Románia - Liga IAz adatok állapota: 2026. október 17.

Corvinul Hunedoara - Voluntari: mérkőzésstatisztikák

Corvinul Hunedoara–Voluntari: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Corvinul Hunedoara a(z) Liga I (Románia) sorozatban játszott a(z) Voluntari ellen. A mérkőzést 2026. október 9. napján játszották. Végeredmény: 3:2.

Aktuális forma

Corvinul Hunedoara: 1-2-2, 1,00 pont mérkőzésenként. Voluntari: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Corvinul Hunedoara: 1,10 szerzett és 0,90 kapott gól mérkőzésenként. Voluntari: 0,90 szerzett és 2,20 kapott gól. Ligaátlag: 2,65 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Corvinul Hunedoara 30%, Voluntari 50%. Over 2.5: Corvinul Hunedoara 30%, Voluntari 70%. Ligaátlag: BTTS 48%, Over 2.5 50%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Corvinul Hunedoara 1,72, Voluntari 1,30. Lövések mérkőzésenként: Corvinul Hunedoara 15,6, Voluntari 12,0. Átlagos labdabirtoklás: Corvinul Hunedoara 46%, Voluntari 42%.

Első és második félidő

Corvinul Hunedoara: félidei vezetés 30%, második félidei gólok 0,70. Voluntari: félidei vezetés 30%, második félidei gólok 0,30.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Corvinul Hunedoara esetében 61-75 (5), Voluntari esetében pedig 0-15 (4). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Liga I: 2,65 gól mérkőzésenként, BTTS 48%, Over 2.5 50%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 3 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-1-1. Átlagos gólszám: 1,00, BTTS: 0%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Corvinul Hunedoara egyértelmű hazai pályaelőnyben van: átlagosan 1,6 gólt szerez és 0,6-ot kap, míg a Voluntari idegenben 0,5 gólt lő, és 3,5-öt kap. A hazaiak otthon meccsenként átlagosan 16,6-szor próbálkoznak kapura lövéssel, ebből 5,4 találja el a kaput; ezzel szemben a vendégek idegenben 7,25 lövést és 2,5 kaput eltaláló kísérletet jegyeznek. A helyzetek minősége is a Corvinul mellett szól: hazai xG-je 1,84, míg a Voluntari idegenbeli xG-je mindössze 0,82; a vendégek 2,56-os xG-értékű helyzeteket engednek ellenfeleiknek. Mindkét csapat 2-szer nyert az utolsó 5 mérkőzéséből, de a Voluntari mind a 4 eddigi idegenbeli meccsét elveszítette, ami a hazaiak 40%-os otthoni győzelmi arányával együtt egyértelműen a Corvinulra szóló tippet erősíti.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A mindkét csapat gólszerzését leginkább a Voluntari támadójátéka veszélyezteti: idegenben átlagosan 0,5 gólt szerez, 0,82 xG értékű helyzetet alakít ki, és meccsenként 2,5 kaput eltaláló lövést jegyez. A vendégek idegenbeli mérkőzéseik 50%-án nem találtak be, míg a Corvinul hazai meccseinek 33%-án nem kapott gólt. A hazaiaknak egyértelműen jobbak az esélyeik a gólszerzésre, hiszen az átlagos hazai xG-jük 1,62, a Voluntari pedig idegenben átlagosan 3,5 gólt kap. Bár a szezon megfelelő mérkőzéseinek 50%-án mindkét csapat betalált, az utolsó öt meccset tekintve mindkét együttesnél 40% volt ez az arány, ezért valamivel valószínűbb, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt (BTTS – Nem).

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb választás az 1,5 gól feletti opció: ezt a határt a hazai mérkőzések 67%-ában, a Voluntari idegenbeli meccseinek pedig 100%-ában lépték át. A Corvinul hazai pályán átlagosan 1,62 xG-t dolgoz ki, és 5,17 kaput eltaláló lövést ad le, míg a Voluntari idegenben átlagosan 3,5 gólt kap, és 2,56 xG-nyi helyzetet enged az ellenfeleknek. Ezek a számok arra utalnak, hogy a hazaiak szerezhetik az előre jelzett 2,85 gól nagyobb részét, bár a Voluntari idegenbeli kapottgól-átlaga óvatosságra int: az utolsó 5 mérkőzésén már csak 1,2 gólt kapott meccsenként. Emellett mindkét csapat legutóbbi 5 mérkőzésén átlagosan 2,2 gól született, ezért az 1,5-ös határ egyértelműbb jelzést ad, mint a nagyobb kihívást jelentő 2,5 gólos határ.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Corvinul félidei vezetésére utaló legerősebb jel a Voluntari idegenbeli mérlege: a vendégek 4 mérkőzésből 3 alkalommal hátrányban voltak 45 perc után, az első félidőben átlagosan 1,25 gólt kapva. A hazaiak a szünet előtt átlagosan 0,83 gólt szereznek, és a vizsgált 6 mérkőzésük egyikén sem vonultak hátrányban az öltözőbe. A vezetés megtartása mellett szól a vendégek védelme is: idegenben mérkőzésenként átlagosan 3,5 gólt kapnak, ebből 2,25-öt a szünet után, miközben az ellenfeleiknek 2,56 xG-t engednek. Azért indokolt az óvatosság, mert a Voluntari az utolsó 5, helyszín szerinti bontás nélkül számított mérkőzéséből 4 alkalommal vezetett a szünetben, ugyanakkor ezeken a találkozókon a második félidőben egyetlen gólt sem szerzett. Ezért az 1/1 marad a legvalószínűbb egyedi forgatókönyv, bár a félidei döntetlen, majd a hazaiak későbbi győzelme komoly alternatíva.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

2 : 1
1. félidő
1 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

44Labdabirtoklás (%)56
Corvinul HunedoaraVoluntari
18Lövések15
Corvinul HunedoaraVoluntari
7Kaput eltaláló lövések3
Corvinul HunedoaraVoluntari
2.02xG1.62
Corvinul HunedoaraVoluntari
4Szögletek2
Corvinul HunedoaraVoluntari
55Veszélyes támadások64
Corvinul HunedoaraVoluntari
18Szabálytalanságok12
Corvinul HunedoaraVoluntari
2Lapok3
Corvinul HunedoaraVoluntari

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Corvinul HunedoaraVoluntari
1.1Szerzett gól / meccs0.9
Corvinul HunedoaraVoluntari
0.9Kapott gól / meccs2.2
Corvinul HunedoaraVoluntari
46%Átlagos labdabirtoklás42%
Corvinul HunedoaraVoluntari
4.6Kaput eltaláló lövések / meccs4.1
Corvinul HunedoaraVoluntari

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

15.6Lövések meccsenként12
Corvinul HunedoaraVoluntari
4.6Kaput eltaláló lövések4.1
Corvinul HunedoaraVoluntari
7.1%Lövésértékesítés7.5%
Corvinul HunedoaraVoluntari
46%Labdabirtoklás42%
Corvinul HunedoaraVoluntari
1.72xG szerzett1.3
Corvinul HunedoaraVoluntari
1.76xG kapott2.07
Corvinul HunedoaraVoluntari

Lövésminőség

Corvinul Hunedoara: TámadóVoluntari: Kiegyensúlyozott
Corvinul HunedoaraVoluntari
Pontosság (kaput eltaláló lövések)29%34%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.240.22

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Corvinul Hunedoara 25%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1 pont / meccs - Corvinul Hunedoara · 0.8 pont / meccs - Voluntari

Corvinul Hunedoara
DDLLW
Idénybeli eredménybontás
30% W40% D30% L
Idény (Gy-D-V)
3-4-3
1.30 pont / meccs · gólkülönbség +2
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-2-2
1.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-2-1
Utolsó 5 hazai pályán
2-2-1
WDWDL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 1.2xG: 1.65Ellenfél xG-je: 1.89BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Voluntari
LDWLL
Idénybeli eredménybontás
20% W20% D60% L
Idény (Gy-D-V)
2-2-6
0.80 pont / meccs · gólkülönbség -13
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-3
0.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-4
Utolsó 5 idegenben
0-0-4
LLLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.8xG: 1.35Ellenfél xG-je: 2.22BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Corvinul Hunedoara 22%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.1 gól / meccs - Corvinul Hunedoara · 0.9 gól / meccs - Voluntari

Corvinul Hunedoara 144%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

0.9 gól / meccs - Corvinul Hunedoara · 2.2 gól / meccs - Voluntari

Corvinul Hunedoara gólszerzési profilja: erős

Corvinul Hunedoara a meccsek 50%-án szerez gólt (5 a 10 meccsből), míg Voluntari 20%-ban tart Clean sheetet (2 a 10 meccsből).

Voluntari gólszerzési profilja: erős

Voluntari a meccsek 70%-án szerez gólt (7 a 10 meccsből), míg Corvinul Hunedoara 40%-ban tart Clean sheetet (4 a 10 meccsből).

11Szerzett gólok (idény)9
Corvinul HunedoaraVoluntari
9Kapott gólok (idény)22
Corvinul HunedoaraVoluntari
2Átlagos gólszám a meccsen3.1
Corvinul HunedoaraVoluntari
4Szerzett gólok (utolsó 5)5
Corvinul HunedoaraVoluntari
6Kapott gólok (utolsó 5)9
Corvinul HunedoaraVoluntari

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

50%1 gól70%
Corvinul HunedoaraVoluntari
30%2 gól20%
Corvinul HunedoaraVoluntari
30%3 gól0%
Corvinul HunedoaraVoluntari
0%4 gól0%
Corvinul HunedoaraVoluntari

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

60%1 gól80%
Corvinul HunedoaraVoluntari
30%2 gól80%
Corvinul HunedoaraVoluntari
0%3 gól30%
Corvinul HunedoaraVoluntari
0%4 gól20%
Corvinul HunedoaraVoluntari

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

10%BTTS a félidőben30%
Corvinul HunedoaraVoluntari
0%BTTS mindkét félidőben10%
Corvinul HunedoaraVoluntari
20%Mindkét félidőben gólt szerzett10%
Corvinul HunedoaraVoluntari

BTTS és gólszám

10%Legalább 3 gól és BTTS50%
Corvinul HunedoaraVoluntari
20%Legalább 3 gól BTTS nélkül20%
Corvinul HunedoaraVoluntari
40%BTTS – legutóbbi 560%
Corvinul HunedoaraVoluntari

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

50%Legalább 1 gól a félidő előtt80%
Corvinul HunedoaraVoluntari
10%Legalább 2 gól a félidő előtt40%
Corvinul HunedoaraVoluntari
0%Legalább 3 gól a félidő előtt20%
Corvinul HunedoaraVoluntari

2. félidő

70%Legalább 1 gól a félidő után90%
Corvinul HunedoaraVoluntari
40%Legalább 2 gól a félidő után60%
Corvinul HunedoaraVoluntari
20%Legalább 3 gól a félidő után20%
Corvinul HunedoaraVoluntari

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Corvinul Hunedoara 15%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.5 pont / meccs - Corvinul Hunedoara · 1.3 pont / meccs - Voluntari

Corvinul Hunedoara — félidei állapot
30% vezet60% döntetlenre áll10% hátrányban van
Voluntari — félidei állapot
30% vezet40% döntetlenre áll30% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.5Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.3
Corvinul HunedoaraVoluntari
0.4Szerzett gólok (1. félidő)0.6
Corvinul HunedoaraVoluntari
0.2Kapott gólok (1. félidő)0.8
Corvinul HunedoaraVoluntari
0.6Átlagos gólszám (1. félidő)1.4
Corvinul HunedoaraVoluntari
80%Kapott gól nélküli félidő előtt40%
Corvinul HunedoaraVoluntari
60%Nem szerzett gólt a félidő előtt50%
Corvinul HunedoaraVoluntari

Félidő után (2. félidő)

1Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.5
Corvinul HunedoaraVoluntari
0.7Szerzett gólok (2. félidő)0.3
Corvinul HunedoaraVoluntari
0.7Kapott gólok (2. félidő)1.4
Corvinul HunedoaraVoluntari
1.4Átlagos gólszám (2. félidő)1.7
Corvinul HunedoaraVoluntari
50%Kapott gól nélküli félidő után20%
Corvinul HunedoaraVoluntari
70%Nem szerzett gólt a félidő után70%
Corvinul HunedoaraVoluntari

Corvinul Hunedoara — második félidei eredmények

20% W40% D40% L
15
Félidei pontok
4
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
10
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
1.50
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 30%-án vezet a félidőben, és ezek 30%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.5

A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Voluntari — második félidei eredmények

10% W20% D70% L
13
Félidei pontok
6
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
5
Második félidei pontok
-11
Gólkülönbség (2. félidő)
1.30
PPG a félidő előtt
Előny megtartása67%

A meccsek 30%-án vezet a félidőben, és ezek 20%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.6

A szünet után meccsenként 0.6 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Corvinul Hunedoara — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.600.40
Szerzett gól / meccs0.40.4
Kapott gól / meccs0.21.0
Átlagos gólszám a meccsen0.61.4
1 gól60%80%
2 gól0%20%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%20%
Nem szerzett gólt60%80%
Gólkülönbség+1-3
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 40% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 2
Voluntari — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.000.20
Szerzett gól / meccs0.80.2
Kapott gól / meccs0.41.4
Átlagos gólszám a meccsen1.21.6
1 gól80%80%
2 gól20%60%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%20%
Nem szerzett gólt40%80%
Gólkülönbség+2-6
Félidő: 60% vezet - 20% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 20% döntetlenre áll - 80% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 4

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Corvinul Hunedoara
SzerzettKapott
1
1
0-15
1
0
16-30
2
1
31-45
1
3
46-60
5
2
61-75
1
2
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (5 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (3). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

Voluntari
SzerzettKapott
4
2
0-15
2
2
16-30
0
4
31-45
1
4
46-60
0
4
61-75
2
6
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (6). Késői gólok mérlege (76–90): -4 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.55
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.7 : 0.9
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
96%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
40%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-61%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
35%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
15%
0:0 kockázat
körülbelül minden 7. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Corvinul Hunedoara

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.04
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.24
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-5.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.62
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.86
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
62%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
102%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.30
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 9%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 9% az első 15 percben esik.
9%

Voluntari

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.77
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.53
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+3.7 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.40
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.13
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
102%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
124%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 22%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 44% az első 15 percben esik.
22%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Liga I átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Corvinul HunedoaraLigaVoluntari
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.002.65▲ 3.10
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 30%48%▲ 50%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 30%50%▲ 70%
Clean sheetek▲ 40%31%▼ 20%
Gól a félidő előtt▼ 50%65%▲ 80%
Gól a félidő után▼ 70%78%▲ 90%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.65
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
48%
Mindkét csapat szerzett gólt
50%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
31%
Clean sheetek
1.78
Hazai gólok / mérkőzés
0.88
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+102%
Hazai támadói előny
+51%
Hazai védekezési előny
+36%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
65%
1 gól
30%
2 gól
13%
3 gól
5%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
78%
1 gól
50%
2 gól
18%
3 gól
6%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. VoluntariSárga lapMetod Jurhar
  2. Corvinul HunedoaraGólSérgio Miguel Hora Ribeiro
  3. VoluntariGólLovro CvekGólpassz: Ion Gheorghe
  4. Corvinul HunedoaraGólEmmanuel Damoah YeboahGólpassz: Sergiu Alexandru Neacșa
  5. VoluntariSárga lapGeorge Cristian Merloi
  6. Corvinul HunedoaraCsereBeállt: Andrej FábryLejött: Gideon Uche Goodlad
  7. Corvinul HunedoaraSárga lapIon Cărăruș
  8. Corvinul HunedoaraSárga lapDaniel Nicolae Pîrvulescu
  9. VoluntariGólMatko BabićGólpassz: Ion Gheorghe
  10. Corvinul HunedoaraCsereBeállt: Mario BratuLejött: Sérgio Miguel Hora Ribeiro
  11. Corvinul HunedoaraCsereBeállt: Renato Espinoza TorresLejött: Ángel Gillard
  12. Corvinul HunedoaraGólIon CărărușGólpassz: Andrej Fábry
  13. VoluntariCsereBeállt: Nuno Miguel Santos RodriguesLejött: Marvin Schieb
  14. Corvinul HunedoaraCsereBeállt: Roger Junio Rodrigues FigueiraLejött: Emmanuel Damoah Yeboah
  15. VoluntariCsereBeállt: Marian Adi Chică-RoșăLejött: Mihai Alexandru Roman
  16. VoluntariSárga lapRadu Crişan
  17. Corvinul HunedoaraCsereBeállt: Constantin AlbuLejött: Flavius Iacob

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (3): Corvinul Hunedoara 1 - 1 - 1 Voluntari. Átlagos gólszám 1.00, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

GYIK

Mi lett a(z) Corvinul Hunedoara–Voluntari meccs eredménye?

A(z) Liga I meccse Corvinul Hunedoara 3:2 Voluntari eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Corvinul Hunedoara és Voluntari egymás elleni mérlege?

Az utolsó 3 egymás elleni meccsen Corvinul Hunedoara 1 alkalommal nyert, Voluntari 1 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 1,00 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Corvinul Hunedoara–Voluntari meccs előtt?

Corvinul Hunedoara átlagosan 1,10 gólt szerez meccsenként, Voluntari pedig 0,90-at. A(z) Liga I átlaga 2,65 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 50%-án fordul elő. A BTTS Corvinul Hunedoara meccseinek 30%-án és Voluntari meccseinek 50%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Corvinul Hunedoara és Voluntari?

Az utolsó öt meccsen Corvinul Hunedoara 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,00 pont meccsenként). Voluntari mérlege: 1 győzelem, 1 döntetlen és 3 vereség (0,80 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Corvinul Hunedoara–Voluntari meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Corvinul Hunedoara–Voluntari meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.