Egyesült Arab Emírségek - Arabian Gulf LeagueAl-Sharjah StadiumAz adatok állapota: 2026. október 18.

Al Sharjah - Dubai United: mérkőzésstatisztikák

Al Sharjah címere
Al Sharjah
4 : 3félidő 3:2
Dubai United címere
Dubai United

Al Sharjah–Dubai United: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Al Sharjah a(z) Arabian Gulf League (Egyesült Arab Emírségek) sorozatban játszott a(z) Dubai United ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 5. napján játszották. Helyszín: Al-Sharjah Stadium. Végeredmény: 4:3.

Aktuális forma

Al Sharjah: 2-0-1, 2,00 pont mérkőzésenként. Dubai United: 2-0-1, 2,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Al Sharjah: 2,00 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Dubai United: 2,67 szerzett és 2,67 kapott gól. Ligaátlag: 3,65 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Al Sharjah 33%, Dubai United 100%. Over 2.5: Al Sharjah 67%, Dubai United 100%. Ligaátlag: BTTS 52%, Over 2.5 65%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Al Sharjah 1,61, Dubai United 1,23. Lövések mérkőzésenként: Al Sharjah 15,3, Dubai United 9,3. Átlagos labdabirtoklás: Al Sharjah 53%, Dubai United 49%.

Első és második félidő

Al Sharjah: félidei vezetés 67%, második félidei gólok 1,00. Dubai United: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 2,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Al Sharjah esetében 16-30 (2), Dubai United esetében pedig 61-75 (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Arabian Gulf League: 3,65 gól mérkőzésenként, BTTS 52%, Over 2.5 65%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az Al Sharjah az utóbbi öt mérkőzés mérlege alapján jobb formában van: 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget jegyzett, míg a Dubai United ebben az időszakban 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el. A hazaiak legnagyobb problémája azonban az otthoni teljesítményük: a rendelkezésre álló adatok szerint átlagosan 0 gólt szereznek, és a mérkőzéseik 100%-át elveszítették, annak ellenére, hogy meccsenként 1,53 xG értékben alakítanak ki helyzeteket. A Dubai United idegenben átlagosan 2 gólt szerez, mérkőzésenként 4,5 alkalommal találja el a kaput, és egyetlen alkalommal sem maradt gól nélkül. A vendégek védekezése ugyanakkor nagyon sebezhető: átlagosan 3,5 gólt kapnak, miközben az ellenük szóló xG 2,00, ezért az előnyük nem tekinthető egyértelműnek, de a jobb helyzetkihasználás valamivel kedvezőbb győzelmi esélyeket biztosít számukra.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS-piac melletti jelzés egyértelmű, mivel a szezonadatok alapján mindkét csapat mérkőzéseinek 100%-ában teljesült ez a forgatókönyv, és egyik együttes sem őrizte meg a kapott gól nélküli mérkőzést. Az Al Sharjah átlagosan 4,0 gólt szerzett, ugyanakkor 1,90-es xG-mutatót engedett ellenfeleinek, ami reális esélyt ad a Dubai Unitednek a gólszerzésre. A vendégek átlagosan 2,0 gólt szereztek, az utóbbi öt mérkőzésük 80%-ában pedig BTTS született, miközben meccsenként 2,2 gólt kaptak. A hazaiak legutóbbi formája valamivel óvatosabb, hiszen az utóbbi öt mérkőzésükön a BTTS aránya 40%, a kapott gólok átlaga pedig 0,8-ra csökkent. Ennek ellenére a Dubai United átlagosan 4,5 kaput eltaláló lövést jegyez, xG-mutatója pedig 1,29, miközben gyenge védekezésük várhatóan lehetővé teszi a hazaiaknak, hogy folytassák gólszerző sorozatukat.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Az Al Sharjah az utóbbi 5 mérkőzésén átlagosan 1,8 gólt szerzett, míg a Dubai United ebben az időszakban meccsenként 2,2 gólt kapott, ami egyértelműen növeli a hazaiak támadópotenciálját. A vendégek szintén átlagosan 1,8 gólt szereztek az utóbbi öt fellépésükön, miközben az Al Sharjah 0,8 gólra korlátozta ellenfeleit, így a Dubai United gólszerzése továbbra is reális. Az utóbbi öt mérkőzés átlagos xG-értéke a hazaiaknál 1,58, a vendégeknél pedig 1,28, ami szilárd alapot jelent összesen körülbelül 3,25 gólhoz. Mindkét csapat mérkőzéseinek 60%-án esett 2,5 gólnál több az utóbbi öt találkozón, a bajnoki átlagot jelentő 3,57 gól pedig szintén a nyílt játék képét vetíti előre. A legerősebb választás azonban az over 1,5, mivel mindkét együttes a szezon eddigi minden mérkőzésén átlépte ezt a határt, a támadómutatók pedig csökkentik a nagyon alacsony gólszám kockázatát.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb forgatókönyv az Al Sharjah félidei vezetése és a hazaiak győzelme, mivel az utolsó 5 mérkőzésük 60%-ában előnyben voltak az első félidő után, míg a Dubai United esetében ez az arány 20% volt. Ebben az időszakban az Al Sharah átlagosan 1,0 gólt szerzett és mindössze 0,2 gólt kapott az első félidőkben, miközben a vendégek 0,4 gólt lőttek, és átlagosan 0,6 gólt engedélyeztek ellenfeleiknek. A hazaiak fölénye a térfélcsere után is megmutatkozik: az utóbbi mérkőzéseik második félidejét 40%-ban nyerték meg, míg a Dubai United 40%-ban elveszítette ezeket, és átlagosan 1,6 gólt kapott. Emellett az Al Sharjah az utolsó 5 mérkőzésén 60%-os győzelmi arányt mutatott, és mérkőzésenként átlagosan 0,8 gólt kapott, szemben a Dubai United 40%-os vereségi arányával és átlagosan 2,2 kapott góljával.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

3 : 2
1. félidő
1 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

51Labdabirtoklás (%)49
Al SharjahDubai United
13Lövések9
Al SharjahDubai United
5Kaput eltaláló lövések4
Al SharjahDubai United
1.51xG1.22
Al SharjahDubai United
2Szögletek3
Al SharjahDubai United
48Veszélyes támadások51
Al SharjahDubai United
16Szabálytalanságok9
Al SharjahDubai United
4Lapok2
Al SharjahDubai United

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

2Szerzett gól / meccs2.67
Al SharjahDubai United
1Kapott gól / meccs2.67
Al SharjahDubai United
53%Átlagos labdabirtoklás49%
Al SharjahDubai United
4.67Kaput eltaláló lövések / meccs4.67
Al SharjahDubai United

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

15.33Lövések meccsenként9.33
Al SharjahDubai United
4.67Kaput eltaláló lövések4.67
Al SharjahDubai United
13%Lövésértékesítés28.6%
Al SharjahDubai United
53%Labdabirtoklás49%
Al SharjahDubai United
1.61xG szerzett1.23
Al SharjahDubai United
0.93xG kapott1.97
Al SharjahDubai United

Lövésminőség

Al Sharjah: TámadóDubai United: Hatékony befejezés
Al SharjahDubai United
Pontosság (kaput eltaláló lövések)30%50%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.13
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.430.57

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Al Sharjah
WLW
Idénybeli eredménybontás
67% W0% D33% L
Idény (Gy-D-V)
2-0-1
2.00 pont / meccs · gólkülönbség +3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-1
2.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
0-0-1
L
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 1.0xG: 1.61Ellenfél xG-je: 0.93BTTS: 33%Over 2.5: 67%
Dubai United
LWW
Idénybeli eredménybontás
67% W0% D33% L
Idény (Gy-D-V)
2-0-1
2.00 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-1
2.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-0-1
Utolsó 5 idegenben
1-0-1
LW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.7Kapott gólok: 2.7xG: 1.23Ellenfél xG-je: 1.97BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Dubai United 34%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2 gól / meccs - Al Sharjah · 2.67 gól / meccs - Dubai United

Al Sharjah 167%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1 gól / meccs - Al Sharjah · 2.67 gól / meccs - Dubai United

Al Sharjah gólszerzési profilja: nagyon erős

Al Sharjah a meccsek 67%-án szerez gólt (2 a 3 meccsből), míg Dubai United 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 3 meccsből).

Dubai United gólszerzési profilja: nagyon erős

Dubai United a meccsek 100%-án szerez gólt (3 a 3 meccsből), míg Al Sharjah 33%-ban tart Clean sheetet (1 a 3 meccsből).

6Szerzett gólok (idény)8
Al SharjahDubai United
3Kapott gólok (idény)8
Al SharjahDubai United
3Átlagos gólszám a meccsen5.33
Al SharjahDubai United
6Szerzett gólok (utolsó 5)8
Al SharjahDubai United
3Kapott gólok (utolsó 5)8
Al SharjahDubai United

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

67%1 gól100%
Al SharjahDubai United
67%2 gól67%
Al SharjahDubai United
67%3 gól67%
Al SharjahDubai United
0%4 gól33%
Al SharjahDubai United

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

67%1 gól100%
Al SharjahDubai United
33%2 gól67%
Al SharjahDubai United
0%3 gól33%
Al SharjahDubai United
0%4 gól33%
Al SharjahDubai United

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben33%
Al SharjahDubai United
0%BTTS mindkét félidőben0%
Al SharjahDubai United
67%Mindkét félidőben gólt szerzett33%
Al SharjahDubai United

BTTS és gólszám

33%Legalább 3 gól és BTTS100%
Al SharjahDubai United
33%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Al SharjahDubai United
33%BTTS – legutóbbi 5100%
Al SharjahDubai United

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt67%
Al SharjahDubai United
33%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
Al SharjahDubai United
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
Al SharjahDubai United

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után100%
Al SharjahDubai United
33%Legalább 2 gól a félidő után100%
Al SharjahDubai United
33%Legalább 3 gól a félidő után100%
Al SharjahDubai United

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Al Sharjah 20%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

2 pont / meccs - Al Sharjah · 1.67 pont / meccs - Dubai United

Al Sharjah — félidei állapot
67% vezet0% döntetlenre áll33% hátrányban van
Dubai United — félidei állapot
33% vezet67% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

2Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.67
Al SharjahDubai United
1Szerzett gólok (1. félidő)0.67
Al SharjahDubai United
0.33Kapott gólok (1. félidő)0.33
Al SharjahDubai United
1.33Átlagos gólszám (1. félidő)1
Al SharjahDubai United
67%Kapott gól nélküli félidő előtt67%
Al SharjahDubai United
33%Nem szerzett gólt a félidő előtt33%
Al SharjahDubai United

Félidő után (2. félidő)

2Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.33
Al SharjahDubai United
1Szerzett gólok (2. félidő)2
Al SharjahDubai United
0.67Kapott gólok (2. félidő)2.33
Al SharjahDubai United
1.67Átlagos gólszám (2. félidő)4.33
Al SharjahDubai United
33%Kapott gól nélküli félidő után0%
Al SharjahDubai United
33%Nem szerzett gólt a félidő után33%
Al SharjahDubai United

Al Sharjah — második félidei eredmények

67% W0% D33% L
6
Félidei pontok
3
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
6
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
2.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 67%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Dubai United — második félidei eredmények

33% W33% D33% L
5
Félidei pontok
2
Félidei gólok
+1
Gólkülönbség (1. félidő)
4
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.67
PPG a félidő előtt
Előny megtartása203%

A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+2.0

A szünet után meccsenként 2.0 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Al Sharjah — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.002.00
Szerzett gól / meccs1.01.0
Kapott gól / meccs0.30.7
Átlagos gólszám a meccsen1.31.7
1 gól100%100%
2 gól33%33%
3 gól0%33%
Kapott gól nélküli mérkőzés67%33%
Nem szerzett gólt33%33%
Gólkülönbség+2+1
Félidő: 67% vezet - 0% döntetlenre áll - 33% hátrányban van
2. félidő: 67% győzelem - 0% döntetlenre áll - 33% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3
Dubai United — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.671.33
Szerzett gól / meccs0.72.0
Kapott gól / meccs0.32.3
Átlagos gólszám a meccsen1.04.3
1 gól67%100%
2 gól33%100%
3 gól0%100%
Kapott gól nélküli mérkőzés67%0%
Nem szerzett gólt33%33%
Gólkülönbség+1-1
Félidő: 33% vezet - 67% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 33% győzelem - 33% döntetlenre áll - 33% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 33% - Félidei gólok összesen: 2

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Al Sharjah
SzerzettKapott
0
0
0-15
2
0
16-30
1
1
31-45
0
1
46-60
2
1
61-75
1
0
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

Dubai United
SzerzettKapott
1
1
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
3
1
61-75
2
6
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (6). Késői gólok mérlege (76–90): -4 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

4.17
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.3 : 1.8
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
114%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
67%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
67%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
4+
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Al Sharjah

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.68
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.32
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.39
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.07
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
109%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
55%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 17%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
17%

Dubai United

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.74
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.74
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+1.44
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.70
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
146%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
146%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.3
Késői gólok
A csapat góljainak 25%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 13% az első 15 percben esik.
25%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Arabian Gulf League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Al SharjahLigaDubai United
Átlagos gólszám a meccsen▼ 3.003.65▲ 5.33
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 33%52%▲ 100%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 67%65%▲ 100%
Clean sheetek▲ 33%24%▼ 0%
Gól a félidő előtt▲ 100%78%▼ 67%
Gól a félidő után▲ 100%91%▲ 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.65
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
52%
Mindkét csapat szerzett gólt
65%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
24%
Clean sheetek
1.83
Hazai gólok / mérkőzés
1.83
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+0%
Hazai támadói előny
+0%
Hazai védekezési előny
+0%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
78%
1 gól
43%
2 gól
9%
3 gól
4%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
91%
1 gól
57%
2 gól
35%
3 gól
26%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Al SharjahSárga lapMaro Katinić
  2. Al SharjahGólIgor CoronadoGólpassz: Ousmane Camara
  3. Al SharjahGólIgor CoronadoGólpassz: Fo-Doh Kodjo Laba
  4. Al SharjahSárga lapOusmane Camara
  5. Dubai UnitedGólAniss Karimi
  6. Dubai UnitedGólAniss KarimiGólpassz: Adeel Wgdan Mahmood Alchadli
  7. Dubai UnitedSárga lapAniss Karimi
  8. Dubai UnitedCsereBeállt: Warren Babicka ShavyLejött: Adeel Wgdan Mahmood Alchadli
  9. Dubai UnitedSárga lapJonas Naafo
  10. Al SharjahCsereBeállt: Shahin AbdulrahmanLejött: Leandro Viana da Silva Gama
  11. Al SharjahCsereBeállt: Cheickna DoumbiaLejött: Fo-Doh Kodjo Laba
  12. Al SharjahGólIgor Coronado
  13. Dubai UnitedCsereBeállt: Dieu-Merci Ndembo-MichelLejött: Aniss Karimi
  14. Al SharjahCsereBeállt: Arshia SarshoghLejött: Igor Coronado
  15. Al SharjahSárga lapCharles Monginda Pickel
  16. Al SharjahSárga lapIgor Coronado

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) Al Sharjah–Dubai United meccs eredménye?

A(z) Arabian Gulf League meccse Al Sharjah 4:3 Dubai United eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Al Sharjah–Dubai United meccs előtt?

Al Sharjah átlagosan 2,00 gólt szerez meccsenként, Dubai United pedig 2,67-at. A(z) Arabian Gulf League átlaga 3,65 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 65%-án fordul elő. A BTTS Al Sharjah meccseinek 33%-án és Dubai United meccseinek 100%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Al Sharjah és Dubai United?

Az utolsó öt meccsen Al Sharjah 2 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (2,00 pont meccsenként). Dubai United mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség (2,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Al Sharjah–Dubai United meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.