Nassaji Mazandaran címere

Nassaji Mazandaran

Persian Gulf Pro LeagueSzezon 2026/2027Mojtaba Hoseini12. helyAz adatok állapota: 2026. október 18.
Forma (legutóbbi mérkőzések)
LWWDD
4 meccs óta veretlen

Nassaji Mazandaran 2026/2027: az idény számokban

Csapatprofil

Nassaji Mazandaran a Persian Gulf Pro League (Irán) ligában játszik a 2026/2027 idényben. Helyezés a ligában: 12. Következő ismert meccs: Foolad.

Forma és mérleg

Nassaji Mazandaran: 2-3-3, 1,13 pont/meccs. Utolsó öt: LWWDD (1,60 pont/meccs).

Gólok és Clean sheetek

Nassaji Mazandaran meccsenként 0,63 gólt szerez és 0,88 gólt kap. Clean sheet: 25%. Gól nélkül maradt: 38%.

BTTS és Over/Under

BTTS: 38%. Over 2.5: 0%. Over 3.5: 0%. A csapat meccseinek átlagos gólszáma: 1,50.

Gólszerzési minták

Az Over 2.5 és a BTTS együtt a meccsek 0%-án teljesült. A csapat a meccsek 0%-án mindkét félidőben szerzett gólt. Utolsó öt: BTTS 40%, Over 2.5 0%.

Félidők és percek

Nassaji Mazandaran az első félidőben 0,25, a másodikban 0,38 gólt szerez. Leggólerősebb időszak: 76-90 (2 gól).

xG és játékstílus

Nassaji Mazandaran meccsenként 0,00 xG-t termel és 0,00 xGA-t engedélyez. Lövések: összesen -1,0, kaput eltaláló -1,0. Labdabirtoklás: -1%.

Fontos statisztikai mutatók

Nassaji Mazandaran nettó xG-je meccsenként 0,00. Az utolsó öt meccs PPG-je és az idénybeli PPG különbsége: 0,47. Ez korábbi csapatkontekstus, nem a következő eredmény előrejelzése.

Szezonáttekintés

1.13Mérkőzésenkénti pontok9 pont
0.63Szerzett gól / mérkőzés
0.88Kapott gól / mérkőzés
0%Over 2.5 gól
38%Mindkét csapat gólt szerzett
25%Kapott gól nélküli mérkőzések
38%Gól nélküli mérkőzések

Mérleg

Győzelmek, döntetlenek és vereségek összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Szezoneredmények bontása
25% W38% D38% L
-2
Gólkülönbség
1.13
PPG (szezon)
1.60
PPG (legutóbbi 5)

Gólok

A csapat gólszerzése a bajnoki átlagokhoz és a gólszám eloszlásához képest.

Milyen gyakran szerez legalább ennyit...

1 gól63%
2 gól0%
3 gól0%
4 gól0%

Milyen gyakran kap legalább ennyit...

1 gól75%
2 gól13%
3 gól0%
4 gól0%

Gólhatárok (Over/Under)

Milyen gyakran lépik át a csapat mérkőzései a gólküszöböket, félidős és bajnoki környezettel együtt.

Félidők

Gól a félidő előtt50%Bajnoki átlag: 55%
Legalább 2 gól a félidő előtt0%Bajnoki átlag: 21%
Legalább 3 gól a félidő előtt0%Bajnoki átlag: 4%
Gól a félidő után88%Bajnoki átlag: 70%
Legalább 2 gól a félidő után13%Bajnoki átlag: 30%
Legalább 3 gól a félidő után0%Bajnoki átlag: 11%

Gólos mintázatok

Gólesemény-kombinációk a csapat mérkőzésein, valamint részletes átlagok az utolsó öt mérkőzésről.

Kombinációk (szezon)

BTTS a félidőben0%
BTTS mindkét félidőben0%
Mindkét félidőben gólt szerzett0%
Legalább 3 gól és BTTS0%
Legalább 3 gól BTTS nélkül0%

Mérkőzésfélidők

Első és második félidei pontok, gólok, kapott gól nélküli mérkőzések, félidei állás és az utolsó öt mérkőzés bontása.

Félidei állás

25% W50% D25% L
vezet / döntetlen / hátrányban

Második félidei eredmények

25% W25% D50% L
10
Félidei pontok
1.25
PPG (1. félidő)
0
Gólkülönbség
8
Második félidei pontok
1.00
PPG (2. félidő)

Gólok és kapott gól nélküli mérkőzések félidőnként

Szerzett gól a félidő előtt0.25
Kapott gól a félidő előtt0.25
Szerzett gól a félidő után0.38
Kapott gól a félidő után0.63
Kapott gól nélküli félidő előtt75%
Kapott gól nélküli félidő után38%
Nem szerzett gólt a félidő előtt75%
Nem szerzett gólt a félidő után63%
Legutóbbi 5 mérkőzés – részletek
1. félidő2. félidő
PPG (szezon)1.001.60
Szerzett gól / mérkőzés0.20.6
Kapott gól / mérkőzés0.40.4
Átlagos gólszám a mérkőzésen0.61.0
Legalább 1 gól60%80%
Legalább 2 gól0%20%
Legalább 3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzések60%60%
Gól nélküli mérkőzések80%40%
Gólkülönbség-1+1
1. félidő (Legutóbbi 5): 20% vezet - 40% döntetlenre áll - 40% hátrányban van - BTTS a félidőben (legutóbbi 5) 0%
2. félidő (Legutóbbi 5): 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség

Gólok percenként

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Nassaji Mazandaran
ScoredConceded
0
0
0-15
1
2
16-30
1
0
31-45
1
1
46-60
0
2
61-75
2
2
76-90

A legveszélyesebb a(z) 76-90 percben (2 gól). A legtöbb gólt a(z) 16-30 időszakban kapja (2). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

Haladó statisztikák

Lövések, befejezés, labdabirtoklás és várható gólok (xG).

Támadói profil

Játékstílus: Kiegyensúlyozott
0%
Lövési pontosság
kaput eltaláló lövések
0.00
Helyzetminőség
xG lövésenként
0.00
Befejezés
gól kaput eltaláló lövésenként

A körülbelül 0,08-as xG lövésenként távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték általában tizenhatoson belüli helyzeteket jelez.

Fontos statisztikai mutatók

Az xG, a hatékonyság, a forma és a mérkőzésmintázatok együttes képe a lezárult mérkőzések alapján.

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
0.00
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.25
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.63
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.88
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
64%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
89%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.47
Előny megtartása
A meccsek 25%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
100%
Védekezés a félidő után
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 40%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
40%

* Minden mutatót kizárólag a szezon statisztikái alapján számítunk. Ezek nem a NoFluffPicks modelljének előrejelzései.

Keretrendszer

Igazolt pályára lépéssel rendelkező játékosok ebben a bajnoki idényben.

Forma az utolsó 5, 6 és 10 mérkőzésen

Hasonlítsd össze a csapat legutóbbi mérkőzéseit minden versenysorozatban. Az 5 meccses ablak reagál a leggyorsabban a változásra, míg a 10 mérkőzés átfogóbb trendet mutat.

Lapok és fegyelmezettség

Hasonlítsd össze a csapat és az ellenfelek lapjait, beleértve a piros lapok gyakoriságát is.

Összesen

6 mérkőzés
1.3
A csapat lapjai meccsenként
1.2
Az ellenfelek lapjai meccsenként
2.5
Összes lap meccsenként
16.7%
Over 3.5
16.7%
Over 4.5
16.7%
Piros lapok

A legutóbbi ellenfelek ereje

A közelmúlt formáját a legutóbbi ellenfelek bajnoki teljesítménye helyezi összefüggésbe.

0.84
Az ellenfelek átlagos PPG-je
14.3
Az ellenfelek átlagos helyezése
Az átlagosnál könnyebb

A Nassaji Mazandaran legutóbbi 6 mérkőzésén az ellenfelek átlagosan 0.84 pontot szereztek meccsenként, és a 14.3. helyen álltak a 18 csapatos mezőnyben. A liga átlagához képest ez Az átlagosnál könnyebb ellenfélsorozat volt.

Legutóbbi mérkőzések

Következő mérkőzések

Forduló 10
Nassaji Mazandaran
Fajr Sepasi
Forduló 11
Nassaji Mazandaran
Persepolis
Forduló 12
Paykan
Nassaji Mazandaran

GYIK

Milyen formában van jelenleg Nassaji Mazandaran?

Nassaji Mazandaran legutóbbi formája: LWWDD; az utolsó eredmény szerepel elöl. A csapat ebben a szezonban átlagosan 1,13 pontot szerez meccsenként.

Hányadik helyen áll Nassaji Mazandaran a tabellán?

Nassaji Mazandaran a(z) Persian Gulf Pro League tabelláján a(z) 12. helyen áll, 9 ponttal.

Hány gólt szerez Nassaji Mazandaran meccsenként?

Nassaji Mazandaran idénybeli átlaga 0,63 szerzett és 0,88 kapott gól meccsenként.

Milyen gyakran végződnek Nassaji Mazandaran meccsei BTTS-sel és Over 2.5-tel?

A két csapat a Nassaji Mazandaran meccseinek 38%-án szerez gólt, az Over 2.5 pedig 0%-ban teljesül. A csapat a mérkőzések 25%-án tart Clean sheetet.

Ki ellen játszik legközelebb Nassaji Mazandaran?

Nassaji Mazandaran következő meccse 2026. október 18.-án/-én: Foolad–Nassaji Mazandaran. A meccs előtti statisztikák és a teljes program az oldalon lejjebb található.

Hol nézhetem meg Nassaji Mazandaran statisztikáit és tippjeit?

A NoFluffPicks Stats összegyűjti Nassaji Mazandaran legfontosabb számait. Az alkalmazás a közelgő meccsekhez fogadási elemzéseket, ajánlott tippeket és indoklást is kínál.