Deportivo La Coruña - Valencia CF: mérkőzésstatisztikák
Deportivo La Coruña–Valencia CF: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Deportivo La Coruña a(z) La Liga (Spanyolország) sorozatban játszott a(z) Valencia CF ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 30. napján játszották. Végeredmény: 3:1.
Aktuális forma
Deportivo La Coruña: 0-2-0, 1,00 pont mérkőzésenként. Valencia CF: 0-1-1, 0,50 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Deportivo La Coruña: 1,00 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Valencia CF: 0,00 szerzett és 0,50 kapott gól. Ligaátlag: 2,85 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Deportivo La Coruña 100%, Valencia CF 0%. Over 2.5: Deportivo La Coruña 0%, Valencia CF 0%. Ligaátlag: BTTS 54%, Over 2.5 58%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Deportivo La Coruña 0,92, Valencia CF 1,20. Lövések mérkőzésenként: Deportivo La Coruña 7,0, Valencia CF 12,0. Átlagos labdabirtoklás: Deportivo La Coruña 42%, Valencia CF 44%.
Első és második félidő
Deportivo La Coruña: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 0,00. Valencia CF: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Deportivo La Coruña esetében 16-30 (2), Valencia CF esetében pedig 0-15 (0). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
La Liga: 2,85 gól mérkőzésenként, BTTS 54%, Over 2.5 58%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Deportivo La Coruña veretlen a szezonban: az eddigi két mérkőzésén egyaránt döntetlent játszott, míg a Valencia két forduló után egy döntetlennel és egy vereséggel áll, és még nem szerzett gólt. A hazaiak az utóbbi öt mérkőzésükön 6 pontot gyűjtöttek, egyszer nyertek és 4 gólt szereztek, a Valencia pedig 5 pontot szerzett, de ezek közül 2 mérkőzést elveszített, és 5 gólt kapott. Hazai pályán a Deportivo átlagosan 8 lövést ereszt meg, amelyek közül 3 talál kaput, és a mindössze 39%-os labdabirtoklás ellenére meccsenként átlagosan 1 gólt szerez, ráadásul még egyszer sem zárt gól nélkül mérkőzést. Érdemes azonban figyelembe venni a mérkőzés óvatos jellegét: a hazaiak átlagos xG-je 0,97, míg ellenfeleiké 1,36, egyetlen hazai fellépésük pedig döntetlennel zárult. A hazai pálya előnye és a Valencia eddigi góltalansága a Deportivo szűk győzelme mellett szól, bár a döntetlen továbbra is nagyon reális forgatókönyv.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS-tipp elsősorban nem mindkét csapat nagyon gyenge gólszerzési hatékonyságán alapul: a Deportivo és a Valencia az utolsó 5 mérkőzésén egyaránt átlagosan 0,8 gólt szerzett. A hazaiak az eddigi hazai mérkőzéseik 100%-án nem találtak be, az utolsó öt fellépésükre vonatkozó jelenlegi xG-mutatójuk pedig mindössze 0,93. A Valencia támadópotenciálja szintén korlátozott: átlagos xG-je 1,11, az utolsó öt mérkőzésén pedig mindössze 4 gólt szerzett. Bár mindkét csapat az utolsó öt találkozója 60%-án hozta a BTTS-piacot, a bajnoki átlag 47%, a gólszerzési adatok pedig arra utalnak, hogy megnövekedett a kockázata annak, hogy legalább az egyik fél nem talál be. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv a BTTS nem, amelybe azok az eredmények is beletartoznak, amikor csak az egyik csapat szerez gólt.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
Mindkét csapat átlagosan 0,8 gólt szerzett az utóbbi öt mérkőzésén, míg a Deportivo meccsenként 0,8, a Valencia pedig 1,0 gólt kapott. Az ebben az időszakban kialakított helyzetek minősége szintén mérsékelt volt: a hazaiak átlagos xG-je 0,93, a vendégeké 1,11, míg az ellenfeleknek engedett xG rendre 1,04, illetve 1,28 volt. A Deportivo legutóbbi öt mérkőzésén egyiken sem esett 2,5 gólnál több, míg a Valenciánál ez a mérkőzések 40%-án történt meg. A 2,05 gólos előrejelzés alacsonyabb a 2,35-os ligátlagnál, ezért az 3,5 gól alatti opciót támasztják alá a legerősebben az adatok.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legerősebb jelzés az óvatos kezdés: a Deportivo a rendelkezésre álló hazai mérkőzéseken az esetek 100%-ában döntetlenre állt a félidőben, és a szünet előtt sem gólt nem szerzett, sem gólt nem kapott. A Valencia az utóbbi öt mérkőzésén szintén egyetlen első félidőt sem veszített el: az esetek 50%-ában vezetett, 50%-ában pedig döntetlenre állt, miközben a szünet előtt átlagosan 0,5 gólt szerzett és 0,0 gólt kapott. Mindkét csapat döntetlenközpontú végeredmény-profilt mutat, mivel a Deportivo az utóbbi öt mérkőzésének 60%-án, a Valencia pedig 40%-án játszott döntetlent. A második félidőben a hazaiak átlagosan 0,4 gólt szereztek és mindössze 0,2-t kaptak, míg a Valencia átlagosan egyetlen gólt sem szerzett, és 1,0 gólt kapott, ami a későbbi döntésre inkább a Deportivo számára teremt nagyobb esélyt, mint a vendégeknek. Ennek ellenére a két csapat utóbbi öt mérkőzésén mért alacsony átlagos összgólszám — 1,6, illetve 1,8 — elsősorban a félidei és a végső sípszó utáni döntetlen forgatókönyvét támasztja alá.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Deportivo La Coruña | Valencia CF | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 50% | 21% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.13 | 0.10 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.29 | 0.00 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Deportivo La Coruña 100%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1 pont / meccs - Deportivo La Coruña · 0.5 pont / meccs - Valencia CF
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Valencia CF 100%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1 gól / meccs - Deportivo La Coruña · 0.5 gól / meccs - Valencia CF
Deportivo La Coruña a meccsek 100%-án szerez gólt (2 a 2 meccsből), míg Valencia CF 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).
Valencia CF a meccsek 0%-án szerez gólt (0 a 2 meccsből), míg Deportivo La Coruña 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 2 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Deportivo La Coruña
Over / Under - Valencia CF
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Deportivo La Coruña 100%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
2 pont / meccs - Deportivo La Coruña · 1 pont / meccs - Valencia CF
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Deportivo La Coruña — második félidei eredmények
A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 0%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Valencia CF — második félidei eredmények
A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 2.00 | 0.50 |
| Szerzett gól / meccs | 1.0 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.5 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.5 | 0.5 |
| 1 gól | 100% | 50% |
| 2 gól | 50% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 50% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 0% | 100% |
| Gólkülönbség | +1 | -1 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.00 | 0.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.0 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.0 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.0 | 0.5 |
| 1 gól | 0% | 50% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 100% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 100% | 100% |
| Gólkülönbség | 0 | -1 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 16-30 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.
Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (1). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Deportivo La Coruña
Valencia CF
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a La Liga átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Deportivo La Coruña | Liga | Valencia CF | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 2.00 | 2.85 | ▼ 0.50 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▲ 100% | 54% | ▼ 0% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 0% | 58% | ▼ 0% |
| Clean sheetek | ▼ 0% | 27% | ▲ 50% |
| Gól a félidő előtt | ▲ 100% | 65% | ▼ 0% |
| Gól a félidő után | ▼ 50% | 81% | ▼ 50% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Deportivo La Coruña–Valencia CF meccs eredménye?
A(z) La Liga meccse Deportivo La Coruña 3:1 Valencia CF eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Deportivo La Coruña–Valencia CF meccs előtt?
Deportivo La Coruña átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Valencia CF pedig 0,00-at. A(z) La Liga átlaga 2,85 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 58%-án fordul elő. A BTTS Deportivo La Coruña meccseinek 100%-án és Valencia CF meccseinek 0%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Deportivo La Coruña és Valencia CF?
Az utolsó öt meccsen Deportivo La Coruña 0 győzelmet, 2 döntetlent és 0 vereséget ért el (1,00 pont meccsenként). Valencia CF mérlege: 0 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (0,50 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Deportivo La Coruña–Valencia CF meccshez?
A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.


