Airbus UK - Ammanford: mérkőzésstatisztikák
Airbus UK–Ammanford: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Airbus UK a(z) Welsh Premier League (Wales) sorozatban játszott a(z) Ammanford ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 14. napján játszották. Helyszín: Esenler Stadyumu. Végeredmény: 2:0.
Aktuális forma
Airbus UK: 1-0-1, 1,50 pont mérkőzésenként. Ammanford: 0-1-1, 0,50 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Airbus UK: 0,50 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Ammanford: 1,50 szerzett és 2,00 kapott gól. Ligaátlag: 3,13 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Airbus UK 0%, Ammanford 100%. Over 2.5: Airbus UK 0%, Ammanford 100%. Ligaátlag: BTTS 63%, Over 2.5 63%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Airbus UK 1,73, Ammanford 0,92. Lövések mérkőzésenként: Airbus UK 13,5, Ammanford 6,0. Átlagos labdabirtoklás: Airbus UK 51%, Ammanford 43%.
Első és második félidő
Airbus UK: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,50. Ammanford: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,00.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Airbus UK esetében 76-90+ (1), Ammanford esetében pedig 0-15 (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Welsh Premier League: 3,13 gól mérkőzésenként, BTTS 63%, Over 2.5 63%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
Az Airbus UK hazai pályán egyértelműen jobb helyzetminőségi mutatókkal rendelkezik: az átlagos xG-je 1,57, miközben az Ammanford idegenben mindössze 0,91 xG-t alakít ki, és 2,65 xG-t enged az ellenfeleinek. A hazaiak mérkőzésenként átlagosan 12 alkalommal lőnek kapura, ebből 5 lövés talál kaput, míg a vendégek mindössze 4 kísérletig és 3 kaput eltaláló lövésig jutnak. A labdabirtoklásban is a hazaiak állnak jobban (61% szemben a 41%-kal). Mindkét csapat elveszítette eddigi egyetlen, hazai, illetve idegenbeli szereplését, és egyaránt 2 gólt kapott, ezért nehéz biztos győzelmet várni bármelyik féltől. A jelenlegi forma enyhén az Airbus UK mellett szól: az utolsó 5 mérkőzéséből 4-et megnyert, ezeken 10 gólt szerzett, míg az Ammanford 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget jegyzett, 14 góllal. A hazaiak helyzetkialakításban mutatkozó fölénye és az Ammanford gyenge idegenbeli védekezése az Airbus UK győzelme mellett szól, bár a hazaiak kapu előtti hatékonysága továbbra is kockázatot jelent.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
Tipp a BTTS-re: az igen opciót alátámasztja, hogy a szezon adatai alapján mindkét csapatnál az összes mérkőzés 100%-ában megvalósult ez a forgatókönyv, és egyikük sem őrizte meg a kapuját kapott gól nélkül. Az Airbus UK átlagosan 2,0 gólt kap, az Ammanford pedig szintén 2,0-t, miközben az Ammanford ellenfeleinek xG-je nagyon magas, 2,65. A hazaiak az utóbbi öt mérkőzésen 0,6 kapott gólra javították a védekezésüket meccsenként, ami csökkenti a tipp magabiztosságát, ráadásul ebben az időszakban a BTTS-mérkőzéseik aránya mindössze 20%. Ennek ellenére az Ammanford az utóbbi időben átlagosan 2,8 gólt szerez 1,80-as xG mellett, ezért várhatóan elegendő helyzetet alakít ki a gólszerzéshez. Az Airbus UK az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2,0 gólt szerez, a vendégek védelme pedig meccsenként 1,2 gólt engedélyez, így valószínűbb, hogy mindkét csapat betalál.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
Mindkét csapat eddigi bajnoki mérkőzéseinek 100%-án legalább 2 gól született, és mindketten minden mérkőzésükön szereztek és kaptak is gólt. Az utolsó 5 mérkőzés formája szintén a góloknak kedvez: az Airbus átlagosan 2,0 gólt szerez, az Ammanford pedig 2,8-at, miközben ezen a 10 találkozón összesen 24 gólt lőttek. A helyzetek minőségi potenciálja magas, mivel az utolsó öt mérkőzés átlagos xG-mutatója a hazaiaknál 1,49, a vendégeknél pedig 1,80, miközben az Ammanford 1,51 xG-t engedélyez ellenfeleinek. A 2.5 gól feletti opció mellett is egyértelmű érvek szólnak, de az 1.5 gól feletti határ a legerősebb jelzés: a kétgólos forgatókönyvet is lefedi, és mindkét csapat ezen a határon elért 100%-os korábbi teljesítménye is alátámasztja.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legvalószínűbb forgatókönyv a félidei döntetlen és az Airbus UK mérkőzés utáni győzelme, mivel a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésük 80%-át megnyerték, és meccsenként mindössze 0,6 gólt kaptak. Az első félidőik különösen óvatosak: átlagosan csak 0,4 gólt szereznek és 0,2 gólt kapnak, miközben az utolsó öt mérkőzésük 40%-ában döntetlen volt a félidei állás. A fordulás után az Airbus egyértelműen felgyorsítja a játékot: átlagosan 1,6 gólt szerez, miközben csak 0,4-et kap, továbbá ezeknek a mérkőzéseknek 100%-ában legalább egy gól született a második félidőben. Az Ammanford veszélyes támadójátékkal rendelkezik, az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 2,8 gólt szerzett, ugyanakkor ezek 40%-ában hátrányban volt a félidőben, és az első félidőben átlagosan 0,8 gólt kapott. A hazaiak nagyobb védekezési stabilitása, valamint a szünet utáni fölényük arra utal, hogy a mérkőzés csak a második félidőben dőlhet el a javukra.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Airbus UK | Ammanford | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 52% | 42% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.13 | 0.15 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.07 | 0.60 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Airbus UK 200%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1.5 pont / meccs - Airbus UK · 0.5 pont / meccs - Ammanford
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Ammanford 200%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
0.5 gól / meccs - Airbus UK · 1.5 gól / meccs - Ammanford
Airbus UK 100%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1 gól / meccs - Airbus UK · 2 gól / meccs - Ammanford
Airbus UK a meccsek 50%-án szerez gólt (1 a 2 meccsből), míg Ammanford 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 2 meccsből).
Ammanford a meccsek 100%-án szerez gólt (2 a 2 meccsből), míg Airbus UK 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Airbus UK
Over / Under - Ammanford
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Airbus UK — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Ammanford — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.50 | 1.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.0 | 0.5 |
| Kapott gól / meccs | 0.5 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.5 | 1.0 |
| 1 gól | 50% | 100% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 50% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 100% | 50% |
| Gólkülönbség | -1 | 0 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.50 | 1.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.5 | 1.0 |
| Kapott gól / meccs | 1.5 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 2.0 | 1.5 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 gól | 100% | 50% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 0% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 50% | 50% |
| Gólkülönbség | -2 | +1 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 76-90 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
Legveszélyesebb percek 0-15 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Airbus UK
Ammanford
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Welsh Premier League átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Airbus UK | Liga | Ammanford | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 1.50 | 3.13 | ▲ 3.50 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 0% | 63% | ▲ 100% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 0% | 63% | ▲ 100% |
| Clean sheetek | ▲ 50% | 22% | ▼ 0% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 50% | 81% | ▲ 100% |
| Gól a félidő után | ▲ 100% | 69% | ▲ 100% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Vendégcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Airbus UK–Ammanford meccs eredménye?
A(z) Welsh Premier League meccse Airbus UK 2:0 Ammanford eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Airbus UK–Ammanford meccs előtt?
Airbus UK átlagosan 0,50 gólt szerez meccsenként, Ammanford pedig 1,50-at. A(z) Welsh Premier League átlaga 3,13 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 63%-án fordul elő. A BTTS Airbus UK meccseinek 0%-án és Ammanford meccseinek 100%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Airbus UK és Ammanford?
Az utolsó öt meccsen Airbus UK 1 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,50 pont meccsenként). Ammanford mérlege: 0 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (0,50 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Airbus UK–Ammanford meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Airbus UK–Ammanford meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


