγείται27% ισοπαλία36% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.55Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.36
Yate TownEvesham United
0.82Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.73
Yate TownEvesham United
0.82Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.55
Yate TownEvesham United
1.64Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.27
Yate TownEvesham United
64%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο64%
Yate TownEvesham United
45%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο45%
Yate TownEvesham United

Μετά το ημίχρονο (2ο)

0.36Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.82
Yate TownEvesham United
0.55Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.55
Yate TownEvesham United
1.36Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1.27
Yate TownEvesham United
1.91Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.82
Yate TownEvesham United
9%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο27%
Yate TownEvesham United
64%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο55%
Yate TownEvesham United

Yate Town - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

0% Ν36% Ι64% Η
17
Πόντοι ημιχρόνου
9
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
4
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-9
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.55
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος75%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 36% των αγώνων και κερδίζει το 27%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.5

Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Evesham United - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

18% Ν27% Ι55% Η
15
Πόντοι ημιχρόνου
8
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
9
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-8
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.36
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος100%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 36% των αγώνων και κερδίζει το 36%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.7

Δέχεται 0.7 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Yate Town - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.200.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.80.8
Γκολ κατά / αγώνα1.21.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.02.6
1 γκολ60%100%
2 γκολ60%60%
3 γκολ60%40%
Ανέπαφη εστία40%0%
Χωρίς γκολ60%60%
Διαφορά γκολ-2-5
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 40% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4
Evesham United - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.200.80
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.2
Γκολ κατά / αγώνα0.40.8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.81.0
1 γκολ40%80%
2 γκολ20%20%
3 γκολ20%0%
Ανέπαφη εστία80%40%
Χωρίς γκολ60%80%
Διαφορά γκολ0-3
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 60% ισοπαλία - 20% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 20% ισοπαλία - 60% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Yate Town
ΥπέρΚατά
3
1
0-15
1
5
16-30
5
3
31-45
1
4
46-60
2
6
61-75
3
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 61-75 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Evesham United
ΥπέρΚατά
1
2
0-15
2
3
16-30
5
1
31-45
2
4
46-60
2
3
61-75
2
7
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -5 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

3.32
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.6 : 1.7
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
105%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
59%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-40%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
52%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
6%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 17 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Yate Town

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.44
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.38
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+2.7 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.33
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.71
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
76%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
159%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.29
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 20% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 20% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
20%

Evesham United

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.43
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.12
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+2.1 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.23
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.35
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
93%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
102%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.38
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 14% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 7% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
14%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Southern League Premier South).

Ομάδες vs λίγκα

Yate TownLigaEvesham United
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▲ 3.553.16• 3.09
Σκόραραν και οι δύο▲ 73%62%▼ 45%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▲ 73%59%▲ 64%
Clean sheets▼ 9%21%▲ 27%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 64%76%▼ 73%
Γκολ μετά το ημίχρονο▲ 91%86%▲ 91%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

3.16
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
62%
Σκόραραν και οι δύο
59%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
21%
Clean sheets
1.79
Γκολ εντός / αγώνα
1.37
Γκολ εκτός / αγώνα
+31%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+23%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+17%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
37%
2 γκολ
11%
3 γκολ
3%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
86%
1 γκολ
52%
2 γκολ
28%
3 γκολ
15%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): Yate Town 2 - 0 - 0 Evesham United. Μεσος ορος γκολ 2.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.