Dánia - 1st DivisionAalborg Portland ParkAz adatok állapota: 2026. november 03.

AaB - Vendsyssel: mérkőzésstatisztikák

AaB címere
AaB
2 : 2félidő 1:0
Vendsyssel címere
Vendsyssel

AaB–Vendsyssel: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

AaB a(z) 1st Division (Dánia) sorozatban játszott a(z) Vendsyssel ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 20. napján játszották. Helyszín: Aalborg Portland Park. Végeredmény: 2:2.

Aktuális forma

AaB: 1-2-2, 1,00 pont mérkőzésenként. Vendsyssel: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

AaB: 1,13 szerzett és 1,13 kapott gól mérkőzésenként. Vendsyssel: 1,00 szerzett és 1,50 kapott gól. Ligaátlag: 2,65 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: AaB 50%, Vendsyssel 50%. Over 2.5: AaB 50%, Vendsyssel 50%. Ligaátlag: BTTS 61%, Over 2.5 53%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: AaB 1,41, Vendsyssel 1,37. Lövések mérkőzésenként: AaB 13,1, Vendsyssel 13,0. Átlagos labdabirtoklás: AaB 55%, Vendsyssel 44%.

Első és második félidő

AaB: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 0,50. Vendsyssel: félidei vezetés 38%, második félidei gólok 0,50.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak AaB esetében 0-15 (3), Vendsyssel esetében pedig 16-30 (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

1st Division: 2,65 gól mérkőzésenként, BTTS 61%, Over 2.5 53%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A két csapat nagyon hasonlóan áll a tabellán: az AaB a 6., a Vendsyssel pedig a 7. helyen található. Szezonbeli mérlegük rendre 3 győzelem, 3 döntetlen és 2 vereség, illetve 2 győzelem, 3 döntetlen és 3 vereség. Az AaB hazai pályán dominál a labdabirtoklásban (60%, szemben a vendégek idegenbeli 39%-ával), és több lövéssel is próbálkozik: mérkőzésenként 13,75-tel a Vendsyssel 11-ével szemben. Ennek ellenére mindössze 0,5 gólt szerez meccsenként, és hazai mérkőzéseinek 50%-án nem talált be. A Vendsyssel az utóbbi időben egyértelműen hatékonyabb, az előző 5 mérkőzéséből 3-at megnyert, ezeken pedig 6 gólt szerzett, miközben az AaB ebben az időszakban csak 1 győzelmet aratott. Másfelől a vendégek idegenben átlagosan 1,75 gólt kapnak, az ellenük mért átlagos xG pedig eléri a 2,05-ot, így az AaB reális eséllyel törheti meg gyenge hazai gólszerzési formáját. Mivel mindkét csapat a megfelelő körülmények között lejátszott mérkőzéseinek 50%-án döntetlent ért el, a legvalószínűbb forgatókönyvnek a pontok megosztása tűnik, bár a Vendsyssel jelenlegi formája csökkenti a hazaiak előnyét.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A mindkét csapat gólszerzésével járó forgatókönyv kissé valószínűbb, mivel az AaB hazai pályán átlagosan 1,61 xG-t alakít ki, míg a Vendsyssel idegenben akár 2,05 xG-nyi helyzetet is engedélyez az ellenfeleknek, és átlagosan 1,75 gólt kap. A hazaiak meccsenként 15 lövést, ezen belül 4,5 kaput eltaláló lövést jegyeznek, hatékonyságuk azonban mindössze 3%, ami a kedvező helyzetkialakítási potenciál ellenére csökkenti annak bizonyosságát, hogy gólt szereznek. A Vendsyssel átlagosan 1,50 gólt szerez, és még egyszer sem zárt mérkőzést szerzett gól nélkül, míg az AaB átlagosan 1,25 gólt kap, miközben saját kapuja előtt 1,48 xG-t engedélyez. Az utolsó öt mérkőzésen mindkét csapat meccsenként 1,2 gólt szerzett, a BTTS pedig az AaB mérkőzéseinek 60%-án, a Vendsyssel meccseinek 40%-án fordult elő, így a „BTTS Igen” opció előnye mérsékelt, nem pedig egyértelmű.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb jelzés legalább két gól felé mutat: a Vendsyssel a mérkőzéseinek 100%-ában, az AaB pedig 50%-ában lépte át az 1,5 gólos határt. A hazaiak átlagosan 1,61 xG-t alakítanak ki, miközben a Vendsyssel 2,05 xG-re engedi ellenfeleit, és mérkőzésenként átlagosan 1,75 gólt kap. Az AaB emellett meccsenként 15 lövést ad le, ebből 4,5 talál kaput, ami segíthet megtörni rendkívül alacsony, mindössze 0,5 gólos szezonbeli hatékonyságukat. Az elmúlt öt mérkőzésen mindkét csapat 1,2 gólt szerzett, átlagos xG-jük pedig sorrendben 1,39 és 1,57 volt, így a vendégek eredményhez való hozzájárulása is reális. A 2,5-es határ továbbra is kiegyenlített, az over 1,5-nek azonban egyértelműbb az előnye a 2,65 gólos előrejelzés mellett.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legvalószínűbb forgatókönyv a félidei döntetlen, majd a Vendsyssel győzelme, mivel a vendégek az utóbbi öt mérkőzésükön átlagosan 2,0 pontot szereztek meccsenként, és ezek 60%-át megnyerték, míg az AaB csak 1,0 pontot és 20%-os győzelmi arányt tud felmutatni. Az AaB ugyan jobb helyzetkialakítási mutatókkal rendelkezik, xG-je 1,61 a Vendsyssel 1,14-ével szemben, valamint átlagosan 4,5 kaput eltaláló lövést jegyez ellenfelei 2,5-ével szemben, ez azonban az egész szezonban mindössze 0,5 mérkőzésenkénti lőtt gólra vált. A Vendsyssel átlagosan 1,5 gólt szerez, míg az AaB 1,25 gólt kap, így egy kiegyenlített első félidő után a vendégekben nagyobb a potenciál a mérkőzés eldöntésére. A félidei döntetlen mellett szól az AaB jelenlegi óvatossága is: a csapat az utóbbi öt mérkőzésén a szünet előtt mindössze 0,4 gólt kapott, és annak ellenére, hogy ebben a sorozatban az esetek 60%-ában vezetett a Vendsyssel a félidőben, ez az előny nem feltétlenül marad meg. A második félidő döntő lehet, amikor a szezon adatai szerint a Vendsyssel átlagosan 1,0 gólt szerez, míg az AaB az eddigi hazai mérkőzésein a szünet után nem szerzett gólt.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 0
1. félidő
1 : 2
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

47Labdabirtoklás (%)53
AaBVendsyssel
24Lövések15
AaBVendsyssel
11Kaput eltaláló lövések5
AaBVendsyssel
2.54xG1.61
AaBVendsyssel
6Szögletek7
AaBVendsyssel
37Veszélyes támadások42
AaBVendsyssel
12Szabálytalanságok26
AaBVendsyssel
2Lapok2
AaBVendsyssel

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

1.13Szerzett gól / meccs1
AaBVendsyssel
1.13Kapott gól / meccs1.5
AaBVendsyssel
55%Átlagos labdabirtoklás44%
AaBVendsyssel
3.75Kaput eltaláló lövések / meccs3.5
AaBVendsyssel

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

13.13Lövések meccsenként13
AaBVendsyssel
3.75Kaput eltaláló lövések3.5
AaBVendsyssel
8.6%Lövésértékesítés7.7%
AaBVendsyssel
55%Labdabirtoklás44%
AaBVendsyssel
1.41xG szerzett1.37
AaBVendsyssel
1.5xG kapott1.77
AaBVendsyssel

Lövésminőség

AaB: KiegyensúlyozottVendsyssel: Kiegyensúlyozott
AaBVendsyssel
Pontosság (kaput eltaláló lövések)29%27%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.300.29

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Vendsyssel 40%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1 pont / meccs - AaB · 1.4 pont / meccs - Vendsyssel

AaB
LLDWD
Idénybeli eredménybontás
38% W38% D25% L
Idény (Gy-D-V)
3-3-2
1.50 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-2-2
1.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-2-1
Utolsó 5 hazai pályán
1-2-1
WDLD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.4xG: 1.41Ellenfél xG-je: 1.60BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Vendsyssel
LWWLD
Idénybeli eredménybontás
25% W38% D38% L
Idény (Gy-D-V)
2-3-3
1.13 pont / meccs · gólkülönbség -4
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-1-2
1.40 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-2-1
Utolsó 5 idegenben
1-2-1
DDWL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 1.4xG: 1.54Ellenfél xG-je: 1.52BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

AaB 13%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.13 gól / meccs - AaB · 1 gól / meccs - Vendsyssel

AaB 33%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.13 gól / meccs - AaB · 1.5 gól / meccs - Vendsyssel

AaB gólszerzési profilja: erős

AaB a meccsek 75%-án szerez gólt (6 a 8 meccsből), míg Vendsyssel 38%-ban tart Clean sheetet (3 a 8 meccsből).

Vendsyssel gólszerzési profilja: erős

Vendsyssel a meccsek 75%-án szerez gólt (6 a 8 meccsből), míg AaB 38%-ban tart Clean sheetet (3 a 8 meccsből).

9Szerzett gólok (idény)8
AaBVendsyssel
9Kapott gólok (idény)12
AaBVendsyssel
2.25Átlagos gólszám a meccsen2.5
AaBVendsyssel
5Szerzett gólok (utolsó 5)4
AaBVendsyssel
7Kapott gólok (utolsó 5)7
AaBVendsyssel

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

75%1 gól75%
AaBVendsyssel
38%2 gól25%
AaBVendsyssel
0%3 gól0%
AaBVendsyssel
0%4 gól0%
AaBVendsyssel

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

63%1 gól63%
AaBVendsyssel
38%2 gól50%
AaBVendsyssel
13%3 gól25%
AaBVendsyssel
0%4 gól13%
AaBVendsyssel

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

13%BTTS a félidőben13%
AaBVendsyssel
0%BTTS mindkét félidőben0%
AaBVendsyssel
25%Mindkét félidőben gólt szerzett13%
AaBVendsyssel

BTTS és gólszám

38%Legalább 3 gól és BTTS38%
AaBVendsyssel
13%Legalább 3 gól BTTS nélkül13%
AaBVendsyssel
40%BTTS – legutóbbi 520%
AaBVendsyssel

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

63%Legalább 1 gól a félidő előtt88%
AaBVendsyssel
13%Legalább 2 gól a félidő előtt50%
AaBVendsyssel
13%Legalább 3 gól a félidő előtt38%
AaBVendsyssel

2. félidő

88%Legalább 1 gól a félidő után50%
AaBVendsyssel
38%Legalább 2 gól a félidő után13%
AaBVendsyssel
13%Legalább 3 gól a félidő után0%
AaBVendsyssel

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

AaB 50%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.88 pont / meccs - AaB · 1.25 pont / meccs - Vendsyssel

AaB — félidei állapot
50% vezet38% döntetlenre áll13% hátrányban van
Vendsyssel — félidei állapot
38% vezet13% döntetlenre áll50% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.88Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.25
AaBVendsyssel
0.63Szerzett gólok (1. félidő)0.5
AaBVendsyssel
0.25Kapott gólok (1. félidő)1.38
AaBVendsyssel
0.88Átlagos gólszám (1. félidő)1.88
AaBVendsyssel
75%Kapott gól nélküli félidő előtt50%
AaBVendsyssel
50%Nem szerzett gólt a félidő előtt50%
AaBVendsyssel

Félidő után (2. félidő)

1.13Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.63
AaBVendsyssel
0.5Szerzett gólok (2. félidő)0.5
AaBVendsyssel
0.88Kapott gólok (2. félidő)0.13
AaBVendsyssel
1.38Átlagos gólszám (2. félidő)0.63
AaBVendsyssel
38%Kapott gól nélküli félidő után88%
AaBVendsyssel
50%Nem szerzett gólt a félidő után63%
AaBVendsyssel

AaB — második félidei eredmények

25% W38% D38% L
15
Félidei pontok
5
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
9
Második félidei pontok
-3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.88
PPG a félidő előtt
Előny megtartása76%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 38%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.6

A szünet után meccsenként 0.6 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Vendsyssel — második félidei eredmények

38% W50% D13% L
10
Félidei pontok
4
Félidei gólok
-7
Gólkülönbség (1. félidő)
13
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.25
PPG a félidő előtt
Előny megtartása66%

A meccsek 38%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után-1.3

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

AaB — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.601.00
Szerzett gól / meccs0.60.4
Kapott gól / meccs0.41.0
Átlagos gólszám a meccsen1.01.4
1 gól60%80%
2 gól20%40%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%40%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség+1-3
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 3
Vendsyssel — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.401.80
Szerzett gól / meccs0.40.4
Kapott gól / meccs1.40.0
Átlagos gólszám a meccsen1.80.4
1 gól80%40%
2 gól40%0%
3 gól40%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%100%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség-5+2
Félidő: 40% vezet - 20% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 60% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 2

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

AaB
SzerzettKapott
3
1
0-15
0
1
16-30
2
0
31-45
0
3
46-60
1
2
61-75
3
2
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (3). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

Vendsyssel
SzerzettKapott
0
3
0-15
2
5
16-30
2
3
31-45
2
1
46-60
2
0
61-75
0
0
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (5). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.38
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.3 : 1.1
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
90%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
56%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
6%
0:0 kockázat
körülbelül minden 17. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

AaB

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.09
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.09
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
0.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.28
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.37
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
85%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
86%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.50
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 33%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 33% az első 15 percben esik.
33%

Vendsyssel

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.40
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.10
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.37
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.27
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
76%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
113%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.27
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a 1st Division átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

AaBLigaVendsyssel
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.252.65▼ 2.50
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 50%61%▼ 50%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 50%53%▼ 50%
Clean sheetek▲ 38%25%▲ 38%
Gól a félidő előtt▼ 63%73%▲ 88%
Gól a félidő után▲ 88%75%▼ 50%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.65
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
61%
Mindkét csapat szerzett gólt
53%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
25%
Clean sheetek
1.33
Hazai gólok / mérkőzés
1.31
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+2%
Hazai támadói előny
+2%
Hazai védekezési előny
+4%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
73%
1 gól
31%
2 gól
14%
3 gól
2%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
75%
1 gól
41%
2 gól
22%
3 gól
4%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. AaBGólRory Brown
  2. VendsysselSárga lapAdam Vendelbo
  3. VendsysselGólLasse SteffensenGólpassz: Ari Olsen
  4. AaBCsereBeállt: Frederik BørstingLejött: Tibo Persyn
  5. VendsysselCsereBeállt: Emil Grønn PedersenLejött: Harald Nilsen Tangen
  6. VendsysselSárga lapRasmus Schüller
  7. VendsysselGólBenjamin Clemmensen

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) AaB–Vendsyssel meccs eredménye?

A(z) 1st Division meccse AaB 2:2 Vendsyssel eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) AaB–Vendsyssel meccs előtt?

AaB átlagosan 1,13 gólt szerez meccsenként, Vendsyssel pedig 1,00-at. A(z) 1st Division átlaga 2,65 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 53%-án fordul elő. A BTTS AaB meccseinek 50%-án és Vendsyssel meccseinek 50%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg AaB és Vendsyssel?

Az utolsó öt meccsen AaB 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,00 pont meccsenként). Vendsyssel mérlege: 2 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség (1,40 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) AaB–Vendsyssel meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.