Egyesült Államok - MLS Next ProAz adatok állapota: 2026. október 18.

Atlanta United II - New York RB II: mérkőzésstatisztikák

Atlanta United II–New York RB II: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Atlanta United II a(z) MLS Next Pro (Egyesült Államok) sorozatban játszott a(z) New York RB II ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 14. napján játszották. Végeredmény: 1:2.

Aktuális forma

Atlanta United II: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként. New York RB II: 1-0-4, 0,60 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Atlanta United II: 2,10 szerzett és 1,62 kapott gól mérkőzésenként. New York RB II: 1,95 szerzett és 1,68 kapott gól. Ligaátlag: 3,24 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Atlanta United II 57%, New York RB II 73%. Over 2.5: Atlanta United II 67%, New York RB II 86%. Ligaátlag: BTTS 61%, Over 2.5 66%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Atlanta United II 1,88, New York RB II 1,78. Lövések mérkőzésenként: Atlanta United II 16,4, New York RB II 14,5. Átlagos labdabirtoklás: Atlanta United II 52%, New York RB II 57%.

Első és második félidő

Atlanta United II: félidei vezetés 48%, második félidei gólok 1,24. New York RB II: félidei vezetés 36%, második félidei gólok 1,09.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Atlanta United II esetében 76-90+ (10), New York RB II esetében pedig 76-90+ (10). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

MLS Next Pro: 3,24 gól mérkőzésenként, BTTS 61%, Over 2.5 66%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-0-2. Átlagos gólszám: 1,00, BTTS: 0%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az Atlanta United II egyértelmű hazai pályaelőnyt élvez: hazai mérkőzéseinek 60%-át megnyeri, és átlagosan 2,7 gólt szerez otthon, míg a New York RB II idegenben mindössze 1,27 gólt átlagol meccsenként. A hazaiak több helyzetet alakítanak ki: mérkőzésenként átlagosan 17,4 lövést és 6,4 kaput eltaláló próbálkozást jegyeznek, szemben a vendégek 12,64 lövésével és 4,45 kaput eltaláló kísérletével; az átlagos xG-mutatójuk is magasabb, 1,95 a vendégek 1,56-os értékével szemben. A jelenlegi forma Atlanta mellett szól: az elmúlt öt mérkőzésén 10 gólt szerzett és 7 pontot gyűjtött, miközben a New York RB II az öt találkozójából 4-et elveszített, mindössze 4 gólt lőtt és 13-at kapott. A vendégek védelme idegenben egyetlen alkalommal sem őrzött meg kapott gól nélküli eredményt, és a mérkőzésenként átlagosan 1,73 kapott góljuk alapján nehézséget okozhat számukra a hazaiak hatékony támadójátékának megfékezése. Az Atlanta hazai pályán szintén átlagosan 1,7 gólt kap, ezért a vendégek gólszerzése sem kizárt, ám nagyobb valószínűséggel a hazaiak nyernek.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS (mindkét csapat gólt szerez) piac mellett szóló jelzés egyértelmű, mivel az Atlanta United II mérkőzéseinek 64%-án mindkét csapat betalált, míg a New York RB II esetében ez az arány eléri a 82%-ot, szemben a liga 61%-os átlagával. A hazaiak mérkőzésenként átlagosan 2,64 gólt szereznek, és 6,27 kaput eltaláló lövést jegyeznek, míg a vendégek gyengébb helyzetkihasználásuk ellenére 1,56-os xG-mutatóval rendelkeznek. Az Atlanta átlagosan 1,64 gólt kap, a New York RB II pedig a szezonban egyetlen kapott gól nélküli mérkőzést sem zárt, és átlagosan 1,73 gólt kap meccsenként, ami erősen támogatja a hazaiak gólszerzését. A vendégek támadóformája gyengébb, hiszen az utolsó 5 mérkőzésükön mindössze 0,8 gólt szereztek, aktuális xG-mutatójuk azonban 1,63, miközben az Atlanta ebben az időszakban mérkőzésenként 1,8 gólt kapott. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy mindkét csapat betalál, bár a New York RB II legutóbbi gyengébb helyzetkihasználása csökkenti a választás megbízhatóságát.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Mindkét csapat a mérkőzései 100%-ában lépte át az 1.5 gólos határt, ami rendkívül erős érv egy újabb nyílt mérkőzés mellett. Az Atlanta United II átlagosan 2,64 gólt szerez mérkőzésenként, míg a New York RB II 1,73 gólt kap, a hazaiak pedig átlagosan 1,99 xG értékű helyzeteket alakítanak ki. A vendégek a mérkőzéseik 0%-ában őrizték meg kapujukat kapott gól nélkül, az utolsó öt találkozójukon pedig 13 gólt kaptak, azaz mérkőzésenként 2,6-ot. A legutóbbi gólerős forma szintén magas gólszámot valószínűsít: az Atlanta mérkőzéseinek 60%-án esett 2.5 gólnál több, míg a New York RB II találkozóinak 100%-án. A legbiztonságosabb, adatokkal legerősebben alátámasztott lehetőség továbbra is az over 1.5 gól, mivel még a vendégek gyengébb hatékonysága mellett is mindkét védelem profilja egyértelműen legalább két gólnak kedvez.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

Atlanta United II a szezon mérkőzéseinek 45%-ában vezetett a félidőben, az utolsó öt meccsén pedig 60%-ban, miközben a New York RB II ebben a sorozatban egyszer sem szerzett vezetést a szünet előtt. A hazaiak az első félidőben átlagosan 1,00 gólt szereznek, a vendégek viszont az utolsó öt mérkőzésükön a szünet előtt mindössze 0,25 gólt lőttek, és 1,25 gólt kaptak. Atlanta fölénye a fordulás után is kitartani látszik, mivel a csapat mérkőzésenként átlagosan 2,64 gólt szerez, szemben a New York RB II 1,27 góljával, ráadásul a vendégek az utolsó 5 meccsükből 4-et elveszítettek. A második játékrész szintén kulcsfontosságú: Atlanta átlagosan 1,64 gólt szerez ebben az időszakban, miközben ellenfelei a szezon egyetlen mérkőzésén sem őrizték meg kapujukat kapott gól nélkül, az utolsó öt meccsükön pedig átlagosan 1,75 gólt kaptak a szünet után.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 2
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

54Labdabirtoklás (%)46
Atlanta United IINew York RB II
14Lövések19
Atlanta United IINew York RB II
7Kaput eltaláló lövések7
Atlanta United IINew York RB II
1.84xG2.23
Atlanta United IINew York RB II
6Szögletek6
Atlanta United IINew York RB II
64Veszélyes támadások75
Atlanta United IINew York RB II
14Szabálytalanságok12
Atlanta United IINew York RB II
3Lapok1
Atlanta United IINew York RB II

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Atlanta United IINew York RB II
2.1Szerzett gól / meccs1.95
Atlanta United IINew York RB II
1.62Kapott gól / meccs1.68
Atlanta United IINew York RB II
52%Átlagos labdabirtoklás57%
Atlanta United IINew York RB II
6Kaput eltaláló lövések / meccs5.36
Atlanta United IINew York RB II

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

16.43Lövések meccsenként14.45
Atlanta United IINew York RB II
6Kaput eltaláló lövések5.36
Atlanta United IINew York RB II
12.8%Lövésértékesítés13.5%
Atlanta United IINew York RB II
52%Labdabirtoklás57%
Atlanta United IINew York RB II
1.88xG szerzett1.78
Atlanta United IINew York RB II
1.4xG kapott1.36
Atlanta United IINew York RB II

Lövésminőség

Atlanta United II: TámadóNew York RB II: Domináns
Atlanta United IINew York RB II
Pontosság (kaput eltaláló lövések)37%37%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.350.36

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Atlanta United II 133%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.4 pont / meccs - Atlanta United II · 0.6 pont / meccs - New York RB II

Atlanta United II
WLWDL
Idénybeli eredménybontás
48% W19% D33% L
Idény (Gy-D-V)
10-4-7
1.62 pont / meccs · gólkülönbség +10
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-1-2
1.40 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
6-3-1
Utolsó 5 hazai pályán
3-2-0
DWWWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 1.8xG: 1.75Ellenfél xG-je: 1.33BTTS: 60%Over 2.5: 60%
New York RB II
LLLLW
Idénybeli eredménybontás
45% W18% D36% L
Idény (Gy-D-V)
10-4-8
1.55 pont / meccs · gólkülönbség +6
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-4
0.60 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
4-3-4
Utolsó 5 idegenben
1-1-3
LDLLW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 2.6xG: 1.63Ellenfél xG-je: 1.41BTTS: 60%Over 2.5: 100%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Atlanta United II 8%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2.1 gól / meccs - Atlanta United II · 1.95 gól / meccs - New York RB II

Atlanta United II gólszerzési profilja: nagyon erős

Atlanta United II a meccsek 76%-án szerez gólt (16 a 21 meccsből), míg New York RB II 14%-ban tart Clean sheetet (3 a 22 meccsből).

New York RB II gólszerzési profilja: nagyon erős

New York RB II a meccsek 86%-án szerez gólt (19 a 22 meccsből), míg Atlanta United II 19%-ban tart Clean sheetet (4 a 21 meccsből).

44Szerzett gólok (idény)43
Atlanta United IINew York RB II
34Kapott gólok (idény)37
Atlanta United IINew York RB II
3.71Átlagos gólszám a meccsen3.64
Atlanta United IINew York RB II
10Szerzett gólok (utolsó 5)4
Atlanta United IINew York RB II
9Kapott gólok (utolsó 5)13
Atlanta United IINew York RB II

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

76%1 gól86%
Atlanta United IINew York RB II
62%2 gól55%
Atlanta United IINew York RB II
43%3 gól27%
Atlanta United IINew York RB II
19%4 gól18%
Atlanta United IINew York RB II

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

81%1 gól86%
Atlanta United IINew York RB II
52%2 gól45%
Atlanta United IINew York RB II
24%3 gól27%
Atlanta United IINew York RB II
5%4 gól9%
Atlanta United IINew York RB II

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

19%BTTS a félidőben23%
Atlanta United IINew York RB II
10%BTTS mindkét félidőben0%
Atlanta United IINew York RB II
38%Mindkét félidőben gólt szerzett27%
Atlanta United IINew York RB II

BTTS és gólszám

52%Legalább 3 gól és BTTS59%
Atlanta United IINew York RB II
14%Legalább 3 gól BTTS nélkül27%
Atlanta United IINew York RB II
60%BTTS – legutóbbi 560%
Atlanta United IINew York RB II

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

86%Legalább 1 gól a félidő előtt77%
Atlanta United IINew York RB II
38%Legalább 2 gól a félidő előtt59%
Atlanta United IINew York RB II
14%Legalább 3 gól a félidő előtt9%
Atlanta United IINew York RB II

2. félidő

90%Legalább 1 gól a félidő után86%
Atlanta United IINew York RB II
57%Legalább 2 gól a félidő után68%
Atlanta United IINew York RB II
33%Legalább 3 gól a félidő után32%
Atlanta United IINew York RB II

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Atlanta United II 11%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.67 pont / meccs - Atlanta United II · 1.5 pont / meccs - New York RB II

Atlanta United II — félidei állapot
48% vezet24% döntetlenre áll29% hátrányban van
New York RB II — félidei állapot
36% vezet41% döntetlenre áll23% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.67Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.5
Atlanta United IINew York RB II
0.86Szerzett gólok (1. félidő)0.86
Atlanta United IINew York RB II
0.67Kapott gólok (1. félidő)0.73
Atlanta United IINew York RB II
1.52Átlagos gólszám (1. félidő)1.59
Atlanta United IINew York RB II
57%Kapott gól nélküli félidő előtt55%
Atlanta United IINew York RB II
38%Nem szerzett gólt a félidő előtt45%
Atlanta United IINew York RB II

Félidő után (2. félidő)

1.29Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.27
Atlanta United IINew York RB II
1.24Szerzett gólok (2. félidő)1.09
Atlanta United IINew York RB II
0.95Kapott gólok (2. félidő)0.95
Atlanta United IINew York RB II
2.19Átlagos gólszám (2. félidő)2.05
Atlanta United IINew York RB II
33%Kapott gól nélküli félidő után36%
Atlanta United IINew York RB II
48%Nem szerzett gólt a félidő után41%
Atlanta United IINew York RB II

Atlanta United II — második félidei eredmények

33% W29% D38% L
35
Félidei pontok
18
Félidei gólok
+4
Gólkülönbség (1. félidő)
27
Második félidei pontok
+6
Gólkülönbség (2. félidő)
1.67
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 48%-án vezet a félidőben, és ezek 48%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

New York RB II — második félidei eredmények

32% W32% D36% L
33
Félidei pontok
19
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
28
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.50
PPG a félidő előtt
Előny megtartása125%

A meccsek 36%-án vezet a félidőben, és ezek 45%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Atlanta United II — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.001.00
Szerzett gól / meccs1.01.0
Kapott gól / meccs0.61.2
Átlagos gólszám a meccsen1.62.2
1 gól80%80%
2 gól20%60%
3 gól20%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%20%
Nem szerzett gólt40%60%
Gólkülönbség+2-1
Félidő: 60% vezet - 20% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 5
New York RB II — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.000.00
Szerzett gól / meccs0.60.2
Kapott gól / meccs1.01.6
Átlagos gólszám a meccsen1.61.8
1 gól80%100%
2 gól80%40%
3 gól0%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%0%
Nem szerzett gólt60%80%
Gólkülönbség-2-7
Félidő: 20% vezet - 40% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 0% döntetlenre áll - 100% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Atlanta United II
SzerzettKapott
5
8
0-15
7
1
16-30
6
5
31-45
8
8
46-60
8
6
61-75
10
6
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (10 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (8). Késői gólok mérlege (76–90): +4 - a késői szakaszokban erős.

New York RB II
SzerzettKapott
5
6
0-15
9
6
16-30
5
4
31-45
5
10
46-60
9
6
61-75
10
5
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (10 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (10). Késői gólok mérlege (76–90): +5 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.68
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.9 : 1.8
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
113%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
65%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-73%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
65%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
3%
0:0 kockázat
körülbelül minden 33. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Atlanta United II

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.48
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
0.00
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-5.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.22
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.22
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
114%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
116%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.22
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 23%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 11% az első 15 percben esik.
23%

New York RB II

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.42
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.15
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-3.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.17
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.32
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
139%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
91%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.95
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 23%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 12% az első 15 percben esik.
23%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a MLS Next Pro átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Atlanta United IILigaNew York RB II
Átlagos gólszám a meccsen▲ 3.713.24▲ 3.64
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 57%61%▲ 73%
Legalább 3 gól (Over 2.5)• 67%66%▲ 86%
Clean sheetek▼ 19%22%▼ 14%
Gól a félidő előtt▲ 86%75%▲ 77%
Gól a félidő után▲ 90%83%▲ 86%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.24
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
61%
Mindkét csapat szerzett gólt
66%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
22%
Clean sheetek
1.84
Hazai gólok / mérkőzés
1.40
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+31%
Hazai támadói előny
+24%
Hazai védekezési előny
+20%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
75%
1 gól
43%
2 gól
18%
3 gól
4%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
83%
1 gól
57%
2 gól
27%
3 gól
8%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. New York RB IIGólChristian GallagherGólpassz: Andy Rojas Maroto
  2. New York RB IIGólAndy Rojas Maroto
  3. Atlanta United IIGólEnzo DovloGólpassz: Cameron Dunbar
  4. Atlanta United IISárga lapDaniel Chica
  5. Atlanta United IICsereBeállt: David SibrianLejött: Adyn Torres
  6. New York RB IICsereBeállt: Aimar ModeloLejött: Connor Faello
  7. New York RB IICsereBeállt: Marco MorigiLejött: Andy Rojas Maroto
  8. Atlanta United IICsereBeállt: Patrick WeahLejött: Andrew Jardines
  9. New York RB IISárga lapMarco Morigi

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Atlanta United II 0 - 0 - 2 New York RB II. Átlagos gólszám 1.00, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

New York Red Bulls II
1 : 0
Atlanta United FC II
Atlanta United FC II
0 : 1
New York Red Bulls II

GYIK

Mi lett a(z) Atlanta United II–New York RB II meccs eredménye?

A(z) MLS Next Pro meccse Atlanta United II 1:2 New York RB II eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Atlanta United II és New York RB II egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Atlanta United II 0 alkalommal nyert, New York RB II 2 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 1,00 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Atlanta United II–New York RB II meccs előtt?

Atlanta United II átlagosan 2,10 gólt szerez meccsenként, New York RB II pedig 1,95-at. A(z) MLS Next Pro átlaga 3,24 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 66%-án fordul elő. A BTTS Atlanta United II meccseinek 57%-án és New York RB II meccseinek 73%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Atlanta United II és New York RB II?

Az utolsó öt meccsen Atlanta United II 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,40 pont meccsenként). New York RB II mérlege: 1 győzelem, 0 döntetlen és 4 vereség (0,60 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Atlanta United II–New York RB II meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.