Πολωνία - EkstraklasaStadion Zagłębia LubinΕνημερωση δεδομενων 18 Οκτωβρίου 2026

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok: στατιστικά αγώνα

Αιτιολογηση:

Πλήρης ανάλυση και προγνωστικό στην εφαρμογή

Δες τη στοιχηματική ανάλυση, το προγνωστικό, το value bet και την πλήρη αιτιολόγηση του αγώνα.

Δες ανάλυση και προγνωστικό

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Zagłębie Lubin παίζει με Jagiellonia Białystok στο Ekstraklasa (Πολωνία). Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για 18 Οκτωβρίου 2026. Έδρα: Stadion Zagłębia Lubin.

Τρέχουσα φόρμα

Zagłębie Lubin: 2-1-2, 1.40 βαθμοί/αγώνα. Jagiellonia Białystok: 1-0-4, 0.60 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Zagłębie Lubin σκοράρει 1.20 και δέχεται 1.30 γκολ ανά αγώνα. Jagiellonia Białystok σκοράρει 1.44 και δέχεται 1.78. Μέσος όρος λίγκας: 2.97 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Zagłębie Lubin 60%, Jagiellonia Białystok 67%. Over 2.5: Zagłębie Lubin 50%, Jagiellonia Białystok 67%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 66%, Over 2.5 61%.

xG, σουτ και στυλ

Jagiellonia Białystok έχει υψηλότερο xG: 1.57 έναντι 1.55. Zagłębie Lubin: 13.6 σουτ ανά αγώνα, Jagiellonia Białystok: 13.1.

Ημίχρονα αγώνα

Zagłębie Lubin: προηγείται στο ημίχρονο 20%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.90. Jagiellonia Białystok: προηγείται στο ημίχρονο 33%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.67.

Γκολ ανά λεπτό

Zagłębie Lubin: 76-90+ (6 γκολ). Jagiellonia Białystok: 31-45+ (6 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Ekstraklasa: 2.97 γκολ ανά αγώνα, BTTS 66%, Over 2.5 61%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-1-1. Μέσος όρος γκολ 0.50, BTTS 0%.

Πριν τον αγωνα

Αποδοσεις 1X2

(2.78)
(3.50)
(2.30)
-Διπλη ευκαιρια 1X
-Διπλη ευκαιρια X2

Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
1.2Γκολ υπέρ / αγώνα1.44
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
1.3Γκολ κατά / αγώνα1.78
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
43%Μέση κατοχή57%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
4.2Σουτ στον στόχο / αγώνα4
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

13.6Σουτ ανά αγώνα13.11
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
4.2Σουτ στον στόχο4
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
8.8%Μετατροπή σουτ11%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
43%Κατοχή57%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
1.55xG υπέρ1.57
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
1.76xG κατά1.85
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

Ποιότητα σουτ

Zagłębie Lubin: ΙσορροπημένηJagiellonia Białystok: Ισορροπημένη
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)31%31%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.12
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.290.36

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Zagłębie Lubin είναι 133% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

1.4 π. / αγώνα - Zagłębie Lubin · 0.6 π. / αγώνα - Jagiellonia Białystok

Zagłębie Lubin
DWWLL
Κατανομή αποτελεσμάτων
40% Ν30% Ι30% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-3-3
1.50 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
2-1-2
1.40 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-1-1
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-1-1
WWDWL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.4Γκολ κατά: 1.8xG: 1.69xG αντιπάλου: 1.93BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Jagiellonia Białystok
LWLLL
Κατανομή αποτελεσμάτων
44% Ν0% Ι56% Η
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
4-0-5
1.33 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-0-4
0.60 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
2-0-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-0-2
WWLL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.0Γκολ κατά: 2.2xG: 1.31xG αντιπάλου: 1.84BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Jagiellonia Białystok είναι 20% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.2 γκολ / αγώνα - Zagłębie Lubin · 1.44 γκολ / αγώνα - Jagiellonia Białystok

Η Zagłębie Lubin είναι 37% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.3 γκολ / αγώνα - Zagłębie Lubin · 1.78 γκολ / αγώνα - Jagiellonia Białystok

Επιθετικό προφίλ Zagłębie Lubin: πολύ ισχυρό

Zagłębie Lubin σκοράρει στο 70% των αγώνων (7 από 10 αγώνες), ενώ Jagiellonia Białystok κρατά clean sheet στο 11% (1 από 9 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Jagiellonia Białystok: πολύ ισχυρό

Jagiellonia Białystok σκοράρει στο 78% των αγώνων (7 από 9 αγώνες), ενώ Zagłębie Lubin κρατά clean sheet στο 30% (3 από 10 αγώνες).

12Γκολ υπέρ (σεζόν)13
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
13Γκολ κατά (σεζόν)16
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
2.5Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα3.22
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
7Γκολ υπέρ (τελευταία 5)5
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
9Γκολ κατά (τελευταία 5)11
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

70%1 γκολ78%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
40%2 γκολ33%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
10%3 γκολ11%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0%4 γκολ11%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

70%1 γκολ89%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
40%2 γκολ67%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
20%3 γκολ22%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0%4 γκολ0%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

60%
Zagłębie Lubin - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.6 από 10 αγώνες
67%
Jagiellonia Białystok - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.6 από 9 αγώνες
66%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

10%BTTS στο ημίχρονο33%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0%BTTS και στα δύο ημίχρονα11%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
10%Γκολ και στα δύο ημίχρονα22%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

BTTS και σύνολο γκολ

50%Τουλ. 3 γκολ και BTTS67%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS0%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
80%BTTS - τελευταία 580%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)

1ο ημίχρονο

60%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο67%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
10%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο44%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο22%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

2ο ημίχρονο

80%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο100%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
70%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο44%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
20%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο22%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Jagiellonia Białystok είναι 31% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.1 π. / αγώνα - Zagłębie Lubin · 1.44 π. / αγώνα - Jagiellonia Białystok

Zagłębie Lubin - κατάσταση στο ημίχρονο
20% προηγείται50% ισοπαλία30% χάνει
Jagiellonia Białystok - κατάσταση στο ημίχρονο
33% προηγείται44% ισοπαλία22% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.1Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.44
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0.3Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.78
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0.4Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.56
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0.7Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.33
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
60%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο56%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
70%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο44%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.3Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)0.78
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0.9Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.67
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
0.9Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1.22
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
1.8Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.89
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
40%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο11%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
50%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο56%
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok

Zagłębie Lubin - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

30% Ν40% Ι30% Η
11
Πόντοι ημιχρόνου
3
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
13
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.10
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος200%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 20% των αγώνων και κερδίζει το 40%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.5

Δέχεται 0.5 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Jagiellonia Białystok - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

22% Ν11% Ι67% Η
13
Πόντοι ημιχρόνου
7
Γκολ ημιχρόνου
+2
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
7
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-5
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.44
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος133%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων και κερδίζει το 44%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.7

Δέχεται 0.7 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Zagłębie Lubin - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.401.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.41.0
Γκολ κατά / αγώνα0.41.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα0.82.4
1 γκολ80%100%
2 γκολ0%80%
3 γκολ0%40%
Ανέπαφη εστία60%0%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ0-2
Ημίχρονο: 40% προηγείται - 20% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 40% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Jagiellonia Białystok - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.000.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.80.2
Γκολ κατά / αγώνα0.81.4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.61.6
1 γκολ80%100%
2 γκολ60%20%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία40%0%
Χωρίς γκολ40%80%
Διαφορά γκολ0-6
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 0% νίκη - 0% ισοπαλία - 100% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 40% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 4

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Zagłębie Lubin
ΥπέρΚατά
1
0
0-15
1
1
16-30
1
3
31-45
1
1
46-60
2
1
61-75
6
7
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -1 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

Jagiellonia Białystok
ΥπέρΚατά
0
2
0-15
1
2
16-30
6
1
31-45
0
5
46-60
1
1
61-75
5
5
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 46-60 (5). Ισοζύγιο τέλους (76-90): 0.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.86
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.5 : 1.4
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
96%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
64%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-83%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
55%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
7%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 14 ματς
2-3
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Zagłębie Lubin

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.21
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.11
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+1.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.35
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.46
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
75%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
96%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.10
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.6
Γκολ στο φινάλε
Το 50% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 8% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
50%

Jagiellonia Białystok

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.28
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.06
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+1.3 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.13
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.07
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
107%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
111%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.73
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
-0.1
Γκολ στο φινάλε
Το 38% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
38%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Ekstraklasa).

Ομάδες vs λίγκα

Zagłębie LubinLigaJagiellonia Białystok
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα▼ 2.502.97▲ 3.22
Σκόραραν και οι δύο▼ 60%66%• 67%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)▼ 50%61%▲ 67%
Clean sheets▲ 30%22%▼ 11%
Γκολ πριν το ημίχρονο▼ 60%68%• 67%
Γκολ μετά το ημίχρονο▼ 80%85%▲ 100%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.97
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
66%
Σκόραραν και οι δύο
61%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
22%
Clean sheets
1.61
Γκολ εντός / αγώνα
1.35
Γκολ εκτός / αγώνα
+19%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+16%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+13%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
68%
1 γκολ
31%
2 γκολ
11%
3 γκολ
3%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
85%
1 γκολ
56%
2 γκολ
27%
3 γκολ
13%
4 γκολ

Head-to-head

Προσφατοι αγωνες (2): Zagłębie Lubin 0 - 1 - 1 Jagiellonia Białystok. Μεσος ορος γκολ 0.50, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε παίζουν Zagłębie Lubin και Jagiellonia Białystok;

Η Zagłębie Lubin αντιμετωπίζει τη Jagiellonia Białystok στις 18 Οκτωβρίου 2026 στη Ekstraklasa στο Stadion Zagłębia Lubin. Η ακριβής ώρα έναρξης στη ζώνη ώρας σου εμφανίζεται στην κορυφή της σελίδας του αγώνα.

Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok;

Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η Zagłębie Lubin κέρδισε 0, η Jagiellonia Białystok 1 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 0,50 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0%.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok;

Η Zagłębie Lubin σκοράρει κατά μέσο όρο 1,20 γκολ ανά αγώνα και η Jagiellonia Białystok 1,44. Ο μέσος όρος της Ekstraklasa είναι 2,97 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 61% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 60% των αγώνων της Zagłębie Lubin και στο 67% της Jagiellonia Białystok.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Zagłębie Lubin και η Jagiellonia Białystok;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Zagłębie Lubin έχει ρεκόρ 2-1-2 (1,40 πόντοι ανά αγώνα) και η Jagiellonia Białystok 1-0-4 (0,60 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok;

Αυτή η σελίδα δείχνει όλο το στατιστικό πλαίσιο — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under. Η πρόγνωση, η αξιολόγηση value και η πλήρης αιτιολόγηση βρίσκονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.