Szaúd-Arábia - Professional LeagueKingdom ArenaAz adatok állapota: 2026. október 17.

Al Hilal - Al Ahli: mérkőzésstatisztikák

Al Hilal címere
Al Hilal
3 : 0félidő 2:0
Al Ahli címere
Al Ahli

Al Hilal–Al Ahli: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Al Hilal a(z) Professional League (Szaúd-Arábia) sorozatban játszott a(z) Al Ahli ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 1. napján játszották. Helyszín: Kingdom Arena. Végeredmény: 3:0.

Aktuális forma

Al Hilal: 3-0-0, 3,00 pont mérkőzésenként. Al Ahli: 2-0-1, 2,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Al Hilal: 4,00 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Al Ahli: 2,00 szerzett és 1,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,89 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Al Hilal 67%, Al Ahli 33%. Over 2.5: Al Hilal 100%, Al Ahli 67%. Ligaátlag: BTTS 54%, Over 2.5 54%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Al Hilal 2,35, Al Ahli 1,78. Lövések mérkőzésenként: Al Hilal 21,3, Al Ahli 15,7. Átlagos labdabirtoklás: Al Hilal 54%, Al Ahli 54%.

Első és második félidő

Al Hilal: félidei vezetés 100%, második félidei gólok 1,00. Al Ahli: félidei vezetés 67%, második félidei gólok 1,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Al Hilal esetében 16-30 (4), Al Ahli esetében pedig 0-15 (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Professional League: 2,89 gól mérkőzésenként, BTTS 54%, Over 2.5 54%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-2-0. Átlagos gólszám: 3,00, BTTS: 50%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az Al Hilal 5 egymást követő győzelemből álló sorozattal érkezik a mérkőzésre, amely során 12 gólt szerzett és mindössze 2-t kapott, miközben az Al Ahli ebben az időszakban 4 győzelmet és 1 döntetlent jegyzett. A hazai pályán játszó csapat mérkőzésenként átlagosan 4 gólt szerez, 16 lövés és 1,91-es xG mellett, ami a helyzetkialakítás minőségében egyértelmű fölényt jelent az Al Ahli idegenbeli, 1,66-os xG-jéhez képest. A vendégek védelme ugyanakkor rendkívül stabil: eddigi idegenbeli mérkőzésükön nem kaptak gólt, mérkőzésenkénti átlagosan 7 kaput eltaláló lövésük pedig meghaladja az Al Hilal 5-ös mutatóját. Ugyanakkor az Al Ahli 1,82-es xG-t engedélyez ellenfeleinek, míg az Al Hilal befejezési hatékonysága jóval magasabb: 25%, szemben a vendégek 7%-ával. A hazai pálya előnye és a házigazdák kiváló támadósorozata minimálisan az ő győzelmük mellett szól, bár az Al Ahli védekezése növeli egy kiegyenlített mérkőzés esélyét.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS-tipp elsősorban nem mindkét csapat rendkívül stabil védekezésén alapul: az Al Hilal és az Al Ahli az utolsó 5 mérkőzésén egyaránt átlagosan mindössze 0,4 gólt kapott. Ebben az időszakban az Al Hilal mérkőzéseinek csupán 20%-án szerzett mindkét csapat gólt, az Al Ahli esetében ez az arány 40% volt, szemben a liga 50%-os átlagával. A hazaiak ugyanakkor számos helyzetet alakítanak ki: az utolsó öt meccsükön az átlagos xG-jük 1,93 volt, miközben az Al Ahli védekezése 1,33-as xG-helyzetig engedte az ellenfeleket, így valószínű, hogy az Al Hilal betalál. Másfelől az Al Ahli 1,61-es xG-je ellenére az Al Hilal olyan védelemmel találkozik, amely az ellenfeleket mindössze 0,83-as xG-n tartotta, ez pedig jelentősen csökkenti a vendégek gólszerzésének esélyét. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt, nem pedig feltétlenül a gól nélküli döntetlen.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Az Al Hilal az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2,4 gólt szerzett, míg az Al Ahli 1,8-at, ami mindkét csapat jelentős támadópotenciáljára utal. A kialakított helyzetek minősége szintén a gólok mellett szól: az átlagos xG a hazaiaknál 1,93, a vendégeknél pedig 1,61. A védelmek azonban jó formában vannak, mivel ebben az időszakban mindkét csapat mérkőzésenként mindössze 0,4 gólt kapott, ezért a 2,5-ös határ továbbra is nagyon kiegyenlített, annak ellenére, hogy a várható gólszám 2,65. A legerősebb választás az over 1,5, mivel mindkét csapat rendszeresen sok helyzetet alakít ki, a hazaiak és a vendégek pedig mérkőzésenként átlagosan egyaránt 7 kaput eltaláló lövést jegyeznek.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

Az Al Hilal mind az utolsó 5 mérkőzését megnyerte, míg az Al Ahli ebben az időszakban 4 győzelmet és 1 döntetlent jegyzett. A hazaiak az utolsó 5 mérkőzésükből mind az 5 alkalommal vezettek a szünetben, az Al Ahli pedig az 5 találkozóból csak 2 alkalommal állt nyerésre az első félidő után, a másik 3 mérkőzésen döntetlenre állt. Az Al Hilal a szünetig átlagosan 1,4 gólt szerzett, és egyet sem kapott, míg a vendégek 0,8 gólt lőttek, miközben átlagosan 0,2 gólt kaptak. A hazaiak fölénye a helyzetek minőségében is megmutatkozik: átlagos xG-mutatójuk 1,81, szemben az Al Ahli 1,66-os értékével, miközben az ellenfél védelme átlagosan 1,82-es xG-t engedélyez. Ezért továbbra is az a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy az Al Hilal a szünet előtt megszerzi a vezetést, és a végső sípszóig megőrzi azt.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

2 : 0
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

56Labdabirtoklás (%)44
Al HilalAl Ahli
12Lövések13
Al HilalAl Ahli
6Kaput eltaláló lövések1
Al HilalAl Ahli
1.51xG1.2
Al HilalAl Ahli
3Szögletek4
Al HilalAl Ahli
45Veszélyes támadások42
Al HilalAl Ahli
12Szabálytalanságok9
Al HilalAl Ahli
2Lapok5
Al HilalAl Ahli

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

4Szerzett gól / meccs2
Al HilalAl Ahli
1Kapott gól / meccs1
Al HilalAl Ahli
54%Átlagos labdabirtoklás54%
Al HilalAl Ahli
7.67Kaput eltaláló lövések / meccs5.67
Al HilalAl Ahli

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

21.33Lövések meccsenként15.67
Al HilalAl Ahli
7.67Kaput eltaláló lövések5.67
Al HilalAl Ahli
18.8%Lövésértékesítés12.8%
Al HilalAl Ahli
54%Labdabirtoklás54%
Al HilalAl Ahli
2.35xG szerzett1.78
Al HilalAl Ahli
1.13xG kapott1.21
Al HilalAl Ahli

Lövésminőség

Al Hilal: TámadóAl Ahli: Támadó
Al HilalAl Ahli
Pontosság (kaput eltaláló lövések)36%36%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.520.35

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Al Hilal 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

3 pont / meccs - Al Hilal · 2 pont / meccs - Al Ahli

Al Hilal
WWW
5 egymást követő győzelem
Idénybeli eredménybontás
100% W0% D0% L
Idény (Gy-D-V)
3-0-0
3.00 pont / meccs · gólkülönbség +9
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-0-0
3.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-0
W
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 4.0Kapott gólok: 1.0xG: 2.35Ellenfél xG-je: 1.13BTTS: 67%Over 2.5: 100%
Al Ahli
WWL
Idénybeli eredménybontás
67% W0% D33% L
Idény (Gy-D-V)
2-0-1
2.00 pont / meccs · gólkülönbség +3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-1
2.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-0-1
Utolsó 5 idegenben
1-0-1
WL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 1.0xG: 1.78Ellenfél xG-je: 1.21BTTS: 33%Over 2.5: 67%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Al Hilal 100%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

4 gól / meccs - Al Hilal · 2 gól / meccs - Al Ahli

Al Hilal gólszerzési profilja: erős

Al Hilal a meccsek 100%-án szerez gólt (3 a 3 meccsből), míg Al Ahli 67%-ban tart Clean sheetet (2 a 3 meccsből).

Al Ahli gólszerzési profilja: nagyon erős

Al Ahli a meccsek 100%-án szerez gólt (3 a 3 meccsből), míg Al Hilal 33%-ban tart Clean sheetet (1 a 3 meccsből).

12Szerzett gólok (idény)6
Al HilalAl Ahli
3Kapott gólok (idény)3
Al HilalAl Ahli
5Átlagos gólszám a meccsen3
Al HilalAl Ahli
12Szerzett gólok (utolsó 5)6
Al HilalAl Ahli
3Kapott gólok (utolsó 5)3
Al HilalAl Ahli

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
Al HilalAl Ahli
100%2 gól33%
Al HilalAl Ahli
100%3 gól33%
Al HilalAl Ahli
67%4 gól33%
Al HilalAl Ahli

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

67%1 gól33%
Al HilalAl Ahli
33%2 gól33%
Al HilalAl Ahli
0%3 gól33%
Al HilalAl Ahli
0%4 gól0%
Al HilalAl Ahli

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

33%BTTS a félidőben0%
Al HilalAl Ahli
0%BTTS mindkét félidőben0%
Al HilalAl Ahli
67%Mindkét félidőben gólt szerzett33%
Al HilalAl Ahli

BTTS és gólszám

67%Legalább 3 gól és BTTS33%
Al HilalAl Ahli
33%Legalább 3 gól BTTS nélkül33%
Al HilalAl Ahli
67%BTTS – legutóbbi 533%
Al HilalAl Ahli

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt100%
Al HilalAl Ahli
67%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
Al HilalAl Ahli
67%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
Al HilalAl Ahli

2. félidő

67%Legalább 1 gól a félidő után67%
Al HilalAl Ahli
67%Legalább 2 gól a félidő után67%
Al HilalAl Ahli
33%Legalább 3 gól a félidő után33%
Al HilalAl Ahli

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Al Hilal 50%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

3 pont / meccs - Al Hilal · 2 pont / meccs - Al Ahli

Al Hilal — félidei állapot
100% vezet0% döntetlenre áll0% hátrányban van
Al Ahli — félidei állapot
67% vezet0% döntetlenre áll33% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

3Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)2
Al HilalAl Ahli
3Szerzett gólok (1. félidő)1
Al HilalAl Ahli
0.33Kapott gólok (1. félidő)0.33
Al HilalAl Ahli
3.33Átlagos gólszám (1. félidő)1.33
Al HilalAl Ahli
67%Kapott gól nélküli félidő előtt67%
Al HilalAl Ahli
0%Nem szerzett gólt a félidő előtt33%
Al HilalAl Ahli

Félidő után (2. félidő)

1.33Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.33
Al HilalAl Ahli
1Szerzett gólok (2. félidő)1
Al HilalAl Ahli
0.67Kapott gólok (2. félidő)0.67
Al HilalAl Ahli
1.67Átlagos gólszám (2. félidő)1.67
Al HilalAl Ahli
67%Kapott gól nélküli félidő után67%
Al HilalAl Ahli
33%Nem szerzett gólt a félidő után33%
Al HilalAl Ahli

Al Hilal — második félidei eredmények

33% W33% D33% L
9
Félidei pontok
9
Félidei gólok
+8
Gólkülönbség (1. félidő)
4
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
3.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 100%-án vezet a félidőben, és ezek 100%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Al Ahli — második félidei eredmények

33% W33% D33% L
6
Félidei pontok
3
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
4
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
2.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 67%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Al Hilal — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs3.001.33
Szerzett gól / meccs3.01.0
Kapott gól / meccs0.30.7
Átlagos gólszám a meccsen3.31.7
1 gól100%67%
2 gól67%67%
3 gól67%33%
Kapott gól nélküli mérkőzés67%67%
Nem szerzett gólt0%33%
Gólkülönbség+8+1
Félidő: 100% vezet - 0% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 33% győzelem - 33% döntetlenre áll - 33% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 33% - Félidei gólok összesen: 9
Al Ahli — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.001.33
Szerzett gól / meccs1.01.0
Kapott gól / meccs0.30.7
Átlagos gólszám a meccsen1.31.7
1 gól100%67%
2 gól33%67%
3 gól0%33%
Kapott gól nélküli mérkőzés67%67%
Nem szerzett gólt33%33%
Gólkülönbség+2+1
Félidő: 67% vezet - 0% döntetlenre áll - 33% hátrányban van
2. félidő: 33% győzelem - 33% döntetlenre áll - 33% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Al Hilal
SzerzettKapott
1
0
0-15
4
0
16-30
4
1
31-45
1
1
46-60
0
1
61-75
2
0
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

Al Ahli
SzerzettKapott
2
0
0-15
1
0
16-30
0
1
31-45
2
0
46-60
1
0
61-75
0
2
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

4.00
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.5 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
138%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-25%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
100%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
4+
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Al Hilal

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+1.22
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+1.78
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+1.65
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.13
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
292%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
66%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-2.0
Késői gólok
A csapat góljainak 17%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 8% az első 15 percben esik.
17%

Al Ahli

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.57
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.43
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.22
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.21
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
132%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
73%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 33% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Professional League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Al HilalLigaAl Ahli
Átlagos gólszám a meccsen▲ 5.002.89▲ 3.00
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 67%54%▼ 33%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 100%54%▲ 67%
Clean sheetek▲ 33%29%▲ 67%
Gól a félidő előtt▲ 100%74%▲ 100%
Gól a félidő után▼ 67%71%▼ 67%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.89
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
54%
Mindkét csapat szerzett gólt
54%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
29%
Clean sheetek
1.37
Hazai gólok / mérkőzés
1.51
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+-9%
Hazai támadói előny
+-10%
Hazai védekezési előny
+-3%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
74%
1 gól
49%
2 gól
17%
3 gól
6%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
71%
1 gól
46%
2 gól
14%
3 gól
6%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Al AhliSárga lapRoger Ibañez da Silva
  2. Al HilalSárga lapMohamed Kade Meïté
  3. Al HilalCsereBeállt: Hassan Mohammed Al TambaktiLejött: Ali Alawjami
  4. Al AhliSárga lapIvan Toney
  5. Al AhliSárga lapMerih Demiral
  6. Al AhliSárga lapMerih Demiral
  7. Al AhliSárga lapRayane Hamidou
  8. Al AhliCsereBeállt: Naif MasoudLejött: Zakaria Al Hawsawi

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Al Hilal 0 - 2 - 0 Al Ahli. Átlagos gólszám 3.00, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.

Al Hilal
0 : 0
Al Ahli
Al Ahli
3 : 3
Al Hilal

GYIK

Mi lett a(z) Al Hilal–Al Ahli meccs eredménye?

A(z) Professional League meccse Al Hilal 3:0 Al Ahli eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Al Hilal és Al Ahli egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Al Hilal 0 alkalommal nyert, Al Ahli 0 alkalommal, 2 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 3,00 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Al Hilal–Al Ahli meccs előtt?

Al Hilal átlagosan 4,00 gólt szerez meccsenként, Al Ahli pedig 2,00-at. A(z) Professional League átlaga 2,89 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 54%-án fordul elő. A BTTS Al Hilal meccseinek 67%-án és Al Ahli meccseinek 33%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Al Hilal és Al Ahli?

Az utolsó öt meccsen Al Hilal 3 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget ért el (3,00 pont meccsenként). Al Ahli mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség (2,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Al Hilal–Al Ahli meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.