Spanyolország - Segunda DivisiónEstadio Nuevo ArcángelAz adatok állapota: 2026. augusztus 31.

Córdoba - Girona FC: mérkőzésstatisztikák

Córdoba címere
Córdoba
2 : 1félidő 2:0
Girona FC címere
Girona FC

Córdoba–Girona FC: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Córdoba a(z) Segunda División (Spanyolország) sorozatban játszott a(z) Girona FC ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 21. napján játszották. Helyszín: Estadio Nuevo Arcángel. Végeredmény: 2:1.

Aktuális forma

Córdoba: 0-0-1, 0,00 pont mérkőzésenként. Girona FC: 0-1-0, 1,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Córdoba: 2,00 szerzett és 3,00 kapott gól mérkőzésenként. Girona FC: 1,00 szerzett és 1,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,36 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Córdoba 100%, Girona FC 100%. Over 2.5: Córdoba 100%, Girona FC 0%. Ligaátlag: BTTS 45%, Over 2.5 45%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Córdoba 2,27, Girona FC 2,84. Lövések mérkőzésenként: Córdoba 20,0, Girona FC 27,0. Átlagos labdabirtoklás: Córdoba 58%, Girona FC 69%.

Első és második félidő

Córdoba: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00. Girona FC: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Córdoba esetében 0-15 (1), Girona FC esetében pedig 76-90+ (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Segunda División: 2,36 gól mérkőzésenként, BTTS 45%, Over 2.5 45%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Córdobának egyértelműen jobb a legutóbbi formája: az előző öt mérkőzésén 7 gólt szerzett és 7 pontot gyűjtött, míg a Girona mindössze 3 gólt lőtt és 2 pontot szerzett. A hazaiak az utolsó 5 meccsükből 2-t megnyertek, a Girona viszont ebben az időszakban egyetlen győzelmet sem aratott, és 3 vereséget szenvedett. A Córdoba védelme sem hibátlan, hiszen az előző öt fellépésén 10 gólt kapott, ami növeli a vendégek gólszerzési esélyeit. A Gironának szintén akadtak védekezési problémái: 8 gólt kapott, miközben gyengébb támadójátéka a Córdoba hazai pálya előnyének kihasználása mellett szól. A szezon kezdete még nagyon rövid időszakot ölel fel, de a Córdoba 2:3-as veresége szemben áll a Girona 1:1-es döntetlenjével, ezért a döntetlen továbbra is fontos alternatíva.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS: igen tippet elsősorban mindkét csapat aktuális formája támogatja, mivel Córdoba és Girona is egyaránt olyan mérkőzéseket játszott az utóbbi 5 találkozóján, amelyeken mindkét csapat gólt szerzett: ezek aránya 60% volt, szemben az 56%-os ligátlaggal. Córdoba ebben az időszakban átlagosan 1,4 gólt szerzett, miközben 2,0 gólt kapott, ami jelentősen növeli annak esélyét, hogy az ellenfél is betalál. Girona ugyan az utóbbi öt mérkőzésén csak 0,6 gólt szerzett meccsenként, de 2,03 xG értékű helyzeteket alakított ki, miközben Córdoba védelme 0,89 xG-nyi lehetőséget engedélyezett az ellenfeleknek. A hazaiak támadómutatói szintén nagyon erősek: átlagosan 2,72 xG, 27 lövés és 7 kaput eltaláló lövés, így a góljuk nagy valószínűséggel várható. A tipp kockázatát Girona alacsony gólszerzési hatékonysága jelenti, ugyanakkor kreatív potenciálja, valamint a Córdoba által öt mérkőzésen kapott 10 gól enyhe előnyt ad annak a forgatókönyvnek, amelyben mindkét fél betalál.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Az utolsó öt mérkőzés adatai átlagosan 3,4 gólt mutatnak a Córdoba mérkőzésein, illetve 2,2 gólt a Girona találkozóin, azonban a Córdoba magas átlaga elsősorban a mérkőzésenként kapott 2,0 gólnak volt köszönhető. A Girona ebben az időszakban mérkőzésenként mindössze 0,6 gólt szerzett, annak ellenére, hogy az átlagos xG-je 2,03 volt, ami egyértelmű hatékonysági problémára utal. A Córdoba átlagosan 1,59 xG értékű helyzeteket alakított ki, és 1,4 gólt szerzett, ezért a hazai csapatnak kell a legnagyobb arányban hozzájárulnia a prognosztizált 2,45 gólos összesítéshez. Az Over 2,5 a Córdoba legutóbbi öt mérkőzésének 80%-án teljesült, míg a Girona találkozóinak csak 20%-án, ezért a 3,5-ös határ nagyobb biztonsági tartalékot kínál. Az Under 3,5 mellett szól, hogy ennek elvesztéséhez legalább négy gólra van szükség, a vendégek korlátozott termelékenysége pedig csökkenti egy ilyen forgatókönyv valószínűségét.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb forgatókönyv a félidei döntetlen és a Córdoba meccs végi győzelme, mivel a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésükből 4 alkalommal döntetlennel zárták az első 45 percet, míg a Girona 5 mérkőzésből 3 alkalommal hátrányban vonult az öltözőbe. A Córdoba az első félidőkben átlagosan 1,0 gólt szerzett és 0,6-ot kapott, miközben a Girona az utolsó öt mérkőzésén egyetlen gólt sem szerzett az első félidőkben, és átlagosan 0,8 gólt kapott. A hazaiak fölénye a teljes mérkőzéseket tekintve is látható: a Córdoba átlagosan 1,4 gólt szerzett és mérkőzésenként 1,4 pontot gyűjtött, szemben a Girona 0,6 góljával és 0,4 pontjával. A Córdoba hazai pályán elért magas, 2,72-es xG-értéke, miközben az ellenfelek számára mindössze 0,58 xG-t engedélyezett, tovább erősíti azt az értékelést, hogy egy óvatos első félidő után a hazaiaknak nagyobb esélyük van a maguk javára fordítani a mérkőzés eredményét.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

2 : 0
1. félidő
0 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

44Labdabirtoklás (%)56
CórdobaGirona FC
11Lövések10
CórdobaGirona FC
3Kaput eltaláló lövések3
CórdobaGirona FC
1.22xG1.17
CórdobaGirona FC
2Szögletek3
CórdobaGirona FC
44Veszélyes támadások45
CórdobaGirona FC
23Szabálytalanságok10
CórdobaGirona FC
4Lapok5
CórdobaGirona FC

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

2Szerzett gól / meccs1
CórdobaGirona FC
3Kapott gól / meccs1
CórdobaGirona FC
58%Átlagos labdabirtoklás69%
CórdobaGirona FC
8Kaput eltaláló lövések / meccs7
CórdobaGirona FC

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

20Lövések meccsenként27
CórdobaGirona FC
8Kaput eltaláló lövések7
CórdobaGirona FC
10%Lövésértékesítés3.7%
CórdobaGirona FC
58%Labdabirtoklás69%
CórdobaGirona FC
2.27xG szerzett2.84
CórdobaGirona FC
1.36xG kapott0.6
CórdobaGirona FC

Lövésminőség

Córdoba: DominánsGirona FC: Domináns
CórdobaGirona FC
Pontosság (kaput eltaláló lövések)40%26%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.250.14

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Córdoba
L
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W0% R100% P
Idény (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
0-0-0
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 3.0xG: 2.27Ellenfél xG-je: 1.36BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Girona FC
D
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W100% R0% P
Idény (Gy-D-V)
0-1-0
1.00 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-1-0
1.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-0
Utolsó 5 idegenben
0-0-0
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.0xG: 2.84Ellenfél xG-je: 0.60BTTS: 100%Over 2.5: 0%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Córdoba 100%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2 gól / meccs - Córdoba · 1 gól / meccs - Girona FC

Girona FC 200%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

3 gól / meccs - Córdoba · 1 gól / meccs - Girona FC

Córdoba gólszerzési profilja: nagyon erős

Córdoba a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Girona FC 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 1 meccsből).

Girona FC gólszerzési profilja: nagyon erős

Girona FC a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Córdoba 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 1 meccsből).

2Szerzett gólok (idény)1
CórdobaGirona FC
3Kapott gólok (idény)1
CórdobaGirona FC
5Átlagos gólszám a meccsen2
CórdobaGirona FC
2Szerzett gólok (utolsó 5)1
CórdobaGirona FC
3Kapott gólok (utolsó 5)1
CórdobaGirona FC

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
CórdobaGirona FC
100%2 gól0%
CórdobaGirona FC
0%3 gól0%
CórdobaGirona FC
0%4 gól0%
CórdobaGirona FC

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
CórdobaGirona FC
100%2 gól0%
CórdobaGirona FC
100%3 gól0%
CórdobaGirona FC
0%4 gól0%
CórdobaGirona FC

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

100%BTTS a félidőben0%
CórdobaGirona FC
0%BTTS mindkét félidőben0%
CórdobaGirona FC
0%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
CórdobaGirona FC

BTTS és gólszám

100%Legalább 3 gól és BTTS0%
CórdobaGirona FC
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
CórdobaGirona FC
100%BTTS – legutóbbi 5100%
CórdobaGirona FC

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt0%
CórdobaGirona FC
100%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
CórdobaGirona FC
100%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
CórdobaGirona FC

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után100%
CórdobaGirona FC
0%Legalább 2 gól a félidő után100%
CórdobaGirona FC
0%Legalább 3 gól a félidő után0%
CórdobaGirona FC

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Córdoba — félidei állapot
0% vezet100% döntetlenre áll0% hátrányban van
Girona FC — félidei állapot
0% vezet100% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1
CórdobaGirona FC
2Szerzett gólok (1. félidő)0
CórdobaGirona FC
2Kapott gólok (1. félidő)0
CórdobaGirona FC
4Átlagos gólszám (1. félidő)0
CórdobaGirona FC
0%Kapott gól nélküli félidő előtt100%
CórdobaGirona FC
0%Nem szerzett gólt a félidő előtt100%
CórdobaGirona FC

Félidő után (2. félidő)

0Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1
CórdobaGirona FC
0Szerzett gólok (2. félidő)1
CórdobaGirona FC
1Kapott gólok (2. félidő)1
CórdobaGirona FC
1Átlagos gólszám (2. félidő)2
CórdobaGirona FC
0%Kapott gól nélküli félidő után0%
CórdobaGirona FC
100%Nem szerzett gólt a félidő után0%
CórdobaGirona FC

Córdoba — második félidei eredmények

0% W0% R100% P
1
Félidei pontok
2
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
0
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után-1.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Girona FC — második félidei eredmények

0% W100% R0% P
1
Félidei pontok
0
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
1
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után+1.0

A szünet után meccsenként 1.0 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Córdoba — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.000.00
Szerzett gól / meccs2.00.0
Kapott gól / meccs2.01.0
Átlagos gólszám a meccsen4.01.0
1 gól100%100%
2 gól100%0%
3 gól100%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%0%
Nem szerzett gólt0%100%
Gólkülönbség0-1
Félidő: 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 0% döntetlenre áll - 100% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 100% - Félidei gólok összesen: 2
Girona FC — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.001.00
Szerzett gól / meccs0.01.0
Kapott gól / meccs0.01.0
Átlagos gólszám a meccsen0.02.0
1 gól0%100%
2 gól0%100%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%0%
Nem szerzett gólt100%0%
Gólkülönbség00
Félidő: 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 100% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Córdoba
SzerzettKapott
1
0
0-15
0
1
16-30
1
1
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (1). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

Girona FC
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (1). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.50
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.5 : 2.0
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
148%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
100%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
100%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Córdoba

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.91
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-1.91
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.27
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-1.64
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
129%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
366%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-2.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 50% az első 15 percben esik.
0%

Girona FC

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+2.24
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-2.24
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-1.84
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.40
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
122%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
65%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 100%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
100%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Segunda División átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

CórdobaLigaGirona FC
Átlagos gólszám a meccsen 5.002.36 2.00
Mindkét csapat szerzett gólt 100%45% 100%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 100%45% 0%
Clean sheetek 0%41% 0%
Gól a félidő előtt 100%55% 0%
Gól a félidő után 100%55% 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.36
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
45%
Mindkét csapat szerzett gólt
45%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
41%
Clean sheetek
1.55
Hazai gólok / mérkőzés
0.82
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+89%
Hazai támadói előny
+47%
Hazai védekezési előny
+27%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
55%
1 gól
27%
2 gól
27%
3 gól
9%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
55%
1 gól
36%
2 gól
9%
3 gól
9%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. CórdobaGólVictor Sánchez MoralesGólpassz: Diego Vicente Bri Carrazoni
  2. Girona FCCsereBeállt: Dawda Camara SankharéLejött: Izan González Muñoz
  3. CórdobaCsereBeállt: Diego Pertejo CansecoLejött: Victor Sánchez Morales
  4. CórdobaSárga lapEder Garcia Altuna
  5. CórdobaSárga lapEgoitz Muñoz Larrea
  6. Girona FCSárga lapMinsu Kim
  7. CórdobaSárga lapOscar Damián Cáceres
  8. CórdobaSárga lapEnol Rodríguez Heres
  9. Girona FCSárga lapAlexandre Moreno Lopera
  10. Girona FCSárga lapDawda Camara Sankharé
  11. Girona FCSárga lapLancinet Kourouma Kourouma

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) Córdoba–Girona FC meccs eredménye?

A(z) Segunda División meccse Córdoba 2:1 Girona FC eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Córdoba–Girona FC meccs előtt?

Córdoba átlagosan 2,00 gólt szerez meccsenként, Girona FC pedig 1,00-at. A(z) Segunda División átlaga 2,36 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 45%-án fordul elő. A BTTS Córdoba meccseinek 100%-án és Girona FC meccseinek 100%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Córdoba és Girona FC?

Az utolsó öt meccsen Córdoba 0 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (0,00 pont meccsenként). Girona FC mérlege: 0 győzelem, 1 döntetlen és 0 vereség (1,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Córdoba–Girona FC meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.