Crown Legacy - Chattanooga FC: mérkőzésstatisztikák
Crown Legacy–Chattanooga FC: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Crown Legacy a(z) MLS Next Pro (Egyesült Államok) sorozatban játszott a(z) Chattanooga FC ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 23. napján játszották. Végeredmény: 3:1.
Aktuális forma
Crown Legacy: 3-1-1, 2,00 pont mérkőzésenként. Chattanooga FC: 3-2-0, 2,20 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Crown Legacy: 2,35 szerzett és 1,39 kapott gól mérkőzésenként. Chattanooga FC: 1,87 szerzett és 1,39 kapott gól. Ligaátlag: 3,28 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Crown Legacy 57%, Chattanooga FC 61%. Over 2.5: Crown Legacy 70%, Chattanooga FC 57%. Ligaátlag: BTTS 62%, Over 2.5 66%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Crown Legacy 1,60, Chattanooga FC 1,66. Lövések mérkőzésenként: Crown Legacy 13,3, Chattanooga FC 13,5. Átlagos labdabirtoklás: Crown Legacy 52%, Chattanooga FC 46%.
Első és második félidő
Crown Legacy: félidei vezetés 43%, második félidei gólok 1,13. Chattanooga FC: félidei vezetés 48%, második félidei gólok 0,87.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Crown Legacy esetében 0-15 (12), Chattanooga FC esetében pedig 31-45+ (11). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
MLS Next Pro: 3,28 gól mérkőzésenként, BTTS 62%, Over 2.5 66%.
Egymás elleni mérleg
A mérkőzés előtt 5 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 3-0-2. Átlagos gólszám: 3,80, BTTS: 80%.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Crown Legacy a 3. helyen áll, és 22 mérkőzéséből 12-t megnyert, míg a Chattanooga FC ötödik 23 meccsen aratott 11 győzelemmel. A hazaiak otthon rendkívül hatékonyak: mérkőzésenként átlagosan 2,3 gólt szereznek, hazai találkozóik 70%-át megnyerik, és mindössze 1,0 gólt kapnak, miközben a vendégek idegenben átlagosan 1,82 gólt engedélyeznek ellenfeleiknek. A Crown Legacy fölénye a kialakított helyzetek minőségében is megmutatkozik: hazai xG-mutatójuk 1,71, az ellenük szóló xG pedig 1,26, míg a Chattanooga idegenben rendre 1,60-as és 1,59-es értéket produkál. Mindkét csapat veretlen az elmúlt öt mérkőzésén, a hazaiak azonban ebben az időszakban 13 gólt szereztek a Chattanooga 9 találatával szemben, és négyszer nyertek. A vendégek idegenben gyakran játszanak döntetlent, mérkőzéseik 45%-án, ezért a döntetlen továbbra is reális alternatíva, de a Crown Legacy hazai mérlege a házigazdák győzelme mellett szól.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS-re adott tippet erősen alátámasztja Chattanooga kiemelkedően magas, 82%-os szezonbeli „mindkét csapat gólt szerez” mutatója, szemben a Crown Legacy 42%-os értékével. A hazaiak mérkőzésenként átlagosan 2,00 gólt szereznek, a vendégek pedig 1,73-at, miközben az 1,71-es és 1,60-as xG-értékek is azt mutatják, hogy mindkét fél rendszeresen alakít ki gólhelyzeteket. Chattanooga átlagosan 1,82 gólt kap mérkőzésenként, és csak a meccsei 9%-án őrizte meg kapott gól nélkül a kapuját, ami egyértelműen növeli a Crown Legacy gólszerzési esélyeit. Másfelől a Crown Legacy mérkőzéseinek 50%-án nem kapott gólt, és az utóbbi öt meccsén mérkőzésenként mindössze 1,0 gólt kapott, ezért továbbra is számottevő annak a kockázata, hogy a vendégek nem találnak be. A javuló védekezés ellenére Chattanooga az utóbbi öt mérkőzésén továbbra is átlagosan 1,8 gólt szerzett, 1,65-ös xG-je pedig meghaladja a hazaiak által legutóbb engedélyezett 1,42-es xG-t, ami a BTTS-forgatókönyvet teszi valószínűbbé.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A Crown Legacy mérkőzésenként átlagosan 2,00 gólt szerez, míg a Chattanooga FC 1,82 gólt kap, ami egyértelműen erősíti a hazaiak gólszerzési esélyeit. A vendégeknek szintén van támadópotenciáljuk: meccsenként 1,73 gólt és 1,60 xG-t átlagolnak, miközben a Crown Legacy 1,33 xG-t engedélyez ellenfeleinek. Az elmúlt öt mérkőzésen a két csapat rendre 2,6, illetve 1,8 gólt szerzett meccsenként, a 1,5 gólos határ pedig a szezonban a Crown Legacy mérkőzéseinek 75%-án, a Chattanooga FC találkozóinak pedig 82%-án teljesült. Az over 1,5-ös piacot tehát egyszerre támasztják alá a góllövési átlagok, a kialakított helyzetek minősége, valamint a legalább kétgólos mérkőzések magas aránya.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A Crown Legacy az egész szezon során egyértelműen erősebb: a mérkőzései 67%-át megnyeri, átlagosan 2,00 gólt szerez, és mindössze 1,00 gólt kap, miközben a Chattanooga FC átlagosan 1,82 gólt kap mérkőzésenként. A hazaiak 12 mérkőzésből 6 alkalommal vezettek a szünetben, a védelem pedig a szünetig mérkőzésenként mindössze 0,33 gólt engedélyezett, ami szilárd alapot adhat már az első félidőben megszerzett előnyhöz. A Chattanooga jól tudja kezdeni a mérkőzéseket, hiszen a szünetig átlagosan 1,09 gólt szerez, és fellépéseinek 45%-ában vezetett 45 perc után, ezért továbbra is számolni kell a félidei döntetlen kockázatával. A második félidőben azonban várhatóan tovább nő a Crown Legacy fölénye: a hazaiak ilyenkor átlagosan 1,08 gólt szereznek, a vendégek pedig 1,18-at kapnak, miközben a Chattanooga a második félidőknek mindössze 18%-át nyerte meg. A legvalószínűbb forgatókönyv ezért az, hogy a Crown Legacy már a szünet előtt megszerzi a vezetést, és a végső sípszóig meg is őrzi azt.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Crown Legacy | Chattanooga FC | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 37% | 41% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.12 | 0.12 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.48 | 0.34 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Chattanooga FC 10%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
2 pont / meccs - Crown Legacy · 2.2 pont / meccs - Chattanooga FC
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Crown Legacy 26%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
2.35 gól / meccs - Crown Legacy · 1.87 gól / meccs - Chattanooga FC
Crown Legacy a meccsek 87%-án szerez gólt (20 a 23 meccsből), míg Chattanooga FC 30%-ban tart Clean sheetet (7 a 23 meccsből).
Chattanooga FC a meccsek 91%-án szerez gólt (21 a 23 meccsből), míg Crown Legacy 30%-ban tart Clean sheetet (7 a 23 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Crown Legacy
Over / Under - Chattanooga FC
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Chattanooga FC 5%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
1.65 pont / meccs - Crown Legacy · 1.74 pont / meccs - Chattanooga FC
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Crown Legacy — második félidei eredmények
A meccsek 43%-án vezet a félidőben, és ezek 52%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Chattanooga FC — második félidei eredmények
A meccsek 48%-án vezet a félidőben, és ezek 48%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.60 | 1.80 |
| Szerzett gól / meccs | 0.8 | 1.2 |
| Kapott gól / meccs | 0.6 | 0.4 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.4 | 1.6 |
| 1 gól | 80% | 100% |
| 2 gól | 40% | 40% |
| 3 gól | 20% | 20% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 40% | 60% |
| Nem szerzett gólt | 40% | 40% |
| Gólkülönbség | +1 | +4 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 2.00 | 1.80 |
| Szerzett gól / meccs | 1.0 | 0.8 |
| Kapott gól / meccs | 0.4 | 0.2 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.4 | 1.0 |
| 1 gól | 100% | 60% |
| 2 gól | 40% | 40% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 60% | 80% |
| Nem szerzett gólt | 20% | 40% |
| Gólkülönbség | +3 | +3 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 0-15 (12 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (8). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.
Legveszélyesebb percek 31-45 (11 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (8). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Crown Legacy
Chattanooga FC
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a MLS Next Pro átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Crown Legacy | Liga | Chattanooga FC | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▲ 3.74 | 3.28 | • 3.26 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 57% | 62% | • 61% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▲ 70% | 66% | ▼ 57% |
| Clean sheetek | ▲ 30% | 21% | ▲ 30% |
| Gól a félidő előtt | ▲ 83% | 76% | ▲ 78% |
| Gól a félidő után | ▲ 91% | 84% | ▲ 87% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
Egymás elleni mérkőzések
Legutóbbi találkozók (5): Crown Legacy 3 - 0 - 2 Chattanooga FC. Átlagos gólszám 3.80, mindkét csapat gólt szerzett 80% meccs.
GYIK
Mi lett a(z) Crown Legacy–Chattanooga FC meccs eredménye?
A(z) MLS Next Pro meccse Crown Legacy 3:1 Chattanooga FC eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Milyen a(z) Crown Legacy és Chattanooga FC egymás elleni mérlege?
Az utolsó 5 egymás elleni meccsen Crown Legacy 3 alkalommal nyert, Chattanooga FC 2 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 3,80 gól esett, és 80%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Crown Legacy–Chattanooga FC meccs előtt?
Crown Legacy átlagosan 2,35 gólt szerez meccsenként, Chattanooga FC pedig 1,87-at. A(z) MLS Next Pro átlaga 3,28 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 66%-án fordul elő. A BTTS Crown Legacy meccseinek 57%-án és Chattanooga FC meccseinek 61%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Crown Legacy és Chattanooga FC?
Az utolsó öt meccsen Crown Legacy 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget ért el (2,00 pont meccsenként). Chattanooga FC mérlege: 3 győzelem, 2 döntetlen és 0 vereség (2,20 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Crown Legacy–Chattanooga FC meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Crown Legacy–Chattanooga FC meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


