Wales - Welsh Premier LeagueEsenler StadyumuAz adatok állapota: 2026. október 17.

Airbus UK - Holywell: mérkőzésstatisztikák

Airbus UK címere
Airbus UK
6 : 2félidő 3:1
Holywell címere
Holywell

Airbus UK–Holywell: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Airbus UK a(z) Welsh Premier League (Wales) sorozatban játszott a(z) Holywell ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 31. napján játszották. Helyszín: Esenler Stadyumu. Végeredmény: 6:2.

Aktuális forma

Airbus UK: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként. Holywell: 0-0-5, 0,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Airbus UK: 1,00 szerzett és 1,40 kapott gól mérkőzésenként. Holywell: 1,40 szerzett és 4,00 kapott gól. Ligaátlag: 3,10 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Airbus UK 20%, Holywell 100%. Over 2.5: Airbus UK 20%, Holywell 100%. Ligaátlag: BTTS 45%, Over 2.5 57%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Airbus UK 1,70, Holywell 1,15. Lövések mérkőzésenként: Airbus UK 14,4, Holywell 9,2. Átlagos labdabirtoklás: Airbus UK 54%, Holywell 42%.

Első és második félidő

Airbus UK: félidei vezetés 20%, második félidei gólok 0,80. Holywell: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,60.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Airbus UK esetében 61-75 (2), Holywell esetében pedig 31-45+ (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Welsh Premier League: 3,10 gól mérkőzésenként, BTTS 45%, Over 2.5 57%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-1. Átlagos gólszám: 7,00, BTTS: 100%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az Airbus UK eredménymérlege egyértelműen jobb: az utolsó 5 mérkőzéséből 3-at megnyert, míg a Holywell mind az 5 találkozóját elveszítette ebben az időszakban. A hazaiak otthon átlagosan 1,83 xG értékű helyzetet alakítanak ki, és mérkőzésenként 15,5 lövést adnak le, míg a vendégek idegenben 2,32 xG-t engednek ellenfeleiknek, valamint meccsenként kiugróan magas, 4,5 gólt kapnak. Az Airbus védelme jóval stabilabbnak tűnik: hazai pályán átlagosan mindössze 1 gólt kap, és mérkőzéseinek 50%-án nem kapott gólt, miközben a Holywell egyszer sem őrizte meg kapuját kapott gól nélkül. A vendégek idegenben átlagosan 1 gólt képesek szerezni, ezért a gólszerzésük teljes kizárása kockázatos lenne, ugyanakkor az idegenbeli mérkőzéseiken elszenvedett 100%-os vereségi mutató és a -7-es gólkülönbség erősen a hazaiak sikerére utal. Az Airbus labdabirtoklási fölénye – 59% a Holywell 43%-ával szemben – várhatóan tovább segíti a mérkőzés irányítását.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS-re szóló jelzés egyértelmű, mivel mindkét csapat eddigi bajnoki mérkőzéseinek 100%-ában mindkét oldalon született gól, és egyik együttes sem őrizte meg a kapuját kapott gól nélkül. A Holywell mérkőzésenként átlagosan 4,5 gólt kap, az utóbbi öt találkozón pedig 3,4-et, ami jelentősen növeli annak esélyét, hogy az Airbus UK legalább egyszer betalál. A vendégek nagyobb veszélyt teremtenek támadásban: átlagosan 5,5 kaput eltaláló lövésük és 1,32-es xG-mutatójuk van, szemben a hazaiak 2,5 kaput eltaláló lövésével és 0,98-as xG-jével. Az Airbus UK ugyanakkor javított a védekezésén az utóbbi öt mérkőzésen, ezeken meccsenként mindössze 0,8 gólt kapott, miközben a BTTS-mutatója ebben az időszakban 20%-ra csökkent, ezért továbbra is számottevő a kockázata annak, hogy az egyik fél gól nélkül marad. A hazaiak védekezésének javulása ellenére a Holywell rendkívül gyenge védelme, valamint mindkét csapat egész szezonra vonatkozó magas mutatói a BTTS, vagyis a mindkét csapat szerez gólt kimenetelét teszik valószínűbbé.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb választás az over 1.5, mivel a rendelkezésre álló bajnoki adatok alapján mindkét csapat a mérkőzései 100%-ában átlépte ezt a határt, és egyikük sem hozott le egyetlen meccset sem kapott gól nélkül. A Holywell idegenben átlagosan 4.5 gólt kap, miközben az ellenfelek átlagos xG-je 2.32, ami egyértelműen a hazaiakat segíti, annak ellenére, hogy szezonbeli xG-jük 0.98. Az Airbus az utolsó öt mérkőzésén ugyanakkor 1.56 xG-re javította a helyzetteremtését, a Holywell pedig ugyanezen időszakban 1.97 xG-t engedélyezett ellenfeleinek, és 17 gólt kapott. A vendégek meccsenként átlagosan 5.5 kaput eltaláló lövést jegyeznek az Airbus 2.5-ével szemben, ezért a góljuk reális lehetőség, a vereségsorozatuk azonban – öt egymást követő vereség – és az utolsó öt mérkőzésen szerzett átlagosan 0.8 gól csökkenti az over 2.5 megbízhatóságát.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

Az Airbus UK jelenlegi formája egyértelműen jobb: az utolsó 5 mérkőzésén 9 pontot szerzett, és ezek közül 3-at megnyert, míg a Holywell mind az 5 találkozóját elveszítette. A hazaiak ebben az időszakban mérkőzésenként mindössze 0,8 gólt kaptak, a vendégek viszont 3,4-et, ami a hazai pálya előnyével együtt erősen támogatja a hazaiak végső győzelmét. Az Airbus az utolsó mérkőzései 40%-ában vezetett a szünetben, míg a Holywell egyszer sem vonult előnnyel pihenőre, és a szünetig átlagosan 1,6 gólt kapott. A második félidőben a hazaiak átlagosan 0,8 gólt szereznek és 0,4-et kapnak, míg a Holywell mindössze 0,2 gólt lő, és 1,8 gólt kap. Így továbbra is az a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy az Airbus a szünetben vezet, és a mérkőzés végéig megőrzi előnyét.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

3 : 1
1. félidő
3 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

56Labdabirtoklás (%)44
Airbus UKHolywell
19Lövések11
Airbus UKHolywell
9Kaput eltaláló lövések5
Airbus UKHolywell
1.82xG1.07
Airbus UKHolywell
0Szögletek0
Airbus UKHolywell
2Veszélyes támadások5
Airbus UKHolywell
9Szabálytalanságok13
Airbus UKHolywell
2Lapok2
Airbus UKHolywell

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

1Szerzett gól / meccs1.4
Airbus UKHolywell
1.4Kapott gól / meccs4
Airbus UKHolywell
54%Átlagos labdabirtoklás42%
Airbus UKHolywell
6.2Kaput eltaláló lövések / meccs4
Airbus UKHolywell

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

14.4Lövések meccsenként9.2
Airbus UKHolywell
6.2Kaput eltaláló lövések4
Airbus UKHolywell
6.9%Lövésértékesítés15.2%
Airbus UKHolywell
54%Labdabirtoklás42%
Airbus UKHolywell
1.7xG szerzett1.15
Airbus UKHolywell
1.41xG kapott2.06
Airbus UKHolywell

Lövésminőség

Airbus UK: TámadóHolywell: Kontratámadó
Airbus UKHolywell
Pontosság (kaput eltaláló lövések)43%43%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.13
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.160.35

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Airbus UK
WLWLL
Idénybeli eredménybontás
40% W0% D60% L
Idény (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs · gólkülönbség -2
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-1
LW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.4xG: 1.70Ellenfél xG-je: 1.41BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Holywell
LLLLL
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W0% D100% L
Idény (Gy-D-V)
0-0-5
0.00 pont / meccs · gólkülönbség -13
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-0-5
0.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-2
Utolsó 5 idegenben
0-0-2
LL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 4.0xG: 1.15Ellenfél xG-je: 2.06BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Holywell 40%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1 gól / meccs - Airbus UK · 1.4 gól / meccs - Holywell

Airbus UK 186%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.4 gól / meccs - Airbus UK · 4 gól / meccs - Holywell

Airbus UK gólszerzési profilja: nagyon erős

Airbus UK a meccsek 60%-án szerez gólt (3 a 5 meccsből), míg Holywell 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 5 meccsből).

Holywell gólszerzési profilja: nagyon erős

Holywell a meccsek 100%-án szerez gólt (5 a 5 meccsből), míg Airbus UK 40%-ban tart Clean sheetet (2 a 5 meccsből).

5Szerzett gólok (idény)7
Airbus UKHolywell
7Kapott gólok (idény)20
Airbus UKHolywell
2.4Átlagos gólszám a meccsen5.4
Airbus UKHolywell
5Szerzett gólok (utolsó 5)7
Airbus UKHolywell
7Kapott gólok (utolsó 5)20
Airbus UKHolywell

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

60%1 gól100%
Airbus UKHolywell
40%2 gól20%
Airbus UKHolywell
0%3 gól20%
Airbus UKHolywell
0%4 gól0%
Airbus UKHolywell

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

60%1 gól100%
Airbus UKHolywell
40%2 gól100%
Airbus UKHolywell
20%3 gól100%
Airbus UKHolywell
20%4 gól40%
Airbus UKHolywell

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben80%
Airbus UKHolywell
0%BTTS mindkét félidőben20%
Airbus UKHolywell
20%Mindkét félidőben gólt szerzett20%
Airbus UKHolywell

BTTS és gólszám

20%Legalább 3 gól és BTTS100%
Airbus UKHolywell
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Airbus UKHolywell
20%BTTS – legutóbbi 5100%
Airbus UKHolywell

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

80%Legalább 1 gól a félidő előtt100%
Airbus UKHolywell
0%Legalább 2 gól a félidő előtt100%
Airbus UKHolywell
0%Legalább 3 gól a félidő előtt60%
Airbus UKHolywell

2. félidő

80%Legalább 1 gól a félidő után80%
Airbus UKHolywell
20%Legalább 2 gól a félidő után80%
Airbus UKHolywell
20%Legalább 3 gól a félidő után40%
Airbus UKHolywell

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Airbus UK 100%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

0.8 pont / meccs - Airbus UK · 0.4 pont / meccs - Holywell

Airbus UK — félidei állapot
20% vezet20% döntetlenre áll60% hátrányban van
Holywell — félidei állapot
0% vezet40% döntetlenre áll60% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.8Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.4
Airbus UKHolywell
0.2Szerzett gólok (1. félidő)0.8
Airbus UKHolywell
0.6Kapott gólok (1. félidő)2.2
Airbus UKHolywell
0.8Átlagos gólszám (1. félidő)3
Airbus UKHolywell
40%Kapott gól nélküli félidő előtt0%
Airbus UKHolywell
80%Nem szerzett gólt a félidő előtt20%
Airbus UKHolywell

Félidő után (2. félidő)

1.4Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.4
Airbus UKHolywell
0.8Szerzett gólok (2. félidő)0.6
Airbus UKHolywell
0.8Kapott gólok (2. félidő)1.8
Airbus UKHolywell
1.6Átlagos gólszám (2. félidő)2.4
Airbus UKHolywell
60%Kapott gól nélküli félidő után20%
Airbus UKHolywell
40%Nem szerzett gólt a félidő után60%
Airbus UKHolywell

Airbus UK — második félidei eredmények

40% W20% D40% L
4
Félidei pontok
1
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
7
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
0.80
PPG a félidő előtt
Előny megtartása200%

A meccsek 20%-án vezet a félidőben, és ezek 40%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Holywell — második félidei eredmények

0% W40% D60% L
2
Félidei pontok
4
Félidei gólok
-7
Gólkülönbség (1. félidő)
2
Második félidei pontok
-6
Gólkülönbség (2. félidő)
0.40
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után-0.4

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Airbus UK — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.40
Szerzett gól / meccs0.20.8
Kapott gól / meccs0.60.8
Átlagos gólszám a meccsen0.81.6
1 gól80%80%
2 gól0%20%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%60%
Nem szerzett gólt80%40%
Gólkülönbség-20
Félidő: 20% vezet - 20% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 20% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1
Holywell — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.400.40
Szerzett gól / meccs0.80.6
Kapott gól / meccs2.21.8
Átlagos gólszám a meccsen3.02.4
1 gól100%80%
2 gól100%80%
3 gól60%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%20%
Nem szerzett gólt20%60%
Gólkülönbség-7-6
Félidő: 0% vezet - 40% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 40% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 80% - Félidei gólok összesen: 4

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Airbus UK
SzerzettKapott
0
0
0-15
1
2
16-30
0
1
31-45
0
1
46-60
2
2
61-75
2
1
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

Holywell
SzerzettKapott
0
3
0-15
1
1
16-30
3
7
31-45
2
1
46-60
1
3
61-75
0
5
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (7). Késői gólok mérlege (76–90): -5 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.90
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.5 : 1.4
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
126%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
60%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+79%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
60%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
4+
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Airbus UK

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.29
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.69
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.70
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.01
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
59%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
100%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.6
Késői gólok
A csapat góljainak 40%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
40%

Holywell

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.91
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-1.69
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.25
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-1.94
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
100%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
235%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Welsh Premier League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Airbus UKLigaHolywell
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.403.10▲ 5.40
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 20%45%▲ 100%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 20%57%▲ 100%
Clean sheetek▲ 40%29%▼ 0%
Gól a félidő előtt• 80%80%▲ 100%
Gól a félidő után• 80%80%• 80%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.10
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
45%
Mindkét csapat szerzett gólt
57%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
29%
Clean sheetek
1.70
Hazai gólok / mérkőzés
1.40
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+21%
Hazai támadói előny
+18%
Hazai védekezési előny
+12%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
80%
1 gól
43%
2 gól
20%
3 gól
8%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
80%
1 gól
45%
2 gól
20%
3 gól
13%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Airbus UKGólJoe Palmer
  2. HolywellGólFlorian Yonsian
  3. Airbus UKGólJosh Stevenson
  4. Airbus UKSárga lapKaiden Cooke
  5. HolywellSárga lapThomas Bibby
  6. HolywellCsereBeállt: Sam BakerLejött: Taner Dogan
  7. HolywellGólFlorian Yonsian
  8. Airbus UKGólGeorge Peers
  9. Airbus UKGólKaiden Cooke
  10. Airbus UKSárga lapNathan Williams
  11. Airbus UKGólKaiden Cooke
  12. HolywellSárga lapSam Baker
  13. Airbus UKCsereBeállt: James HughesLejött: Kaiden Cooke

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Airbus UK 1 - 0 - 1 Holywell. Átlagos gólszám 7.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

Holywell
2 : 1
Airbus UK
Airbus UK
8 : 3
Holywell

GYIK

Mi lett a(z) Airbus UK–Holywell meccs eredménye?

A(z) Welsh Premier League meccse Airbus UK 6:2 Holywell eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Airbus UK és Holywell egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Airbus UK 1 alkalommal nyert, Holywell 1 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 7,00 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Airbus UK–Holywell meccs előtt?

Airbus UK átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Holywell pedig 1,40-at. A(z) Welsh Premier League átlaga 3,10 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 57%-án fordul elő. A BTTS Airbus UK meccseinek 20%-án és Holywell meccseinek 100%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Airbus UK és Holywell?

Az utolsó öt meccsen Airbus UK 2 győzelmet, 0 döntetlent és 3 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). Holywell mérlege: 0 győzelem, 0 döntetlen és 5 vereség (0,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Airbus UK–Holywell meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Airbus UK–Holywell meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.