Amiens SC - Versailles: mérkőzésstatisztikák
Amiens SC–Versailles: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Amiens SC a(z) National (Franciaország) sorozatban játszott a(z) Versailles ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 29. napján játszották. Helyszín: Stade Crédit Agricole de la Licorne. Végeredmény: 3:0.
Aktuális forma
Amiens SC: 0-1-2, 0,33 pont mérkőzésenként. Versailles: 2-0-1, 2,00 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Amiens SC: 0,00 szerzett és 0,67 kapott gól mérkőzésenként. Versailles: 2,00 szerzett és 1,67 kapott gól. Ligaátlag: 2,32 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Amiens SC 0%, Versailles 67%. Over 2.5: Amiens SC 0%, Versailles 67%. Ligaátlag: BTTS 32%, Over 2.5 32%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Amiens SC 0,78, Versailles 1,29. Lövések mérkőzésenként: Amiens SC 6,0, Versailles 11,3. Átlagos labdabirtoklás: Amiens SC 54%, Versailles 44%.
Első és második félidő
Amiens SC: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00. Versailles: félidei vezetés 67%, második félidei gólok 0,67.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Amiens SC esetében 0-15 (0), Versailles esetében pedig 0-15 (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
National: 2,32 gól mérkőzésenként, BTTS 32%, Over 2.5 32%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Versailles a 7. helyen áll, míg az Amiens csak a 16., és a különbséget a legutóbbi forma is megerősíti: a vendégek öt mérkőzésen 10 pontot szereztek, a hazaiak mindössze 2-t. Az Amiens az utóbbi öt meccsén csupán 1 gólt lőtt, és az eddigi egyetlen hazai mérkőzésén sem talált be, miközben az xG-je 0,88 volt. A Versailles az utóbbi öt találkozóján 11 gólt szerzett, idegenben pedig mérkőzésenként átlagosan 11,5 lövést, illetve 5,5 kaput eltaláló lövést jegyez, és 2,5 gólt szerez. A vendégek védekezése azonban nem meggyőző, hiszen idegenben átlagosan 2,5 gólt kapnak, miközben az ellenfelek xG-je 1,41, ezért a döntetlen továbbra is reális forgatókönyv. Ennek ellenére a támadójáték egyértelműen nagyobb produktivitása és az eredmények kedvezőbb trendje a Versailles győzelme mellett szól.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS „Nem” melletti legerősebb érv az Amiens rendkívül gyenge helyzetkihasználása: a csapat az utóbbi 5 mérkőzésén mindössze 1 gólt szerzett, ami meccsenként átlagosan 0,2 gól, miközben az időszak xG-értéke csupán 0,86 volt. A hazaiak az eddigi hazai mérkőzéseik egyikén sem találtak be, és a mindkét csapat gólszerzésével záruló meccsek aránya a szezonban 0%, az utóbbi öt fellépésükön pedig mindössze 20%. A Versailles támadásban veszélyes, az utóbbi 5 mérkőzésén átlagosan 2,2 gólt szerzett, az xG-je pedig 1,78 volt, így a vendégek jó eséllyel maguk is betalálhatnak. Ugyanakkor az Amiens hazai pályán stabil védekezése még nem kapott gólt, a szezonban az ellenfeleknek engedett xG-je pedig 0,90, ami növeli annak az esélyét, hogy legalább az egyik csapat gól nélkül marad. Bár a Versailles az utóbbi öt mérkőzésének 80%-án BTTS-t hozott, a hazaiak alacsony támadótermelése, valamint a liga 33%-os BTTS-átlaga egyértelműbben támogatja a „Nem” kimenetelt. A BTTS „Nem” azt jelenti, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt; ez nem jelenti automatikusan a 0:0-s végeredményt, és nem azt, hogy egyik csapat sem talál be.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A legerősebb választás az over 1.5, mivel a Versailles az utolsó öt mérkőzésén 11 gólt szerzett, ami meccsenként átlagosan 2.2 gólnak felel meg, miközben az Amiens ebben az időszakban átlagosan 1.6 gólt kapott. A vendégek emellett egyértelműen veszélyesebb helyzeteket alakítanak ki: az öt mérkőzés alapján mért átlagos xG-jük 1.78, szemben a hazaiak 0.86-os értékével, kaput eltaláló lövéseik átlaga pedig 5.5 az Amiens 3.0-jával szemben. A Versailles védelme azonban nem tökéletes, hiszen az utolsó öt mérkőzésén 8 gólt kapott, az ellenfelek átlagos xG-je pedig 1.45 volt, így a hazaiaknak reális esélyük van a válaszra. Másfelől az Amiens az utolsó öt meccsén mindössze 1 gólt szerzett, ezért a 2.5-ös határ kiegyenlítettebbnek tűnik, mint az over 1.5. A 2.40 gólos előrejelzés legalább két találat magas valószínűségére utal, ugyanakkor mérsékli a bizalmat a sokgólos mérkőzés iránt.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A Versailles jelenlegi formája egyértelműen jobb: az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 2,2 gólt szerzett, és a meccsek 60%-át megnyerte, míg az Amiens mindössze 0,2 gólt lőtt, egyetlen mérkőzést sem nyert meg, és 60%-ban vereséget szenvedett. A vendégek erősen kezdték a mérkőzéseket: legutóbbi öt fellépésük 60%-ában már a szünetben vezettek, miközben a hazaiak ugyanebben az időszakban a meccsek 60%-ában hátrányban voltak 45 perc után. A szünet előtt a Versailles átlagosan 1,2 gólt szerez, szemben az Amiens 0,2 góljával, miközben a vendégek gólkülönbsége +3, a hazaiaké pedig -3. A támadópotenciál szintén a vendégek mellett szól: xG-mutatójuk 1,40, mérkőzésenként pedig 5,5 kaput eltaláló lövést jegyeznek, szemben az Amiens 1,17-es xG-értékével és 3,0 kaput eltaláló lövésével. Így a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy a Versailles a szünet előtt megszerzi a vezetést, és a mérkőzés végéig megőrzi azt.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Amiens SC | Versailles | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 11% | 41% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.13 | 0.11 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.00 | 0.43 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Versailles 506%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
0.33 pont / meccs - Amiens SC · 2 pont / meccs - Versailles
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Amiens SC 149%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
0.67 gól / meccs - Amiens SC · 1.67 gól / meccs - Versailles
Amiens SC a meccsek 0%-án szerez gólt (0 a 3 meccsből), míg Versailles 33%-ban tart Clean sheetet (1 a 3 meccsből).
Versailles a meccsek 100%-án szerez gólt (3 a 3 meccsből), míg Amiens SC 33%-ban tart Clean sheetet (1 a 3 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Amiens SC
Over / Under - Versailles
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Versailles 606%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
0.33 pont / meccs - Amiens SC · 2.33 pont / meccs - Versailles
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Amiens SC — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Versailles — második félidei eredmények
A meccsek 67%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.33 | 1.00 |
| Szerzett gól / meccs | 0.0 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.7 | 0.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.7 | 0.0 |
| 1 gól | 67% | 0% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 33% | 100% |
| Nem szerzett gólt | 100% | 100% |
| Gólkülönbség | -2 | 0 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 2.33 | 0.67 |
| Szerzett gól / meccs | 1.3 | 0.7 |
| Kapott gól / meccs | 0.7 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 2.0 | 1.7 |
| 1 gól | 100% | 67% |
| 2 gól | 67% | 67% |
| 3 gól | 33% | 33% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 33% | 33% |
| Nem szerzett gólt | 0% | 33% |
| Gólkülönbség | +2 | -1 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (2). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
Legveszélyesebb percek 0-15 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Amiens SC
Versailles
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a National átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Amiens SC | Liga | Versailles | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 0.67 | 2.32 | ▲ 3.67 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 0% | 32% | ▲ 67% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 0% | 32% | ▲ 67% |
| Clean sheetek | ▼ 33% | 38% | ▼ 33% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 67% | 86% | ▲ 100% |
| Gól a félidő után | ▼ 0% | 64% | ▲ 67% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
- Amiens SCGólZourab Sopromadze
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Amiens SC–Versailles meccs eredménye?
A(z) National meccse Amiens SC 3:0 Versailles eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Amiens SC–Versailles meccs előtt?
Amiens SC átlagosan 0,00 gólt szerez meccsenként, Versailles pedig 2,00-at. A(z) National átlaga 2,32 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 32%-án fordul elő. A BTTS Amiens SC meccseinek 0%-án és Versailles meccseinek 67%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Amiens SC és Versailles?
Az utolsó öt meccsen Amiens SC 0 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el (0,33 pont meccsenként). Versailles mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség (2,00 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Amiens SC–Versailles meccshez?
Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.


