Yeovil Town - Worthing: στατιστικά αγώνα
Yeovil Town - Worthing: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Yeovil Town αντιμετώπισε την Worthing στο National League (Αγγλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 29 Σεπτεμβρίου 2026. Έδρα: Huish Park Stadium. Τελικό σκορ: 1:1.
Τρέχουσα φόρμα
Yeovil Town: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα. Worthing: 3-2-0, 2.20 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Yeovil Town σκοράρει 1.90 και δέχεται 1.40 γκολ ανά αγώνα. Worthing σκοράρει 1.90 και δέχεται 1.60. Μέσος όρος λίγκας: 3.13 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Yeovil Town 80%, Worthing 80%. Over 2.5: Yeovil Town 60%, Worthing 80%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 65%, Over 2.5 63%.
xG, σουτ και στυλ
Worthing έχει υψηλότερο xG: 1.56 έναντι 1.22. Yeovil Town: 8.6 σουτ ανά αγώνα, Worthing: 11.6.
Ημίχρονα αγώνα
Yeovil Town: προηγείται στο ημίχρονο 50%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.30. Worthing: προηγείται στο ημίχρονο 80%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.00.
Γκολ ανά λεπτό
Yeovil Town: 76-90+ (6 γκολ). Worthing: 76-90+ (5 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
National League: 3.13 γκολ ανά αγώνα, BTTS 65%, Over 2.5 63%.
Μεταξύ τους
Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Yeovil Town έχει το πλεονέκτημα της έδρας: έχει κερδίσει το 60% των εντός έδρας αγώνων της, σημειώνοντας κατά μέσο όρο 2,4 γκολ με 54% κατοχή μπάλας. Οι γηπεδούχοι δημιουργούν επίσης ελαφρώς περισσότερες ποιοτικές ευκαιρίες, καθώς το μέσο xG τους εντός έδρας ανέρχεται σε 1,51, έναντι 1,35 της Worthing εκτός έδρας. Η Worthing, ωστόσο, είναι επικίνδυνη επιθετικά, σκοράρει κατά μέσο όρο 2,5 γκολ εκτός έδρας και αξιοποιεί το 25% των σουτ της, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της έχει ηττηθεί μόλις μία φορά. Καθοριστική μπορεί να αποδειχθεί η άμυνα των φιλοξενούμενων, η οποία εκτός έδρας δέχεται 2 γκολ ανά αγώνα και επιτρέπει στους αντιπάλους xG στο επίπεδο του 2,06, ενώ η Yeovil δεν έχει καταγράψει ούτε έναν εντός έδρας αγώνα χωρίς να σκοράρει. Και οι δύο ομάδες βρίσκουν τακτικά τον δρόμο προς τα δίχτυα, όμως ο μεγαλύτερος έλεγχος της Yeovil και οι αμυντικές αδυναμίες της Worthing συνηγορούν υπέρ μιας οριακής νίκης των γηπεδούχων.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το σήμα για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες είναι πολύ ισχυρό: η Worthing έχει BTTS στο 100% των αγώνων πρωταθλήματος, ενώ η Yeovil Town στο 60%, με τον μέσο όρο του πρωταθλήματος να ανέρχεται στο 66%. Και οι δύο ομάδες έχουν σκοράρει πάντα τουλάχιστον ένα γκολ στη σεζόν, ενώ η Worthing δεν έχει κρατήσει ούτε μία φορά ανέπαφη την εστία της, γεγονός που αυξάνει σημαντικά τις πιθανότητες να σκοράρουν οι γηπεδούχοι. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια, το BTTS εμφανίστηκε στο 100% των αγώνων της Yeovil και στο 80% της Worthing, ενώ οι ομάδες σημείωσαν κατά μέσο όρο 2,2 και 2,0 γκολ αντίστοιχα. Οι άμυνες επέτρεπαν επίσης πολλές ευκαιρίες, καθώς η Yeovil δεχόταν κατά μέσο όρο 2,2 γκολ στις πέντε τελευταίες εμφανίσεις της, ενώ η Worthing 1,6. Οι γηπεδούχοι έχουν xG 1,62 στη σεζόν, ενώ οι φιλοξενούμενοι δέχονται κατά μέσο όρο 2,0 γκολ και επιτρέπουν στους αντιπάλους xG στο επίπεδο του 2,06. Ως εκ τούτου, το πιθανότερο σενάριο είναι το BTTS Ναι (G/G).
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Το προφίλ του αγώνα ευνοεί ξεκάθαρα τα γκολ: η Worthing σκοράρει κατά μέσο όρο 2,5 γκολ ανά αγώνα, ενώ τα παιχνίδιά της ξεπερνούσαν σε ποσοστό 100% τόσο το 1,5 όσο και το 2,5 γκολ. Η Yeovil δέχεται κατά μέσο όρο 1,4 γκολ, ενώ η άμυνα της Worthing επιτρέπει κατά μέσο όρο 2,0 γκολ και δεν έχει κρατήσει ακόμη ανέπαφη την εστία της. Στους τελευταίους πέντε αγώνες, η Yeovil είχε κατά μέσο όρο 2,2 γκολ υπέρ και 2,2 κατά, ενώ η Worthing 2,0 υπέρ και 1,6 κατά· και οι δύο ομάδες είχαν τότε 80% των αγώνων τους πάνω από 2,5 γκολ. Το μοντέλο xG υποδεικνύει επίσης ένα ανοιχτό σενάριο, καθώς οι γηπεδούχοι δημιουργούν κατά μέσο όρο 1,62 xG, ενώ οι φιλοξενούμενοι επιτρέπουν 2,06 xG, και οι φιλοξενούμενοι καταγράφουν 1,35 xG έναντι 1,43 xG που επιτρέπουν οι γηπεδούχοι. Η ισχυρότερη επιλογή είναι το Over 1,5, καθώς το αναμενόμενο σύνολο των 3,15 γκολ προσφέρει μεγάλο περιθώριο ασφαλείας ακόμη και σε περίπτωση μερικής υποχώρησης της αποτελεσματικότητας.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η Γουόρθινγκ έχει ισχυρότερο αγωνιστικό προφίλ: κερδίζει το 50% των αγώνων της, πετυχαίνει κατά μέσο όρο 2,5 γκολ και στα πέντε τελευταία παιχνίδια της σημείωσε κατά μέσο όρο 2,0 γκολ, ενώ η Γέοβιλ δεχόταν σε αυτό το διάστημα έως και 2,2 γκολ ανά αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι συχνά ξεκινούν επιθετικά, καθώς προηγούνταν στο ημίχρονο στο 75% των αγώνων της σεζόν, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια το ποσοστό αυτό αυξήθηκε στο 80%. Η Γέοβιλ προηγούνταν αντίστοιχα στο 80% και στο 60% των αγώνων. Μετά την ανάπαυλα, η Γουόρθινγκ πετυχαίνει κατά μέσο όρο 1,75 γκολ, ενώ καθεμία από τις πέντε δεύτερες ημιχρόνους που έχει δώσει μέχρι τώρα περιλάμβανε τουλάχιστον ένα γκολ, γεγονός που ευνοεί τη διατήρηση ή την αύξηση του προβαδίσματος. Η Γέοβιλ διαθέτει επιθετικά επιχειρήματα, με xG 1,62 και 6 σουτ στον στόχο ανά αγώνα, όμως η άμυνα της Γουόρθινγκ δεν έχει κρατήσει ούτε μία φορά ανέπαφη την εστία της. Ως εκ τούτου, το σενάριο 2/2 παραμένει το πιθανότερο, χωρίς όμως να υπερέχει με μεγάλη διαφορά έναντι των υπόλοιπων επιλογών.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Yeovil Town | Worthing | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 51% | 49% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.14 | 0.13 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.43 | 0.33 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Worthing είναι 57% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1.4 π. / αγώνα - Yeovil Town · 2.2 π. / αγώνα - Worthing
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Yeovil Town είναι 14% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.4 γκολ / αγώνα - Yeovil Town · 1.6 γκολ / αγώνα - Worthing
Yeovil Town σκοράρει στο 100% των αγώνων (10 από 10 αγώνες), ενώ Worthing κρατά clean sheet στο 20% (2 από 10 αγώνες).
Worthing σκοράρει στο 100% των αγώνων (10 από 10 αγώνες), ενώ Yeovil Town κρατά clean sheet στο 20% (2 από 10 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Yeovil Town
Over / Under - Worthing
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Worthing είναι 26% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
1.9 π. / αγώνα - Yeovil Town · 2.4 π. / αγώνα - Worthing
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Yeovil Town - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 50% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.8 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Worthing - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 80% των αγώνων και κερδίζει το 50%. Μερικές φορές χάνει το προβάδισμα μετά το ημίχρονο.
Δέχεται 0.8 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 2.00 | 1.20 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.6 | 1.2 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.4 | 1.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 2.6 |
| 1 γκολ | 80% | 100% |
| 2 γκολ | 20% | 60% |
| 3 γκολ | 0% | 60% |
| Ανέπαφη εστία | 80% | 20% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 20% |
| Διαφορά γκολ | +1 | -1 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 2.40 | 1.60 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 1.0 | 1.0 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.6 | 0.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.6 | 1.6 |
| 1 γκολ | 100% | 60% |
| 2 γκολ | 40% | 60% |
| 3 γκολ | 20% | 40% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 20% | 40% |
| Διαφορά γκολ | +2 | +2 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Yeovil Town
Worthing
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (National League).
Ομάδες vs λίγκα
| Yeovil Town | Liga | Worthing | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 3.30 | 3.13 | ▲ 3.50 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 80% | 65% | ▲ 80% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 60% | 63% | ▲ 80% |
| Clean sheets | ▲ 20% | 18% | ▲ 20% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 70% | 72% | ▲ 100% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 100% | 88% | ▼ 70% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Yeovil Town - Worthing;
Ο αγώνας της National League έληξε Yeovil Town 1:1 Worthing. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Yeovil Town - Worthing;
Η Yeovil Town σκοράρει κατά μέσο όρο 1,90 γκολ ανά αγώνα και η Worthing 1,90. Ο μέσος όρος της National League είναι 3,13 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 63% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 80% των αγώνων της Yeovil Town και στο 80% της Worthing.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Yeovil Town και η Worthing;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Yeovil Town έχει ρεκόρ 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Worthing 3-2-0 (2,20 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Yeovil Town - Worthing;
Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


