Egyiptom - Egyptian Premier LeagueAlexandria StadiumAz adatok állapota: 2026. október 18.

Abu Qair Semad - Al Ittihad: mérkőzésstatisztikák

Abu Qair Semad címere
Abu Qair Semad
0 : 2félidő 0:0
Al Ittihad címere
Al Ittihad

Abu Qair Semad–Al Ittihad: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Abu Qair Semad a(z) Egyptian Premier League (Egyiptom) sorozatban játszott a(z) Al Ittihad ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 2. napján játszották. Helyszín: Alexandria Stadium. Végeredmény: 0:2.

Aktuális forma

Abu Qair Semad: 1-0-1, 1,50 pont mérkőzésenként. Al Ittihad: 0-1-1, 0,50 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Abu Qair Semad: 0,50 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Al Ittihad: 0,50 szerzett és 1,50 kapott gól. Ligaátlag: 2,00 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Abu Qair Semad 0%, Al Ittihad 50%. Over 2.5: Abu Qair Semad 0%, Al Ittihad 50%. Ligaátlag: BTTS 37%, Over 2.5 33%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Abu Qair Semad 0,53, Al Ittihad 1,27. Lövések mérkőzésenként: Abu Qair Semad 3,0, Al Ittihad 13,0. Átlagos labdabirtoklás: Abu Qair Semad 25%, Al Ittihad 39%.

Első és második félidő

Abu Qair Semad: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,50. Al Ittihad: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,50.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Abu Qair Semad esetében 46-60 (1), Al Ittihad esetében pedig 76-90+ (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Egyptian Premier League: 2,00 gól mérkőzésenként, BTTS 37%, Over 2.5 33%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az Abu Qair Semad jelenlegi formája egyértelműen jobb: az utolsó 5 mérkőzésén 3 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség mellett 10 pontot szerzett, míg az Al Ittihad ebben az időszakban 5 pontot gyűjtött. A hazaiak az utolsó öt találkozójukon 6 gólt szereztek, és mindössze 2-t kaptak, a vendégek mérlege pedig 6:6. Az Abu Qair Semad hazai pályán eddig egyetlen mérkőzését megnyerte, kapott gól nélkül zárt, és gólt is szerzett, míg az Al Ittihad idegenben 0:0-s döntetlent játszott, és nem talált be. A vendégek ugyanakkor minőségibb helyzeteket alakítanak ki, átlagos xG-mutatójuk 1,15, szemben a hazaiak 0,74-es értékével, az Abu Qair Semad pedig magas, 3,16-os xG-t engedélyez ellenfeleinek, ami növeli a döntetlen kockázatát. A védekezési adatok ezen ellentmondásossága ellenére az utóbbi időben hatékonyabb Abu Qair Semad formája és a hazai pálya előnye enyhe hazai győzelem mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS-tippre nem érdemes nagyobb biztonsággal tekinteni, mivel az Abu Qair Semad az elmúlt 5 mérkőzésén 4 alkalommal kapott gól nélkül zárt, és átlagosan mindössze 0,4 gólt kapott, miközben ebben az időszakban a meccsek 0%-án szerzett mindkét csapat gólt. Az Al Ittihad az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 1,2 gólt szerzett, xG-je azonban csupán 1,13, míg a hazaiak 1,25-ös xG-t engedélyeznek az ellenfeleknek. A hazaiak nagyobb támadópotenciállal rendelkeznek: xG-jük 1,45, az elmúlt öt meccsen pedig átlagosan 1,2 gólt szereztek, ezért az a forgatókönyv a legvalószínűbb, hogy ők találnak be. A vendégek legutóbbi formájában a mérkőzések mindössze 40%-án szerzett mindkét csapat gólt, a liga BTTS-átlaga pedig 45%, ami tovább erősíti azt a lehetőséget, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Az Abu Qair Semad legutóbbi öt mérkőzésén átlagosan mindössze 1,6 gól esett, mivel a csapat 6 gólt szerzett és csupán 2-t kapott. Az Al Ittihad ugyanebben az időszakban mérkőzésenként átlagosan 2,4 gólt jegyzett, támadásban mért átlagos xG-je azonban mindössze 1,13, miközben az Abu Qair Semad 1,25-ös xG-t engedélyez ellenfeleinek. A hazaiak több minőségi helyzetet alakítanak ki, az utóbbi öt fellépésükön átlagosan 1,45-ös xG-t produkáltak, a vendégek viszont átlagosan 1,2 gólt kapnak, ami a hazaiak várható gólszámát körülbelül 1,3-ra korlátozza. A becsült 2,15 gólos összesített érték alacsonyabb a 2,35-os ligátlagnál, és a hazaiak legutóbbi mérkőzéseinek mindössze 20%-án esett 2,5 gólnál több. A legerősebb jelzés ezért az under 3,5: négy vagy több találathoz jóval nyíltabb mérkőzésre lenne szükség annál, mint amit a hazaiak jelenlegi védekezési formája és a két csapat összesített gólos profilja jelez.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb forgatókönyv a félidei döntetlen, majd az Abu Qair Semad mérkőzés végi győzelme, mivel a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésük 60%-ában döntetlenre álltak a szünetben, míg ellenfeleiknél ez az arány 40% volt. Mindkét csapat első félidei játéka inkább zárt: a hazaiak mérkőzésein átlagosan 0,4 gól született a szünet előtt, az Al Ittihad találkozóin pedig 1,0 gól; a hazaiak ebben az időszakban meccsenként mindössze 0,2 gólt kaptak. A térfélcsere után az Abu Qair Semad látványosan feljavul: átlagosan 1,0 gólt szerez, és csak 0,2 gólt kap, miközben az Al Ittihad a szünet után átlagosan 0,8 gólt kap mérkőzésenként. Ezt az általános forma is alátámasztja: a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésük 60%-át megnyerték, és meccsenként 2,0 pontot szereztek, szemben az Al Ittihad 20%-os győzelmi arányával és 1,0 pontos mérkőzésenkénti átlagával. A hazai pálya előnye mérsékelt, de az Abu Qair Semad xG-je 1,30, míg a vendégeké 1,15, ami egy kiegyenlített mérkőzés későbbi Abu Qair Semad javára történő billenését támogatja.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
0 : 2
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

45Labdabirtoklás (%)55
Abu Qair SemadAl Ittihad
10Lövések12
Abu Qair SemadAl Ittihad
2Kaput eltaláló lövések5
Abu Qair SemadAl Ittihad
1.19xG1.6
Abu Qair SemadAl Ittihad
5Szögletek9
Abu Qair SemadAl Ittihad
58Veszélyes támadások67
Abu Qair SemadAl Ittihad
13Szabálytalanságok9
Abu Qair SemadAl Ittihad
0Lapok1
Abu Qair SemadAl Ittihad

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Abu Qair SemadAl Ittihad
0.5Szerzett gól / meccs0.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
1Kapott gól / meccs1.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
25%Átlagos labdabirtoklás39%
Abu Qair SemadAl Ittihad
1.5Kaput eltaláló lövések / meccs3.5
Abu Qair SemadAl Ittihad

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

3Lövések meccsenként13
Abu Qair SemadAl Ittihad
1.5Kaput eltaláló lövések3.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
16.7%Lövésértékesítés3.8%
Abu Qair SemadAl Ittihad
25%Labdabirtoklás39%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0.53xG szerzett1.27
Abu Qair SemadAl Ittihad
2.39xG kapott1.55
Abu Qair SemadAl Ittihad

Lövésminőség

Abu Qair Semad: KontratámadóAl Ittihad: Kiegyensúlyozott
Abu Qair SemadAl Ittihad
Pontosság (kaput eltaláló lövések)50%27%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.180.10
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.330.14

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Abu Qair Semad 200%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.5 pont / meccs - Abu Qair Semad · 0.5 pont / meccs - Al Ittihad

Abu Qair Semad
WL
Idénybeli eredménybontás
50% W0% D50% L
Idény (Gy-D-V)
1-0-1
1.50 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-1
1.50 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-0
W
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.5Kapott gólok: 1.0xG: 0.53Ellenfél xG-je: 2.39BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Al Ittihad
DL
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W50% D50% L
Idény (Gy-D-V)
0-1-1
0.50 pont / meccs · gólkülönbség -2
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-1-1
0.50 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-1-0
Utolsó 5 idegenben
0-1-0
D
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.5Kapott gólok: 1.5xG: 1.27Ellenfél xG-je: 1.55BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Abu Qair Semad 50%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1 gól / meccs - Abu Qair Semad · 1.5 gól / meccs - Al Ittihad

Abu Qair Semad gólszerzési profilja: vegyes

Abu Qair Semad a meccsek 50%-án szerez gólt (1 a 2 meccsből), míg Al Ittihad 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).

Al Ittihad gólszerzési profilja: vegyes

Al Ittihad a meccsek 50%-án szerez gólt (1 a 2 meccsből), míg Abu Qair Semad 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).

1Szerzett gólok (idény)1
Abu Qair SemadAl Ittihad
2Kapott gólok (idény)3
Abu Qair SemadAl Ittihad
1.5Átlagos gólszám a meccsen2
Abu Qair SemadAl Ittihad
1Szerzett gólok (utolsó 5)1
Abu Qair SemadAl Ittihad
2Kapott gólok (utolsó 5)3
Abu Qair SemadAl Ittihad

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

50%1 gól50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%2 gól0%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%3 gól0%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%4 gól0%
Abu Qair SemadAl Ittihad

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

50%1 gól50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
50%2 gól50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%3 gól50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%4 gól0%
Abu Qair SemadAl Ittihad

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben0%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%BTTS mindkét félidőben0%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
Abu Qair SemadAl Ittihad

BTTS és gólszám

0%Legalább 3 gól és BTTS50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%BTTS – legutóbbi 550%
Abu Qair SemadAl Ittihad

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

50%Legalább 1 gól a félidő előtt50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
Abu Qair SemadAl Ittihad

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%Legalább 2 gól a félidő után50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
0%Legalább 3 gól a félidő után50%
Abu Qair SemadAl Ittihad

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Abu Qair Semad — félidei állapot
0% vezet50% döntetlenre áll50% hátrányban van
Al Ittihad — félidei állapot
0% vezet50% döntetlenre áll50% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.5Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
0Szerzett gólok (1. félidő)0
Abu Qair SemadAl Ittihad
0.5Kapott gólok (1. félidő)0.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
0.5Átlagos gólszám (1. félidő)0.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
50%Kapott gól nélküli félidő előtt50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
100%Nem szerzett gólt a félidő előtt100%
Abu Qair SemadAl Ittihad

Félidő után (2. félidő)

1.5Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
0.5Szerzett gólok (2. félidő)0.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
0.5Kapott gólok (2. félidő)1
Abu Qair SemadAl Ittihad
1Átlagos gólszám (2. félidő)1.5
Abu Qair SemadAl Ittihad
50%Kapott gól nélküli félidő után50%
Abu Qair SemadAl Ittihad
50%Nem szerzett gólt a félidő után50%
Abu Qair SemadAl Ittihad

Abu Qair Semad — második félidei eredmények

50% W0% D50% L
1
Félidei pontok
0
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
3
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
0.50
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Al Ittihad — második félidei eredmények

0% W50% D50% L
1
Félidei pontok
0
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
1
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
0.50
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után+0.5

A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Abu Qair Semad — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.501.50
Szerzett gól / meccs0.00.5
Kapott gól / meccs0.50.5
Átlagos gólszám a meccsen0.51.0
1 gól50%100%
2 gól0%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés50%50%
Nem szerzett gólt100%50%
Gólkülönbség-10
Félidő: 0% vezet - 50% döntetlenre áll - 50% hátrányban van
2. félidő: 50% győzelem - 0% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0
Al Ittihad — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.500.50
Szerzett gól / meccs0.00.5
Kapott gól / meccs0.51.0
Átlagos gólszám a meccsen0.51.5
1 gól50%50%
2 gól0%50%
3 gól0%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés50%50%
Nem szerzett gólt100%50%
Gólkülönbség-1-1
Félidő: 0% vezet - 50% döntetlenre áll - 50% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 50% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Abu Qair Semad
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
1
1
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

Al Ittihad
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
1
1
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

1.75
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.0 : 0.8
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
88%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
25%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
25%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
25%
0:0 kockázat
körülbelül minden 4. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Abu Qair Semad

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-1.86
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+1.36
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.8 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.03
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+1.39
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
62%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
84%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

Al Ittihad

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.28
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.72
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.77
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.05
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
42%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
185%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 100%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
100%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Egyptian Premier League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Abu Qair SemadLigaAl Ittihad
Átlagos gólszám a meccsen▼ 1.502.00• 2.00
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 0%37%▲ 50%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 0%33%▲ 50%
Clean sheetek▲ 50%41%▲ 50%
Gól a félidő előtt▲ 50%48%▲ 50%
Gól a félidő után▲ 100%70%▼ 50%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.00
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
37%
Mindkét csapat szerzett gólt
33%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
41%
Clean sheetek
0.81
Hazai gólok / mérkőzés
1.19
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+-32%
Hazai támadói előny
+-47%
Hazai védekezési előny
+-18%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
48%
1 gól
19%
2 gól
4%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
70%
1 gól
44%
2 gól
15%
3 gól
0%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Al IttihadGólHossam Hassan
  2. Al IttihadSárga lapHossam Hassan
  3. Al IttihadCsereBeállt: John Okoye EbukaLejött: Hossam Hassan
  4. Al IttihadGólIsaac SaviourGólpassz: John Okoye Ebuka

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) Abu Qair Semad–Al Ittihad meccs eredménye?

A(z) Egyptian Premier League meccse Abu Qair Semad 0:2 Al Ittihad eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Abu Qair Semad–Al Ittihad meccs előtt?

Abu Qair Semad átlagosan 0,50 gólt szerez meccsenként, Al Ittihad pedig 0,50-at. A(z) Egyptian Premier League átlaga 2,00 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 33%-án fordul elő. A BTTS Abu Qair Semad meccseinek 0%-án és Al Ittihad meccseinek 50%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Abu Qair Semad és Al Ittihad?

Az utolsó öt meccsen Abu Qair Semad 1 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,50 pont meccsenként). Al Ittihad mérlege: 0 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (0,50 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Abu Qair Semad–Al Ittihad meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Abu Qair Semad–Al Ittihad meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.