Basake Holy Stars címere

Basake Holy Stars

Ghana Premier LeagueSzezon 2026/2027Az adatok állapota: 2026. szeptember 21.
Forma (legutóbbi mérkőzések)
WLW

Basake Holy Stars 2026/2027: az idény számokban

Csapatprofil

Basake Holy Stars a Ghana Premier League (Ghána) ligában játszik a 2026/2027 idényben. Következő ismert meccs: Medeama.

Forma és mérleg

Basake Holy Stars: 2-0-1, 2,00 pont/meccs. Utolsó öt: WLW (2,00 pont/meccs).

Gólok és Clean sheetek

Basake Holy Stars meccsenként 0,67 gólt szerez és 0,33 gólt kap. Clean sheet: 67%. Gól nélkül maradt: 33%.

BTTS és Over/Under

BTTS: 0%. Over 2.5: 0%. Over 3.5: 0%. A csapat meccseinek átlagos gólszáma: 1,00.

Gólszerzési minták

Az Over 2.5 és a BTTS együtt a meccsek 0%-án teljesült. A csapat a meccsek 0%-án mindkét félidőben szerzett gólt. Utolsó öt: BTTS 0%, Over 2.5 0%.

Félidők és percek

Basake Holy Stars az első félidőben 0,33, a másodikban 0,33 gólt szerez. Leggólerősebb időszak: 31-45 (1 gól).

xG és játékstílus

Basake Holy Stars meccsenként 0,15 xG-t termel és 0,00 xGA-t engedélyez. Lövések: összesen -0,3, kaput eltaláló -0,3. Labdabirtoklás: 32%.

Fontos statisztikai mutatók

Basake Holy Stars nettó xG-je meccsenként 0,15. Az utolsó öt meccs PPG-je és az idénybeli PPG különbsége: 0,00. Ez korábbi csapatkontekstus, nem a következő eredmény előrejelzése.

Szezonáttekintés

2.00Mérkőzésenkénti pontok
0.67Szerzett gól / mérkőzés
0.33Kapott gól / mérkőzés
0%Over 2.5 gól
0%Mindkét csapat gólt szerzett
67%Kapott gól nélküli mérkőzések
33%Gól nélküli mérkőzések

Mérleg

Győzelmek, döntetlenek és vereségek összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Szezoneredmények bontása
67% W0% D33% L
+1
Gólkülönbség
2.00
PPG (szezon)
2.00
PPG (legutóbbi 5)

Gólok

A csapat gólszerzése a bajnoki átlagokhoz és a gólszám eloszlásához képest.

Milyen gyakran szerez legalább ennyit...

1 gól67%
2 gól0%
3 gól0%
4 gól0%

Milyen gyakran kap legalább ennyit...

1 gól33%
2 gól0%
3 gól0%
4 gól0%

Gólhatárok (Over/Under)

Milyen gyakran lépik át a csapat mérkőzései a gólküszöböket, félidős és bajnoki környezettel együtt.

Félidők

Gól a félidő előtt67%Bajnoki átlag: 76%
Legalább 2 gól a félidő előtt0%Bajnoki átlag: 24%
Legalább 3 gól a félidő előtt0%Bajnoki átlag: 8%
Gól a félidő után33%Bajnoki átlag: 64%
Legalább 2 gól a félidő után0%Bajnoki átlag: 44%
Legalább 3 gól a félidő után0%Bajnoki átlag: 12%

Gólos mintázatok

Gólesemény-kombinációk a csapat mérkőzésein, valamint részletes átlagok az utolsó öt mérkőzésről.

Kombinációk (szezon)

BTTS a félidőben0%
BTTS mindkét félidőben0%
Mindkét félidőben gólt szerzett0%
Legalább 3 gól és BTTS0%
Legalább 3 gól BTTS nélkül0%

Mérkőzésfélidők

Első és második félidei pontok, gólok, kapott gól nélküli mérkőzések, félidei állás és az utolsó öt mérkőzés bontása.

Félidei állás

33% W33% D33% L
vezet / döntetlen / hátrányban

Második félidei eredmények

33% W67% D0% L
4
Félidei pontok
1.33
PPG (1. félidő)
0
Gólkülönbség
5
Második félidei pontok
1.67
PPG (2. félidő)

Gólok és kapott gól nélküli mérkőzések félidőnként

Szerzett gól a félidő előtt0.33
Kapott gól a félidő előtt0.33
Szerzett gól a félidő után0.33
Kapott gól a félidő után0
Kapott gól nélküli félidő előtt67%
Kapott gól nélküli félidő után100%
Nem szerzett gólt a félidő előtt67%
Nem szerzett gólt a félidő után67%
Legutóbbi 5 mérkőzés – részletek
1. félidő2. félidő
PPG (szezon)1.331.67
Szerzett gól / mérkőzés0.30.3
Kapott gól / mérkőzés0.30.0
Átlagos gólszám a mérkőzésen0.70.3
Legalább 1 gól67%33%
Legalább 2 gól0%0%
Legalább 3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzések67%100%
Gól nélküli mérkőzések67%67%
Gólkülönbség0+1
1. félidő (Legutóbbi 5): 33% vezet - 33% döntetlenre áll - 33% hátrányban van - BTTS a félidőben (legutóbbi 5) 0%
2. félidő (Legutóbbi 5): 33% győzelem - 67% döntetlenre áll - 0% vereség

Gólok percenként

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Basake Holy Stars
ScoredConceded
0
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

A legveszélyesebb a(z) 31-45 percben (1 gól). A legtöbb gólt a(z) 0-15 időszakban kapja (1). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

Haladó statisztikák

Lövések, befejezés, labdabirtoklás és várható gólok (xG).

Támadói profil

Játékstílus: Kiegyensúlyozott
0%
Lövési pontosság
kaput eltaláló lövések
0.00
Helyzetminőség
xG lövésenként
0.00
Befejezés
gól kaput eltaláló lövésenként

A körülbelül 0,08-as xG lövésenként távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték általában tizenhatoson belüli helyzeteket jelez.

Fontos statisztikai mutatók

Az xG, a hatékonyság, a forma és a mérkőzésmintázatok együttes képe a lezárult mérkőzések alapján.

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.15
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.19
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.52
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.33
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
57%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
28%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Előny megtartása
A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
203%
Védekezés a félidő után
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 50%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
50%

* Minden mutatót kizárólag a szezon statisztikái alapján számítunk. Ezek nem a NoFluffPicks modelljének előrejelzései.

Forma az utolsó 5, 6 és 10 mérkőzésen

Hasonlítsd össze a csapat legutóbbi mérkőzéseit minden versenysorozatban. Az 5 meccses ablak reagál a leggyorsabban a változásra, míg a 10 mérkőzés átfogóbb trendet mutat.

Legutóbbi mérkőzések

Következő mérkőzések

Forduló 4
Medeama
Basake Holy Stars
Forduló 5
Basake Holy Stars
Berekum Chelsea
Forduló 6
Bibiani Gold Stars
Basake Holy Stars
Forduló 7
Basake Holy Stars
Bechem United
Forduló 8
Hearts of Oak
Basake Holy Stars
Forduló 9
Basake Holy Stars
Dreams
Forduló 10
Port City
Basake Holy Stars
Forduló 11
Basake Holy Stars
Vision
Forduló 12
Karela
Basake Holy Stars
Forduló 13
Debibi United
Basake Holy Stars

GYIK

Milyen formában van jelenleg Basake Holy Stars?

Basake Holy Stars legutóbbi formája: WLW; az utolsó eredmény szerepel elöl. A csapat ebben a szezonban átlagosan 2,00 pontot szerez meccsenként.

Hány gólt szerez Basake Holy Stars meccsenként?

Basake Holy Stars meccsenként átlagosan 0,67 gólt szerez és 0,33 gólt kap, ami jól mutatja az idénybeli támadó- és védekezőteljesítményét.

Milyen gyakran végződnek Basake Holy Stars meccsei BTTS-sel és Over 2.5-tel?

A két csapat a Basake Holy Stars meccseinek 0%-án szerez gólt, az Over 2.5 pedig 0%-ban teljesül. A csapat a mérkőzések 67%-án tart Clean sheetet.

Ki ellen játszik legközelebb Basake Holy Stars?

Basake Holy Stars következő meccse 2026. szeptember 27.-án/-én: Medeama–Basake Holy Stars. A meccs előtti statisztikák és a teljes program az oldalon lejjebb található.

Hol nézhetem meg Basake Holy Stars statisztikáit és tippjeit?

Hasonlítsd össze itt Basake Holy Stars idénybeli statisztikáit, majd nyisd meg a NoFluffPicks alkalmazást a tippekért, Value Betekért és teljes meccselemzésekért.