Brazília - Serie AArena de BaixadaAz adatok állapota: 2026. október 16.

Atlético PR - Bragantino: mérkőzésstatisztikák

Atlético PR címere
Atlético PR
1 : 1félidő 0:0
Bragantino címere
Bragantino

Atlético PR–Bragantino: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Atlético PR a(z) Serie A (Brazília) sorozatban játszott a(z) Bragantino ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 15. napján játszották. Helyszín: Arena de Baixada. Végeredmény: 1:1.

Aktuális forma

Atlético PR: 4-1-0, 2,60 pont mérkőzésenként. Bragantino: 2-2-1, 1,60 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Atlético PR: 1,36 szerzett és 0,86 kapott gól mérkőzésenként. Bragantino: 1,24 szerzett és 1,05 kapott gól. Ligaátlag: 2,58 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Atlético PR 45%, Bragantino 43%. Over 2.5: Atlético PR 41%, Bragantino 38%. Ligaátlag: BTTS 57%, Over 2.5 49%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Atlético PR 1,32, Bragantino 1,65. Lövések mérkőzésenként: Atlético PR 11,7, Bragantino 15,8. Átlagos labdabirtoklás: Atlético PR 47%, Bragantino 50%.

Első és második félidő

Atlético PR: félidei vezetés 32%, második félidei gólok 0,73. Bragantino: félidei vezetés 38%, második félidei gólok 0,52.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Atlético PR esetében 0-15 (8), Bragantino esetében pedig 31-45+ (9). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Serie A: 2,58 gól mérkőzésenként, BTTS 57%, Over 2.5 49%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-1-0. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 100%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az Atlético PR hazai pályán nagyon erős: mérkőzéseinek 73%-át megnyerte, átlagosan 1,73 gólt szerez, és mindössze 0,55 gólt kap meccsenként. A Bragantino idegenben csak 1,00 gólt szerez, a mérkőzéseinek 30%-án nem talál be, a 40%-os vereségi aránya pedig egyértelműen alacsonyabb stabilitást jelez saját stadionján kívül. A házigazdák ebben a párharcban a helyzetek minőségét tekintve is kedvezőbb mutatókkal rendelkeznek, mivel az ellenük várható gólok száma (xG) 0,93, míg a vendégek 1,54-es xG-t engednek ellenfeleiknek. Az utóbbi időszak formája szintén az Atlético PR mellett szól: az előző 5 mérkőzéséből 3-at megnyert, ezeken 6 gólt szerzett, miközben a Bragantino mindössze 2 gólig jutott, és háromszor döntetlent játszott. A hazaiak védekezésben, hatékonyságban és saját pályájukon mutatott kiegyensúlyozottságban meglévő fölénye a győzelmükre utal, bár a vendégek stabil védelme korlátozhatja a győzelem különbségét.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS „Nem” piac legerősebb jelzése a jelenlegi forma: az Atlético PR az utolsó 5 mérkőzésén egyetlen alkalommal sem játszott olyan meccset, amelyen mindkét csapat gólt szerzett, míg a Bragantino esetében ez a forgatókönyv csak a mérkőzések 20%-ában valósult meg. A vendégek ebben az időszakban mindössze 2 gólt szereztek, ami mérkőzésenként átlagosan 0,4 gól, miközben 0,6 gólt kaptak, így nő annak a kockázata, hogy nem tudják bevenni a hazaiak kapuját. Az Atlético PR az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 0,8 gólt kapott, és a teljes szezon 36%-ában megőrizte kapuját a góltól, miközben a Bragantino a szezon mérkőzéseinek 30%-án nem szerzett gólt. A hosszabb távú BTTS-mutatók szintén alacsonyak: a hazaiaknál 45%, a vendégeknél pedig 40%, ami jóval elmarad a ligában mért 56%-os átlagtól. Bár a Bragantino az utolsó öt mérkőzésén 1,41 xG-t hozott össze, a gyenge, 7%-os helyzetkihasználás és a mérkőzésenkénti mindössze 0,4 szerzett gól inkább arra utal, hogy legalább az egyik csapat gól nélkül zárja a találkozót.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A két csapat legutóbbi formája egyértelműen csökkenti a gólokkal kapcsolatos várakozásokat: az Atlético PR az utolsó öt mérkőzésén 6 gólt szerzett, míg a Bragantino mindössze 2-t. Ugyanebben az időszakban a hazaiak mérkőzésenként átlagosan 0,8 gólt kaptak, a vendégek pedig 0,6-ot, miközben a Bragantino öt mérkőzése közül egyiken sem, az Atlético PR meccseinek pedig csupán 20%-án esett 2,5 gólnál több. A szezon egészét tekintve szintén korlátozott a lehetőség nagyon magas gólszámra, mivel az Atlético PR mérkőzéseinek 82%-a, a Bragantino találkozóinak pedig 100%-a 3,5 gólnál kevesebbel zárult. Bár a hazaiak átlagos xG-mutatója 1,72, a vendégeké pedig 1,57, jelenlegi helyzetkihasználásuk gyengébb, különösen a Bragantino esetében, amely az utolsó öt mérkőzésén átlagosan 0,4 gólt szerzett. A 2,10 gólos előrejelzés a 3,5 gól alatti kimenetel mellett szól a legerősebben.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

Az Atlético PR egyértelmű fölényben van az első félidőkben: a mérkőzések 55%-ában vezetett a szünetben, átlagosan 1,0 gólt szerzett az első félidőben, és mindössze 0,36-ot kapott. A Bragantino idegenben csupán a mérkőzések 20%-ában vonult előnnyel szünetre, ebben a játékrészben átlagosan 0,4 gólt szerzett, az utolsó öt mérkőzésén pedig csak 0,2-t. A hazaiak aktuális formája is jobb: az utolsó 5 mérkőzésükből 3-at megnyertek, meccsenként átlagosan 1,2 gólt szerezve, míg a vendégek csak 1-et nyertek meg az 5-ből, és mérkőzésenként 0,4 gólt szereztek. A szünet után a Bragantino valamivel jobban gyűjti a pontokat, ám mindkét csapat az utolsó öt mérkőzésén átlagosan mindössze 0,8 gólt szerzett a második félidőkben, ami kedvez az Atlético PR korai előnye megőrzésének. Ezért továbbra is az a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy a hazaiak vezetnek a szünetben, és a lefújáskor is győzelmet aratnak.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
1 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

50Labdabirtoklás (%)50
Atlético PRBragantino
20Lövések16
Atlético PRBragantino
7Kaput eltaláló lövések5
Atlético PRBragantino
2.17xG1.74
Atlético PRBragantino
8Szögletek5
Atlético PRBragantino
57Veszélyes támadások53
Atlético PRBragantino
7Szabálytalanságok8
Atlético PRBragantino
0Lapok1
Atlético PRBragantino

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Atlético PRBragantino
1.36Szerzett gól / meccs1.24
Atlético PRBragantino
0.86Kapott gól / meccs1.05
Atlético PRBragantino
47%Átlagos labdabirtoklás50%
Atlético PRBragantino
4.45Kaput eltaláló lövések / meccs4.81
Atlético PRBragantino

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

11.73Lövések meccsenként15.76
Atlético PRBragantino
4.45Kaput eltaláló lövések4.81
Atlético PRBragantino
11.6%Lövésértékesítés7.9%
Atlético PRBragantino
47%Labdabirtoklás50%
Atlético PRBragantino
1.32xG szerzett1.65
Atlético PRBragantino
1.21xG kapott1.25
Atlético PRBragantino

Lövésminőség

Atlético PR: KiegyensúlyozottBragantino: Támadó
Atlético PRBragantino
Pontosság (kaput eltaláló lövések)38%31%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.10
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.310.26

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Atlético PR 63%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

2.6 pont / meccs - Atlético PR · 1.6 pont / meccs - Bragantino

Atlético PR
WWWDW
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
55% W18% D27% L
Idény (Gy-D-V)
12-4-6
1.82 pont / meccs · gólkülönbség +11
Utolsó 5 (Gy-D-V)
4-1-0
2.60 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
8-2-1
Utolsó 5 hazai pályán
3-2-0
WDDWW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 0.2xG: 1.05Ellenfél xG-je: 1.42BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Bragantino
WWDDL
Idénybeli eredménybontás
43% W19% D38% L
Idény (Gy-D-V)
9-4-8
1.48 pont / meccs · gólkülönbség +4
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-2-1
1.60 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
4-2-4
Utolsó 5 idegenben
2-1-2
LWLWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 0.8xG: 1.59Ellenfél xG-je: 1.38BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Atlético PR 10%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.36 gól / meccs - Atlético PR · 1.24 gól / meccs - Bragantino

Atlético PR 22%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

0.86 gól / meccs - Atlético PR · 1.05 gól / meccs - Bragantino

Atlético PR gólszerzési profilja: erős

Atlético PR a meccsek 73%-án szerez gólt (16 a 22 meccsből), míg Bragantino 33%-ban tart Clean sheetet (7 a 21 meccsből).

Bragantino gólszerzési profilja: erős

Bragantino a meccsek 71%-án szerez gólt (15 a 21 meccsből), míg Atlético PR 36%-ban tart Clean sheetet (8 a 22 meccsből).

30Szerzett gólok (idény)26
Atlético PRBragantino
19Kapott gólok (idény)22
Atlético PRBragantino
2.23Átlagos gólszám a meccsen2.29
Atlético PRBragantino
7Szerzett gólok (utolsó 5)7
Atlético PRBragantino
1Kapott gólok (utolsó 5)4
Atlético PRBragantino

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

73%1 gól71%
Atlético PRBragantino
50%2 gól29%
Atlético PRBragantino
9%3 gól19%
Atlético PRBragantino
5%4 gól5%
Atlético PRBragantino

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

64%1 gól67%
Atlético PRBragantino
14%2 gól38%
Atlético PRBragantino
9%3 gól0%
Atlético PRBragantino
0%4 gól0%
Atlético PRBragantino

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

23%BTTS a félidőben19%
Atlético PRBragantino
5%BTTS mindkét félidőben0%
Atlético PRBragantino
32%Mindkét félidőben gólt szerzett29%
Atlético PRBragantino

BTTS és gólszám

36%Legalább 3 gól és BTTS29%
Atlético PRBragantino
5%Legalább 3 gól BTTS nélkül10%
Atlético PRBragantino
20%BTTS – legutóbbi 540%
Atlético PRBragantino

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

82%Legalább 1 gól a félidő előtt76%
Atlético PRBragantino
36%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
Atlético PRBragantino
9%Legalább 3 gól a félidő előtt5%
Atlético PRBragantino

2. félidő

68%Legalább 1 gól a félidő után81%
Atlético PRBragantino
27%Legalább 2 gól a félidő után29%
Atlético PRBragantino
0%Legalább 3 gól a félidő után0%
Atlético PRBragantino

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Bragantino 24%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.27 pont / meccs - Atlético PR · 1.57 pont / meccs - Bragantino

Atlético PR — félidei állapot
32% vezet32% döntetlenre áll36% hátrányban van
Bragantino — félidei állapot
38% vezet43% döntetlenre áll19% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.27Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.57
Atlético PRBragantino
0.64Szerzett gólok (1. félidő)0.71
Atlético PRBragantino
0.64Kapott gólok (1. félidő)0.48
Atlético PRBragantino
1.27Átlagos gólszám (1. félidő)1.19
Atlético PRBragantino
45%Kapott gól nélküli félidő előtt62%
Atlético PRBragantino
50%Nem szerzett gólt a félidő előtt43%
Atlético PRBragantino

Félidő után (2. félidő)

1.77Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.38
Atlético PRBragantino
0.73Szerzett gólok (2. félidő)0.52
Atlético PRBragantino
0.23Kapott gólok (2. félidő)0.57
Atlético PRBragantino
0.95Átlagos gólszám (2. félidő)1.1
Atlético PRBragantino
77%Kapott gól nélküli félidő után57%
Atlético PRBragantino
45%Nem szerzett gólt a félidő után57%
Atlético PRBragantino

Atlético PR — második félidei eredmények

45% W41% D14% L
28
Félidei pontok
14
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
39
Második félidei pontok
+11
Gólkülönbség (2. félidő)
1.27
PPG a félidő előtt
Előny megtartása172%

A meccsek 32%-án vezet a félidőben, és ezek 55%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.4

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Bragantino — második félidei eredmények

38% W24% D38% L
33
Félidei pontok
15
Félidei gólok
+5
Gólkülönbség (1. félidő)
29
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.57
PPG a félidő előtt
Előny megtartása113%

A meccsek 38%-án vezet a félidőben, és ezek 43%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Atlético PR — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.602.20
Szerzett gól / meccs0.60.8
Kapott gól / meccs0.20.0
Átlagos gólszám a meccsen0.80.8
1 gól60%60%
2 gól20%20%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%100%
Nem szerzett gólt60%40%
Gólkülönbség+2+4
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 60% győzelem - 40% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3
Bragantino — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.201.00
Szerzett gól / meccs0.80.6
Kapott gól / meccs0.00.8
Átlagos gólszám a meccsen0.81.4
1 gól60%80%
2 gól20%60%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%40%
Nem szerzett gólt40%60%
Gólkülönbség+4-1
Félidő: 60% vezet - 40% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 4

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Atlético PR
SzerzettKapott
8
5
0-15
2
4
16-30
4
5
31-45
7
1
46-60
1
0
61-75
8
4
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (8 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (5). Késői gólok mérlege (76–90): +4 - a késői szakaszokban erős.

Bragantino
SzerzettKapott
2
2
0-15
4
5
16-30
9
3
31-45
6
4
46-60
2
3
61-75
3
5
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (9 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (5). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.25
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.2 : 1.1
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
87%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
44%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-12%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
52%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
8%
0:0 kockázat
körülbelül minden 13. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Atlético PR

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.11
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.39
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-7.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.04
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.35
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
92%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
77%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.78
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 27%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 27% az első 15 percben esik.
27%

Bragantino

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.40
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.21
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-5.7 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.41
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.20
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
112%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
71%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.12
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 12%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 8% az első 15 percben esik.
12%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Serie A átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Atlético PRLigaBragantino
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.232.58▼ 2.29
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 45%57%▼ 43%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 41%49%▼ 38%
Clean sheetek▲ 36%24%▲ 33%
Gól a félidő előtt▲ 82%75%• 76%
Gól a félidő után▼ 68%77%▲ 81%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.58
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
57%
Mindkét csapat szerzett gólt
49%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
24%
Clean sheetek
1.48
Hazai gólok / mérkőzés
1.11
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+33%
Hazai támadói előny
+25%
Hazai védekezési előny
+21%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
75%
1 gól
34%
2 gól
8%
3 gól
1%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
77%
1 gól
41%
2 gól
16%
3 gól
5%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Atlético PRCsereBeállt: Kerwin Calderón VargasLejött: Leonardo Caetano Silva
  2. Atlético PRCsereBeállt: Eduardo Kogitzki AnastacioLejött: João Victor Machado Cruz
  3. BragantinoSárga lapEduardo Colcenti Antunes
  4. BragantinoCsereBeállt: Yuri Alves de AquinoLejött: Vinicius Mendonça Pereira

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Előző találkozó: Atlético PR 0 - 1 - 0 Bragantino. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

GYIK

Mi lett a(z) Atlético PR–Bragantino meccs eredménye?

A(z) Serie A meccse Atlético PR 1:1 Bragantino eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Atlético PR–Bragantino meccs előtt?

Atlético PR átlagosan 1,36 gólt szerez meccsenként, Bragantino pedig 1,24-at. A(z) Serie A átlaga 2,58 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 49%-án fordul elő. A BTTS Atlético PR meccseinek 45%-án és Bragantino meccseinek 43%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Atlético PR és Bragantino?

Az utolsó öt meccsen Atlético PR 4 győzelmet, 1 döntetlent és 0 vereséget ért el (2,60 pont meccsenként). Bragantino mérlege: 2 győzelem, 2 döntetlen és 1 vereség (1,60 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Atlético PR–Bragantino meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.