Skócia - League TwoNew Douglas ParkAz adatok állapota: 2026. október 15.

Clyde - Dumbarton: mérkőzésstatisztikák

Clyde címere
Clyde
2 : 1félidő 2:0
Dumbarton címere
Dumbarton

Clyde–Dumbarton: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Clyde a(z) League Two (Skócia) sorozatban játszott a(z) Dumbarton ellen. A mérkőzést 2026. október 10. napján játszották. Helyszín: New Douglas Park. Végeredmény: 2:1.

Aktuális forma

Clyde: 2-2-1, 1,60 pont mérkőzésenként. Dumbarton: 3-0-2, 1,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Clyde: 2,33 szerzett és 1,78 kapott gól mérkőzésenként. Dumbarton: 1,11 szerzett és 1,67 kapott gól. Ligaátlag: 3,40 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Clyde 78%, Dumbarton 44%. Over 2.5: Clyde 78%, Dumbarton 67%. Ligaátlag: BTTS 53%, Over 2.5 62%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Clyde 1,59, Dumbarton 1,11. Lövések mérkőzésenként: Clyde 13,3, Dumbarton 8,0. Átlagos labdabirtoklás: Clyde 56%, Dumbarton 47%.

Első és második félidő

Clyde: félidei vezetés 56%, második félidei gólok 1,22. Dumbarton: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 0,67.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Clyde esetében 31-45+ (5), Dumbarton esetében pedig 61-75 (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

League Two: 3,40 gól mérkőzésenként, BTTS 53%, Over 2.5 62%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 5 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-1-2. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 40%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Clyde mind a 4 eddigi hazai mérkőzését megnyerte, míg a Dumbarton mind a 4 idegenbeli találkozóját elveszítette, ami egyértelműen a hazaiak mellett szól. Saját pályáján a Clyde átlagosan 3,25 gólt szerez és 1-et kap, a Dumbarton viszont idegenben mindössze 0,5 gólt lő, miközben 2,5-öt kap. A hazaiak helyzetkialakításban mutatkozó fölényét az átlagos 1,66-os xG is alátámasztja, szemben a vendégek 1,14-es értékével, bár a Clyde góljai és xG-je közötti különbség arra utal, hogy ez a magas hatékonyság nem feltétlenül tartható fenn. A Dumbarton ugyan az utóbbi 5 mérkőzéséből 4-et megnyert, míg a Clyde csak 2-t, a vendégek idegenbeli eredményei azonban továbbra is jóval gyengébbek. Ráadásul a Clyde az utóbbi 5 meccsén nem kevesebb mint 11 gólt kapott, így a hazaiak egyértelmű fölénye ellenére a Dumbarton gólszerzése sem zárható ki.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

Az utolsó 5 mérkőzésen mindkét csapat a Clyde meccseinek 100%-án, a Dumbarton mérkőzéseinek pedig 80%-án szerzett gólt, ami a legerősebb jel a BTTS „igen” mellett. Ebben az időszakban a Clyde átlagosan 2,2 gólt szerzett és 2,2-t kapott, míg a Dumbarton meccsenként 2,4 gólt lőtt és 1,6-ot kapott. A hazai csapat gólszerzése mellett szól az is, hogy hazai pályán átlagosan 1,6 gólt szerez, miközben a Dumbarton idegenben átlagosan 2,5 gólt kap. A tipp kockázatát a vendégek idegenbeli támadójátéka jelenti: ott átlagosan mindössze 0,5 gólt szereznek, és a mérkőzéseik 50%-án nem találtak be, de az utolsó 5 meccsük egyértelmű javulást mutat a támadójátékban.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb választás az 1,5 gól feletti opció: ezt a határt Clyde mérkőzéseinek 80%-ában, Dumbarton meccseinek pedig 100%-ában átlépték a megadott kimutatások szerint. Clyde átlagosan 1,6 gólt szerez, Dumbarton pedig 2,5 gólt kap, ami egyértelmű esélyt ad a hazaiaknak arra, hogy legalább két gólt lőjenek. A két csapat legutóbbi öt mérkőzésén átlagosan 4,4, illetve 4,0 gól született, bár ezek az eredmények az összes lejátszott meccsükre vonatkoznak, nem csak az egymás elleni találkozókra. Összesen körülbelül 3,0 gólt várok, de a vendégek alacsonyabb, 0,5 gólos átlaga miatt az 1,5 gól feletti opció biztosabbnak tűnik, mint a 2,5 gól feletti.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Clyde hazai mérkőzéseinek 80%-át megnyerte, míg a Dumbarton az idegenbeli találkozóinak 100%-át elveszítette, ami egyértelműen a hazaiak győzelme mellett szól. A Clyde hazai meccseinek 40%-ában vezetett a félidőben, a Dumbarton pedig az idegenbeli mérkőzéseinek 50%-ában hátrányban volt, ezért az tűnik a legvalószínűbb egyedi forgatókönyvnek, hogy a hazaiak már az első félidő után vezetnek. A szünet után tovább nőhet a Clyde előnye: a hazaiak ekkor átlagosan 1,2 gólt szereznek, míg a vendégek 1,75-öt kapnak, és idegenben a második félidőkben egyetlen gólt sem szereztek. Emellett a Clyde hazai pályán átlagosan 1,6 gólt lő mérkőzésenként, a Dumbarton pedig idegenben 2,5-öt kap. Az óvatosság azonban indokolt, mert a Dumbarton az utolsó 5, helyszíntől függetlenül számított mérkőzéséből 4-et megnyert, így nem biztos, hogy a Clyde a félidőben vezet, és a mérkőzést is megnyeri.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

2 : 0
1. félidő
0 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

54Labdabirtoklás (%)46
ClydeDumbarton
8Lövések5
ClydeDumbarton
5Kaput eltaláló lövések2
ClydeDumbarton
1.4xG0.88
ClydeDumbarton
3Szögletek1
ClydeDumbarton
75Veszélyes támadások58
ClydeDumbarton
13Szabálytalanságok9
ClydeDumbarton
2Lapok4
ClydeDumbarton

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

2.33Szerzett gól / meccs1.11
ClydeDumbarton
1.78Kapott gól / meccs1.67
ClydeDumbarton
56%Átlagos labdabirtoklás47%
ClydeDumbarton
4.89Kaput eltaláló lövések / meccs3.67
ClydeDumbarton

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

13.33Lövések meccsenként8
ClydeDumbarton
4.89Kaput eltaláló lövések3.67
ClydeDumbarton
17.5%Lövésértékesítés13.9%
ClydeDumbarton
56%Labdabirtoklás47%
ClydeDumbarton
1.59xG szerzett1.11
ClydeDumbarton
1.18xG kapott1.54
ClydeDumbarton

Lövésminőség

Clyde: Hatékony befejezésDumbarton: Kontratámadó
ClydeDumbarton
Pontosság (kaput eltaláló lövések)37%46%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.14
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.480.30

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Dumbarton 13%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.6 pont / meccs - Clyde · 1.8 pont / meccs - Dumbarton

Clyde
DWWDL
Idénybeli eredménybontás
56% W22% D22% L
Idény (Gy-D-V)
5-2-2
1.89 pont / meccs · gólkülönbség +5
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-2-1
1.60 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
4-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
4-0-0
WWWW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.6Kapott gólok: 2.6xG: 1.65Ellenfél xG-je: 1.24BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Dumbarton
LWLWW
Idénybeli eredménybontás
44% W0% D56% L
Idény (Gy-D-V)
4-0-5
1.33 pont / meccs · gólkülönbség -5
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-0-2
1.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-4
Utolsó 5 idegenben
0-0-4
LLLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.6Kapott gólok: 1.4xG: 1.13Ellenfél xG-je: 1.62BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Clyde 110%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2.33 gól / meccs - Clyde · 1.11 gól / meccs - Dumbarton

Dumbarton 7%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.78 gól / meccs - Clyde · 1.67 gól / meccs - Dumbarton

Clyde gólszerzési profilja: nagyon erős

Clyde a meccsek 89%-án szerez gólt (8 a 9 meccsből), míg Dumbarton 22%-ban tart Clean sheetet (2 a 9 meccsből).

Dumbarton gólszerzési profilja: nagyon erős

Dumbarton a meccsek 67%-án szerez gólt (6 a 9 meccsből), míg Clyde 11%-ban tart Clean sheetet (1 a 9 meccsből).

21Szerzett gólok (idény)10
ClydeDumbarton
16Kapott gólok (idény)15
ClydeDumbarton
4.11Átlagos gólszám a meccsen2.78
ClydeDumbarton
13Szerzett gólok (utolsó 5)8
ClydeDumbarton
13Kapott gólok (utolsó 5)7
ClydeDumbarton

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

89%1 gól67%
ClydeDumbarton
78%2 gól33%
ClydeDumbarton
56%3 gól11%
ClydeDumbarton
11%4 gól0%
ClydeDumbarton

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

89%1 gól78%
ClydeDumbarton
33%2 gól56%
ClydeDumbarton
22%3 gól33%
ClydeDumbarton
11%4 gól0%
ClydeDumbarton

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

33%BTTS a félidőben11%
ClydeDumbarton
0%BTTS mindkét félidőben0%
ClydeDumbarton
56%Mindkét félidőben gólt szerzett22%
ClydeDumbarton

BTTS és gólszám

67%Legalább 3 gól és BTTS44%
ClydeDumbarton
11%Legalább 3 gól BTTS nélkül22%
ClydeDumbarton
100%BTTS – legutóbbi 560%
ClydeDumbarton

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

89%Legalább 1 gól a félidő előtt78%
ClydeDumbarton
44%Legalább 2 gól a félidő előtt22%
ClydeDumbarton
11%Legalább 3 gól a félidő előtt11%
ClydeDumbarton

2. félidő

78%Legalább 1 gól a félidő után100%
ClydeDumbarton
44%Legalább 2 gól a félidő után56%
ClydeDumbarton
44%Legalább 3 gól a félidő után11%
ClydeDumbarton

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Clyde 64%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

2 pont / meccs - Clyde · 1.22 pont / meccs - Dumbarton

Clyde — félidei állapot
56% vezet33% döntetlenre áll11% hátrányban van
Dumbarton — félidei állapot
33% vezet22% döntetlenre áll44% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

2Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.22
ClydeDumbarton
1.11Szerzett gólok (1. félidő)0.44
ClydeDumbarton
0.44Kapott gólok (1. félidő)0.67
ClydeDumbarton
1.56Átlagos gólszám (1. félidő)1.11
ClydeDumbarton
56%Kapott gól nélküli félidő előtt56%
ClydeDumbarton
22%Nem szerzett gólt a félidő előtt56%
ClydeDumbarton

Félidő után (2. félidő)

1.56Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.11
ClydeDumbarton
1.22Szerzett gólok (2. félidő)0.67
ClydeDumbarton
1.33Kapott gólok (2. félidő)1
ClydeDumbarton
2.56Átlagos gólszám (2. félidő)1.67
ClydeDumbarton
44%Kapott gól nélküli félidő után33%
ClydeDumbarton
33%Nem szerzett gólt a félidő után56%
ClydeDumbarton

Clyde — második félidei eredmények

44% W22% D33% L
18
Félidei pontok
10
Félidei gólok
+6
Gólkülönbség (1. félidő)
14
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
2.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 56%-án vezet a félidőben, és ezek 56%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.9

A szünet után meccsenként 0.9 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Dumbarton — második félidei eredmények

33% W11% D56% L
11
Félidei pontok
4
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
10
Második félidei pontok
-3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.22
PPG a félidő előtt
Előny megtartása133%

A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 44%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Clyde — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.001.40
Szerzett gól / meccs0.81.8
Kapott gól / meccs0.42.2
Átlagos gólszám a meccsen1.24.0
1 gól100%80%
2 gól20%80%
3 gól0%80%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%20%
Nem szerzett gólt20%20%
Gólkülönbség+2-2
Félidő: 60% vezet - 20% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 20% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 4
Dumbarton — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.001.40
Szerzett gól / meccs0.61.0
Kapott gól / meccs0.21.2
Átlagos gólszám a meccsen0.82.2
1 gól80%100%
2 gól0%100%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%40%
Nem szerzett gólt40%40%
Gólkülönbség+2-1
Félidő: 60% vezet - 20% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 20% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Clyde
SzerzettKapott
1
0
0-15
4
2
16-30
5
2
31-45
4
4
46-60
2
1
61-75
5
7
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (5 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (7). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

Dumbarton
SzerzettKapott
1
2
0-15
1
3
16-30
2
1
31-45
2
4
46-60
3
3
61-75
1
2
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.45
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.0 : 1.4
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
101%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
61%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-42%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
60%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
4%
0:0 kockázat
körülbelül minden 25. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Clyde

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.41
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.14
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.74
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.60
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
115%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
129%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.29
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 24%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 5% az első 15 percben esik.
24%

Dumbarton

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.43
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.13
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+3.7 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
0.00
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.13
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
80%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
83%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.47
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 10%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 10% az első 15 percben esik.
10%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a League Two átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

ClydeLigaDumbarton
Átlagos gólszám a meccsen▲ 4.113.40▼ 2.78
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 78%53%▼ 44%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 78%62%▲ 67%
Clean sheetek▼ 11%24%▼ 22%
Gól a félidő előtt▲ 89%82%▼ 78%
Gól a félidő után▼ 78%84%▲ 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.40
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
53%
Mindkét csapat szerzett gólt
62%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
24%
Clean sheetek
2.02
Hazai gólok / mérkőzés
1.38
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+46%
Hazai támadói előny
+32%
Hazai védekezési előny
+34%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
82%
1 gól
40%
2 gól
18%
3 gól
7%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
84%
1 gól
51%
2 gól
27%
3 gól
16%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. ClydeCsereBeállt: Marley RedfernLejött: Nathan Cannon
  2. DumbartonSárga lapLeighton McIntosh
  3. ClydeSárga lapLogan Dunachie
  4. DumbartonSárga lapThomas Lang
  5. ClydeGólScott WilliamsonGólpassz: Kyle Connell
  6. ClydeGólJamie Bradley
  7. ClydeCsereBeállt: Darren HynesLejött: Barry Cuddihy
  8. ClydeSárga lapTimam Scott
  9. DumbartonGólLeighton McIntoshGólpassz: Mason Munn
  10. DumbartonPiros lapChristopher McKenna

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (5): Clyde 2 - 1 - 2 Dumbarton. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 40% meccs.

Dumbarton
1 : 0
Clyde
Clyde FC
2 : 0
Dumbarton FC
Dumbarton FC
0 : 0
Clyde FC
Clyde FC
3 : 1
Dumbarton FC
Dumbarton FC
2 : 1
Clyde FC

GYIK

Mi lett a(z) Clyde–Dumbarton meccs eredménye?

A(z) League Two meccse Clyde 2:1 Dumbarton eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Clyde és Dumbarton egymás elleni mérlege?

Az utolsó 5 egymás elleni meccsen Clyde 2 alkalommal nyert, Dumbarton 2 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,00 gól esett, és 40%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Clyde–Dumbarton meccs előtt?

Clyde átlagosan 2,33 gólt szerez meccsenként, Dumbarton pedig 1,11-at. A(z) League Two átlaga 3,40 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 62%-án fordul elő. A BTTS Clyde meccseinek 78%-án és Dumbarton meccseinek 44%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Clyde és Dumbarton?

Az utolsó öt meccsen Clyde 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,60 pont meccsenként). Dumbarton mérlege: 3 győzelem, 0 döntetlen és 2 vereség (1,80 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Clyde–Dumbarton meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.