Mexikó - Ascenso MXEstadio Olímpico Ing. Marte R. GómezAz adatok állapota: 2026. szeptember 01.

Correcaminos UAT - Durango: mérkőzésstatisztikák

Correcaminos UAT címere
Correcaminos UAT
0 : 0félidő 0:0
Durango címere
Durango

Correcaminos UAT–Durango: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Correcaminos UAT a(z) Ascenso MX (Mexikó) sorozatban játszott a(z) Durango ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 29. napján játszották. Helyszín: Estadio Olímpico Ing. Marte R. Gómez. Végeredmény: 0:0.

Aktuális forma

Correcaminos UAT: 3-1-1, 2,00 pont mérkőzésenként. Durango: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Correcaminos UAT: 2,80 szerzett és 1,80 kapott gól mérkőzésenként. Durango: 0,60 szerzett és 1,40 kapott gól. Ligaátlag: 3,22 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Correcaminos UAT 100%, Durango 20%. Over 2.5: Correcaminos UAT 100%, Durango 40%. Ligaátlag: BTTS 56%, Over 2.5 61%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Correcaminos UAT 1,49, Durango 1,27. Lövések mérkőzésenként: Correcaminos UAT 12,6, Durango 10,2. Átlagos labdabirtoklás: Correcaminos UAT 45%, Durango 57%.

Első és második félidő

Correcaminos UAT: félidei vezetés 60%, második félidei gólok 1,60. Durango: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,40.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Correcaminos UAT esetében 16-30 (4), Durango esetében pedig 31-45+ (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Ascenso MX: 3,22 gól mérkőzésenként, BTTS 56%, Over 2.5 61%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Correcaminos UAT mérlege jobb az elmúlt öt mérkőzésen: 3 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség, míg a Durango mindössze 2 alkalommal nyert, és 3 mérkőzést elveszített. A hazaiak egyértelműen hatékonyabbak, otthon átlagosan 2,5 gólt szereznek 20%-os lövési hatékonyság mellett, szemben a Durango idegenbeli 0,67 góljával és mindössze 6%-os hatékonyságával. A Correcaminos az ellenfél kapuja előtt is több veszélyt teremt: mérkőzésenként 5,5 kaput eltaláló lövést és 1,62-es xG-t jegyez, míg a vendégeknél ezek az értékek 2,33, illetve 1,29. A Durango ugyanakkor idegenben stabilan védekezik: átlagosan 0,67 gólt kap, és az ilyen mérkőzések 67%-án megőrzi kapuját a góltól, ami növeli a kiegyenlített találkozó esélyét. A hazaiak gyenge pontja a védekezés: otthon még nem tartottak kapott gól nélküli mérkőzést, és meccsenként 2 gólt kapnak, de a helyzetek kialakításában és értékesítésében mutatkozó fölényük a Correcaminos UAT győzelme mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS Nem melletti legerősebb érv Durango gyenge gólszerzési hatékonysága: a csapat átlagosan mindössze 0,67 gólt szerez, az utolsó öt mérkőzésen pedig csak 0,6 gólt. A vendégek a mérkőzéseik 67%-án kapott gól nélkül zártak, miközben náluk a BTTS a szezon mérkőzéseinek 0%-án, az utolsó öt találkozó közül pedig csupán 20%-on fordult elő. A Correcaminos jó támadó formában van, az utolsó öt fellépésén mérkőzésenként 2,8 gólt szerzett, Durango azonban átlagosan csak 2,33 kaput eltaláló lövést jegyez, a 6%-os helyzetkihasználás pedig korlátozza a vendégek válaszadásának esélyét. A hazaiak ugyan az utolsó öt mérkőzésükön átlagosan 1,8 gólt kaptak, Durango alacsony gólszerzési mutatója azonban erősebb jelzés, mint a Correcaminos ezen időszakban elért, 100%-os magas BTTS-aránya. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy a Correcaminos gólt szerez, de legalább az egyik csapat — elsősorban a Durango — nem talál be.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Correcaminos az utóbbi 5 mérkőzésén átlagosan 2,8 gólt szerzett és 1,8-at kapott, és mindegyik találkozón 2,5 gól fölött született. A Durango azonban jóval óvatosabb profilt mutat: az utóbbi 5 fellépésén átlagosan mindössze 0,6 gólt szerzett, és mérkőzéseinek csak 40%-án esett 2,5 gólnál több. A két csapat 1,49-es, illetve 1,27-es átlagos xG-értéke helyzetekben gazdag mérkőzésre utal, de nem feltétlenül olyan nyílt játékra, amely négy gólig vezetne. Emellett a szezon adatai alapján mindkét csapat mérkőzéseinek 100%-án 3,5 gólnál kevesebb született, ezért a legstabilabb opció a 3,5 gól alatt.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Correcaminos jelenleg sokkal jobb formában van: az utolsó 5 mérkőzésén a találkozók 60%-át megnyerte, átlagosan 2,8 gólt szerzett, és az esetek 60%-ában vezetett a félidőben. A Durango ugyanezen időszak alatt egyszer sem szerzett vezetést a szünet előtt, az első 45 percben mindössze 0,2 gólt átlagolt, és mérkőzései 60%-át elveszítette. A hazaiak a fordulás után mostanában átlagosan 1,6 gólt szereznek, míg a vendégek csupán 0,4-et, ami tovább erősíti annak forgatókönyvét, hogy a hazaiak megőrzik vagy növelik előnyüket. Bár a Durango teljes szezonra vonatkozó eredményei jobbak, jelenlegi hárommeccses vereségsorozata és mérkőzésenként kapott 1,4 gólja a Correcaminamos fölényére utal. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy a hazaiak vezetnek a félidőben, és a lefújáskor megnyerik a mérkőzést.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
0 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

39Labdabirtoklás (%)61
Correcaminos UATDurango
8Lövések11
Correcaminos UATDurango
6Kaput eltaláló lövések2
Correcaminos UATDurango
1.19xG1.18
Correcaminos UATDurango
3Szögletek5
Correcaminos UATDurango
36Veszélyes támadások47
Correcaminos UATDurango
17Szabálytalanságok12
Correcaminos UATDurango
5Lapok1
Correcaminos UATDurango

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

2.8Szerzett gól / meccs0.6
Correcaminos UATDurango
1.8Kapott gól / meccs1.4
Correcaminos UATDurango
45%Átlagos labdabirtoklás57%
Correcaminos UATDurango
5Kaput eltaláló lövések / meccs2.8
Correcaminos UATDurango

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

12.6Lövések meccsenként10.2
Correcaminos UATDurango
5Kaput eltaláló lövések2.8
Correcaminos UATDurango
22.2%Lövésértékesítés5.9%
Correcaminos UATDurango
45%Labdabirtoklás57%
Correcaminos UATDurango
1.49xG szerzett1.27
Correcaminos UATDurango
1.79xG kapott1.47
Correcaminos UATDurango

Lövésminőség

Correcaminos UAT: KontratámadóDurango: Kiegyensúlyozott
Correcaminos UATDurango
Pontosság (kaput eltaláló lövések)40%27%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.560.21

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Correcaminos UAT 67%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

2 pont / meccs - Correcaminos UAT · 1.2 pont / meccs - Durango

Correcaminos UAT
DWWLW
Idénybeli eredménybontás
60% W20% R20% P
Idény (Gy-D-V)
3-1-1
2.00 pont / meccs · gólkülönbség +5
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-1-1
2.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-1
WL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.8Kapott gólok: 1.8xG: 1.49Ellenfél xG-je: 1.79BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Durango
WWLLL
Idénybeli eredménybontás
40% W0% R60% P
Idény (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs · gólkülönbség -4
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-0-1
Utolsó 5 idegenben
2-0-1
WWL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.6Kapott gólok: 1.4xG: 1.27Ellenfél xG-je: 1.47BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Correcaminos UAT 367%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2.8 gól / meccs - Correcaminos UAT · 0.6 gól / meccs - Durango

Durango 29%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.8 gól / meccs - Correcaminos UAT · 1.4 gól / meccs - Durango

Correcaminos UAT gólszerzési profilja: nagyon erős

Correcaminos UAT a meccsek 100%-án szerez gólt (5 a 5 meccsből), míg Durango 40%-ban tart Clean sheetet (2 a 5 meccsből).

Durango gólszerzési profilja: nagyon erős

Durango a meccsek 60%-án szerez gólt (3 a 5 meccsből), míg Correcaminos UAT 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 5 meccsből).

14Szerzett gólok (idény)3
Correcaminos UATDurango
9Kapott gólok (idény)7
Correcaminos UATDurango
4.6Átlagos gólszám a meccsen2
Correcaminos UATDurango
14Szerzett gólok (utolsó 5)3
Correcaminos UATDurango
9Kapott gólok (utolsó 5)7
Correcaminos UATDurango

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól60%
Correcaminos UATDurango
100%2 gól0%
Correcaminos UATDurango
80%3 gól0%
Correcaminos UATDurango
0%4 gól0%
Correcaminos UATDurango

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

100%1 gól60%
Correcaminos UATDurango
40%2 gól60%
Correcaminos UATDurango
40%3 gól20%
Correcaminos UATDurango
0%4 gól0%
Correcaminos UATDurango

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

60%BTTS a félidőben20%
Correcaminos UATDurango
20%BTTS mindkét félidőben0%
Correcaminos UATDurango
60%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
Correcaminos UATDurango

BTTS és gólszám

100%Legalább 3 gól és BTTS20%
Correcaminos UATDurango
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül20%
Correcaminos UATDurango
100%BTTS – legutóbbi 520%
Correcaminos UATDurango

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt40%
Correcaminos UATDurango
60%Legalább 2 gól a félidő előtt40%
Correcaminos UATDurango
40%Legalább 3 gól a félidő előtt20%
Correcaminos UATDurango

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után60%
Correcaminos UATDurango
80%Legalább 2 gól a félidő után20%
Correcaminos UATDurango
60%Legalább 3 gól a félidő után20%
Correcaminos UATDurango

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Correcaminos UAT 233%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

2 pont / meccs - Correcaminos UAT · 0.6 pont / meccs - Durango

Correcaminos UAT — félidei állapot
60% vezet20% döntetlenre áll20% hátrányban van
Durango — félidei állapot
0% vezet60% döntetlenre áll40% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

2Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.6
Correcaminos UATDurango
1.2Szerzett gólok (1. félidő)0.2
Correcaminos UATDurango
0.8Kapott gólok (1. félidő)0.8
Correcaminos UATDurango
2Átlagos gólszám (1. félidő)1
Correcaminos UATDurango
20%Kapott gól nélküli félidő előtt60%
Correcaminos UATDurango
20%Nem szerzett gólt a félidő előtt80%
Correcaminos UATDurango

Félidő után (2. félidő)

2Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.6
Correcaminos UATDurango
1.6Szerzett gólok (2. félidő)0.4
Correcaminos UATDurango
1Kapott gólok (2. félidő)0.6
Correcaminos UATDurango
2.6Átlagos gólszám (2. félidő)1
Correcaminos UATDurango
40%Kapott gól nélküli félidő után80%
Correcaminos UATDurango
20%Nem szerzett gólt a félidő után60%
Correcaminos UATDurango

Correcaminos UAT — második félidei eredmények

60% W20% R20% P
10
Félidei pontok
6
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
10
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
2.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 60%-án vezet a félidőben, és ezek 60%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Durango — második félidei eredmények

40% W40% R20% P
3
Félidei pontok
1
Félidei gólok
-3
Gólkülönbség (1. félidő)
8
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
0.60
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után-0.2

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Correcaminos UAT — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.002.00
Szerzett gól / meccs1.21.6
Kapott gól / meccs0.81.0
Átlagos gólszám a meccsen2.02.6
1 gól100%100%
2 gól60%80%
3 gól40%60%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%40%
Nem szerzett gólt20%20%
Gólkülönbség+2+3
Félidő: 60% vezet - 20% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 60% győzelem - 20% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 60% - Félidei gólok összesen: 6
Durango — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.601.60
Szerzett gól / meccs0.20.4
Kapott gól / meccs0.80.6
Átlagos gólszám a meccsen1.01.0
1 gól40%60%
2 gól40%20%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%80%
Nem szerzett gólt80%60%
Gólkülönbség-3-1
Félidő: 0% vezet - 60% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 1

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Correcaminos UAT
SzerzettKapott
0
2
0-15
4
0
16-30
2
2
31-45
0
0
46-60
4
3
61-75
4
2
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (3). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

Durango
SzerzettKapott
0
1
0-15
0
0
16-30
1
3
31-45
1
1
46-60
1
1
61-75
0
1
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (3). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.30
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.1 : 1.2
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
102%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
60%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
60%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Correcaminos UAT

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.30
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+1.30
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+1.31
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.01
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
162%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
121%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 29%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
29%

Durango

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.20
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.60
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+3.7 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.67
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.07
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
40%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
81%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Ascenso MX átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Correcaminos UATLigaDurango
Átlagos gólszám a meccsen 4.603.22 2.00
Mindkét csapat szerzett gólt 100%56% 20%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 100%61% 40%
Clean sheetek 0%24% 40%
Gól a félidő előtt 100%73% 40%
Gól a félidő után 100%76% 60%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.22
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
56%
Mindkét csapat szerzett gólt
61%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
24%
Clean sheetek
1.73
Hazai gólok / mérkőzés
1.49
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+16%
Hazai támadói előny
+14%
Hazai védekezési előny
+7%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
73%
1 gól
49%
2 gól
15%
3 gól
2%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
76%
1 gól
56%
2 gól
37%
3 gól
15%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Correcaminos UATSárga lapTomás David Sandoval
  2. Correcaminos UATSárga lapWalter Oswaldo Ortega Valero
  3. Correcaminos UATPiros lapGerardo Moreno Cruz
  4. Correcaminos UATCsereBeállt: Jorge Armando Zapata GraciaLejött: Duvan Sterling Mina Marquínez
  5. Correcaminos UATSárga lapWalter Oswaldo Ortega Valero
  6. Correcaminos UATCsereBeállt: Joaquín De Jesús Estopier SarmientoLejött: Bryan Mendoza Cruz
  7. DurangoCsereBeállt: Carlos Sebastián Siqueiros NájeraLejött: Jared Torres Alexis
  8. DurangoCsereBeállt: Aldieri Joshua Valenzuela GarciaLejött: Juan David Angulo Ortíz

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) Correcaminos UAT–Durango meccs eredménye?

A(z) Ascenso MX meccse Correcaminos UAT 0:0 Durango eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Correcaminos UAT–Durango meccs előtt?

Correcaminos UAT átlagosan 2,80 gólt szerez meccsenként, Durango pedig 0,60-at. A(z) Ascenso MX átlaga 3,22 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 61%-án fordul elő. A BTTS Correcaminos UAT meccseinek 100%-án és Durango meccseinek 20%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Correcaminos UAT és Durango?

Az utolsó öt meccsen Correcaminos UAT 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget ért el (2,00 pont meccsenként). Durango mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 3 vereség (1,20 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Correcaminos UAT–Durango meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.