Amal Tiznit - Difaâ El Jadida: mérkőzésstatisztikák
Amal Tiznit–Difaâ El Jadida: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Amal Tiznit a(z) Botola Pro (Marokkó) sorozatban játszott a(z) Difaâ El Jadida ellen. A mérkőzést 2026. október 10. napján játszották. Végeredmény: 2:5.
Aktuális forma
Amal Tiznit: 1-0-1, 1,50 pont mérkőzésenként. Difaâ El Jadida: 0-0-2, 0,00 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Amal Tiznit: 1,00 szerzett és 1,50 kapott gól mérkőzésenként. Difaâ El Jadida: 1,00 szerzett és 4,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,45 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Amal Tiznit 50%, Difaâ El Jadida 50%. Over 2.5: Amal Tiznit 50%, Difaâ El Jadida 50%. Ligaátlag: BTTS 50%, Over 2.5 45%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Amal Tiznit 1,32, Difaâ El Jadida 0,71. Lövések mérkőzésenként: Amal Tiznit 7,5, Difaâ El Jadida 2,5. Átlagos labdabirtoklás: Amal Tiznit 48%, Difaâ El Jadida 52%.
Első és második félidő
Amal Tiznit: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,50. Difaâ El Jadida: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,00.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Amal Tiznit esetében 31-45+ (1), Difaâ El Jadida esetében pedig 61-75 (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Botola Pro: 2,45 gól mérkőzésenként, BTTS 50%, Over 2.5 45%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
Az Amal Tiznit egyértelmű fölényben van az elmúlt öt mérkőzés alapján: 2 győzelmet aratott és 1 vereséget szenvedett, míg a Difaâ El Jadida egyszer sem nyert, és 3 mérkőzést veszített el. A vendégek ezalatt 14 gólt kaptak, míg a hazaiak 4-et, ami a legnagyobb különbséget jelenti a két csapat között. Az Amal hazai pályán átlagosan 1,80 xG értékű helyzeteket dolgozott ki, és mérkőzésenként 6 kaput eltaláló lövést jegyzett, így várhatóan lesznek lehetőségei kihasználni ellenfele védelmének gyengeségeit. A tippbe vetett bizalmat ugyanakkor csökkenti, hogy a hazaiak az egyetlen feltüntetett hazai mérkőzésüket 1:3-ra elveszítették, a saját kapujuk előtt engedélyezett helyzetek átlagos értéke pedig 1,76 xG volt. A vendégek idegenbeli statisztikái nem nyújtanak érdemi összehasonlítási alapot, az elmúlt öt mérkőzésük mérlege azonban az Amal győzelme mellett szól.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
Az utolsó 5 mérkőzésen a Difaâ El Jadida találkozóinak 80%-án, az Amal Tiznit meccseinek pedig 40%-án mindkét csapat szerzett gólt, ami mérsékelt előnyt jelent a BTTS „igen” forgatókönyvnek. A vendégek ebben az időszakban átlagosan 1,2 gólt szereztek meccsenként, a hazaiak pedig 0,8 gólt kaptak, így a Difaâ El Jadida gólszerzése reális lehetőség. Másfelől az Amal átlagosan mindössze 0,8 gólt szerzett, a Difaâ El Jadida viszont meccsenként 2,8 gólt kapott, ami növeli a hazaiak gólszerzésének esélyét. A két csapat várható gólszáma az utolsó 5 mérkőzésen hasonló volt: 1,15, illetve 1,08 xG. Ezért az Amal gyengébb gólszerzési hatékonysága ellenére valószínűbb, hogy mindkét csapat betalál.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
Az utóbbi 5 mérkőzésén az Amal Tiznit átlagosan 0,8 gólt szerzett és ugyanennyit kapott, a találkozók mindössze 20%-án esett 2,5-nél több gól. A Difaâ El Jadida ebben az időszakban meccsenként kiugróan sok, átlagosan 2,8 gólt kapott, a hazaiak azonban átlagosan 1,15 xG értékű helyzeteket alakítottak ki, ami kevésbé teszi megbízhatóvá a sokgólos eredményre vonatkozó előrejelzést. A vendégek átlagosan 1,2 gólt szereztek 1,08-as átlagos xG mellett, így a támadójátékuk sem utal egyértelműen arra, hogy legalább 4 gól születik. A 2,5 gólos összesített előrejelzés a 3,5 gól alatti eredmény felé billenti a mérleget; ez erősebb választás, mint a 2,5-es határ, különösen mivel a vendégek legutóbbi eredményei 3 gól kockázatára utalnak.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legerősebb jel a Difaâ El Jadida gyenge közelmúltbeli formája: a vendégek az utolsó 5 mérkőzésük egyikét sem nyerték meg, 3-at elveszítettek, és átlagosan 2,8 gólt kaptak, míg az Amal Tiznit 5 mérkőzéséből 2-t megnyert, és átlagosan 0,8 gólt kapott. Nő az esélye annak, hogy a hazaiak már a szünetben vezetnek, mivel a vendégek az utolsó 5 mérkőzésük 60%-ában hátrányban voltak az első félidő után, és a szünet előtt átlagosan 2,0 gólt kaptak. Így az 1/1 tippnek van a legerősebb összesített alapja, bár a félidei döntetlen is reális: az Amal az utóbbi mérkőzései 75%-ában döntetlennel zárta az első félidőt. Óvatosságra van szükség, mert az adatokban szereplő 2 hazai mérkőzésén az Amal mindkétszer hátrányban volt a szünetben, és végül vereséget szenvedett; ezért az 1/1 előnye az X/1-gyel szemben csekély marad.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Amal Tiznit | Difaâ El Jadida | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 60% | 40% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.18 | 0.28 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.22 | 1.00 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Amal Tiznit 167%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1.5 gól / meccs - Amal Tiznit · 4 gól / meccs - Difaâ El Jadida
Amal Tiznit a meccsek 100%-án szerez gólt (2 a 2 meccsből), míg Difaâ El Jadida 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 2 meccsből).
Difaâ El Jadida a meccsek 50%-án szerez gólt (1 a 2 meccsből), míg Amal Tiznit 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Amal Tiznit
Over / Under - Difaâ El Jadida
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Amal Tiznit — második félidei eredmények
A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Difaâ El Jadida — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.00 | 1.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.5 | 0.5 |
| Kapott gól / meccs | 0.5 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.0 | 1.5 |
| 1 gól | 50% | 100% |
| 2 gól | 50% | 50% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 50% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 50% | 50% |
| Gólkülönbség | 0 | -1 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.00 | 0.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.0 | 1.0 |
| Kapott gól / meccs | 2.5 | 1.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 2.5 | 2.5 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 gól | 50% | 50% |
| 3 gól | 50% | 50% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 0% | 0% |
| Nem szerzett gólt | 100% | 50% |
| Gólkülönbség | -5 | -1 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (2). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
Legveszélyesebb percek 61-75 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Amal Tiznit
Difaâ El Jadida
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Botola Pro átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Amal Tiznit | Liga | Difaâ El Jadida | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | • 2.50 | 2.45 | ▲ 5.00 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | • 50% | 50% | • 50% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▲ 50% | 45% | ▲ 50% |
| Clean sheetek | ▲ 50% | 35% | ▼ 0% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 50% | 60% | ▲ 100% |
| Gól a félidő után | ▲ 100% | 70% | ▲ 100% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
Egyéb rögzített játékosok
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
- Amal TiznitSárga lapMamadou Tounkara
- Amal TiznitCsereBeállt: Tarik AsstatiLejött: Hatim Bouhbouh
- Amal TiznitSárga lapTarik Asstati
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Amal Tiznit–Difaâ El Jadida meccs eredménye?
A(z) Botola Pro meccse Amal Tiznit 2:5 Difaâ El Jadida eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Amal Tiznit–Difaâ El Jadida meccs előtt?
Amal Tiznit átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Difaâ El Jadida pedig 1,00-at. A(z) Botola Pro átlaga 2,45 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 45%-án fordul elő. A BTTS Amal Tiznit meccseinek 50%-án és Difaâ El Jadida meccseinek 50%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Amal Tiznit és Difaâ El Jadida?
Az utolsó öt meccsen Amal Tiznit 1 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,50 pont meccsenként). Difaâ El Jadida mérlege: 0 győzelem, 0 döntetlen és 2 vereség (0,00 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Amal Tiznit–Difaâ El Jadida meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Amal Tiznit–Difaâ El Jadida meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


