Ciprus - First DivisionAEK Arena - George KarapatakisAz adatok állapota: 2026. október 17.

AEK Larnaca - Omonia Aradippou: mérkőzésstatisztikák

AEK Larnaca–Omonia Aradippou: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

AEK Larnaca a(z) First Division (Ciprus) sorozatban játszott a(z) Omonia Aradippou ellen. A mérkőzést 2026. október 12. napján játszották. Helyszín: AEK Arena - George Karapatakis. Végeredmény: 1:0.

Aktuális forma

AEK Larnaca: 3-0-1, 2,25 pont mérkőzésenként. Omonia Aradippou: 1-3-0, 1,50 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

AEK Larnaca: 2,25 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Omonia Aradippou: 1,00 szerzett és 0,75 kapott gól. Ligaátlag: 3,06 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: AEK Larnaca 75%, Omonia Aradippou 75%. Over 2.5: AEK Larnaca 75%, Omonia Aradippou 25%. Ligaátlag: BTTS 62%, Over 2.5 71%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: AEK Larnaca 1,57, Omonia Aradippou 1,20. Lövések mérkőzésenként: AEK Larnaca 11,8, Omonia Aradippou 9,5. Átlagos labdabirtoklás: AEK Larnaca 51%, Omonia Aradippou 48%.

Első és második félidő

AEK Larnaca: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 1,00. Omonia Aradippou: félidei vezetés 25%, második félidei gólok 0,75.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak AEK Larnaca esetében 16-30 (3), Omonia Aradippou esetében pedig 76-90+ (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

First Division: 3,06 gól mérkőzésenként, BTTS 62%, Over 2.5 71%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-1. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 50%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az AEK Larnaca az utolsó 5 mérkőzéséből 4-et megnyert, ezeken pedig 12 gólt szerzett, míg az Omonia Aradippou 2 győzelmet aratott és 6 gólt lőtt. A hazaiak otthon is hatékonyabbak: átlagosan 1,5 gólt szereznek, 16%-os lövési hatékonyság mellett, a vendégek pedig idegenben 0,5 gólt átlagolnak, 6%-os hatékonysággal. Az AEK fölénye azonban nem egyértelmű, hiszen hazai pályán átlagosan 1,91-es xG-jű helyzeteket enged az ellenfeleknek, és még egyszer sem hozta le kapott gól nélkül a mérkőzést. Az Omonia idegenben átlagosan mindössze 0,5 gólt kapott, és eddigi mindkét idegenbeli meccsét döntetlenre hozta, bár ellenfelei átlagosan 2,28-as xG-jű helyzeteket alakítottak ki ellene. A hazaiak jobb helyzetkihasználása a győzelmük mellett szól, az Omonia idegenbeli döntetlensorozata miatt azonban a pontok megosztása is reális forgatókönyv marad.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A két csapat legutóbbi 5 mérkőzésének 80%-án mindkét fél szerzett gólt, ami egyértelműen a „mindkét csapat gólt szerez – igen” opció mellett szól. Az AEK ebben az időszakban átlagosan 2,4 gólt szerzett és 1,2-t kapott, míg az Omonia 1,2 gólt ért el, 1,24-es átlagos xG mellett, így a vendégeknek is jó esélyük lehet a gólszerzésre. A hazaiak esélyeit növeli, hogy az Omonia átlagosan 2,28-as xG-értékű helyzetet enged az ellenfeleknek, bár eddig meccsenként mindössze 0,5 gólt kapott. Az óvatosság indokolt, mivel az Omonia a szezon mérkőzéseinek 50%-án nem szerzett gólt, és átlagosan csak 2,5 kaput eltaláló lövése van; ennek ellenére a két csapat közelmúltbeli gólerőssége a BTTS „igen” opció mellett szól.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb választás a 3,5 gól alatti opció: az AEK eddigi hazai, illetve az Omonia eddigi idegenbeli mérkőzésein egyszer sem lépték túl ezt a határt. Az AEK hazai pályán átlagosan 1,5 gólt szerez, az Omonia pedig idegenben mindössze 0,5-öt, ami csökkenti a nagyon gólgazdag mérkőzés esélyét. A hazaiak részéről azonban számolni kell kockázattal: az utolsó 5 mérkőzésükön átlagosan 2,4 gólt szereztek, az Omonia idegenbeli xGA-értéke pedig 2,28. Ezért összesen 2,45 gólt várok, és a 3,5 gól alatti határt egyértelműbben tartom kedvezőnek, mint a szigorúbb 2,5 gól alatti opciót.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

Az AEK az utolsó 5 mérkőzéséből 4-et megnyert, és átlagosan 2,4 gólt szerzett, míg az Omonia 5 meccsből 2-t nyert meg, és átlagosan 1,2 gólt lőtt. A hazaiak e 5 mérkőzésből 2-nél vezettek a félidőben, a vendégek pedig 5-ből 4-szer nem találtak be a szünet előtt, ami az AEK korai előnyére utal. Az AEK átlagos xG-je 1,31, ellenfelei pedig mérkőzésenként 2,28 xG értékű helyzetet engedtek, így a hazaiaknak várhatóan lesznek gólszerzési lehetőségeik. Az AEK az utóbbi öt mérkőzésén a szünet után átlagosan 1,2 gólt szerzett, az Omonia azonban ebben az időszakban mindössze 0,4 gólt kapott, ezért nem biztos, hogy a hazaiak meg tudják őrizni az előnyüket. A legerősebb forgatókönyv azonban továbbra is az, hogy az AEK vezet a félidőben, és megnyeri a mérkőzést.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

68Labdabirtoklás (%)32
AEK LarnacaOmonia Aradippou
19Lövések10
AEK LarnacaOmonia Aradippou
5Kaput eltaláló lövések7
AEK LarnacaOmonia Aradippou
2.11xG1.36
AEK LarnacaOmonia Aradippou
7Szögletek2
AEK LarnacaOmonia Aradippou
78Veszélyes támadások32
AEK LarnacaOmonia Aradippou
8Szabálytalanságok11
AEK LarnacaOmonia Aradippou
1Lapok2
AEK LarnacaOmonia Aradippou

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

AEK LarnacaOmonia Aradippou
2.25Szerzett gól / meccs1
AEK LarnacaOmonia Aradippou
1Kapott gól / meccs0.75
AEK LarnacaOmonia Aradippou
51%Átlagos labdabirtoklás48%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
6.25Kaput eltaláló lövések / meccs3.5
AEK LarnacaOmonia Aradippou

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

11.75Lövések meccsenként9.5
AEK LarnacaOmonia Aradippou
6.25Kaput eltaláló lövések3.5
AEK LarnacaOmonia Aradippou
19.1%Lövésértékesítés10.5%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
51%Labdabirtoklás48%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
1.57xG szerzett1.2
AEK LarnacaOmonia Aradippou
1.52xG kapott1.81
AEK LarnacaOmonia Aradippou

Lövésminőség

AEK Larnaca: Hatékony befejezésOmonia Aradippou: Kiegyensúlyozott
AEK LarnacaOmonia Aradippou
Pontosság (kaput eltaláló lövések)53%37%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.130.13
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.360.29

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

AEK Larnaca 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

2.25 pont / meccs - AEK Larnaca · 1.5 pont / meccs - Omonia Aradippou

AEK Larnaca
WWLW
Idénybeli eredménybontás
75% W0% D25% L
Idény (Gy-D-V)
3-0-1
2.25 pont / meccs · gólkülönbség +5
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-0-1
2.25 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-1
WL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.3Kapott gólok: 1.0xG: 1.57Ellenfél xG-je: 1.52BTTS: 75%Over 2.5: 75%
Omonia Aradippou
DWDD
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
25% W75% D0% L
Idény (Gy-D-V)
1-3-0
1.50 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-3-0
1.50 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-2-0
Utolsó 5 idegenben
0-2-0
DD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 0.8xG: 1.20Ellenfél xG-je: 1.81BTTS: 75%Over 2.5: 25%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

AEK Larnaca 125%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2.25 gól / meccs - AEK Larnaca · 1 gól / meccs - Omonia Aradippou

Omonia Aradippou 33%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1 gól / meccs - AEK Larnaca · 0.75 gól / meccs - Omonia Aradippou

AEK Larnaca gólszerzési profilja: nagyon erős

AEK Larnaca a meccsek 75%-án szerez gólt (3 a 4 meccsből), míg Omonia Aradippou 25%-ban tart Clean sheetet (1 a 4 meccsből).

Omonia Aradippou gólszerzési profilja: nagyon erős

Omonia Aradippou a meccsek 75%-án szerez gólt (3 a 4 meccsből), míg AEK Larnaca 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 4 meccsből).

9Szerzett gólok (idény)4
AEK LarnacaOmonia Aradippou
4Kapott gólok (idény)3
AEK LarnacaOmonia Aradippou
3.25Átlagos gólszám a meccsen1.75
AEK LarnacaOmonia Aradippou
9Szerzett gólok (utolsó 5)4
AEK LarnacaOmonia Aradippou
4Kapott gólok (utolsó 5)3
AEK LarnacaOmonia Aradippou

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

75%1 gól75%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
75%2 gól25%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
50%3 gól0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
25%4 gól0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

100%1 gól75%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
0%2 gól0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
0%3 gól0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
0%4 gól0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

25%BTTS a félidőben0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
0%BTTS mindkét félidőben0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
75%Mindkét félidőben gólt szerzett25%
AEK LarnacaOmonia Aradippou

BTTS és gólszám

75%Legalább 3 gól és BTTS25%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
75%BTTS – legutóbbi 575%
AEK LarnacaOmonia Aradippou

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

75%Legalább 1 gól a félidő előtt75%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
75%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után75%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
50%Legalább 2 gól a félidő után25%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
25%Legalább 3 gól a félidő után0%
AEK LarnacaOmonia Aradippou

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

AEK Larnaca 100%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

2 pont / meccs - AEK Larnaca · 1 pont / meccs - Omonia Aradippou

AEK Larnaca — félidei állapot
50% vezet50% döntetlenre áll0% hátrányban van
Omonia Aradippou — félidei állapot
25% vezet25% döntetlenre áll50% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

2Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1
AEK LarnacaOmonia Aradippou
1.25Szerzett gólok (1. félidő)0.25
AEK LarnacaOmonia Aradippou
0.25Kapott gólok (1. félidő)0.5
AEK LarnacaOmonia Aradippou
1.5Átlagos gólszám (1. félidő)0.75
AEK LarnacaOmonia Aradippou
75%Kapott gól nélküli félidő előtt50%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
25%Nem szerzett gólt a félidő előtt75%
AEK LarnacaOmonia Aradippou

Félidő után (2. félidő)

1.75Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2
AEK LarnacaOmonia Aradippou
1Szerzett gólok (2. félidő)0.75
AEK LarnacaOmonia Aradippou
0.75Kapott gólok (2. félidő)0.25
AEK LarnacaOmonia Aradippou
1.75Átlagos gólszám (2. félidő)1
AEK LarnacaOmonia Aradippou
25%Kapott gól nélküli félidő után75%
AEK LarnacaOmonia Aradippou
25%Nem szerzett gólt a félidő után25%
AEK LarnacaOmonia Aradippou

AEK Larnaca — második félidei eredmények

50% W25% D25% L
8
Félidei pontok
5
Félidei gólok
+4
Gólkülönbség (1. félidő)
7
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
2.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása150%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 75%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.5

A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Omonia Aradippou — második félidei eredmények

50% W50% D0% L
4
Félidei pontok
1
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
8
Második félidei pontok
+2
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 25%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.3

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

AEK Larnaca — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.001.75
Szerzett gól / meccs1.31.0
Kapott gól / meccs0.30.8
Átlagos gólszám a meccsen1.51.8
1 gól75%100%
2 gól75%50%
3 gól0%25%
Kapott gól nélküli mérkőzés75%25%
Nem szerzett gólt25%25%
Gólkülönbség+4+1
Félidő: 50% vezet - 50% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 50% győzelem - 25% döntetlenre áll - 25% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 25% - Félidei gólok összesen: 5
Omonia Aradippou — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.002.00
Szerzett gól / meccs0.30.8
Kapott gól / meccs0.50.3
Átlagos gólszám a meccsen0.81.0
1 gól75%75%
2 gól0%25%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés50%75%
Nem szerzett gólt75%25%
Gólkülönbség-1+2
Félidő: 25% vezet - 25% döntetlenre áll - 50% hátrányban van
2. félidő: 50% győzelem - 50% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

AEK Larnaca
SzerzettKapott
0
0
0-15
3
0
16-30
2
1
31-45
2
0
46-60
0
1
61-75
2
2
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (2). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

Omonia Aradippou
SzerzettKapott
1
0
0-15
0
0
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
2
0
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.50
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.5 : 1.0
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
82%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
75%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-20%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
56%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
6%
0:0 kockázat
körülbelül minden 17. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

AEK Larnaca

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.05
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+1.20
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.68
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.52
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
150%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
64%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 22%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
22%

Omonia Aradippou

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.61
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.86
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.7 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.20
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+1.06
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
64%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
50%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 50%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 25% az első 15 percben esik.
50%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a First Division átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

AEK LarnacaLigaOmonia Aradippou
Átlagos gólszám a meccsen▲ 3.253.06▼ 1.75
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 75%62%▲ 75%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 75%71%▼ 25%
Clean sheetek▼ 0%25%• 25%
Gól a félidő előtt• 75%74%• 75%
Gól a félidő után▲ 100%88%▼ 75%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.06
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
62%
Mindkét csapat szerzett gólt
71%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
25%
Clean sheetek
1.50
Hazai gólok / mérkőzés
1.56
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+-4%
Hazai támadói előny
+-4%
Hazai védekezési előny
+-3%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
74%
1 gól
35%
2 gól
6%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
88%
1 gól
68%
2 gól
26%
3 gól
9%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. AEK LarnacaSárga lapMike van der Hoorn
  2. Omonia AradippouSárga lapGiorgos Pontikos
  3. Omonia AradippouCsereBeállt: Konstantinos EvripidouLejött: Niko Havelka
  4. Omonia AradippouCsereBeállt: Curtis Junior Makosso MoungadjiLejött: Giorgos Pontikos
  5. AEK LarnacaCsereBeállt: Jorge Miramón SantagertrudisLejött: Kostas Pileas
  6. Omonia AradippouSárga lapJeremy van Mullem
  7. AEK LarnacaGólNicolás Andereggen

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): AEK Larnaca 1 - 0 - 1 Omonia Aradippou. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.

Omonia Aradippou
2 : 1
AEK Larnaca
AEK Larnaca
1 : 0
Omonia Aradippou

GYIK

Mi lett a(z) AEK Larnaca–Omonia Aradippou meccs eredménye?

A(z) First Division meccse AEK Larnaca 1:0 Omonia Aradippou eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) AEK Larnaca és Omonia Aradippou egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen AEK Larnaca 1 alkalommal nyert, Omonia Aradippou 1 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,00 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) AEK Larnaca–Omonia Aradippou meccs előtt?

AEK Larnaca átlagosan 2,25 gólt szerez meccsenként, Omonia Aradippou pedig 1,00-at. A(z) First Division átlaga 3,06 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 71%-án fordul elő. A BTTS AEK Larnaca meccseinek 75%-án és Omonia Aradippou meccseinek 75%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg AEK Larnaca és Omonia Aradippou?

Az utolsó öt meccsen AEK Larnaca 3 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (2,25 pont meccsenként). Omonia Aradippou mérlege: 1 győzelem, 3 döntetlen és 0 vereség (1,50 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) AEK Larnaca–Omonia Aradippou meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.