Tanta SC címere

Tanta SC

Second DivisionSzezon 2026/202716. helyAz adatok állapota: 2026. november 04.
Forma (legutóbbi mérkőzések)
LLDDL
6 meccs óta nyeretlen

Tanta SC 2026/2027: az idény számokban

Csapatprofil

Tanta SC a Second Division (Egyiptom) ligában játszik a 2026/2027 idényben. Helyezés a ligában: 16. Következő ismert meccs: La Viena FC.

Forma és mérleg

Tanta SC: 2-4-5, 0,91 pont/meccs. Utolsó öt: LLDDL (0,40 pont/meccs).

Gólok és Clean sheetek

Tanta SC meccsenként 0,64 gólt szerez és 1,18 gólt kap. Clean sheet: 36%. Gól nélkül maradt: 55%.

BTTS és Over/Under

BTTS: 36%. Over 2.5: 36%. Over 3.5: 18%. A csapat meccseinek átlagos gólszáma: 1,82.

Gólszerzési minták

Az Over 2.5 és a BTTS együtt a meccsek 36%-án teljesült. A csapat a meccsek 0%-án mindkét félidőben szerzett gólt. Utolsó öt: BTTS 40%, Over 2.5 40%.

Félidők és percek

Tanta SC az első félidőben 0,18, a másodikban 0,36 gólt szerez. Leggólerősebb időszak: 31-45 (2 gól).

xG és játékstílus

Tanta SC meccsenként 1,15 xG-t termel és 1,34 xGA-t engedélyez. Lövések: összesen 8,9, kaput eltaláló 3,8. Labdabirtoklás: 52%.

Fontos statisztikai mutatók

Tanta SC nettó xG-je meccsenként -0,19. Az utolsó öt meccs PPG-je és az idénybeli PPG különbsége: -0,51. Ez korábbi csapatkontekstus, nem a következő eredmény előrejelzése.

Szezonáttekintés

0.91Mérkőzésenkénti pontok10 pont
0.64Szerzett gól / mérkőzés
1.18Kapott gól / mérkőzés
36%Over 2.5 gól
36%Mindkét csapat gólt szerzett
36%Kapott gól nélküli mérkőzések
55%Gól nélküli mérkőzések

Mérleg

Győzelmek, döntetlenek és vereségek összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Szezoneredmények bontása
18% W36% D45% L
-6
Gólkülönbség
0.91
PPG (szezon)
0.40
PPG (legutóbbi 5)

Gólok

A csapat gólszerzése a bajnoki átlagokhoz és a gólszám eloszlásához képest.

Milyen gyakran szerez legalább ennyit...

1 gól45%
2 gól18%
3 gól0%
4 gól0%

Milyen gyakran kap legalább ennyit...

1 gól64%
2 gól45%
3 gól9%
4 gól0%

Gólhatárok (Over/Under)

Milyen gyakran lépik át a csapat mérkőzései a gólküszöböket, félidős és bajnoki környezettel együtt.

Félidők

Gól a félidő előtt36%Bajnoki átlag: 57%
Legalább 2 gól a félidő előtt9%Bajnoki átlag: 19%
Legalább 3 gól a félidő előtt0%Bajnoki átlag: 4%
Gól a félidő után45%Bajnoki átlag: 74%
Legalább 2 gól a félidő után45%Bajnoki átlag: 46%
Legalább 3 gól a félidő után9%Bajnoki átlag: 16%

Gólos mintázatok

Gólesemény-kombinációk a csapat mérkőzésein, valamint részletes átlagok az utolsó öt mérkőzésről.

Kombinációk (szezon)

BTTS a félidőben9%
BTTS mindkét félidőben0%
Mindkét félidőben gólt szerzett0%
Legalább 3 gól és BTTS36%
Legalább 3 gól BTTS nélkül0%

Mérkőzésfélidők

Első és második félidei pontok, gólok, kapott gól nélküli mérkőzések, félidei állás és az utolsó öt mérkőzés bontása.

Félidei állás

9% W73% D18% L
vezet / döntetlen / hátrányban

Második félidei eredmények

9% W64% D27% L
11
Félidei pontok
1.00
PPG (1. félidő)
-1
Gólkülönbség
10
Második félidei pontok
0.91
PPG (2. félidő)

Gólok és kapott gól nélküli mérkőzések félidőnként

Szerzett gól a félidő előtt0.18
Kapott gól a félidő előtt0.27
Szerzett gól a félidő után0.36
Kapott gól a félidő után0.73
Kapott gól nélküli félidő előtt73%
Kapott gól nélküli félidő után64%
Nem szerzett gólt a félidő előtt82%
Nem szerzett gólt a félidő után82%
Legutóbbi 5 mérkőzés – részletek
1. félidő2. félidő
PPG (szezon)1.000.60
Szerzett gól / mérkőzés0.00.4
Kapott gól / mérkőzés0.01.2
Átlagos gólszám a mérkőzésen0.01.6
Legalább 1 gól0%60%
Legalább 2 gól0%60%
Legalább 3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzések100%40%
Gól nélküli mérkőzések100%80%
Gólkülönbség0-4
1. félidő (Legutóbbi 5): 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van - BTTS a félidőben (legutóbbi 5) 0%
2. félidő (Legutóbbi 5): 0% győzelem - 60% döntetlenre áll - 40% vereség

Gólok percenként

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Tanta SC
ScoredConceded
1
2
0-15
0
0
16-30
2
3
31-45
1
3
46-60
2
4
61-75
1
1
76-90

A legveszélyesebb a(z) 31-45 percben (2 gól). A legtöbb gólt a(z) 61-75 időszakban kapja (4). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

Haladó statisztikák

Lövések, befejezés, labdabirtoklás és várható gólok (xG).

Támadói profil

Játékstílus: Kiegyensúlyozott
43%
Lövési pontosság
kaput eltaláló lövések
0.13
Helyzetminőség
xG lövésenként
0.17
Befejezés
gól kaput eltaláló lövésenként

A körülbelül 0,08-as xG lövésenként távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték általában tizenhatoson belüli helyzeteket jelez.

Fontos statisztikai mutatók

Az xG, a hatékonyság, a forma és a mérkőzésmintázatok együttes képe a lezárult mérkőzések alapján.

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.19
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.35
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+2.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.51
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.16
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
55%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
101%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.51
Előny megtartása
A meccsek 9%-án vezet a félidőben, és ezek 18%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
200%
Védekezés a félidő után
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 14%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
14%

* Minden mutatót kizárólag a szezon statisztikái alapján számítunk. Ezek nem a NoFluffPicks modelljének előrejelzései.

Forma az utolsó 5, 6 és 10 mérkőzésen

Hasonlítsd össze a csapat legutóbbi mérkőzéseit minden versenysorozatban. Az 5 meccses ablak reagál a leggyorsabban a változásra, míg a 10 mérkőzés átfogóbb trendet mutat.

Szögletek

Nézd meg, hány szögletet harcol ki és enged az ellenfeleknek a csapat, valamint milyen gyakran lépi át a fő szöglethatárokat.

Összesen

10 mérkőzés
6.4
Kiharcolt szögletek meccsenként
5.1
Ellenfél szögletei meccsenként
11.5
Összes szöglet meccsenként
90.0%
8,5 szöglet felett
80.0%
9,5 szöglet felett
60.0%
10,5 szöglet felett

Hazai

5 mérkőzés
7.8
Kiharcolt szögletek meccsenként
5.0
Ellenfél szögletei meccsenként
12.8
Összes szöglet meccsenként
100.0%
8,5 szöglet felett
80.0%
9,5 szöglet felett
60.0%
10,5 szöglet felett

Idegenbeli

5 mérkőzés
5.0
Kiharcolt szögletek meccsenként
5.2
Ellenfél szögletei meccsenként
10.2
Összes szöglet meccsenként
80.0%
8,5 szöglet felett
80.0%
9,5 szöglet felett
60.0%
10,5 szöglet felett

Lapok és fegyelmezettség

Hasonlítsd össze a csapat és az ellenfelek lapjait, beleértve a piros lapok gyakoriságát is.

Összesen

7 mérkőzés
0.0
A csapat lapjai meccsenként
0.0
Az ellenfelek lapjai meccsenként
0.0
Összes lap meccsenként
0.0%
Over 3.5
0.0%
Over 4.5
0.0%
Piros lapok

A legutóbbi ellenfelek ereje

A közelmúlt formáját a legutóbbi ellenfelek bajnoki teljesítménye helyezi összefüggésbe.

1.38
Az ellenfelek átlagos PPG-je
9.8
Az ellenfelek átlagos helyezése
Átlagos nehézség

A Tanta SC legutóbbi 10 mérkőzésén az ellenfelek átlagosan 1.38 pontot szereztek meccsenként, és a 9.8. helyen álltak a 20 csapatos mezőnyben. A liga átlagához képest ez Átlagos nehézség ellenfélsorozat volt.

Legutóbbi mérkőzések

Következő mérkőzések

Forduló 12
Tanta SC
La Viena FC
Forduló 13
Proxy
Tanta SC
Forduló 14
Tanta SC
El Mansura
Forduló 15
El Daklyeh FC
Tanta SC
Forduló 16
Tanta SC
Baladiyyat Al Mehalla
Forduló 17
Pharco
Tanta SC
Forduló 18
Tanta SC
Kahraba Ismailia
Forduló 19
Tersana
Tanta SC

GYIK

Milyen formában van jelenleg Tanta SC?

Tanta SC legutóbbi formája: LLDDL; az utolsó eredmény szerepel elöl. A csapat ebben a szezonban átlagosan 0,91 pontot szerez meccsenként.

Hányadik helyen áll Tanta SC a tabellán?

Tanta SC a(z) Second Division tabelláján a(z) 16. helyen áll, 10 ponttal.

Hány gólt szerez Tanta SC meccsenként?

Tanta SC átlagosan 0,64 gólt szerez és 1,18 gólt kap meccsenként. Ezek a számok a csapat támadójátékát és védekezését mutatják az idényben.

Milyen gyakran végződnek Tanta SC meccsei BTTS-sel és Over 2.5-tel?

A két csapat a Tanta SC meccseinek 36%-án szerez gólt, az Over 2.5 pedig 36%-ban teljesül. A csapat a mérkőzések 36%-án tart Clean sheetet.

Ki ellen játszik legközelebb Tanta SC?

Tanta SC következő meccse 2026. november 13.-án/-én: Tanta SC–La Viena FC. A meccs előtti statisztikák és a teljes program az oldalon lejjebb található.

Hol nézhetem meg Tanta SC statisztikáit és tippjeit?

Az oldal bemutatja Tanta SC formáját, hazai és idegenbeli mérlegét, góljait, BTTS- és Over/Under-mutatóit. A közelgő meccsek tippjei és teljes elemzései a NoFluffPicks alkalmazásban érhetők el.