Ciprus - First DivisionNeo GSP (Nicosía (Levkosía))Az adatok állapota: 2026. október 15.

APOEL - Nea Salamis: mérkőzésstatisztikák

APOEL címere
APOEL
2 : 1félidő 1:0
Nea Salamis címere
Nea Salamis

APOEL–Nea Salamis: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

APOEL a(z) First Division (Ciprus) sorozatban játszott a(z) Nea Salamis ellen. A mérkőzést 2026. október 10. napján játszották. Helyszín: Neo GSP (Nicosía (Levkosía)). Végeredmény: 2:1.

Aktuális forma

APOEL: 1-1-2, 1,00 pont mérkőzésenként. Nea Salamis: 1-1-2, 1,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

APOEL: 2,50 szerzett és 1,75 kapott gól mérkőzésenként. Nea Salamis: 2,00 szerzett és 2,25 kapott gól. Ligaátlag: 3,03 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: APOEL 75%, Nea Salamis 75%. Over 2.5: APOEL 100%, Nea Salamis 100%. Ligaátlag: BTTS 57%, Over 2.5 67%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: APOEL 1,40, Nea Salamis 1,27. Lövések mérkőzésenként: APOEL 10,3, Nea Salamis 10,8. Átlagos labdabirtoklás: APOEL 59%, Nea Salamis 44%.

Első és második félidő

APOEL: félidei vezetés 25%, második félidei gólok 1,75. Nea Salamis: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 1,25.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak APOEL esetében 76-90+ (4), Nea Salamis esetében pedig 31-45+ (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

First Division: 3,03 gól mérkőzésenként, BTTS 57%, Over 2.5 67%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az APOEL hazai pályán esélyesebb: eddigi egyetlen hazai mérkőzését megnyerte, 6 gólt szerzett, és egyet sem kapott, míg a Nea Salamis két idegenbeli meccsén mindössze 1 pontot szerzett, és átlagosan 2,5 gólt kapott. A hazaiak otthon átlagosan 8 kaput eltaláló lövést jegyeznek, szemben a vendégek idegenbeli 4-es átlagával, xG-mutatójuk pedig 1,77, míg az ellenfélé 1,32, ami a helyzetek kialakításában mutatkozó fölényükre utal. Az APOEL előnyére válik az is, hogy hazai pályán átlagosan 67%-ban birtokolja a labdát, míg a Nea Salamis idegenben 41%-os átlagot produkál. Az előrejelzést ugyanakkor árnyalja a hazaiak gyengébb legutóbbi formája: az előző 5 mérkőzésükből 1-et nyertek meg, és ezeken 9 gólt kaptak, míg a vendégek 2-t nyertek meg az előző 5-ből, és 12 gólt szereztek. Ennek ellenére az APOEL hazai statisztikai fölénye és a Nea Salamis idegenbeli védekezési gondjai a hazai győzelem mellett szólnak.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS (mindkét csapat szerez gólt) az APOEL mérkőzéseinek 50%-ában, a Nea Salamis meccseinek pedig 100%-ában jött be; az utóbbi öt találkozójukon ez az arány sorrendben 60% és 80% volt. A szezonban mindkét csapat átlagosan 2,0 gólt szerez meccsenként, míg az APOEL 2,0, a Nea Salamis pedig 2,5 gólt kap mérkőzésenként, ami kedvez annak, hogy mindkét fél betaláljon. Az utóbbi öt meccsen az APOEL átlagosan 2,0, a Nea Salamis 2,4 gólt szerzett, miközben átlagosan 1,8, illetve 2,0 gólt kaptak. A jelzést árnyalja, hogy az APOEL a meccsei 50%-ában nem kapott gólt, a Nea Salamis viszont egyszer sem őrizte meg a kapuját, ráadásul mindkét csapat minden mérkőzésén betalált. Ezért valószínűbb, hogy mindkét csapat gólt szerez, mint az a forgatókönyv, amelyben legalább az egyikük gól nélkül marad.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Az APOEL az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 2,0 gólt szerzett és 1,8-at kapott, míg a Nea Salamisnál ezek az értékek 2,4, illetve 2,0 voltak, ami gólgazdag mérkőzésre utal. Az APOEL utolsó 5 találkozójának 80%-án, a Nea Salamis mind az 5 mérkőzésén legalább 3 gól esett. A magasabb gólhatároknál ugyanakkor óvatosságra intenek a támadó xG-átlagok: a hazaiaknál 1,32, a vendégeknél 1,27 volt ebben az időszakban, ami jóval elmarad az átlagosan szerzett góljaik számától. Ezért a legerősebb választás az 1,5 gól feletti piac: ezt a határt az érintett szezonstatisztikákban mindkét csapat eddigi mérkőzésein átlépték, a 3,10 gólos előrejelzés pedig nagyobb biztonsági tartalékot kínál, mint a 2,5-ös határ.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Nea Salamis az utolsó 5 mérkőzéséből 3-on vezetett a félidőben, míg az APOEL az 5-ből 4 alkalommal hátrányban volt az első félidő után, ami a vendégek félidei vezetése mellett szól. Ebben az időszakban a vendégek átlagosan 1,2 gólt szereztek a szünet előtt, a hazaiak pedig 1,4-et kaptak. Az előny megtartása nem biztos: az APOEL az utolsó 5 mérkőzésén a szünet után átlagosan 1,4 gólt szerzett, és mindössze 0,4-et kapott, míg a Nea Salamis a második félidőben 1,2 gólt kapott. Annak ellenére, hogy fennáll a veszélye annak, hogy a hazaiak fordítanak, a 2/2-es forgatókönyv továbbra is a legvalószínűbb egyedi kimenetel, mivel a vendégek az utolsó 5 mérkőzésükből 2-t nyertek meg, az APOEL pedig az 5-ből csak 1-et. A kis elemszámú minta és a hazaiak egyértelműen jobb második félidei teljesítménye azonban csökkenti a tippbe vetett bizalmat.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 0
1. félidő
1 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

69Labdabirtoklás (%)31
APOELNea Salamis
16Lövések9
APOELNea Salamis
7Kaput eltaláló lövések3
APOELNea Salamis
2.13xG1.13
APOELNea Salamis
2Szögletek2
APOELNea Salamis
86Veszélyes támadások48
APOELNea Salamis
9Szabálytalanságok20
APOELNea Salamis
4Lapok1
APOELNea Salamis

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

2.5Szerzett gól / meccs2
APOELNea Salamis
1.75Kapott gól / meccs2.25
APOELNea Salamis
59%Átlagos labdabirtoklás44%
APOELNea Salamis
5.5Kaput eltaláló lövések / meccs3.5
APOELNea Salamis

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

10.25Lövések meccsenként10.75
APOELNea Salamis
5.5Kaput eltaláló lövések3.5
APOELNea Salamis
24.4%Lövésértékesítés18.6%
APOELNea Salamis
59%Labdabirtoklás44%
APOELNea Salamis
1.4xG szerzett1.27
APOELNea Salamis
1.1xG kapott1.64
APOELNea Salamis

Lövésminőség

APOEL: Hatékony befejezésNea Salamis: Kontratámadó
APOELNea Salamis
Pontosság (kaput eltaláló lövések)54%33%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.140.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.450.57

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

APOEL
LWLD
Idénybeli eredménybontás
25% W25% D50% L
Idény (Gy-D-V)
1-1-2
1.00 pont / meccs · gólkülönbség +3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-2
1.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-0
W
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.5Kapott gólok: 1.8xG: 1.40Ellenfél xG-je: 1.10BTTS: 75%Over 2.5: 100%
Nea Salamis
DLLW
Idénybeli eredménybontás
25% W25% D50% L
Idény (Gy-D-V)
1-1-2
1.00 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-2
1.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-1-1
Utolsó 5 idegenben
0-1-1
DL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 2.3xG: 1.27Ellenfél xG-je: 1.64BTTS: 75%Over 2.5: 100%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

APOEL 25%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2.5 gól / meccs - APOEL · 2 gól / meccs - Nea Salamis

APOEL 29%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.75 gól / meccs - APOEL · 2.25 gól / meccs - Nea Salamis

APOEL gólszerzési profilja: nagyon erős

APOEL a meccsek 100%-án szerez gólt (4 a 4 meccsből), míg Nea Salamis 25%-ban tart Clean sheetet (1 a 4 meccsből).

Nea Salamis gólszerzési profilja: nagyon erős

Nea Salamis a meccsek 100%-án szerez gólt (4 a 4 meccsből), míg APOEL 25%-ban tart Clean sheetet (1 a 4 meccsből).

10Szerzett gólok (idény)8
APOELNea Salamis
7Kapott gólok (idény)9
APOELNea Salamis
4.25Átlagos gólszám a meccsen4.25
APOELNea Salamis
10Szerzett gólok (utolsó 5)8
APOELNea Salamis
7Kapott gólok (utolsó 5)9
APOELNea Salamis

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
APOELNea Salamis
50%2 gól50%
APOELNea Salamis
25%3 gól50%
APOELNea Salamis
25%4 gól0%
APOELNea Salamis

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

75%1 gól75%
APOELNea Salamis
75%2 gól75%
APOELNea Salamis
25%3 gól50%
APOELNea Salamis
0%4 gól25%
APOELNea Salamis

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

25%BTTS a félidőben25%
APOELNea Salamis
0%BTTS mindkét félidőben25%
APOELNea Salamis
50%Mindkét félidőben gólt szerzett50%
APOELNea Salamis

BTTS és gólszám

75%Legalább 3 gól és BTTS75%
APOELNea Salamis
25%Legalább 3 gól BTTS nélkül25%
APOELNea Salamis
75%BTTS – legutóbbi 575%
APOELNea Salamis

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt100%
APOELNea Salamis
75%Legalább 2 gól a félidő előtt50%
APOELNea Salamis
25%Legalább 3 gól a félidő előtt25%
APOELNea Salamis

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után100%
APOELNea Salamis
75%Legalább 2 gól a félidő után100%
APOELNea Salamis
25%Legalább 3 gól a félidő után50%
APOELNea Salamis

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Nea Salamis 100%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

0.75 pont / meccs - APOEL · 1.5 pont / meccs - Nea Salamis

APOEL — félidei állapot
25% vezet0% döntetlenre áll75% hátrányban van
Nea Salamis — félidei állapot
50% vezet0% döntetlenre áll50% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.75Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.5
APOELNea Salamis
0.75Szerzett gólok (1. félidő)0.75
APOELNea Salamis
1.25Kapott gólok (1. félidő)1
APOELNea Salamis
2Átlagos gólszám (1. félidő)1.75
APOELNea Salamis
25%Kapott gól nélküli félidő előtt25%
APOELNea Salamis
50%Nem szerzett gólt a félidő előtt50%
APOELNea Salamis

Félidő után (2. félidő)

2Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1
APOELNea Salamis
1.75Szerzett gólok (2. félidő)1.25
APOELNea Salamis
0.5Kapott gólok (2. félidő)1.25
APOELNea Salamis
2.25Átlagos gólszám (2. félidő)2.5
APOELNea Salamis
50%Kapott gól nélküli félidő után25%
APOELNea Salamis
0%Nem szerzett gólt a félidő után0%
APOELNea Salamis

APOEL — második félidei eredmények

50% W50% D0% L
3
Félidei pontok
3
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
8
Második félidei pontok
+5
Gólkülönbség (2. félidő)
0.75
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 25%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.8

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Nea Salamis — második félidei eredmények

25% W25% D50% L
6
Félidei pontok
3
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
4
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
1.50
PPG a félidő előtt
Előny megtartása50%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

APOEL — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.752.00
Szerzett gól / meccs0.81.8
Kapott gól / meccs1.30.5
Átlagos gólszám a meccsen2.02.3
1 gól100%100%
2 gól75%75%
3 gól25%25%
Kapott gól nélküli mérkőzés25%50%
Nem szerzett gólt50%0%
Gólkülönbség-2+5
Félidő: 25% vezet - 0% döntetlenre áll - 75% hátrányban van
2. félidő: 50% győzelem - 50% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 25% - Félidei gólok összesen: 3
Nea Salamis — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.501.00
Szerzett gól / meccs0.81.3
Kapott gól / meccs1.01.3
Átlagos gólszám a meccsen1.82.5
1 gól100%100%
2 gól50%100%
3 gól25%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés25%25%
Nem szerzett gólt50%0%
Gólkülönbség-10
Félidő: 50% vezet - 0% döntetlenre áll - 50% hátrányban van
2. félidő: 25% győzelem - 25% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 25% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

APOEL
SzerzettKapott
2
1
0-15
1
2
16-30
0
2
31-45
1
0
46-60
2
0
61-75
4
2
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

Nea Salamis
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
2
16-30
3
2
31-45
2
3
46-60
1
0
61-75
2
2
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (3). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

4.25
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.4 : 1.9
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
140%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
75%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
100%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

APOEL

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.30
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.45
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-4.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+1.10
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.65
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
167%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
114%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 40%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 20% az első 15 percben esik.
40%

Nea Salamis

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.37
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.12
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.3 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.73
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.61
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
131%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
150%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 25%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
25%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a First Division átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

APOELLigaNea Salamis
Átlagos gólszám a meccsen▲ 4.253.03▲ 4.25
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 75%57%▲ 75%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 100%67%▲ 100%
Clean sheetek▼ 25%28%▼ 25%
Gól a félidő előtt▲ 100%73%▲ 100%
Gól a félidő után▲ 100%87%▲ 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.03
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
57%
Mindkét csapat szerzett gólt
67%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
28%
Clean sheetek
1.50
Hazai gólok / mérkőzés
1.53
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+-2%
Hazai támadói előny
+-2%
Hazai védekezési előny
+-3%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
73%
1 gól
40%
2 gól
7%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
87%
1 gól
63%
2 gól
23%
3 gól
10%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. APOELCsereBeállt: Stavros GeorgiouLejött: Filip Đuričić
  2. APOELSárga lapAntonín Barák
  3. APOELSárga lapJuan Sastre Vanrell
  4. Nea SalamisSárga lapAlberto Varó Lara

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) APOEL–Nea Salamis meccs eredménye?

A(z) First Division meccse APOEL 2:1 Nea Salamis eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) APOEL–Nea Salamis meccs előtt?

APOEL átlagosan 2,50 gólt szerez meccsenként, Nea Salamis pedig 2,00-at. A(z) First Division átlaga 3,03 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 67%-án fordul elő. A BTTS APOEL meccseinek 75%-án és Nea Salamis meccseinek 75%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg APOEL és Nea Salamis?

Az utolsó öt meccsen APOEL 1 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,00 pont meccsenként). Nea Salamis mérlege: 1 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség (1,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) APOEL–Nea Salamis meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) APOEL–Nea Salamis meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.