Estudiantes Río Cuarto címere

Estudiantes Río Cuarto

Primera DivisiónSzezon 2026Rubén Darío ForestelloAz adatok állapota: 2026. október 18.
Forma (legutóbbi mérkőzések)
LLLLL
5 meccses vereségsorozat

Estudiantes Río Cuarto 2026: az idény számokban

Csapatprofil

Estudiantes Río Cuarto a Primera División (Argentína) ligában játszik a 2026 idényben. Következő ismert meccs: Aldosivi.

Forma és mérleg

Estudiantes Río Cuarto: 2-5-21, 0,39 pont/meccs. Utolsó öt: LLLLL (0,00 pont/meccs).

Gólok és Clean sheetek

Estudiantes Río Cuarto meccsenként 0,39 gólt szerez és 1,43 gólt kap. Clean sheet: 21%. Gól nélkül maradt: 64%.

BTTS és Over/Under

BTTS: 29%. Over 2.5: 32%. Over 3.5: 4%. A csapat meccseinek átlagos gólszáma: 1,82.

Gólszerzési minták

Az Over 2.5 és a BTTS együtt a meccsek 25%-án teljesült. A csapat a meccsek 4%-án mindkét félidőben szerzett gólt. Utolsó öt: BTTS 60%, Over 2.5 60%.

Félidők és percek

Estudiantes Río Cuarto az első félidőben 0,14, a másodikban 0,25 gólt szerez. Leggólerősebb időszak: 61-75 (3 gól).

xG és játékstílus

Estudiantes Río Cuarto meccsenként 1,21 xG-t termel és 1,54 xGA-t engedélyez. Lövések: összesen 10,5, kaput eltaláló 2,3. Labdabirtoklás: 46%.

Fontos statisztikai mutatók

Estudiantes Río Cuarto nettó xG-je meccsenként -0,33. Az utolsó öt meccs PPG-je és az idénybeli PPG különbsége: -0,39. Ez korábbi csapatkontekstus, nem a következő eredmény előrejelzése.

Szezonáttekintés

0.39Mérkőzésenkénti pontok
0.39Szerzett gól / mérkőzés
1.43Kapott gól / mérkőzés
32%Over 2.5 gól
29%Mindkét csapat gólt szerzett
21%Kapott gól nélküli mérkőzések
64%Gól nélküli mérkőzések

Mérleg

Győzelmek, döntetlenek és vereségek összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Szezoneredmények bontása
7% W18% D75% L
-29
Gólkülönbség
0.39
PPG (szezon)
0.00
PPG (legutóbbi 5)

Gólok

A csapat gólszerzése a bajnoki átlagokhoz és a gólszám eloszlásához képest.

Milyen gyakran szerez legalább ennyit...

1 gól36%
2 gól4%
3 gól0%
4 gól0%

Milyen gyakran kap legalább ennyit...

1 gól79%
2 gól54%
3 gól7%
4 gól4%

Gólhatárok (Over/Under)

Milyen gyakran lépik át a csapat mérkőzései a gólküszöböket, félidős és bajnoki környezettel együtt.

Félidők

Gól a félidő előtt50%Bajnoki átlag: 61%
Legalább 2 gól a félidő előtt14%Bajnoki átlag: 22%
Legalább 3 gól a félidő előtt4%Bajnoki átlag: 5%
Gól a félidő után68%Bajnoki átlag: 73%
Legalább 2 gól a félidő után36%Bajnoki átlag: 38%
Legalább 3 gól a félidő után11%Bajnoki átlag: 12%

Gólos mintázatok

Gólesemény-kombinációk a csapat mérkőzésein, valamint részletes átlagok az utolsó öt mérkőzésről.

Kombinációk (szezon)

BTTS a félidőben7%
BTTS mindkét félidőben0%
Mindkét félidőben gólt szerzett4%
Legalább 3 gól és BTTS25%
Legalább 3 gól BTTS nélkül7%

Mérkőzésfélidők

Első és második félidei pontok, gólok, kapott gól nélküli mérkőzések, félidei állás és az utolsó öt mérkőzés bontása.

Félidei állás

7% W54% D39% L
vezet / döntetlen / hátrányban

Második félidei eredmények

11% W36% D54% L
21
Félidei pontok
0.75
PPG (1. félidő)
-11
Gólkülönbség
19
Második félidei pontok
0.68
PPG (2. félidő)

Gólok és kapott gól nélküli mérkőzések félidőnként

Szerzett gól a félidő előtt0.14
Kapott gól a félidő előtt0.54
Szerzett gól a félidő után0.25
Kapott gól a félidő után0.89
Kapott gól nélküli félidő előtt57%
Kapott gól nélküli félidő után43%
Nem szerzett gólt a félidő előtt86%
Nem szerzett gólt a félidő után75%
Legutóbbi 5 mérkőzés – részletek
1. félidő2. félidő
PPG (szezon)0.400.80
Szerzett gól / mérkőzés0.00.6
Kapott gól / mérkőzés0.81.0
Átlagos gólszám a mérkőzésen0.81.6
Legalább 1 gól60%80%
Legalább 2 gól20%40%
Legalább 3 gól0%40%
Kapott gól nélküli mérkőzések40%40%
Gól nélküli mérkőzések100%40%
Gólkülönbség-4-2
1. félidő (Legutóbbi 5): 0% vezet - 40% döntetlenre áll - 60% hátrányban van - BTTS a félidőben (legutóbbi 5) 0%
2. félidő (Legutóbbi 5): 20% győzelem - 20% döntetlenre áll - 60% vereség

Gólok percenként

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Estudiantes Río Cuarto
ScoredConceded
1
7
0-15
1
4
16-30
2
4
31-45
1
6
46-60
3
8
61-75
3
11
76-90

A legveszélyesebb a(z) 61-75 percben (3 gól). A legtöbb gólt a(z) 76-90 időszakban kapja (11). Késői gólok mérlege (76–90): -8 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

Haladó statisztikák

Lövések, befejezés, labdabirtoklás és várható gólok (xG).

Támadói profil

Játékstílus: Kiegyensúlyozott
22%
Lövési pontosság
kaput eltaláló lövések
0.11
Helyzetminőség
xG lövésenként
0.17
Befejezés
gól kaput eltaláló lövésenként

A körülbelül 0,08-as xG lövésenként távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték általában tizenhatoson belüli helyzeteket jelez.

Fontos statisztikai mutatók

Az xG, a hatékonyság, a forma és a mérkőzésmintázatok együttes képe a lezárult mérkőzések alapján.

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.33
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.71
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+5.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.82
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.11
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
36%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
132%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.39
Előny megtartása
A meccsek 7%-án vezet a félidőben, és ezek 7%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
100%
Védekezés a félidő után
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 27%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
27%

* Minden mutatót kizárólag a szezon statisztikái alapján számítunk. Ezek nem a NoFluffPicks modelljének előrejelzései.

Keretrendszer

Igazolt pályára lépéssel rendelkező játékosok ebben a bajnoki idényben.

Agustín Jesús LastraKapus12 Pályára lépések0 Gólok1Lucas BrueraKapus9 Pályára lépések0 GólokRenzo Damián Bacchia RodríguezKapus5 Pályára lépések0 GólokLautaro HerreraKapus2 Pályára lépések0 Gólok2Gonzalo MaffiniVédő23 Pályára lépések0 GólokMatías ValentiVédő21 Pályára lépések0 Gólok6Juan AntoniniVédő17 Pályára lépések0 Gólok30Sergio Maximiliano OjedaVédő16 Pályára lépések1 Gólok23Agustin QuirogaVédő18 Pályára lépések0 Gólok2Gonzalo GonzalezVédő12 Pályára lépések0 GólokTobías OstchegaVédő11 Pályára lépések0 Gólok28Facundo CobosVédő13 Pályára lépések1 Gólok23Fernando Iván RodríguezVédő9 Pályára lépések0 GólokRaúl Alberto LozanoVédő11 Pályára lépések0 Gólok21Matías Ruiz DíazVédő3 Pályára lépések0 Gólok25Tomás OlmosVédő3 Pályára lépések0 Gólok10Tomás GonzálezKözéppályás26 Pályára lépések0 GólokGabriel AlanísKözéppályás25 Pályára lépések2 Gólok5Alejandro Martín CabreraKözéppályás18 Pályára lépések0 Gólok13Francisco RomeroKözéppályás15 Pályára lépések0 Gólok19Nicolás TalponeKözéppályás21 Pályára lépések0 GólokSiro RosaneKözéppályás23 Pályára lépések0 GólokEzequiel ForclazKözéppályás5 Pályára lépések0 GólokTobías LeivaKözéppályás3 Pályára lépések0 GólokFrancesco Lo CelsoKözéppályás4 Pályára lépések0 Gólok11Martín GarneroneTámadó21 Pályára lépések2 Gólok22Mauro Abrahán ValienteTámadó20 Pályára lépések2 GólokMateo BajamichTámadó20 Pályára lépések1 Gólok77Ibrahim HesarTámadó10 Pályára lépések1 GólokJavier FerreiraTámadó18 Pályára lépések0 Gólok16Yeison Daniel Moreno MurilloTámadó8 Pályára lépések0 GólokJuan Fernando GarroTámadó5 Pályára lépések0 GólokRamón ÁbilaTámadó8 Pályára lépések0 Gólok35Facundo David GallardoTámadó3 Pályára lépések0 Gólok7Lucas GonzálezTámadó4 Pályára lépések0 Gólok

Forma az utolsó 5, 6 és 10 mérkőzésen

Hasonlítsd össze a csapat legutóbbi mérkőzéseit minden versenysorozatban. Az 5 meccses ablak reagál a leggyorsabban a változásra, míg a 10 mérkőzés átfogóbb trendet mutat.

Szögletek

Nézd meg, hány szögletet harcol ki és enged az ellenfeleknek a csapat, valamint milyen gyakran lépi át a fő szöglethatárokat.

Összesen

28 mérkőzés
4.6
Kiharcolt szögletek meccsenként
4.9
Ellenfél szögletei meccsenként
9.4
Összes szöglet meccsenként
64.3%
8,5 szöglet felett
50.0%
9,5 szöglet felett
39.3%
10,5 szöglet felett

Hazai

14 mérkőzés
5.0
Kiharcolt szögletek meccsenként
4.6
Ellenfél szögletei meccsenként
9.6
Összes szöglet meccsenként
64.3%
8,5 szöglet felett
57.1%
9,5 szöglet felett
50.0%
10,5 szöglet felett

Idegenbeli

14 mérkőzés
4.1
Kiharcolt szögletek meccsenként
5.1
Ellenfél szögletei meccsenként
9.2
Összes szöglet meccsenként
64.3%
8,5 szöglet felett
42.9%
9,5 szöglet felett
28.6%
10,5 szöglet felett

Lapok és fegyelmezettség

Hasonlítsd össze a csapat és az ellenfelek lapjait, beleértve a piros lapok gyakoriságát is.

Összesen

28 mérkőzés
2.4
A csapat lapjai meccsenként
2.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
4.4
Összes lap meccsenként
78.6%
Over 3.5
35.7%
Over 4.5
7.1%
Piros lapok

Hazai

14 mérkőzés
2.3
A csapat lapjai meccsenként
2.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
4.3
Összes lap meccsenként
71.4%
Over 3.5
21.4%
Over 4.5
14.3%
Piros lapok

Idegenbeli

14 mérkőzés
2.5
A csapat lapjai meccsenként
2.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
4.5
Összes lap meccsenként
85.7%
Over 3.5
50.0%
Over 4.5
0.0%
Piros lapok

A legutóbbi ellenfelek ereje

A közelmúlt formáját a legutóbbi ellenfelek bajnoki teljesítménye helyezi összefüggésbe.

1.43
Az ellenfelek átlagos PPG-je
13.8
Az ellenfelek átlagos helyezése
Az átlagosnál nehezebb

A Estudiantes Río Cuarto legutóbbi 10 mérkőzésén az ellenfelek átlagosan 1.43 pontot szereztek meccsenként, és a 13.8. helyen álltak a 30 csapatos mezőnyben. A liga átlagához képest ez Az átlagosnál nehezebb ellenfélsorozat volt.

Legutóbbi mérkőzések

Következő mérkőzések

Forduló 14
Barracas Central
Estudiantes Río Cuarto
Forduló 15
Estudiantes Río Cuarto
Gimnasia La Plata
Forduló 16
Rosario Central
Estudiantes Río Cuarto

GYIK

Milyen formában van jelenleg Estudiantes Río Cuarto?

Estudiantes Río Cuarto legutóbbi formája: LLLLL; az utolsó eredmény szerepel elöl. A csapat ebben a szezonban átlagosan 0,39 pontot szerez meccsenként.

Hány gólt szerez Estudiantes Río Cuarto meccsenként?

Estudiantes Río Cuarto idénybeli átlaga 0,39 szerzett és 1,43 kapott gól meccsenként.

Milyen gyakran végződnek Estudiantes Río Cuarto meccsei BTTS-sel és Over 2.5-tel?

A két csapat a Estudiantes Río Cuarto meccseinek 29%-án szerez gólt, az Over 2.5 pedig 32%-ban teljesül. A csapat a mérkőzések 21%-án tart Clean sheetet.

Ki ellen játszik legközelebb Estudiantes Río Cuarto?

Estudiantes Río Cuarto következő meccse 2026. október 18.-án/-én: Estudiantes Río Cuarto–Aldosivi. A meccs előtti statisztikák és a teljes program az oldalon lejjebb található.

Hol nézhetem meg Estudiantes Río Cuarto statisztikáit és tippjeit?

A NoFluffPicks Stats összegyűjti Estudiantes Río Cuarto legfontosabb számait. Az alkalmazás a közelgő meccsekhez fogadási elemzéseket, ajánlott tippeket és indoklást is kínál.