Cremonese - Calcio Padova: mérkőzésstatisztikák
Cremonese–Calcio Padova: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Cremonese a(z) Serie B (Olaszország) sorozatban játszott a(z) Calcio Padova ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 6. napján játszották. Helyszín: Stadio Giovanni Zini. Végeredmény: 3:1.
Aktuális forma
Cremonese: 0-0-2, 0,00 pont mérkőzésenként. Calcio Padova: 1-1-0, 2,00 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Cremonese: 0,00 szerzett és 2,00 kapott gól mérkőzésenként. Calcio Padova: 1,00 szerzett és 0,50 kapott gól. Ligaátlag: 2,57 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Cremonese 0%, Calcio Padova 50%. Over 2.5: Cremonese 50%, Calcio Padova 0%. Ligaátlag: BTTS 57%, Over 2.5 54%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Cremonese 1,32, Calcio Padova 0,95. Lövések mérkőzésenként: Cremonese 11,5, Calcio Padova 9,0. Átlagos labdabirtoklás: Cremonese 62%, Calcio Padova 41%.
Első és második félidő
Cremonese: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00. Calcio Padova: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 0,50.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Cremonese esetében 0-15 (0), Calcio Padova esetében pedig 16-30 (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Serie B: 2,57 gól mérkőzésenként, BTTS 57%, Over 2.5 54%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Calcio Padova a 4. helyen áll, és két forduló után továbbra is veretlen (1 győzelem és 1 döntetlen), míg a Cremonese két vereséget követően a 20. pozíciót foglalja el, 0:4-es gólkülönbséggel. A hazaiak eddigi egyetlen hazai mérkőzésükön vereséget szenvedtek, nem szereztek gólt, és 8 lövésből mindössze 2 talált kaput; átlagos xG-mutatójuk csupán 0,98. A Padova egyetlen idegenbeli mérkőzését 1:0-ra megnyerte, kapott gól nélkül zárt, és nem engedte gólszerzéshez ellenfelét, noha átlagos xGA-ja magas, 2,28, ami növeli a Cremonese esélyét a gólszerzésre. A vendégek idegenben ugyanakkor több lövőhelyzetet alakítanak ki: átlagosan 11 kísérletük van, szemben a Cremonese 8 próbálkozásával, miközben a hazaiak a hazai mérkőzéseik 100%-án nem szereztek gólt. Az utolsó öt mérkőzés összesítésében valamivel jobban teljesített a Cremonese (3 győzelem és 5:4-es gólkülönbség), ám a Padova jelenlegi tabellán elfoglalt előnye és idegenbeli stabilitása minimális vendéggyőzelem mellett szól.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A jelek vegyesek, de valamivel inkább afelé mutatnak, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt. A Padova eddigi idegenbeli mérkőzéseinek 100%-án érintetlenül tartotta a kapuját, míg a Cremonese egyik ilyen meccsen sem talált be, a hazai csapatok átlagos hazai xG-je pedig mindössze 0,73. A Cremonese az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 1,0 gólt szerzett és 0,8-at kapott, ami kontrollált meccsprofilra utal, miközben ebben az időszakban a BTTS aránya 0%. A Padova legutóbbi védekezése egyértelműen gyengébb, átlagosan 1,8 kapott góllal és 1,88-as ellenfél-xG-vel, így a hazaiak gólszerzése reális lehetőség, de a két csapat mérkőzésenkénti 2 kaput eltaláló lövése korlátozza a mindkét oldalon gólt hozó forgatókönyvbe vetett bizalmat. A liga magas, 70%-os BTTS-átlaga ellenére a legvalószínűbb kimenetel a BTTS – Nem, különösen a Cremonese gólszerzési nehézségeinek kockázata miatt.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A Cremonese legutóbbi formája védekezésben kontrollált mérkőzésekre utal: a csapat az elmúlt 5 találkozón mindössze 4 gólt kapott, a kapott átlagos xG pedig 1,01. A Padova ebben az időszakban mérkőzésenként 1,4 gólt szerez, ugyanakkor 1,8-at kap, ami elsősorban a hazaiak 1,25 gólos várható gólszámát növeli. A Cremonese legutóbbi öt mérkőzésének mindössze 20%-án, a Padova találkozóinak pedig 40%-án esett 2,5 gólnál több, miközben mindkét csapatnál 100% a 3,5 gól alatti eredmények aránya a rendelkezésre álló szezonmintában. A 2,35 gólos összesített projekció továbbra is egyértelműen 3,5 alatt marad, ezért a legbiztonságosabb jelzés az under 3,5.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legvalószínűbb forgatókönyv, hogy a Cremonese a szünetben vezet, és végül megőrzi előnyét, mivel a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésükből 3 alkalommal vezettek 45 perc után, míg a Padova csak 1-szer az 5-ből. A Cremonese a szünet előtt átlagosan 0,8 gólt szerzett és 0,6-ot kapott, a vendégeknél ezek az értékek rendre 1,0, illetve 1,2 gól, ami arra utal, hogy az első félidőben nagyobb eséllyel kapnak gólt. A hazaiak formája jobb: az utolsó 5 mérkőzésükből 3-at megnyertek, és meccsenként átlagosan 1,8 pontot szereztek, szemben a Padova 2 győzelmével és 1,4 pontos átlagával. A szünet után a Cremonese általában csökkenti a kockázatot, és az utolsó öt mérkőzésén átlagosan mindössze 0,2 gólt kapott, ezért a korai vezetésnek jó esélye van kitartani a mérkőzés végéig. A hazaiak alacsony, 0,73-as átlagos xG-je csökkenti a tippbe vetett bizalmat, de a Padova xG ellen mutatójának 2,28-as értékben megnyilvánuló védekezési problémái erősítik az 1/1 kimenetelt.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Cremonese | Calcio Padova | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 17% | 22% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.11 | 0.11 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.00 | 0.50 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Calcio Padova 300%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
2 gól / meccs - Cremonese · 0.5 gól / meccs - Calcio Padova
Cremonese a meccsek 0%-án szerez gólt (0 a 2 meccsből), míg Calcio Padova 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).
Calcio Padova a meccsek 100%-án szerez gólt (2 a 2 meccsből), míg Cremonese 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 2 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Cremonese
Over / Under - Calcio Padova
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Cremonese — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Calcio Padova — második félidei eredmények
A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.00 | 0.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.0 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 1.5 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.5 | 0.5 |
| 1 gól | 100% | 50% |
| 2 gól | 50% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 0% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 100% | 100% |
| Gólkülönbség | -3 | -1 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 2.00 | 1.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.5 | 0.5 |
| Kapott gól / meccs | 0.0 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.5 | 1.0 |
| 1 gól | 50% | 100% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 100% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 50% | 50% |
| Gólkülönbség | +1 | 0 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (2). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
Legveszélyesebb percek 16-30 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Cremonese
Calcio Padova
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Serie B átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Cremonese | Liga | Calcio Padova | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 2.00 | 2.57 | ▼ 1.50 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 0% | 57% | ▼ 50% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 50% | 54% | ▼ 0% |
| Clean sheetek | ▼ 0% | 21% | ▲ 50% |
| Gól a félidő előtt | ▲ 100% | 68% | ▼ 50% |
| Gól a félidő után | ▼ 50% | 82% | ▲ 100% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Cremonese–Calcio Padova meccs eredménye?
A(z) Serie B meccse Cremonese 3:1 Calcio Padova eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Cremonese–Calcio Padova meccs előtt?
Cremonese átlagosan 0,00 gólt szerez meccsenként, Calcio Padova pedig 1,00-at. A(z) Serie B átlaga 2,57 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 54%-án fordul elő. A BTTS Cremonese meccseinek 0%-án és Calcio Padova meccseinek 50%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Cremonese és Calcio Padova?
Az utolsó öt meccsen Cremonese 0 győzelmet, 0 döntetlent és 2 vereséget ért el (0,00 pont meccsenként). Calcio Padova mérlege: 1 győzelem, 1 döntetlen és 0 vereség (2,00 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Cremonese–Calcio Padova meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Cremonese–Calcio Padova meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


